Home

Informacija

Gamintojai

Perkamiausios

  • Niko kaminų sistemos

Roto Designo R4 - PVC centrinės ašies stoglangis

Nauja prekė

Roto Frank

Roto Designo R4 stoglangis centrinės ašies stogo langas

balio

Stogo nuolydis15° - 85°

Kainas ir visas įsigijimo sąlygas taip pat sužinosite telefonu: 

+370 650 29919, +370 650 29914 arba užpildę užklausos formą.

SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Ši prekė užsakoma susisiekus su vadybininku.

Smulkiau

Charakteristikos

SpalvaVidus - PVC, išorė antracyt metalik (R703)
GamyklaRoto Frank
Kilmės šalisVokietija

Apie prekę

Reikalavimai gyvenimo mansardoje kokybei pastoviai auga, todėl kompanija Roto laikosi lanksčių idėjų, siūlančių būsto sutvarkymui neribotas galimybes. Sunkiai pasiekiamoms vietoms kompanija rekomenduoja stogo langus su vidurine varstymo ašimi Designo R4. Šiam lango modeliui Jūs galite parinkti platų nuotolinio valdymo asortimentą, skirtą komfortiškesniam vartojimui (Designo RotoTronic).

Apie pranašumus 

  • sukimo ašis per ½ lango aukščio
  • idealus langų „Designo R7“ papildymas sunkiai pasiekiamose vietose 
  • optimalus palėpės apšvietimas ir vėdinimas
  • gamykloje montuojamas termoblokas WD (pasirinktinai)
  • 3 saugumo klasė
  • garų izoliavimo folija (tik languose su termobloku WD)
  • galima reguliuoti sumontavus – pašalinti iškrypimus, atsiradusius dėl stogo santvaros judesių.

Roto stoglangis Designo R45 KWD - plastikinis, tradicinis stogo lango modelis su vidurine varstymo ašimi. Nepakartojamas dizainas buvo pasiektas unikalių ergonomiškų lango formų dėka, taip pat naujos antracyt metalik (R703) spalvos išorinio apskardinimo ir tarpinių dėka. Roto Designo R45 KWD lango savybės: pakuotėje esantis stogo langas paruoštas montavimui, gamykloje sumontuoti montavimo kronšteinai; naujas išorinio apskardinimo dizainas ir spalva (antracyt metalik R703); stogo lange yra galimybė reguliuoti varčią po montavimo.
Rėmo apšiltinimas: stogo langas su termoizoliaciniu WD bloku iki 15% pagerina termoizoliacines lango savybes, Uw=1,3 W/m2K. Termoizoliacinis blokas WD sumontuotas gamykloje. Šis sprendimas efektyviai sprendžia kondensato susiformavimo ir terminių tiltų atsiradimo vietas. Sandarų ir saugų sujungimą garantuoja staktos sandarinimas EPDM tarpinės pagalba ir izoliacinė plėvelė sujungimui su garo izoliacija.
Stoglangiai su termoizoliaciniu WD bloku rėmuose neturi orlaidžių – mikro ventiliacija galima pravėrus langą.

Gaminio savybės:

• Rankena lango apačioje. 
• Baltos spalvos plastikinis rėmas apšiltintas su termoizoliaciniu WD bloku.
• Ašinis varstymas, langas apsiverčia 180°. 
• Nėra vėdinimo orlaidės. 
• Tinka vidaus ir išorės užuolaidėlės.
• Reikalinga sandarinimo tarpinė pagal stogo dangą.

Stiklo paketas (ROTO blueLine):

• Vienos kameros stiklo paketas, užpildytas argono dujomis.
• Grūdintas išorinis stiklas, vidinis stiklas paprastas.
• Stiklo paketo šilumos laidumas Ug = 1,1 W/m2K.
• Stogo lango šilumos laidumas Uw = 1,3 W/m2K.
• Stogo lango garso izoliacija Rw = 32 dB.

Roto principas, kurio pagrindą sudaro: aukščiausia kokybė, profesionalus atlikimas, technikos tobulumas ir šiuolaikinis dizainas, taikoma ne tik mūsų produkcijai, bet ir mūsų klientams. Visiems, norintiems pastatyti naują arba modernizuoti savo senąjį namą, mes taikome Roto principą: daugiau laisvės. Daugiau komforto.

Gamykloje, esančioje Bad Mergenthaim mieste (Vokietija), yra gaminami stogo langai iš PVC, apmušalai, saulės energijos perdirbimo sistemos bei jų priedai. Noiso mieste (Vokietija) yra įsikūrusi gamykla, kur gaminami palėpės laiptai. Trečia gamykla yra Lubartow mieste (Lenkija). Čia vyksta visavertis stogo langų iš medienos, skirtų visoms Europos šalims, išskyrus Rusijos, surinkimo procesas. Rusijos gamykloje (m. Noginskas) yra įsikūręs centrinis ofisas ir logistikos centras, veikiantis kryptimi "Stogo langai ir priedai“.

roto-stoglangiai

Novatoriški techniniai sprendimai daro gyvenamą mansardą komfortiškesnę, garantuoja didesnį kiekį  patenkančios į patalpą šviesos, taip pat palengvina priėjimą prie atidaryto lango. Pagal Roto principą, atidaryto lango varčia nepatenka į patalpos vidų,o patį langą galima valdyti viena daugiafunkcine rankenėle (atidarymas, uždarymas, vėdinimas ir plovimo padėties nustatymas). Langą puikiai papildys įvairūs aksesuarai, pvz. išorinės elektrinės žaliuzės.

Aksesuarai

Išoriniai aksesuarai, vidiniai aksesuarai, elektros įranga, valdymas, vidinių šlaitų sistema: Tiems, kas nusprendžia įsigyti stogo langus, svarbiausiu klausimu tampa šio pasirinkimo praktinė pusė.

roto-stoglngiai

linija

Pagaminta Vokietijoje

„Roto“ grupės gamybos ir tiekimo įmonėse, kurios įsikūrusiose beveik visuose kontinentuose, dirba apie 4100 darbuotojų. Metinė įmonės apyvarta virš 600 mil. eurų. Iš dvylikos koncerno gamyklų, trijų gamyklų darbo kryptis yra „stogo langai ir priedai“. Gamykloje, esančioje Bad Mergenthaim mieste (Vokietija), yra gaminami stogo langai iš PVC, tarpinės, bei stogo langų priedai. Noiso mieste (Vokietija) yra įsikūrusi gamykla gaminanti palėpės laiptus. Trečia gamykla yra Lubartovo mieste (Lenkija). Čia vyksta medinių stogo langų, skirtų visoms Europos šalims, surinkimo procesas.

Nuo paties įmonės įkūrimo momento „Roto“ pavadinimas tapo pažangios langų technologijos sinonimu. Įmonės „Roto“ istorija prasideda nuo pirmųjų, gaminamų pramoniniu metodu lango apkaustų, leidžiančių atidaryti langą dviem kryptimis, vertikalia ir horizontalia. Esminės naujovės įtraukė tokias, kaip pirmieji pasaulyje sulankstomi laipteliai į pastogę, pirmasis stogo langas su dviem atidarymo ašimis, pirmieji langai su pakelta į viršų atidarymo ašimi, pirmieji stogo langai iš PVC. Tai tik keletas iš mūsų bendrovės plėtros etapų. Šio spartaus vystimosi rezultatas yra mūsų klientų skaičius, kuris siekia 2500. Šiandien mes ypatingą dėmesį skiriame energijos taupymo užduočiai, o taip pat saulės energijos gavybai ir patogaus gyvenimo palėpės patalpose būdams.

Apžvalgos

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Roto Designo R4 - PVC centrinės ašies stoglangis

Roto Designo R4 - PVC centrinės ašies stoglangis

Roto Designo R4 stoglangis centrinės ašies stogo langas

balio

Stogo nuolydis15° - 85°

Kainas ir visas įsigijimo sąlygas taip pat sužinosite telefonu: 

+370 650 29919, +370 650 29914 arba užpildę užklausos formą.

SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Ši prekė užsakoma susisiekus su vadybininku.

Užduokite klausimą

Registracija nereikalinga

Jeigu neraodote tinkamo atsakymo, užduokite klausimą užpildę formą žemiau.

(nebūtina pildyti)
*(Privalo, kad būtumėte informuoti apie atsakymą)
Path: > Roto Designo R4 - PVC centrinės ašies stoglangis

VIDEO

Atsisiųsti

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: