Klinkerinės plytelės I Kaina I Kokybė I Visoje Lietuvoje I - UAB Prestėja
Responsive layout
 • Niko kaminų sistemos

PLYTELĖS Yra 81 prekės(-ių).

Šiandien klinkerinės plytelės yra viena populiariausių fasado apdailos medžiagų. Klinkeris yra seniai žinoma statybinė medžiaga, jau senovėje vertinta dėl savo tvirtumo. Sendamas jis nepraranda savo savybių bei spalvos, tik įgauna savotiško žavesio. Ši apdailos medžiaga yra puikus pasirinkimas eksterjerui, tačiau dažnai naudojamas ir vidaus apda...

Šiandien klinkerinės plytelės yra viena populiariausių fasado apdailos medžiagų. Klinkeris yra seniai žinoma statybinė medžiaga, jau senovėje vertinta dėl savo tvirtumo. Sendamas jis nepraranda savo savybių bei spalvos, tik įgauna savotiško žavesio. Ši apdailos medžiaga yra puikus pasirinkimas eksterjerui, tačiau dažnai naudojamas ir vidaus apdailai.

Klinkerio plyteles itin pamėgo tiek Lietuvos, tiek visų Europos šalių gyventojai. To priežastys paprastos – ilgaamžiškumas, atsparumas šalčiui, drėgmei, kitoms oro sąlygoms, natūrali išvaizda. Klinkeris fasadų apdailai naudojamas jau šimtmečius, tad spėjo įgyti patikimos statybinės medžiagos reputaciją.

Mūsų asortimente rasite žinomų Europos gamintojų (StröherCeramika ParadyżCerradLode ir kt.) įvairių paviršių ir spalvų klinkerines plyteles. Klinkerinių plytelių kaina priklauso nuo užsakomo kiekio. 

Daugiau

Subkategorijos

 • PARADYZ CERAMIKA

  Čia galite peržiūrėti įvairias plytelių kolekcijas. Vienose kolekcijose (dažniausiai skirtose vonios kambariui) vyrauja daug tarpusavyje suderintų skirtingų elementų: plytelės grindims, kelių atspalvių plytelės sienoms, dekoratyvinės juostelės, keletas dekoro variantų. Kitose žaismingumas kuriamas derinant to paties rašto, bet skirtingų matmenų ar atspalvių plyteles. 

  „Paradyz“ keramikinės plytelės  pasižymi novatorišku ir unikaliu  dizainu, išskirtiniu dėmesiu kiekvienai  detalei bei kolekcijomis,  kuriose grindų bei sienų plytelės  dera su dekoro detalėmis. 

 • CERRAD

  CERRAD - pirmoji gamykla Lenkijoje, kuri pradėjo gaminti klinkerines plyteles ir profilius sauso formavimo būdu. 
  CERRAD produktai atitinka griežtus Europos standartus ir turi visus šalies, o taip pat daug užsienio reikalaujamų atliktus bandymus bei sertifikatus. Šiuo metu siūloma daugiau nei 170 produktų pozicijų. Produktai parduodami apie 1000 prekybos vietose, bendradarbiaujant su daugiau nei 250 nuolatinių partnerių įmonėmis. 
  Aukštos kokybės produktai atrado savo klientus tokiose šalyse kaip Rumunija, Čekija, Slovakija, Ukraina, Lietuva, Latvija, Rusija bei Kazachstane ir Vengrijoje.

 • LODE

  Apdailos plytelės skirtos gyvenamųjų, administracinių ar visuomeninių pastatų fasado apdailai bei interjerui apipavidalinti (norint sukurti plytų sienos vaizdą). Taip pat tinka rekonstruojant senus pastatus kur nėra galimybės klinkerio plytų mūrui.

  Lode plytų fasadas namui suteikia solidumo, dera tiek mieste , tiek kaimo vietovėje. Apdailos plytos Lode - naturali ir ilgaamžė medžiaga. Jomis apmūryti fasadai ilgam išlaikys savo išorinį vaizdą ir jų nereikės atnaujinti.

  Apdailos plytos Lode:

  -Natūralios ir ilgaamžės
  -Įvairių spalvų ir paviršių pasirinkimas
  -Nedegios ir atsparios šalčiui

 • FEODAL

  Dekoratyvinis akmuo – tai dažniausiai betoninis gaminys, kuris imituoja kokią nors uolieną. 

  Natūralaus ir dekoratyvinio akmens plytelės gali būti klojamos tiek lauke, tiek viduje. Nepriklausomai nuo patalpos funkcijos šios plytelės gali tapti puikiu akcentu, pabrėžiančiu vieną ar kitą interjero detalę. 

 • STROHER

  Ströher gamina labai kokybiškas keramines laiptų, grindų ir fasadų plyteles, išsiskiriančias atsparumu šalčiui, įvairiais matmenimis bei spalvomis, ilgalaikiu blizgesiu, lengva priežiūra, funkcionalumu ir stilingumu.

  Fasadinės klinkerinės plytelės palengvins ne tik daugybę konstrukcinių fasado sprendimų, bet leis sukurti ir išskirtinius interjero fragmentus. Tai optimali fasado apsauga nuo vėjo ir blogų oro veiksnių ir taip pat ilgaamžiška pastato apsauga. Darbų paprastumas ir spartumas sutaupys ne tik jūsų finansinius išteklius, bet suteiks galimybę per trumpą laiką džiaugtis rezultatu. Viena plačiausių spalvų ir paviršių pasirinkimų tarp klinkerinių plytelių gamintojų padės suteikti individualumo namo fasadui, bei realizuoti kitas vizijas.

 • Fasadinės plytelės

  Fasadinės plytelės - kokybiškos klinkerinės plytelės nenugalimai žemomis kainomis! Fasadinės plytelės - keramikinės, klinkerinės, akmens struktūros, įvairių spalvų ir kainų.

 • Grindų plytelės

  Grindų plytelės įvairioms patalpoms. Spalvų, išmatavimų bei raštų įvairovė – mūsų internetinėje parduotuvėje. Susikurkite norimą interjerą patys!

 • Laiptų plytelės

  Laiptų plytelės įvairioms patalpoms. Spalvų, išmatavimų bei raštų įvairovė – mūsų internetinėje parduotuvėje. Susikurkite norimą interjerą patys!

puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 81 dalykų
Rodoma 1 - 12 iš 81 dalykų