MITTO C320 YPAČ ELASTINGI BALTI PLYTELIŲ KLIJAI, C2TES1, 25 kg

MITTO

Informacija

Gamintojai

Perkamiausios

  • Niko kaminų sistemos

Sumažinta kaina!

-3%

MITTO C320 YPAČ ELASTINGI BALTI PLYTELIŲ KLIJAI

Tik internetu

MITTO C320 YPAČ ELASTINGI BALTI PLYTELIŲ KLIJAI, C2TES1, 25 kg

C320

Nauja prekė

Mitto

MITTO C320 YPAČ ELASTINGI BALTI PLYTELIŲ KLIJAI, C2TES1, 25 kg 

Marmuro, granito, smiltainio ir kitoms visų rūšių keraminėms ir akmens masės plytelėms bei tuščiaviduriams stiklo blokeliams klijuoti ant kritinių pagrindų (deformuotų, šildomų, terasose, balkonuose ir pan.).

Smulkiau

12,48 € su PVM

12,87 € su PVM

25 kg

Minimalus užsakymo kiekis šiai prekei yra 10

Charakteristikos

Prekės tiekimo terminas1-5 d.d.
Pakuotės svoris, kg25
Svoris, kg/vnt.25
Kiekis vnt/pad.42
Išeigaapie 12 m2 iš 25 kg
GamyklaMITTO
Kilmės šalisES
TipasKlijai
PastabaUžsakoma prekė,tikslinti pristatymo terminą

Apie prekę

NAUDOJIMO SRITIS

Marmuro, granito, smiltainio ir kitoms visų rūšių keraminėms ir akmens masės plytelėms bei tuščiaviduriams stiklo blokeliams klijuoti ant kritinių pagrindų (deformuotų, šildomų, terasose, balkonuose ir pan.). Naudoti pastatų viduje ir išorėje.

PAGRINDO PARUOŠIMAS

Pagrindo paviršius turi būti švarus, tvirtas ir sausas. Nesenas tinko ir betono gruntas turi būti rišlus ir išlygintas. Senus, silpnai besilaikančius, trapius ir atsilupusius sluoksnius pašalinti. Tuštumas užpildyti padidinto sukibimo arba išlyginamuoju skiediniu. Silpną pagrindą padengti gilios skvarbos gruntine emulsija. Ant senų plytelių, prieš tai nuo jų pašalinus riebalus ir pašiurkštinus, plonai užtepti klijų, kad susidarytų kibus sluoksnis.

MIŠINIO PARUOŠIMAS / DARBO EIGA

Maišo turinį mechaniniu ar rankiniu būdu išmaišyti su nurodytu kiekiu švaraus šalto vandens iki vienalytės tirštos konsistencijos. Po 5 minučių pakartotinai permaišyti. Klijus ant paviršiaus tepti mentele ir paskleisti dantyta (su atitinkamų matmenų danteliais) mentele. Kai plytelės klijuojamos ant kritinių paviršių ar paviršių, ant kurių gali patekti vandens, reikia papildomai klijų užtepti netik ant klijuojamo paviršiaus bet ir ant apatinės plytelės pusės. Prieš klijuojant plytelių nedrėkinti. Plyteles klijuoti prispaudžiant prie pagrindo. 10 minučių galima koreguoti jų padėtį. Plyteles reikia priklijuoti per 30 min. po klijų užtepimo ant pagrindo. Klijus sunaudoti per 2 val. nuo sumaišymo su vandeniu. Jeigu per tą laiką klijai sutirštėja, juos reikia pakartotinai intensyviai išmaišyti nepilant papildomai vandens.

PAPILDOMI NURODYMAI

Techniniai duomenys nurodyti 23 ± 2 °C temperatūros ir 50 ± 5 % santykinės oro drėgmės sąlygomis. Kitomis sąlygomis sunaudojimo ir kietėjimo trukmė gali skirtis. Klijų sudėtyje yra cemento mišinių ir juos sumaišius su vandeniu įvyksta šarminė reakcija. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Saugoti odą dėvint apsauginius drabužius ir pirštines. Saugoti nuo vaikų.

LAIKYMO SĄLYGOS / GALIOJIMO LAIKAS

Mišinį sandėliuoti sausose patalpose ant medinių padėklų, nepažeistose originaliose pakuotėse. Saugoti, kad nesudrėktų gabenant ir laikant. Suplyšusius ir pradėtus naudoti maišus būtina nedelsiant uždengti. Tinka naudoti 12 mėn. nuo pagaminimo datos.

TECHNINIAI DUOMENYS

Sudėtis:baltojo cemento, smėlio bei mineralinių priedų ir priemaišų mišinys
Sausosios masės tankis: apie 1,3 kg/dm3
Tinkamas vandens kiekis:apie 6,25 l 25 kg sausojo mišini
Pradinis kibumas:≥ 1,0 MPa
Kibumas panardinus į vandenį:≥ 1,0 MPa
Kibumas po terminio sendinimo:≥ 1,0 MPa
Kibumas po šaldymo ciklų:≥ 1,0 MPa
Lipnumo trukmė – kibumas po t ≥ 30 min.:≥ 0,5 MPa
Taisymo trukmė:≤ 10 min.
Sunaudojimo trukmė:apie 2 val. nuo sumaišymo su vandeniu
Takumas:≤ 0,5 mm
Tarpų užpildymas:praėjus 48 val
Naudojimas:praėjus 48 val.
Degumas:A2-s1,d0/A2fl-s1 klasė
Skersinė deformacija:S1 klasė
Išeiga:apie 12 m2 iš 25 kg

Apytikrės sausosios masės sąnaudos, kai 1 m2 plytelių klijuojama naudojant mentelę su stačiakampiaisdanteliai, kurių matmenys: 

4 x 4 mmapie 1,4 kg
6 x 6 mmapie 2,1 kg
8 x 8 mmpie 2,5 kg
10 x 10 mmapie 2,9 kg

BENDRIEJI PATARIMAI

Darbus atlikti laikantis statybos darbų reikalavimų, darbo saugos ir higienos normų ir taisyklių. 

Pagaminta ES

line.png

Kodėl verta rinktis „MITTO“ mišinius?

Šiuolaikiniai vidaus ir išorės statybos darbai neįsivaizduojami be sausųjų statybinių mišinių. Sausieji statybiniai mišiniai – tai gamykloje darbui paruošti miltelių pavidalo mišiniai, kuriuos prieš naudojimą tereikia sumaišyti su vandeniu. „MITTO“ statybiniai mišiniai atitinka visus kokybiškiems statybiniams mišiniams keliamus reikalavimus bei yra vienas sparčiausiai augančių produktų mišinių rinkoje.

Naudojant „MITTO“ sausuosius statybinius mišinius gaunamas tobulas tinkuojamas ar lyginamas paviršius. Platus mišinių pasirinkimas suteikia galimybę konkretiems darbams naudoti reikiamą produktą, taip sumažinant bendrą statybos darbų kainą. Taigi su „MITTO“ statybiniais mišiniais Jums bus ne tik paprasta ir efektyvu dirbti, bet ir neabejotinai pasieksite puikius rezultatus.

Kas renkasi „MITTO“ mišinius?

Jei esate racionalūs, rūpestingi, savimi pasitikintys bei vertinate kokybę ir našumą – statybos darbams Jums itin tiks „MITTO“ mišiniai. Mūsų praktika rodo, kad šiuos mišinius renkasi ne tik klientai, planuojantys smulkius statybos darbus savo bute ar namuose, bet ir vis dažniau profesionalūs statybininkai plačiai naudoja būtent „MITTO“ statybinius mišinius. Ir tai suprantama, juk profesionalams svarbu būti tikriems dėl maksimalios kokybės ir efektyvumo.

Kaip gaminami „MITTO“ mišiniai?

„MITTO“ gamybai naudojamos pažangios technologijos. Produkcija reguliariai tikrinama gamybos laboratorijoje, o tai leidžia užtikrinti ir išlaikyti aukštą „MITTO“ mišinių kokybę.

Kas itin svarbu renkantis mišinius?

Dažnai statybininkai renkasi anksčiau išbandytus statybinius mišinius bei medžiagas ir skeptiškai vertina naujai rinkoje pasirodančius inovatyvius produktus. Vis dėlto kiekvienas išmintingas žmogus sutiks – kokybišką produktą visada verta išbandyti. Tikrai nenustebsime, jei naudodami naujai išbandytą „MITTO“ mišinį greičiau atliksite darbus, kokybiniai parametrai bus geresni, vaizdas estetiškesnis, o tinkamas kainos ir kokybės santykis padės galutinį tašką priimant teisingą sprendimą.

VIDEO

Užduokite klausimą

Registracija nereikalinga

Jeigu neraodote tinkamo atsakymo, užduokite klausimą užpildę formą žemiau.

(nebūtina pildyti)
*(Privalo, kad būtumėte informuoti apie atsakymą)
Path: > > > MITTO C320 YPAČ ELASTINGI BALTI PLYTELIŲ KLIJAI, C2TES1, 25 kg

Priedai

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: