ATLAS MIG-2, 25 kg, plytelių klijai-Platus statybinių medžiagų pasirinkimas-Prestėja - ATLAS 880012

Home

Informacija

Gamintojai

Perkamiausios

  • Niko kaminų sistemos

Sumažinta kaina!

-12%

ATLAS MIG-2, 25 kg, plytelių klijai

ATLAS MIG-2, 25 kg, plytelių klijai

880012

Nauja prekė

ATLAS

ATLAS MIG-2, 25 kg, plytelių klijai 

C1FTE tipo plytelių klijai rekomenduojami keraminėms dangoms, kurios klojamos atliekant trumpalaikį remontą pastatų viduje ir išorėje.

Smulkiau

9,59 € su PVM

10,90 € su PVM

25 kg

Charakteristikos

Svoris, kg/vnt.25
Išeigasąnaudos: 1,5 kg/1 m2/1 mm
GamyklaAtlas
Kilmės šalisLenkija

Apie prekę

ATLAS MIG 2 - (anksčiau – ATLAS PROGRES EXPRESS) – greitojo rišimo akmens masės klijai (2–5 mm)

Pagrindasnešildomoms grindims, sienoms
Grupėišorės darbams, vidaus darbams
Technologijaakmens masės, keraminėms grindų, keraminėms sienų, kitoms, klinkeriui
Aprašymai
C1FTE tipo plytelių klijai rekomenduojami keraminėms dangoms, kurios klojamos atliekant trumpalaikį remontą pastatų viduje ir išorėje. Mažo ir vidutinio formato, vidutinės įgerties keraminėms (glazūruotoms, terakotos, klinkerio, akmens masės, mozaikinėms), cementinėms, natūralaus akmens ar akmens aglomeratų plytelėms ir pan. klijuoti.
Pagrindinės savybės
● stipriai sujungia akmens masę su pagrindu
● vaikščioti ir užpildyti siūles galima jau po 4 val.
●plyteles galima klijuoti nuo viršaus
● ilgesnis atvirasis laikas
Pagrindiniai parametrai
● sąnaudos: 1,5 kg/1 m2/1 mm
● sluoksnio storis: 2–5 mm
● sukibimas: ne mažiau nei 0,5 N/mm2
Paskirtis

Skirti techninei ir glazūruotai akmens keramikai – klijų sudėtyje yra specialiųjų priedų, gerinančių jų sukibimą su akmens keramikos ir kitomis mažos įgerties plytelėmis.

Rekomenduojami keraminių plytelių dangoms, kurios klojamos atliekant trumpalaikį remontą – visur, kur sudėtinga ar neįmanoma apriboti eismą remontuojamu paviršiumi, pvz., bankuose, parduotuvėse, stotyse, restoranuose, poliklinikose, koridoriuose, komunikaciniuose kanaluose.

ATLAS gaminių rinkinio, skirto dangoms kloti greituoju būdu, elementas – naudojant greitai džiūstančią emulsiją UNI-GRUNT (džiūvimo trukmė 2 val.), klijus ATLAS MIG 2 (rišimo trukmė 4 val.) ir siūlių užpildą ARTIS (rišimo trukmė 3 val.) grindų danga galima leisti vaikščioti maždaug po 9 valandų gruntavus pagrindą.

Pagrindo rūšis – cementinis, cemento-kalkių, gipso tinkas, cementinės ir anhidritinės grindys, netinkuotos blokelių, tuščiavidurių plytų, plytų sienos.

Klijuojamų plytelių rūšis – mažo ir vidutinio formato akmens keramikos ir kitos mažos įgerties plytelės (keraminės, akmens ir pan.).

Savybės
Stipriai priklijuoja akmens keramiką prie pagrindo. Puikiai veikia su glotniu ir neįsigeriančiu akmens keramikos paviršiumi – palyginti su universaliais klijais, sudėtyje yra daugiau pasklindančių dervų, kurios stipriai ir ilgam susijungia su akmens keramikos plytelėmis Ir nesiskverbia į jų struktūrą.
Trumpa rišimo trukmė – plytelėmis galima vaikščioti ir siūles galima užpildyti praėjus 4 valandoms, kai plytelės priklijuojamos.
Mažesnis slysmas leidžia plyteles klijuoti „nuo viršaus“ – atitinkanti rekomendacijas, optimaliai parinkta konsistencija ir sluoksnio storis neleidžia klijams tekėti, todėl darbą galima pradėti nuo sienos viršaus ir išvengti pjaustomų plytelių klijavimo matomose vietose.
Ilgesnė tinkamumo trukmė leidžia plyteles pridėti prie klijų net po 30 minučių, kai klijai užtepami ant pagrindo – vienu kartu klijus galima tepti ant didesnio paviršiaus.
Plytelių klijavimas
Pagrindo paruošimas
Pagrindas turi būti:
• stabilus – pakankamai standus ir atitinkamai ilgai brandintas. Brandinimo trukmė yra:
− juodgrindžių ATLAS POSTAR 80, ATLAS SMS 15 ir ATLAS SMS 30 – ne mažiau kaip 24 valandos,
− juodgrindžių ATLAS POSTAR 20 – ne mažiau negu 4–5 dienos,
− savaime išsilyginančių masių ATLAS TERPLAN N arba ATLAS TERPLAN R – ne mažiau kaip 3 dienos,
−naujo tinko ir cementinių besiūlių grindų (klojamų iš paruoštų ATLAS skiedinių) ne mažiau nei 1 savaitė kiekvienam storio cm,
− anhidritinių besiūlių grindų – ne mažiau nei 2–3 savaitės,
−betoninių pagrindų ne mažiau nei 28 dienos,
• sausas – be balų,
• lygus – didžiausias klijų sluoksnio storis 5 mm,
• nuvalytas – būtina pašalinti sluoksnius, galinčius susilpninti klijų lipnumą, ypač dulkes, nešvarumus, kalkes, alyvą, tepalus, vašką, aliejinių ir emulsinių dažų likučius; dumbliais, grybeliais ir pan. padengtą pagrindą būtina nuvalyti ATLAS MYKOS preparatu.
• gruntuotas vienu iš ATLAS preparatų:
−UNI-GRUNT arba UNI-GRUNT PLUS – jeigu pagrindo įgertis yra per didelė,
−GRUNTO-PLAST – kai pagrindo įgertis yra maža ar jį dengia sukibimą mažinantys sluoksniai.
Klijų paruošimas
Maišo turinį suberti į indą su reikiamu vandens kiekiu (proporcijos pateikiamos Techninių duomenų lape) ir maišyti gręžtuvu su maišikliu, kol gaunama vientisa konsistencija. Išmaišytus klijus palikti 5 minutes ir pakartotinai išmaišyti. Taip paruoštus klijus būtina sunaudoti maždaug per 1 valandą.
Klijų tepimas
Klijai tepami ant pagrindo glotnia plienine glaistykle, paskiau tolygiai paskirstomi Ir profiliuojami (jeigu įmanoma – viena kryptimi) dantyta glaistykle.
Plytelių klijavimas
Ištepti klijai savo savybes išsaugo maždaug 30 minučių (maždaug 23 °C temperatūrai ir 55 % drėgniui). Per tą laiką pridėti plytelę ir gerai prispausti (prispaustos plytelės sąlyčio su klijais paviršius turėtų būti tolygus ir kiek įmanoma didesnis – ne mažiau nei 2/3 plytelės paviršiaus). Jeigu plytelės klojamos ant grindų ar lauke, rekomenduojama, kad klijai dengtų visą plytelės
paviršių.
Plytelių padėties koregavimas
Plytelių padėtį galima švelniai koreguoti maždaug 10 minučių, kai ji buvo prispausta (maždaug 23 °C temperatūrai ir 55 % drėgniui).
Siūlių užpildymas ir dangos naudojimas
Siūles užpildyti galima pradėti, kai klijai sustingsta, bet ne anksčiau nei po 4 valandų, kai priklijuojamos plytelės. Skiedinio eksploatacinis atsparumas pasiekiamas po 3 dienų.
Sąnaudos

Vidutinės sąnaudos: apie 1,5 kg sausojo mišinio / 1m2 / 1 mm klijų storio- kai visiškai užpildoma erdvė po plytelėmis. Priklauso nuo pagrindo ir plytelės apačios lygumo.

Apžvalgos

Užduokite klausimą

Registracija nereikalinga

Jeigu neraodote tinkamo atsakymo, užduokite klausimą užpildę formą žemiau.

(nebūtina pildyti)
*(Privalo, kad būtumėte informuoti apie atsakymą)
Path: > ATLAS MIG-2, 25 kg, plytelių klijai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

ATLAS MIG-2, 25 kg, plytelių klijai

ATLAS MIG-2, 25 kg, plytelių klijai

ATLAS MIG-2, 25 kg, plytelių klijai 

C1FTE tipo plytelių klijai rekomenduojami keraminėms dangoms, kurios klojamos atliekant trumpalaikį remontą pastatų viduje ir išorėje.

Atsisiųsti

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Sekite mus „Facebook“