Rygos plyta Fasado plokštė, ALTA-PROFIL - Prestėja

Home

Informacija

Gamintojai

Perkamiausios

 • Niko kaminų sistemos

Tik internetu

RYGOS PLYTA fasado plokštė, ALTA-PROFIL, 5 spalvos

Nauja prekė

ALTA-PROFIL

RYGOS PLYTA fasado plokštė, ALTA-PROFIL

795 x 591 x 21 mm

KAINA NURODYTA UŽ 1 VNT.

Smulkiau

1.35 kg
 • 01
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05

Charakteristikos

Prekės tiekimo terminas3-30 d.d.
Pakuotė:10 vnt.
Matmenys800x590x21 mm
Ilgis, mm800
Plotis, mm590
Storis, mm21
Svoris, kg/vnt.1,24
Kiekis vnt/m22,53
SpalvaMargos
PaviršiusStruktūrinis
Plotas, m20,47
Išeiga1 vnt. naudingo ploto 0,396 m2
GamyklaAlta-Profil
Kilmės šalisUkraina
TipasFasado plokštės

Apie prekę

Fasadinės plokštės Rygos plyta yra nedidelė Senosios Rygos dalis jūsų namo fasadui. Tekstūra ir išvaizda pakartoja seną plytą su drožlėmis, reljefiniu paviršiumi ir sodria, gilia spalva. 

Fasadinių plokščių kolekcija Plyta Ryga yra sumažinto dydžio, kas palengvina montavimą ant namo fasado. Tvirtumas ir sodri spalva suteikia naujai kolekcijai atsparumą visiems išorės veiksniams. Originalus dizainas ir spalvos intensyvumas puikiai pritaps prie bet kokių dizainerio sprendimų, kuriant namo išorę. Plyta Ryga kolekcijos savybės skirtos taupyti jūsų laiką dengiant namo fasadą.

1 vnt. - 0,47 m2
1 vnt. - naudingas plotas 0,396 m2
Pakuotė - 10 plokščių - 4,7 m2

Pagrindiniai fasado plokščių „Alta-Profil“ privalumai

 • Mūsų fasado plokštės projektavimo metu praėjo nepriklausomą testavimą tvirtumo atžvilgiu – jos nelūžta ir nesisluoksniuoja, atitinka tarptautinius kokybės standartus visais parametrais.
 • Gali būti eksploatuojamos 50 ir daugiau metų saikingai šalto ir šalto klimato sąlygomis (nuo  -50 °С iki +60 °С).
 • Plokštės netoksiškos, atsparios mikrobiologinei korozijai, šviesos ir šilumos poveikiui.
 • Išlaiko dekoratyvines ir tvirtumo savybes po 60 atsparumo šalčiui bandymų.
 • Nesuyra veikiamos smūgių esant temperatūrai nuo -20 °С iki -60 °С.
 • Paprastai montuojamos. Montavimui nereikia specialaus pasiruošimo. Darbai gali būti vykdomi bet kuriuo metų laiku ir bet kokiu oru. Montuojant plokštės tiesiog mechaniškai pritvirtinamos prie laikančiosios konstrukcijos, o plokštės pritvirtinamos viena prie kitos.
 • Fasado plokštės gali būti panaudojamos namo cokolio apdailai, viso fasado apkalai bei kitiems jūsų namo architektūriniams elementams (kolonoms, aptvaroms, priestatams).
J-trim juosta, ilgis 3000 mmPradinė metalinė juosta, ilgis 2000 mmKampas, ilgis 450 mm
j-juostapradine-juostafiniso-juosta
J-trim profilio spalvos
J-trim-persikinisJ-trim-auksinisJ-trim-sviesus-azuolasJ-trim-rudasJ-trim-sviesiai-pilkas
PersikinisAuksinisŠviesus ąžuolasRudasŠviesiai pilkas
Naudojama fasado plokštėms
Arizona, Altajaus, Dolomito, Granito SayanskyMontana, Kaukazas, Zlatolitas, Travertinas, Kairas, Kartagena, Uralo granitas, Krymo granitas, Koloradas, Alpės, Oniksas, AtėnaiNevada, Karpatų granitas, PamirasAkmuo, Plytos, Kansas, Granitas Balkanas, Tibetas, Roma, Granitas, AlpiųAleksandrija, Bazalas, Topazas, Akmens pilka
savybes
tvirtinimas
Rekomendacijos:
Rekomenduojama vengti ilgalaikio saulės šviesos poveikio. Ilgalaikio plokščių saugojimo laikotarpiu atvirose aikštelėse, po tiesioginiais saulės spinduliais, būtina atidaryti pakuotę, kad išvengti „šiltnamio efekto”.
Matuotus gaminius būtina saugoti ir transportuoti ant lentynų, kurių ilgis ne mažesnis už matuotų atkarpų ilgį.
Plastikinė fasado plokštė nereikalauja didelės priežiūros ir dėl savo savybių išsiskiria ilgaamžiškumu. Lyginant su kitomis fasado dangomis, fasado apkala nereikalauja didelių išlaidų susijusių su pagrindo paruošimo darbais arba statybininkų kvalifikacija. Visus seno fasado trūkumus Jūs galėsite paslėpti po naujoviška danga. Jums tereikia metalinių kampų ir medinių tašų pagalba išlyginti paruošiamąjį sluoksnį ir prie jo tvirtinimo elementų pagalba pritvirtinti Jūsų naująją fasado dangą.
Įmonių grupė „Alta-Profil“ stambus ir šiuolaikiškas gamybinis - prekybinis  Ukrainos-Rusijos susivienijimas gaminantis statybines ir sodo prekes iš plastiko.

Savo istoriją pradėjo 1999m. atidarydami pirmą gamyklą  gaminančią plastikines dailylentes. Šiai dienai „Alta-Profil“ turi 4 gamybinius kompleksus, gaminančius fasado, lietvamzdžių sistemas ir sodams skirtas prekes. Tai pat eilė logistinių kompleksų ir daugiau kaip 8 Europos  šalyse esantis prekybos atstovai.

Visu pirma Alta-Profil -tai kokybė, kurį skirta dovanoti jaukumą ir apsaugą mūsų klientų namams!

Pagaminta Ukrainoje

VIDEO

Užduokite klausimą

Registracija nereikalinga

1 Atsakyta į klausimą (-us)

Jeigu neraodote tinkamo atsakymo, užduokite klausimą užpildę formą žemiau.

(nebūtina pildyti)
*(Privalo, kad būtumėte informuoti apie atsakymą)
 • Paklausė Raimondas
  on 2022-10-03
  Sveiki noreciau suzinot kaip jos tvirtinas prie nuarmuotos sienos? Aciu Atsakymas:
  Sveiki, atsakymas išsiųstas el.paštu.
Path: > RYGOS PLYTA fasado plokštė, ALTA-PROFIL, 5 spalvos

Atsisiųsti

Priedai

MONTAVIMO INSTRUKCIJA

MONTAVIMO INSTRUKCIJA

Montavimas-fasado-plokstes
 1. Namo siena
 2. Fasado dailylentė
 3. Ventiliacijos tarpas
 4. Lentelė 50x50 mm
 5. Lentelė 25x25 mm
 6. Vinis/varžtas
 7. Apšiltinimo medžiaga
 8. Hidroizoliacijos plėvelė

Montavimas-fasado-plokstesPlokščių montavimą reikia vykdyti judant iš kairės į dešinę, užbaigti montavimą vienos sienos, po to pereiti prie sekančios. Daryti nedidelius tarpus tarp dailylenčių.
Fasado-plokstes-montavimasFasado plokštės ir visos jų tvirtinimo detalės tvirtinamos ant tašelių tik specialiose vietose.
Fasado-plokstes-montavimasPlokščių tvirtinimui naudokite aliuminio ar cinkuotus vinis arba varžtus, tai leidžia išvengti rudžių atsiradimo plokštėse. Vinys arba varžtai turi įeiti į tvirtinimo pagrindą griežtai statmenai, jokiu būdu kampu, ir griežtai per numatytų plokštėse ir lentelėse angų vidurį, tai užtikrina galimą vertikalų išplatėjimą.
Fasado-plokstes-montavimasTvirtindami plokštes palikite nedidelį atstumą tarp vinies (varžto) galvutės viršutinio krašto ir dailylente, tai užtikrins laisvą išplatėjimą – susispaudimą.
Fasado-plokstes-montavimasTeisingai paskirstyti vinis. Rekomenduojama tvirtinti vinis 30-40 cm atstumu vienas nuo kito. Iš pradžių tvirtinamos apdailos lentjuostės: pradžios lentjuostė, išoriniai kampai, lentjuostė J-profilis, tik po to – fasado dailylentės. Montavimas baigiamas apdailos lentjuostės tvirtinimu.
Fasado-plokstes-montavimasJeigu jūs norite padaryti iškyšą ir išskirti fasado plokštes, kaip pradžios lentjuostę, galima panaudoti J-profilio lentjuostę, kuri bus kaip apdailos juosta jūsų namo sienoje.
Fasado-plokstes-montavimasIšorinis kampas esamoje dviejų sienų susijungimo vietoje. Pritvirtinkite išorinį kampą vinimis arba varžtais per atitinkamas angas iš abiejų pusių. Įsitikinkite, kad kampas pritvirtintas tiesiai.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: