Home

Informacija

Gamintojai

Perkamiausios

  • Niko kaminų sistemos

Roto Designo R8 PVC PANORAMINIS atverčiamasis langas su pakelta atidarymo ašimi

Nauja prekė

Roto Frank

Roto Designo R8 Atverčiamasis langas su pakelta atidarymo ašimi

balio

Stogo nuolydis15° - 85°

Kainas ir visas įsigijimo sąlygas taip pat sužinosite telefonu: 

+370 650 29919, +370 650 29914 arba užpildę užklausos formą.

SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Ši prekė užsakoma susisiekus su vadybininku.

Smulkiau

Charakteristikos

SpalvaVidus - PVC, išorė antracyt metalik (R703)
GamyklaRoto Frank
Kilmės šalisVokietija

Apie prekę

Pasaulinio lyderio furnitūros panaudojimo dėka, atverčiamas langas turi dvi atidarymo sistemas reguliuojamas viena rankena. Atversta varčios pozicija - tai saugus ir komfortabilus priėjimas prie atviro lango. Varčios nėra patalpoje ir ji neišsikiša už lango angos ribų. Atidarymas ties ašimi 3/4 lango aukščio garantuoja efektyvų vėdinimą ir leidžia žiūrėti pro langą stovint pilnu ūgiu. Saugumą garantuoja automatinis varčios fiksavimas lango plovimo pozicijoje, o dviejų laipsnių ventiliacijos tarpas - šviežio oro srovę. Unikalus dizainas, daili apskardinimo forma, gilesnis įmontavimas į stogą, optimalus sujungimas su stogu, moderni spalva.

Apie pranašumus 

  • + dvejopa atidarymo sistema: atverčiamas ir su pakelta ašimi, valdomas viena rankenėle
  • + stabdys fiksuoja varčią bet kurioje atidarymo padėtyje
  • + 4 fiksavimo taškai – didžiausias saugumas ir sandarumas
  • + intensyvus vėdinimas dėl maksimalaus 45o atidarymo kampo
  • + gamykloje montuojamas standartinis termoblokas WD
  • + 5 aukščiausia saugumo klasė
  • + galima reguliuoti sumontavus – pašalinti iškrypimus, atsiradusius dėl stogo santvaros judesių

Roto Designo R89G K WD - plastikinis, TAUPANTIS ŠILUMĄ, pilnai atsidarantis langas (panoraminis) su dviem varstymo ašimis. Dvigubo varstymo sistema: atverčiama ir pasukama 3/4 lango aukščio, aptarnaujama vienos daugiafunkcinės rankenėlės pagalba; stabdis, blokuojantis varčią bet kurioje jos atidarymo pazicijoje; 4-rakinimo taškai – maksimalus lango saugumas ir hermetiškumas; intensyvus vėdinimas maksimalaus 45º atidarymo kampo dėka; garantuotas, automatinis varčios fiksavimas stabilioje lango valymo padėtyje; gamykloje sumontuotas termoizoliacinis WD blokas; 5 saugumo klasė. Rėmo apšiltinimas: stogo langas su termoizoliaciniu WD bloku. Roto langas su termoizoliaciniu WD bloku rėme neturi orlaidės – mikro ventiliacija galima varstymo rankenėlės dėka.

Gaminio savybės:

• Rankena lango apačioje
• Baltos spalvos plastikinis rėmas apšiltintas su termoizoliaciniu WD bloku.
• Dvi varstymo ašys: pilnai atsidarantis (panoraminis) ir varstymo ašis 3/4 lango aukščio. Langas apsiverčia 180°. 
• Nėra vėdinimo orlaidės
• Tinka vidaus ir išorės užuolaidėlės.
• Reikalinga sandarinimo tarpinė pagal stogo dangą.

Stiklo paketas (ROTO blueTec):

• 2 kamerų, žemos emisijos, stiklo paketas, užpildytas argono dujomis.
• Grūdintas išorinis stiklas su antikondensaciniu padengimu.
• Grūdintas vidurinis stiklas, iš patalpos vidaus stiklas laminuotas, saugus.
• Stiklo paketo šilumos laidumas Ug = 0,8 W/m2K.
• Stogo lango šilumos laidumas Uw = 1,0 W/m2K.
• Stogo lango garso izoliacija Rw = 37 dB.

Stiklas „Roto blueTec“ 3 stiklų energiją taupantis paketas, Uw=1,0 W/m2K su termobloku WD

Stiklas „Roto blueTec Plus“ 3 stiklų žemos emisijos paketas, Uw=0,80 W/m2K (PVC), Uw0,82 E/m2K (mediena) su termobloku WD

Roto principas, kurio pagrindą sudaro: aukščiausia kokybė, profesionalus atlikimas, technikos tobulumas ir šiuolaikinis dizainas, taikoma ne tik mūsų produkcijai, bet ir mūsų klientams. Visiems, norintiems pastatyti naują arba modernizuoti savo senąjį namą, mes taikome Roto principą: daugiau laisvės. Daugiau komforto.

Gamykloje, esančioje Bad Mergenthaim mieste (Vokietija), yra gaminami stogo langai iš PVC, apmušalai, saulės energijos perdirbimo sistemos bei jų priedai. Noiso mieste (Vokietija) yra įsikūrusi gamykla, kur gaminami palėpės laiptai. Trečia gamykla yra Lubartow mieste (Lenkija). Čia vyksta visavertis stogo langų iš medienos, skirtų visoms Europos šalims, išskyrus Rusijos, surinkimo procesas. Rusijos gamykloje (m. Noginskas) yra įsikūręs centrinis ofisas ir logistikos centras, veikiantis kryptimi "Stogo langai ir priedai“.

roto-stoglangiai

Novatoriški techniniai sprendimai daro gyvenamą mansardą komfortiškesnę, garantuoja didesnį kiekį  patenkančios į patalpą šviesos, taip pat palengvina priėjimą prie atidaryto lango. Pagal Roto principą, atidaryto lango varčia nepatenka į patalpos vidų,o patį langą galima valdyti viena daugiafunkcine rankenėle (atidarymas, uždarymas, vėdinimas ir plovimo padėties nustatymas). Langą puikiai papildys įvairūs aksesuarai, pvz. išorinės elektrinės žaliuzės.

Aksesuarai

Išoriniai aksesuarai, vidiniai aksesuarai, elektros įranga, valdymas, vidinių šlaitų sistema: Tiems, kas nusprendžia įsigyti stogo langus, svarbiausiu klausimu tampa šio pasirinkimo praktinė pusė.

roto-stoglngiai

linija

Pagaminta Vokietijoje

„Roto“ grupės gamybos ir tiekimo įmonėse, kurios įsikūrusiose beveik visuose kontinentuose, dirba apie 4100 darbuotojų. Metinė įmonės apyvarta virš 600 mil. eurų. Iš dvylikos koncerno gamyklų, trijų gamyklų darbo kryptis yra „stogo langai ir priedai“. Gamykloje, esančioje Bad Mergenthaim mieste (Vokietija), yra gaminami stogo langai iš PVC, tarpinės, bei stogo langų priedai. Noiso mieste (Vokietija) yra įsikūrusi gamykla gaminanti palėpės laiptus. Trečia gamykla yra Lubartovo mieste (Lenkija). Čia vyksta medinių stogo langų, skirtų visoms Europos šalims, surinkimo procesas.

Nuo paties įmonės įkūrimo momento „Roto“ pavadinimas tapo pažangios langų technologijos sinonimu. Įmonės „Roto“ istorija prasideda nuo pirmųjų, gaminamų pramoniniu metodu lango apkaustų, leidžiančių atidaryti langą dviem kryptimis, vertikalia ir horizontalia. Esminės naujovės įtraukė tokias, kaip pirmieji pasaulyje sulankstomi laipteliai į pastogę, pirmasis stogo langas su dviem atidarymo ašimis, pirmieji langai su pakelta į viršų atidarymo ašimi, pirmieji stogo langai iš PVC. Tai tik keletas iš mūsų bendrovės plėtros etapų. Šio spartaus vystimosi rezultatas yra mūsų klientų skaičius, kuris siekia 2500. Šiandien mes ypatingą dėmesį skiriame energijos taupymo užduočiai, o taip pat saulės energijos gavybai ir patogaus gyvenimo palėpės patalpose būdams.

Apžvalgos

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Roto Designo R8 PVC PANORAMINIS atverčiamasis langas su pakelta atidarymo ašimi

Roto Designo R8 PVC PANORAMINIS atverčiamasis langas su pakelta atidarymo ašimi

Roto Designo R8 Atverčiamasis langas su pakelta atidarymo ašimi

balio

Stogo nuolydis15° - 85°

Kainas ir visas įsigijimo sąlygas taip pat sužinosite telefonu: 

+370 650 29919, +370 650 29914 arba užpildę užklausos formą.

SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Ši prekė užsakoma susisiekus su vadybininku.

Užduokite klausimą

Registracija nereikalinga

Jeigu neraodote tinkamo atsakymo, užduokite klausimą užpildę formą žemiau.

(nebūtina pildyti)
*(Privalo, kad būtumėte informuoti apie atsakymą)
Path: > Roto Designo R8 PVC PANORAMINIS atverčiamasis langas su pakelta atidarymo ašimi

VIDEO

Atsisiųsti

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: