Atlas WODER W, elastinga vienkomponentė hidroizoliacija, 10 kg - Prestėja

HIDROIZOLIACIJA

Informacija

Gamintojai

Perkamiausios

  • Niko kaminų sistemos

Sumažinta kaina!

-12%

Atlas WODER W

Tik internetu

Atlas WODER W, elastinga vienkomponentė hidroizoliacija, 10 kg

891002

Nauja prekė

ATLAS

Atlas WODER W, elastinga vienkomponentė hidroizoliacija 

Rekomenduojama paviršiui po plytelėmis, kurių neveikia suslėgtas vanduo (teka laisva srove) sandarinti vonios kambariuose, virtuvėse ir pan. Sudaro lengvojo tipo izoliaciją.

Smulkiau

38,63 € su PVM

43,90 € su PVM

3,86 € už kg

10 kg

Charakteristikos

Prekės tiekimo terminas2-7 d.d.
Svoris, kg/vnt.10
Išeigaapie 0,9 - 2,7 kg / m2
GamyklaAtlas
Kilmės šalisLenkija
TipasHidroizoliacija

Apie prekę

ATLAS WODER W - elastinga vienkomponentė hidroizoliacija

TipasHidroizoliacijai
Grupė vidaus darbams
Technologijavienkomponentė
Aprašymai
Rekomenduojama paviršiui po plytelėmis, kurių neveikia suslėgtas vanduo (teka laisva srove) sandarinti vonios kambariuose, virtuvėse ir pan. Sudaro lengvojo tipo izoliaciją. Sandarina paviršius palei sienas ir grindis, apie vandens ir kanalizacijos instaliacijos perėjimus – kartu su joje įleistais GRINDŲ arBA SIENŲ ŽIEDAIS. Skirta cemento, cemento-kalkių ir gipso tinkui, cemento ir anhidrito grindų pagrindui, betonui, gelžbetoniui ir plytų, tuščiavidurių plytų, blokelių mūrui, gipskartonio plokštėms ir pan. sandarinti pastatų viduje.
Pagrindinės savybės
● ypač elastinga ● saugo nuo drėgmės ● ypač didelis kibumas
Pagrindiniai parametrai
● maž./didž. sandarinimo dangos storis: 1 mm/3 mm ● sąnaudos: apie 0,9 - 2,7 kg / m2
SAVYBĖS

ATLAS WODER W gaminama kaip paruošta naudoti masė polimerų dispersijų, užpildų ir modifikatorių pagrindu.

Yra ypač elastinga – gali būti naudojama ant grindinio ir sieninio šildymo sistemų pagrindų bei kitų deformacijoms paveikių paviršių.

Ypač gerai sukimba su įprastais statybiniais pagrindais – pvz., su betonu apie 2,2 MPa.

Sudaro sandarią dangą – sudaro kelių mm storio dangą (kurią būtina apsaugoti nuo mechaninių pažeidimų, pvz., dėl pėsčiųjų eismo – būtina išlieti apsauginį sluoksnį, tinkuoti arba pakloti plytelių dangą).

Atspari sluoksnio įtrūkių susidarymui – didžiausias įtrūkio plotis, kuriam esant netrūksta danga, 2,2 mm.

Prieš naudojant tereikia tik išmaišyti pakuotės turinį – tai vieno komponento mišinys.

Galima ją sunaudoti palaipsniui per 12 mėnesių – nors kibirėlis buvo atidarytas ir sunaudota tik dalis, likusią dalį galima naudoti visą tinkamumo naudoti laikotarpį, t. y. 12 mėnesių nuo pagaminimo datos.

Lengvai tepama ant visų pagrindų – gipso kartono, OSB plokščių, cementinio ar gipsinio tinko, metalinių ir PVC elementų.

Galima lengvai kontroliuoti tepamo sluoksnio storį – tepant ir teptuku, ir voleliu, ir plienine mente.

Puikiai padengia paviršių net užtepus vieną sluoksnį.

Galima lengvai – vizualiai – įvertinti pakloto sluoksnio storį ir vientisumą – pagal spalvos ryškumą ir struktūrai išdžiūvus.

PASKIRTIS

ATLAS WODER W skirtas šlapių patalpų (vonios kambarių, dušo kabinų ir pan.) apsauginei izoliacijai nuo vandens įrengti. 

Leidžia įrengti elastingą kampų ir kompensacijų apsaugą – kartu su joje įleista JUOSTA ir SANDARINIMO KAMPAIS ATLAS saugo sienų ir juodgrindžių sandūrų kraštus ir kompensacinius tarpus.

Sandarina paviršius palei sienas ir grindis, apie vandens ir kanalizacijos instaliacijos perėjimus – kartu su joje įleistais GRINDŲ ARBA SIENŲ ŽIEDAIS.

Hidroizoliacijos įrengimas

Pagrindas turi būti:

stabilus – užtektinai tvirtas, atsparus deformacijoms, nepadengtas sukibimą silpninančiomis medžiagomis ir išdžiovintas. Esamus pagrindo įtrūkius ir ištrupėjimus mechaniniu būdu praplatinti ir užpildyti cementiniu skiediniu, pvz., ATLAS TEN-10, ATLAS ZW 330. Dulkančius ir gipsinių medžiagų pagrindus būtina nušveisti ir nuvalyti dulkes.

lygus – didesniems pagrindo nelygumams lyginti naudoti, pvz., lyginamuosius skiedinius ATLAS ZW 330, juodgrindžių skiedinius ATLAS SMS, SAM arba POSTAR

nuvalytas – būtina pašalinti sluoksnius, galinčius susilpninti hidroizoliacinės dangos sukibimą, ypač dulkes, nešvarumus, kalkes, alyvą, tepalus, vašką, druskų nuosėdas, aliejinių ir emulsinių dažų likučius; dumbliais, grybeliais ir pan. padengtą pagrindą būtina nuvalyti ATLAS MYKOS preparatu,

sausas – paviršius turi būti visiškai išdžiūvęs, patikrinti „plėvelės bandymu“. Bandymas atliekamas paklojus maždaug 1 m² paviršiuje plastikine plėvelę. Jeigu po keliolikos valandų ant vidinio plėvelės paviršiaus atsiranda vandens garų kondensato, toks pagrindas dar netinkamas izoliacijai kloti.Ką tik įrengtus paviršius, pvz., tinką ar grindis, galima sandarinti tik visiškai jiems išdžiūvus

gruntuotas – ATLAS UNI-GRUNT arba ATLAS UNI-GRUNT PLUS – kai pagrindo sugertis yra per aukšta ar nevienoda.

Masės paruošimas

ATLAS WODER W gaminama kaip paruošta naudoti, vienalytė pasta. Negalima jos maišyti su kitomis medžiagomis, skiesti ar tirštinti. Atidarius kibirėlį jo turinį būtina išmaišyti, kad suvienodėtų konsistencija (rekomenduojama naudoti lėtaeigį gręžtuvą).

Sandarinimas

Sandarinimo dangą būtina įrengti ne mažiau nei dviejų hidroizoliacijos sluoksnių. Pirmąjį sluoksnį tepti teptukus, pradedant nuo vietų, kuriose papildomai naudojamos ATLAS SANDARINIMO JUOSTOS, KAMPAI IR ŽIEDAI.  Šie priedai įleidžiami į ką tik užteptą masę WODER W Antrąjį sluoksnį galima pradėti kloti visiškai išdžiūvus pirmajam (po maždaug 3valandų).  Kitus sluoksnius tepti teptuku arba plienine mente.

Apdailos darbai

Ant susidariusio sandarinimo sluoksnio (po maždaug 24 val.) būtina pakloti grindis, tinką ar dangą. Sandarinamus paviršius būtina saugoti apie 3 dienas nuo vandens poveikio.

Sąnaudos

Vidutinės sąnaudos 2 sluoksniams priklauso nuo pagrindo sugerties ir lygumo:

Bendrasis sandarinamojo sluoksnio storis [mm]

Sąnaudos, kg/m²

1,0

apie 0,9

2,0

apie 1,8

3,0

apie 2,7

PAKUOTĖS

Plastikiniai kibirėliai: 4,5kg, 10 kg.

Užduokite klausimą

Registracija nereikalinga

Jeigu neraodote tinkamo atsakymo, užduokite klausimą užpildę formą žemiau.

(nebūtina pildyti)
*(Privalo, kad būtumėte informuoti apie atsakymą)
Path: > > > Atlas WODER W, elastinga vienkomponentė hidroizoliacija, 10 kg

Atsisiųsti

Priedai

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: