CLEANER HD Trinkelių, betono ir plytelių intensyvus valiklis, JURGA - PRESTĖJA
Responsive layout

IMPREGNAVIMO, SANDARINIMO, KLIJAVIMO IR KITOS MEDŽIAGOS

Informacija

Gamintojai

Perkamiausios

  • Niko kaminų sistemos

CLEANER HD Trinkelių, betono ir plytelių intensyvus valiklis, JURGA

Nauja prekė

Jurga

CLEANER HD - trinkelių ir betono valiklis, JURGA 

Intensyvus valiklis grindinio trinkelėms, plytelėms, klinkerio trinkelėms,  akmenims ir akmens trinkelėms, palisadoms, borteliams, važiuojamosios dalies ir betono takams bei plytelių tarpų glaistams. Valo gipso, cemento, suodžių, rūdžių, kalkių ir druskos apnašas, tepalines dėmes.

Smulkiau

9,00 € su PVM

  • 1 L
  • 5 L

Charakteristikos

Prekės tiekimo terminas2-7 d.d.
Pakuotė:1 L; 5 L
Pakuotės svoris, kg1; 5
SpalvaBespalvis
IšeigaNuo 0,1 – 0,30 ml/m², priklausomai nuo užteršimo
GamyklaJurga
Kilmės šalisLenkija
TipasValymo priemonės

Apie prekę

Savybės

„CLEANER HD“ paruošta naudoti valymo priemonė, mineralinių rūgščių pagrindu. Intensyvus valiklis skirtas kalkių ir druskos nuosėdoms, gipso, cemento, suodžių, vandens apnašų, taip pat rūdžių ir riebalų dėmių pašalinimui. Sudėtyje taip pat yra dėmių valiklis, jis greitai ir efektyviai valo bei atkuria natūralią paviršiaus struktūrą ir spalvą. Šis preparatas rekomenduojamas nešvarumams, atsiradusiems po statybos darbų, tokių kaip betonavimas, mūrijimas, tinkavimas, glaistymas, valyti.

Paskirtis

Šis preparatas pašalina sunkiai valomus nešvarumus nuo grindinio trinkelių, šaligatvio plytelių, akmens, palisadų, šaligatvių, važiuojamųjų dalių ir betoninių dangų, glaistų.

Pagrindo paruošimas

Prieš valydami, sudrėkinkite paviršių vandeniu, šiltas vanduo padidina priemonės efektyvumą. Mechaniškai pašalinkite organinius nešvarumus, tokius kaip samanos, kerpės. Preparate yra rūgščių, todėl visus metalinius elementus rekomenduojama apsaugoti nuo korozijos. Atsižvelgiant į valomų paviršių įvairovę (spalvą, žaliavą, cheminę sudėtį ir kt.), prieš valymą rekomenduojama atlikti bandymą mažai matomoje vietoje, kad būtų patikrinta, ar neįvyksta nepageidaujama reakcija (pvz., spalvos pasikeitimas).

Naudojimo būdas

Užtepkite priemonę ant nešvaraus paviršiaus, geriausiai putų pavidalu, naudojant buteliuką su purkštuvu. Palaukite maždaug 5-10 minučių, tada nuvalykite šepetėliu ar šiurkščia kempine. Po valymo kruopščiai nuplaukite vandeniu ir leiskite išdžiūti. Jei reikia, pakartokite. Preparatą galima tepti ant vertikalių ir horizontalių paviršių, tiek patalpų viduje, tiek ir lauke. Atlikdami darbus patalpose, užtikrinkite gerą ventiliaciją. Pagrindo ir aplinkos temperatūra valymo metu turi būti nuo + 5 ° C iki + 25 ° C. Venkite valyti ant įkaitusių paviršių, nes per greitas preparato džiūvimas apsunkins paviršiaus kruopštų valymą. Po džiovinimo nuvalytą paviršių impregnuokite JURGA PROTECT arba JURGA PROOF.

Sąnaudos

1 litras preparato leidžia nuvalyti nuo 3 m² iki 10 m² paviršiaus. Preparato sunaudojimas didžiąja dalimi priklauso nuo paviršiaus užteršimo laipsnio. Nuo 0,1 – 0,30 ml/m², priklausomai nuo užteršimo

Pakuotė

Buteliukas 1L , bakelis 5L

Sudėtis

Mineralinės rūgštys, paviršinio aktyvumo medžiagos

Saugojimas

Laikyti ir transportuoti sausoje ir tamsioje vietoje, originalioje, sandariai uždarytoje pakuotėje +5 iki +25˚C temperatūroje.  

Galiojimo terminas

Produktas turėtų būti sunaudotas per 24 mėnesius nuo pagaminimo datos, nurodytos ant pakuotės.

Saugos rekomendacijos

Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Venkite patekimo ant odos ir į akis. Negalima nuryti. Patekus į akis, nedelsdami gerai praplaukite dideliu kiekiu švaraus vandens ir, jei reikia, kreipkitės į gydytoją.

JURGA PRIEMONIŲ KATALOGAS

VIDEO

Užduokite klausimą

Registracija nereikalinga

Jeigu neraodote tinkamo atsakymo, užduokite klausimą užpildę formą žemiau.

(nebūtina pildyti)
*(Privalo, kad būtumėte informuoti apie atsakymą)
Path: > > > CLEANER HD Trinkelių, betono ir plytelių intensyvus valiklis, JURGA

Atsisiųsti

Filtruoti variantų sąrašą pagal:

Pakuotė: 1 L 5 L
KodasKombinacijos pavadinimasKainaĮ krepšelį
895139Pakuotė: 5 L 30,00 €
895074Pakuotė: 1 L 9,00 €
Į krepšelį

    30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: