GG440 AKRILINIS GILUMINIS GRUNTAS 10L, MITTO

MITTO

Informacija

Gamintojai

Perkamiausios

 • Niko kaminų sistemos

Tik internetu

GG440 AKRILINIS GILUMINIS GRUNTAS 10L, MITTO

GG440-5

Nauja prekė

Mitto

GG440 AKRILINIS GILUMINIS GRUNTAS, MITTO

Akrilinis giluminis gruntas skirtas suvienodinti porėtų ir drėgmę sugeriančių mineralinių paviršių (betono, tinko, gipskartonio plokščių) įgeriamumą prieš juos dažant, glaistant ar tapetuojant. Puikiai tinka gruntuoti mineralinius pagrindus prieš klijuojant apdailos plyteles (klijais be tirpiklių). Vidaus ir išorės darbams.

Smulkiau

0,00 € su PVM

Charakteristikos

Prekės tiekimo terminas1-5 d.d.
Pakuotės svoris, kg10
Svoris, kg/vnt.5
GamyklaMITTO
Kilmės šalisES
TipasGruntas
PastabaUžsakoma prekė,tikslinti pristatymo terminą

Apie prekę

Naudojimo sritis

Giliai įsigeriantis į pagrindą, greitai džiūstantis, paviršių sutvirtinantis akrilinis gruntas. Nepavojingas aplinkai ir žmogaus sveikatai. Išdžiūvęs suformuoja vandens garams laidų sluoksnį. Akrilinis giluminis gruntas skirtas suvienodinti porėtų ir drėgmę sugeriančių mineralinių paviršių (betono, tinko, gipskartonio plokščių) įgeriamumą prieš juos dažant, glaistant ar tapetuojant. Puikiai tinka gruntuoti mineralinius pagrindus prieš klijuojant apdailos plyteles (klijais be tirpiklių). Vidaus ir išorės darbams.

Paviršiaus paruošimas / Darbo eiga

Gruntuojamas paviršius turi būti sausas (drėgmė turi būti 4–8 %). Prieš naudojant gruntą išmaišyti. Gruntuojama teptuku, voleliu arba beoriu purkštuvu, nepaliekant nepadengtų plotų. Esant įprastoms aplinkos sąlygoms paviršius išdžiūsta per 1 val. Gruntas visiškai išdžiūsta ir išlaiko apkrovą po 14 parų, kai aplinkos temperatūra yra +20 ºC, o santykinė oro drėgmė ne didesnė kaip 65 %. Esant žemesnei temperatūrai džiūvimo laikas ilgėja. Sąnaudos 5-20 m²/l.

Papildomi nurodymai

Dengiamo paviršiaus ir aplinkos temperatūra turi būti ne žemesnė nei +8 ºC, o santykinė oro drėgmė turi būti 35–80 %. Negalima dengti veikiant tiesioginiams saulės spinduliams, pučiant stipriam vėjui ir lyjant lietui.

Rišiklis: Akrilinė dispersija.
Spalva: Balta 
Lakiųjų organinių junginių (LOJ) kiekis: < 1 g/l
Tankis (20 ºC): ~1,0 g/cm3
pH (20 ºC): 7,0-8,5.
Skiediklis: Vanduo.

Įspėjamieji teiginiai

Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje, saugoti, kad nepatektų į aplinką, mūvėti apsaugines pirštines / dėvėti apsauginius drabužius / naudoti akių (veido) apsaugos priemones. PATEKUS ANT ODOS: nuplauti dideliu kiekiu muilo ir vandens. PATEKUS Į AKIS: kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis.

Utilizavimas

Nepilkite į kanalizacijos sistemas, vandens telkinius ir dirvą. Papildoma informacija apie pavojų UN 1760 – sudėtyje yra 5-chloro-2-methyl-2H-isothiazol-3-onas, 2-methyl-2H-isothiazol-3-onas, žmonėms gali sukelti alerginę reakciją.

Pakuotė 5, 10 kg.

Laikymo sąlygos / Galiojimo laikas

Laikyti sausoje vietoje uždaroje pakuotėje nuo +5 ºC iki +30 ºC temperatūros sąlygomis, saugant nuo šalčio, intensyvaus karščio ir tiesioginių saulės spindulių poveikio. Gaminio originalioje pakuotėje tinkamumo trukmė – 12 mėn. nuo pagaminimo datos. Saugoti pakuotę nuo pažeidimo, nesušaldyti.

line.png

Kodėl verta rinktis „MITTO“ mišinius?

Šiuolaikiniai vidaus ir išorės statybos darbai neįsivaizduojami be sausųjų statybinių mišinių. Sausieji statybiniai mišiniai – tai gamykloje darbui paruošti miltelių pavidalo mišiniai, kuriuos prieš naudojimą tereikia sumaišyti su vandeniu. „MITTO“ statybiniai mišiniai atitinka visus kokybiškiems statybiniams mišiniams keliamus reikalavimus bei yra vienas sparčiausiai augančių produktų mišinių rinkoje.

Naudojant „MITTO“ sausuosius statybinius mišinius gaunamas tobulas tinkuojamas ar lyginamas paviršius. Platus mišinių pasirinkimas suteikia galimybę konkretiems darbams naudoti reikiamą produktą, taip sumažinant bendrą statybos darbų kainą. Taigi su „MITTO“ statybiniais mišiniais Jums bus ne tik paprasta ir efektyvu dirbti, bet ir neabejotinai pasieksite puikius rezultatus.

Kas renkasi „MITTO“ mišinius?

Jei esate racionalūs, rūpestingi, savimi pasitikintys bei vertinate kokybę ir našumą – statybos darbams Jums itin tiks „MITTO“ mišiniai. Mūsų praktika rodo, kad šiuos mišinius renkasi ne tik klientai, planuojantys smulkius statybos darbus savo bute ar namuose, bet ir vis dažniau profesionalūs statybininkai plačiai naudoja būtent „MITTO“ statybinius mišinius. Ir tai suprantama, juk profesionalams svarbu būti tikriems dėl maksimalios kokybės ir efektyvumo.

Kaip gaminami „MITTO“ mišiniai?

„MITTO“ gamybai naudojamos pažangios technologijos. Produkcija reguliariai tikrinama gamybos laboratorijoje, o tai leidžia užtikrinti ir išlaikyti aukštą „MITTO“ mišinių kokybę.

Kas itin svarbu renkantis mišinius?

Dažnai statybininkai renkasi anksčiau išbandytus statybinius mišinius bei medžiagas ir skeptiškai vertina naujai rinkoje pasirodančius inovatyvius produktus. Vis dėlto kiekvienas išmintingas žmogus sutiks – kokybišką produktą visada verta išbandyti. Tikrai nenustebsime, jei naudodami naujai išbandytą „MITTO“ mišinį greičiau atliksite darbus, kokybiniai parametrai bus geresni, vaizdas estetiškesnis, o tinkamas kainos ir kokybės santykis padės galutinį tašką priimant teisingą sprendimą.

VIDEO

Užduokite klausimą

Registracija nereikalinga

Jeigu neraodote tinkamo atsakymo, užduokite klausimą užpildę formą žemiau.

(nebūtina pildyti)
*(Privalo, kad būtumėte informuoti apie atsakymą)
Path: > > > GG440 AKRILINIS GILUMINIS GRUNTAS 10L, MITTO

Priedai

 • Prekės kodas: A100

  Gamintojas: Mitto

  TG100 RANKINIS GIPSINIS TINKAS, 30 kg, MITTO

  Vienasluoksnis vidaus patalpų tinkas naudojamas vidaus sienoms ir luboms Tinkuoti rankiniu būdu patalpose, kuriose nesusidaro drėgmė ir nesikaupia vandens garų kondensatas.

  9,35 € 9,64 € -3%
 • Prekės kodas: C320

  Gamintojas: Mitto

  MITTO C320 YPAČ ELASTINGI BALTI PLYTELIŲ KLIJAI, C2TES1, 25 kg

  MITTO C320 YPAČ ELASTINGI BALTI PLYTELIŲ KLIJAI, C2TES1, 25 kg  Marmuro, granito, smiltainio ir kitoms visų rūšių keraminėms ir akmens masės plytelėms bei tuščiaviduriams stiklo blokeliams klijuoti ant kritinių pagrindų (deformuotų, šildomų, terasose, balkonuose ir pan.).

  12,48 € 12,87 € -3%
 • Prekės kodas: A110L

  Gamintojas: Mitto

  TG110L MAŠININIS GIPSINIS TINKAS, 30 kg, MITTO

  Gipsinis mišinys su lengvaisiais priedais, skirtas tinkuoti visas vidaus patalpas su normaliu oro drėgniu, kuriose nuolat nesilaiko drėgmė ir nesikaupia vandens kondensatas, ir vienu sluoksniu tinkuoti gyvenamųjų pastatų virtuvių ir vonios kambarių sienas. Ypač tinkamas ir labai efektyvus, darbo laiko sąnaudų atžvilgiu, tinkuoti kokybiškai...

  7,44 € 7,67 € -3%
 • Prekės kodas: A200

  Gamintojas: Mitto

  A200 GIPSO GLAISTAS, 15 kg, MITTO

  A200 GIPSO GLAISTAS, 15 kg, MITTO Skirtas tinkuoti visas vidaus patalpas su normaliu oro drėgniu, kuriose nuolat nesilaiko drėgmė ir nesikaupia vandens kondensatas, ir vienu sluoksniu tinkuoti gyvenamųjų pastatų virtuvių ir vonios kambarių sienas. Šis gipsinis tinkas skirtas dirbti mašininiu būdu.

  8,82 € 9,09 € -3%
 • Prekės kodas: A210

  Gamintojas: Mitto

  A210 ELASTINGAS GIPSO GLAISTAS, 15 kg, MITTO

  A210 ELASTINGAS GIPSO GLAISTAS, 15 kg, MITTO Universalios paskirties specialus siūlių glaistas naudojamas gipso kartono plokščių sandūroms glaistyti rankiniu būdu, kai nenaudojama armavimo juosta. Skirtas pastatų vidaus darbams.

  14,29 € 14,73 € -3%
 • Prekės kodas: C310

  Gamintojas: Mitto

  KP310 PLYTELIŲ KLIJAI SU PRIEDAIS, 25 kg, MITTO

  C310 PLYTELIŲ KLIJAI SU PRIEDAIS, 25 kg, MITTO Sienų ir grindų plytelių klijai su priedais (pilki), naudojami vidaus ir išorės darbams. Tinka šildomoms grindims. Naudojami keraminių, akmens masės, klinkerinių ir betoninių apdailinių plytelių, mozaikos, židinio apdailos plytelių, natūralaus akmens (išskyrus marmurą) plytelių klijavimui.

  7,98 € 8,68 € -8%

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: