Home

Informacija

Gamintojai

Perkamiausios

 • Niko kaminų sistemos

Sumažinta kaina!

-15%

MITTO F230 ŠALČIUI ATSPARUS UNIVERSALUS KLIJAVIMO – ARMAVIMO MIŠINYS Padidinti

MITTO F230 ŠALČIUI ATSPARUS UNIVERSALUS KLIJAVIMO – ARMAVIMO MIŠINYS

F230

Nauja prekė

Mitto

F230 ŠALČIUI ATSPARUS UNIVERSALUS KLIJAVIMO – ARMAVIMO MIŠINYS 25 kg 

MITTO

Šalčiui atsparus klijavimo/armavimo mišinys putų polistirenui ir akmens vataidarbui artimoje 0 °C temperatūroje, po 6 val. atsparus šalčiui iki -8 °C.

Kainas ir visas įsigijimo sąlygas taip pat sužinosite telefonu: 

+370 650 29919, +370 650 29914 arba užpildę užklausos formą.

SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Ši prekė taip pat užsakoma susisiekus su vadybininku.

Smulkiau

KiekisKainaSutaupote
42 6,90 € Iki 72,49 €

7,34 € Su PVM

Prieš 8,63 €

25 kg
Pristatymas: (klausti dėl tikslesnio pristatymo laiko)

Minimalus užsakymo kiekis šiai prekei yra 10

Charakteristikos

Svoris, kg/vnt.25
Kiekis vnt/pad.42
Išeigaklijavimui ~4,5 kg/m², armavimui ~5,0 kg/m²
TipasKlijai

Apie prekę

 • putų polistirenui ir akmens vatai
 • puikiai sukimba, elastingas
 • darbui artimoje 0 °C temperatūroje
 • po 6 val. atsparus šalčiui iki -8 °C
 • laidus vandens garams, mažai įgeriantis

Naudojimo sritis

Universalus klijavimo – armavimo mišinys šiltinimo sistemoms, pagamintas „Portland“ ir aliuminatinio cementų, mineralinių užpildų ir modifikuojančių priedų pagrindu. Sudėtyje yra specialių priedų, leidžiančių mišiniui neužšalti ir kietėti prie neigiamų temperatūrų. Labai elastingas ir gerai sukimba. Skirtas kietosioms termoizoliacinėms akmens vatos ir putų polistireno plokštėms klijuoti ant mūrinių, betoninių ir tinkuotų paviršių pastatų viduje ir išorėje, šilumos izoliavimo sistemų armavimo tinklelio įplukdymui. Gali būti naudojamas paviršių išlyginimui, dengiant iki 5 mm storio sluoksniu vienu darbų etapu, įvairių statybinių elementų klijavimui.

Pagrindo paruošimas

Prieš vykdant darbus būtina išmatuoti pagrindo temperatūrą ir įsitikinti, jog pagrindas neįšalęs, taip pat be rasos lašelių ar šerkšno, švarus, pakankamo tvirtumo, be skiriančiųjų priemonių ar palaidų medžiagų. Ištrupėjimai, neužpildytos siūlės, nelygumai užtaisomi. Ekstruzinio polistireno plokštės pašiaušiamos specialia tarka.

Mišinio paruošimas / Darbo eiga

25 kg maišas, po truputį beriant, yra įmaišomas į 6,25-6,75 litrus švaraus vandens, kol gaunama vientisa, be gumuliukų masė. Po 10 min. brinkimo skiedinys permaišomas ir turi būti sunaudotas per 3 valandas (esant +10 °C mišinio temperatūrai). Darbai atliekami, esant teigiamai oro ir pagrindo temperatūrai.

Klijuojant ant lygių pagrindų, lygia glaistyklės puse ant plokštės užtepamas plonas rišantysis sluoksnis. Ant jo dantyta 10×10 mm glaistyklės puse paskirstomas klijų mišinys. Esant didesniems pagrindo nelygumams, klijai iki 20 mm storio sluoksniu tepami visu plokštės perimetru 5-7 cm pločio juosta ir keliais delno dydžio plotais viduryje, po numatomomis smeigėmis. Klijų atvirasis laikas gali būti iki 15 min. Pradedama klijuoti nuo apačios. Į plokščių sandūras klijai neturi patekti. Smeigės tvirtinamos ne anksčiau kaip po 3 parų. Armavimui ant plokščių dengiamas paruoštas mišinys ir suvagojamas 8-12 mm dantukais. Armavimo tinklelis įplukdomas lygia glaistyklės puse. Padengtą paviršių džiūvimo laikotarpiu saugoti nuo kritulių. Klijavimo – armavimo skiedinio džiūvimo laikas, priklausomai nuo sluoksnio storio, esant +5° C oro temperatūrai ir 75 % santykinei oro drėgmei yra apie 3 paros. Esant nepalankioms oro sąlygoms (žemesnė temperatūra, didesnė santykinė oro drėgmė), skiedinio džiūvimo laikas pailgėja. Tolimesni fasado apdailos darbai galimi, skiediniui pilnai išdžiūvus.

Sąnaudos

klijavimui ~4,5 kg/m²,
armavimui ~5,0 kg/m².

Laikymo sąlygos / Galiojimo laikas

Laikyti sausoje patalpoje, apsaugant nuo drėgmės. Pradėti naudoti maišai turi būti gerai užsandarinami.

Geriausias 6 mėn. nuo pagaminimo datos originalioje uždarytoje pakuotėje.

Pagaminta ES

Kodėl verta rinktis „MITTO“ mišinius?

Šiuolaikiniai vidaus ir išorės statybos darbai neįsivaizduojami be sausųjų statybinių mišinių. Sausieji statybiniai mišiniai – tai gamykloje darbui paruošti miltelių pavidalo mišiniai, kuriuos prieš naudojimą tereikia sumaišyti su vandeniu. „MITTO“ statybiniai mišiniai atitinka visus kokybiškiems statybiniams mišiniams keliamus reikalavimus bei yra vienas sparčiausiai augančių produktų mišinių rinkoje.

Naudojant „MITTO“ sausuosius statybinius mišinius gaunamas tobulas tinkuojamas ar lyginamas paviršius. Platus mišinių pasirinkimas suteikia galimybę konkretiems darbams naudoti reikiamą produktą, taip sumažinant bendrą statybos darbų kainą. Taigi su „MITTO“ statybiniais mišiniais Jums bus ne tik paprasta ir efektyvu dirbti, bet ir neabejotinai pasieksite puikius rezultatus.

Kas renkasi „MITTO“ mišinius?

Jei esate racionalūs, rūpestingi, savimi pasitikintys bei vertinate kokybę ir našumą – statybos darbams Jums itin tiks „MITTO“ mišiniai. Mūsų praktika rodo, kad šiuos mišinius renkasi ne tik klientai, planuojantys smulkius statybos darbus savo bute ar namuose, bet ir vis dažniau profesionalūs statybininkai plačiai naudoja būtent „MITTO“ statybinius mišinius. Ir tai suprantama, juk profesionalams svarbu būti tikriems dėl maksimalios kokybės ir efektyvumo.

Kaip gaminami „MITTO“ mišiniai?

„MITTO“ gamybai naudojamos pažangios technologijos. Produkcija reguliariai tikrinama gamybos laboratorijoje, o tai leidžia užtikrinti ir išlaikyti aukštą „MITTO“ mišinių kokybę.

Kas itin svarbu renkantis mišinius?

Dažnai statybininkai renkasi anksčiau išbandytus statybinius mišinius bei medžiagas ir skeptiškai vertina naujai rinkoje pasirodančius inovatyvius produktus. Vis dėlto kiekvienas išmintingas žmogus sutiks – kokybišką produktą visada verta išbandyti. Tikrai nenustebsime, jei naudodami naujai išbandytą „MITTO“ mišinį greičiau atliksite darbus, kokybiniai parametrai bus geresni, vaizdas estetiškesnis, o tinkamas kainos ir kokybės santykis padės galutinį tašką priimant teisingą sprendimą.

Apžvalgos

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

MITTO F230 ŠALČIUI ATSPARUS UNIVERSALUS KLIJAVIMO – ARMAVIMO MIŠINYS

MITTO F230 ŠALČIUI ATSPARUS UNIVERSALUS KLIJAVIMO – ARMAVIMO MIŠINYS

F230 ŠALČIUI ATSPARUS UNIVERSALUS KLIJAVIMO – ARMAVIMO MIŠINYS 25 kg 

MITTO

Šalčiui atsparus klijavimo/armavimo mišinys putų polistirenui ir akmens vataidarbui artimoje 0 °C temperatūroje, po 6 val. atsparus šalčiui iki -8 °C.

Kainas ir visas įsigijimo sąlygas taip pat sužinosite telefonu: 

+370 650 29919, +370 650 29914 arba užpildę užklausos formą.

SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Ši prekė taip pat užsakoma susisiekus su vadybininku.

Užduokite klausimą

Registracija nereikalinga

Jeigu neraodote tinkamo atsakymo, užduokite klausimą užpildę formą žemiau.

(nebūtina pildyti)
*(Privalo, kad būtumėte informuoti apie atsakymą)
Path: > MITTO F230 ŠALČIUI ATSPARUS UNIVERSALUS KLIJAVIMO – ARMAVIMO MIŠINYS

VIDEO

Priedai

 • Prekės kodas: F110

  Gamintojas: Mitto

  MITTO F110 SPECIALUS KLIJAVIMO MIŠINYS POLISTIRENINIO PUTPLASČIO PLOKŠTĖMS
  Atsiliepimas(ai): 0

  F110 KLIJAVIMO MIŠINYS PUTPLASČIO PLOKŠTĖMS 25 kgŠilumą izoliuojančių plokščių iš polistireninio putplasčio (EPS) klijavimui ant įgeriančio betono ir kitų stabilių mineralinių paviršių (tinko, mūro). Kainas ir visas įsigijimo sąlygas taip pat sužinosite telefonu:  +370 650 29919, +370 650 29914 arba užpildę užklausos formą. SIŲSTI UŽKLAUSĄ...

  4,24 € 4,99 € -15% Su PVM
  Pristatymas: (klausti dėl tikslesnio pristatymo laiko)

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: