A230 UNIVERSALUS AKRILINIS GLAISTAS, 16 kg, MITTO

MITTO

Informacija

Gamintojai

Perkamiausios

 • Niko kaminų sistemos

Sumažinta kaina!

-3%

A230 UNIVERSALUS AKRILINIS GLAISTAS

Tik internetu

A230 UNIVERSALUS AKRILINIS GLAISTAS, 16 kg, MITTO

A230

Nauja prekė

Mitto

A230 UNIVERSALUS AKRILINIS GLAISTAS, 16 kg, MITTO

Skirtas betono, cementinio kalkių ir gipsinio bei plonasluoksnio tinko paviršiams, gipso kartono plokštėms glaistyti. Gali būti naudojamas sienų bei perdangų apdailai.

Smulkiau

8,68 € su PVM

8,94 € su PVM

16 kg

Charakteristikos

Prekės tiekimo terminas1-5 d.d.
Pakuotės svoris, kg16
Svoris, kg/vnt.16
IšeigaSąnaudos (kai sluoksnio storis 1 mm) kg/m²: 0,5-1,5
GamyklaMITTO
Kilmės šalisES
TipasGlaistas
PastabaUžsakoma prekė,tikslinti pristatymo terminą

Apie prekę

Naudojimo sritis

MITTO A230 – paruoštas naudoti polimerinis glaistas, puikiai sukimbantis, sudarantis lygų baltą, garus praleidžiantį paviršių. Naudojamas patalpų viduje. Skirtas betono, cementinio kalkių ir gipsinio bei plonasluoksnio tinko paviršiams, gipso kartono plokštėms glaistyti. Gali būti naudojamas sienų bei perdangų apdailai, taip pat juo galima užpildyti nedidelius ištrupėjimus. Išdžiuvęs lengvai šlifuojamas. Pasižymi geromis atsparumo savybėmis. Nepanaudota masė, laikoma sandariai uždarytame kibire, tinkama naudoti ilgą laiką. Nelaikyti produkto vietose, kurias tiesiogiai veikia vanduo. Tinkamas naudoti rankiniu ir mechaniniu, naudojant hidrodinaminius agregatus, būdu.

Pagrindo paruošimas

Pagrindo paviršius turi būti sausas, švarus, tvirtas, stabilus ir be silpnai sukibusių ar sukibimą galinčių susilpninti sluoksnių (riebalų, klijų, bitumo, dulkių, sukibimą mažinančių preparatų, dažų, skiedinių likučių ir pan.). Didesniems ištrupėjimams užpildyti reikia naudoti glaistomąjį gipsą. Gipso kartono plokščių siūles glaistyti tam skirta mente. Stipriai ir netolygiai sugeriančius pagrindus ir gipso kartono plokščių siūles rekomenduojama gruntuoti MITTO giluminiu gruntu ir palaukti, kol gruntas išdžius. Paruošus pagrindą vadovautis atitinkamų statybos reglamentų nurodymais ir statybos taisyklėmis.

Mišinio paruošimas / Darbo eiga

Darbus atlikti, kai oro, pagrindo ir medžiagos temperatūra yra nuo +5 ˚C iki +25 ˚C. Prieš pradedant darbą masę išmaišyti, bet neleisti, kad į ją patektų per daug oro. Tepti rankiniu būdu nerūdijančiojo plieno įrankiais arba mechaniniu būdu hidrodinaminiu agregatu, vėliau paviršių gerai išlyginti. Per vieną kartą kloti apie 1 mm storio sluoksnį. Esant didesnių nelygumų, kitą glaisto sluoksnį kloti, kai sustingsta ankstesnis. Šlifuoti galima paviršiui visiškai išdžiuvus. Baigus darbą įrankius nuplauti vandeniu. Prieš dažant nuo paviršiaus nuvalyti dulkes ir gruntuoti gruntavimo preparatu. Atliekant darbus būtina vadovautis atitinkamų statybos reglamentų nurodymais ir statybos taisyklėmis.

Techniniai duomenys

Naudojimo temperatūra: nuo +5 ⁰C iki +25 ⁰C. Vieno sluoksnio storis: iki 1 mm.

Papildomi nurodymai

Dėvėti apsauginius akinius. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Saugoti odą – dėvėti apsauginius drabužius ir pirštines. Saugoti nuo vaikų. Šviežius nešvarumus valyti vandeniu. Gamintojas neatsako už žalą, padarytą netinkamai ar ne pagal paskirtį naudojant gaminį. Nurodytas darbų atlikimo būdas neatleidžia rangovo nuo pareigos darbus atlikti, vadovaujantis statybos reikalavimais ir DSS taisyklėmis.

Laikymo sąlygos / Galiojimo laikas

Laikyti 12 mėn. nuo pagaminimo datos sausoje patalpoje, nepažeistuose, gamintojo uždarytuose kibiruose.

Techniniai duomenys ir naudojimo informacija taikytina (23±2) °C temperatūros ir (50±5) % santykinio oro drėgnumo sąlygomis. Kitomis sąlygomis sukibimo ir džiūvimo trukmė gali skirtis. Naudojami rankiniu ir mašininiu būdu.

Sukibimas (kartonu ir gipsu) N/mm²: ≥ 0,25
Didž. sluoksnio storis: 1 mm
Įtrūkiai: nėra
Granuliometrinė sudėtis:
  Likutis ant sieto, kurio akelių dydis 200 μm [%] ≤ 1
  Likutis ant sieto, kurio akelių dydis 315 μm [%]: 0
Sąnaudos (kai sluoksnio storis 1 mm) kg/m²: 0,5-1,5
Naudojimo temperatūra °C: nuo +5 iki +25

line.png

Kodėl verta rinktis „MITTO“ mišinius?

Šiuolaikiniai vidaus ir išorės statybos darbai neįsivaizduojami be sausųjų statybinių mišinių. Sausieji statybiniai mišiniai – tai gamykloje darbui paruošti miltelių pavidalo mišiniai, kuriuos prieš naudojimą tereikia sumaišyti su vandeniu. „MITTO“ statybiniai mišiniai atitinka visus kokybiškiems statybiniams mišiniams keliamus reikalavimus bei yra vienas sparčiausiai augančių produktų mišinių rinkoje.

Naudojant „MITTO“ sausuosius statybinius mišinius gaunamas tobulas tinkuojamas ar lyginamas paviršius. Platus mišinių pasirinkimas suteikia galimybę konkretiems darbams naudoti reikiamą produktą, taip sumažinant bendrą statybos darbų kainą. Taigi su „MITTO“ statybiniais mišiniais Jums bus ne tik paprasta ir efektyvu dirbti, bet ir neabejotinai pasieksite puikius rezultatus.

Kas renkasi „MITTO“ mišinius?

Jei esate racionalūs, rūpestingi, savimi pasitikintys bei vertinate kokybę ir našumą – statybos darbams Jums itin tiks „MITTO“ mišiniai. Mūsų praktika rodo, kad šiuos mišinius renkasi ne tik klientai, planuojantys smulkius statybos darbus savo bute ar namuose, bet ir vis dažniau profesionalūs statybininkai plačiai naudoja būtent „MITTO“ statybinius mišinius. Ir tai suprantama, juk profesionalams svarbu būti tikriems dėl maksimalios kokybės ir efektyvumo.

Kaip gaminami „MITTO“ mišiniai?

„MITTO“ gamybai naudojamos pažangios technologijos. Produkcija reguliariai tikrinama gamybos laboratorijoje, o tai leidžia užtikrinti ir išlaikyti aukštą „MITTO“ mišinių kokybę.

Kas itin svarbu renkantis mišinius?

Dažnai statybininkai renkasi anksčiau išbandytus statybinius mišinius bei medžiagas ir skeptiškai vertina naujai rinkoje pasirodančius inovatyvius produktus. Vis dėlto kiekvienas išmintingas žmogus sutiks – kokybišką produktą visada verta išbandyti. Tikrai nenustebsime, jei naudodami naujai išbandytą „MITTO“ mišinį greičiau atliksite darbus, kokybiniai parametrai bus geresni, vaizdas estetiškesnis, o tinkamas kainos ir kokybės santykis padės galutinį tašką priimant teisingą sprendimą.

VIDEO

Užduokite klausimą

Registracija nereikalinga

Jeigu neraodote tinkamo atsakymo, užduokite klausimą užpildę formą žemiau.

(nebūtina pildyti)
*(Privalo, kad būtumėte informuoti apie atsakymą)
Path: > > > A230 UNIVERSALUS AKRILINIS GLAISTAS, 16 kg, MITTO

Priedai

 • Prekės kodas: A100

  Gamintojas: Mitto

  TG100 RANKINIS GIPSINIS TINKAS, 30 kg, MITTO

  Vienasluoksnis vidaus patalpų tinkas naudojamas vidaus sienoms ir luboms Tinkuoti rankiniu būdu patalpose, kuriose nesusidaro drėgmė ir nesikaupia vandens garų kondensatas.

  9,35 € 9,64 € -3%
 • Prekės kodas: A110L

  Gamintojas: Mitto

  TG110L MAŠININIS GIPSINIS TINKAS, 30 kg, MITTO

  Gipsinis mišinys su lengvaisiais priedais, skirtas tinkuoti visas vidaus patalpas su normaliu oro drėgniu, kuriose nuolat nesilaiko drėgmė ir nesikaupia vandens kondensatas, ir vienu sluoksniu tinkuoti gyvenamųjų pastatų virtuvių ir vonios kambarių sienas. Ypač tinkamas ir labai efektyvus, darbo laiko sąnaudų atžvilgiu, tinkuoti kokybiškai...

  7,44 € 7,67 € -3%

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: