MOKRY KLINKIER "Šlapio efekto" impregnantas klinkerio plytų ir plytelių impregnavimui, 3 L, JURGA I PRESTĖJA
Responsive layout

IMPREGNAVIMO, SANDARINIMO, KLIJAVIMO IR KITOS MEDŽIAGOS

Informacija

Gamintojai

Perkamiausios

  • Niko kaminų sistemos

Tik internetu

MOKRY KLINKIER "Šlapio efekto" impregnantas klinkerio plytų ir plytelių impregnavimui, 3 L, JURGA

895099

Nauja prekė

Jurga

MOKRY KLINKIER Spalvą paryškinantis impregnantas klinkeriui, Jurga 

Impregnantas skirtas klinkerio plytų ir plytelių impregnavimui. Paviršiuje sukuriama apsauginė danga atgaivinanti klinkerio spalvą ir sukurianti hidrofobinę apsaugą. Impregnantas užtikrina ilgalaikį „šlapio klinkerio“ efektą. Preparate nėra kenksmingų medžiagų. Užtikrina  paviršiaus garo laidumą.

Smulkiau

50,00 € su PVM

Preliminari mėnesinė įmoka nuo 8.5€

1.1 kg

Charakteristikos

Prekės tiekimo terminas2-7 d.d.
Pakuotė:1 L
Pakuotės svoris, kg1
SpalvaBespalvis
Išeiga1 litro pakanka 5-10 m
GamyklaJurga
Kilmės šalisLenkija
TipasImpregnantas

Apie prekę

Savybės ir paskirtis  

Impregnantas skirtas klinkerio plytų ir plytelių impregnavimui. Paviršiuje sukuriama apsauginė danga atgaivinanti klinkerio spalvą ir sukurianti hidrofobinę apsaugą. Impregnantas užtikrina ilgalaikį „šlapio klinkerio“ efektą. Preparate nėra kenksmingų medžiagų. Užtikrina paviršiaus garo pralaidumą. Padidiną atsparumą nešvarumams ir palengvina paviršiaus savaiminį valymą esant atmosferos krituliams. Sukūrus vandeniui atsparų barjerą, preparatas riboja samanų, kerpių ir grybų vystymąsi.

Naudojimo būdas

Impregnuojamas paviršius turi būti švarus, sausas, neįšalęs, nuriebalintas, be organinių teršalų, tokių kaip samanos, dumbliai, kerpės ir kt. Prieš naudojimą preparatą kruopščiai išmaišykite, paviršius denkite voleliu, teptuku arba purškiant žemu slėgiu. Venkite dėmių ir balų susidarymo ant paviršiaus, perteklių pašalinkite kempine ar švariu medvilnine skudurėliu. Dirbdami naudokite asmenines apsaugos priemones (gumines pirštines, darbo drabužius). Oro ir pagrindo naudojimo temperatūra yra nuo + 10 ° C iki + 25 ° C. Impregnuojamo paviršiaus drėgnumas negali būti didesnis kaip 5%. Preparate nėra tirpiklių, todėl jį galima sėkmingai naudoti patalpose ir lauke.

Impregnuotas paviršius pilnai hidrofobiškas tampa maždaug po 24 valandų. Džiuvimo metu paviršiai turėtų būti apsaugoti nuo drėgmės, intensyvios saulės šviesos, žemos temperatūros ir nešvarumų. DĖMESIO !!! Dėl impregnuojamų paviršių įvairovės (jų spalvos, žaliavos sudėties ir kt.) Klinkerio reakciją į preparatą reikia išbandyti nepastebimoje vietoje.

Sąnaudos

Vieno sluoksnio impregnavimui sunaudojama 1 l maždaug 5–10 m² normaliai absorbuojančių paviršių. Faktinės sąnaudos priklauso nuo impregnuojamos medžiagos, jos įgerties ir struktūros bei preparato naudojimo būdo.

Saugumo rekomendacijos

Saugoti nuo vaikų. Darbo metu laikykitės darbuotojų saugos ir sveikatos taisyklių, dėvėkite asmenines apsaugos priemones (gumines pirštines, akinius, darbo drabužius) .Venkite sąlyčio su oda ir akimis. Jei pateko į akis, nedelsdami gerai nuplaukite švariu vandeniu ir prireikus kreipkitės į gydytoją. Jei atsiranda odos dirginimas ar bėrimas: kreipkitės į gydytoją. Turinį / talpyklą išmeskite laikydamiesi vietinių ir regioninių taisyklių.

Saugojimas

Laikykite ir transportuokite sausoje ir šešėlinėje vietoje originaliose sandariai uždarytose talpyklose, esant + 5 ° C ir + 25 ° C temperatūrai.

Galiojimo terminas

Sunaudokite per 24 mėnesius nuo pagaminimo datos nurodytos ant pakuotės. Data yra partijos numeris

Pakuotė

Skardinės 1 litras ir 3 litrai

Papildoma informacija

Lengvai užsidegantis produktas, naudojimo metu venkite atvirų ugnies šaltinių. Prieš naudodami perskaitykite techninę kortelę ir produkto saugos duomenų lapą.  

JURGA PRIEMONIŲ KATALOGAS

Užduokite klausimą

Registracija nereikalinga

Jeigu neraodote tinkamo atsakymo, užduokite klausimą užpildę formą žemiau.

(nebūtina pildyti)
*(Privalo, kad būtumėte informuoti apie atsakymą)
Path: > > > MOKRY KLINKIER "Šlapio efekto" impregnantas klinkerio plytų ir plytelių impregnavimui, 3 L, JURGA

Atsisiųsti

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: