B100 BETONO KONTAKTAS GRUNT, 5 kg, MITTO

MITTO

Informacija

Gamintojai

Perkamiausios

  • Niko kaminų sistemos

-17%

B100 BETONO KONTAKTAS GRUNT

Tik internetu

B100 BETONO KONTAKTAS GRUNT, 5 kg, MITTO

B100

Nauja prekė

Mitto

B100 BETONO KONTAKTAS GRUNT, 5 kg, MITTO

Betoninių ir keraminių pagrindų šiurkščiam, kibumą gerinančiam sluoksniui įrengti prieš klojant tinką.

Smulkiau

0,00 € su PVM

5 kg

Charakteristikos

Prekės tiekimo terminas1-5 d.d.
Pakuotės svoris, kg5
Svoris, kg/vnt.5
GamyklaMITTO
Kilmės šalisES
TipasGruntas
PastabaUžsakoma prekė,tikslinti pristatymo terminą

Apie prekę

Panaudojimas

Betoninių ir keraminių pagrindų šiurkščiam, kibumą gerinančiam sluoksniui įrengti prieš klojant tinką. Naudoti pastatų viduje prieš klojant gipsinį tinką ir pastatų viduje bei išorėje prieš klojant mineralinį tinką.

Techniniai duomenys

Sudėtis: stireno ir akrilo dervų, mineralinių užpildų ir konservantų vandens dispersija

Tūrio tankis: apie 1,3 kg/dm3
Nelakiųjų medžiagų kiekis: apie 48 % masės
Skiedžiamumas vandeniu: visiškas
Lakiųjų organinių junginių (LOJ) kiekis: ≤ 30 g/l
Sąnaudos: apie 0,3 kg/m2
Spalva: pilkai mėlynas skystis, be nuosėdų, nesusisluoksniavęs, be stingimo pėdsakų

Pagrindo tipas

Gelžbetonio ir betono elementai ir surenkamieji elementai, betono klojiniai, plytų ir keraminių tuščiavidurių blokelių mūras.

Pagrindo paruošimas

Pagrindas turi būti švarus, vienalytis, sausas, be nešvarumų, dulkių ir riebių dėmių. Pašalinti senus, pleišėjančius dažų sluoksnius.

Naudojimas

Prieš naudojant gruntą gerai išmaišyti. Maišymą būtina pakartoti dažant, kad ant indo dugno nesusidarytų nuosėdų. Neskiesti vandeniu. Gruntą tepti dažymo teptuku ar šepečiu, gerai įtrinti į pagrindą.

Darbų atlikimo sąlygos

Darbus atlikti, kai aplinkos ir pagrindo temperatūra nuo +5°C iki +30°C. Į preparatą nepilti jokių kitų medžiagų. Saugoti, kad šviežiai paklotas gruntas pernelyg nesudrėktų ir nesulytų.

Laikymas

Originaliose, nepažeistose pakuotėse – 9 mėnesiai nuo pagaminimo datos. Saugoti, kad neužšaltų ir neperkaistų pervežant ir laikant.

Pastabos

Techniniai duomenys ir informacija apie naudojimo būdą nurodyti (20±2)°C temperatūros ir (65±5)% oro santykinės drėgmės sąlygomis. Kitomis sąlygomis džiūvimo trukmė gali keistis. Sudėtyje yra izotiazolinonų mišinio. Gali sukelti alerginę reakciją. Naudoti apsauginius akinius. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Saugoti odą – dėvėti apsauginius rūbus ir mūvėti apsaugines pirštines. Saugoti nuo vaikų. Įrankius valyti vandeniu. Gamintojas neatsako už žalą, padarytą netinkamai ar ne pagal paskirtį naudojant gaminį.

Bendrieji patarimai

Darbus atlikti laikantis statybos darbų reikalavimų, atitinkamų darbo saugos normų ir taisyklių.

line.png

Kodėl verta rinktis „MITTO“ mišinius?

Šiuolaikiniai vidaus ir išorės statybos darbai neįsivaizduojami be sausųjų statybinių mišinių. Sausieji statybiniai mišiniai – tai gamykloje darbui paruošti miltelių pavidalo mišiniai, kuriuos prieš naudojimą tereikia sumaišyti su vandeniu. „MITTO“ statybiniai mišiniai atitinka visus kokybiškiems statybiniams mišiniams keliamus reikalavimus bei yra vienas sparčiausiai augančių produktų mišinių rinkoje.

Naudojant „MITTO“ sausuosius statybinius mišinius gaunamas tobulas tinkuojamas ar lyginamas paviršius. Platus mišinių pasirinkimas suteikia galimybę konkretiems darbams naudoti reikiamą produktą, taip sumažinant bendrą statybos darbų kainą. Taigi su „MITTO“ statybiniais mišiniais Jums bus ne tik paprasta ir efektyvu dirbti, bet ir neabejotinai pasieksite puikius rezultatus.

Kas renkasi „MITTO“ mišinius?

Jei esate racionalūs, rūpestingi, savimi pasitikintys bei vertinate kokybę ir našumą – statybos darbams Jums itin tiks „MITTO“ mišiniai. Mūsų praktika rodo, kad šiuos mišinius renkasi ne tik klientai, planuojantys smulkius statybos darbus savo bute ar namuose, bet ir vis dažniau profesionalūs statybininkai plačiai naudoja būtent „MITTO“ statybinius mišinius. Ir tai suprantama, juk profesionalams svarbu būti tikriems dėl maksimalios kokybės ir efektyvumo.

Kaip gaminami „MITTO“ mišiniai?

„MITTO“ gamybai naudojamos pažangios technologijos. Produkcija reguliariai tikrinama gamybos laboratorijoje, o tai leidžia užtikrinti ir išlaikyti aukštą „MITTO“ mišinių kokybę.

Kas itin svarbu renkantis mišinius?

Dažnai statybininkai renkasi anksčiau išbandytus statybinius mišinius bei medžiagas ir skeptiškai vertina naujai rinkoje pasirodančius inovatyvius produktus. Vis dėlto kiekvienas išmintingas žmogus sutiks – kokybišką produktą visada verta išbandyti. Tikrai nenustebsime, jei naudodami naujai išbandytą „MITTO“ mišinį greičiau atliksite darbus, kokybiniai parametrai bus geresni, vaizdas estetiškesnis, o tinkamas kainos ir kokybės santykis padės galutinį tašką priimant teisingą sprendimą.

Užduokite klausimą

Registracija nereikalinga

Jeigu neraodote tinkamo atsakymo, užduokite klausimą užpildę formą žemiau.

(nebūtina pildyti)
*(Privalo, kad būtumėte informuoti apie atsakymą)
Path: > > > B100 BETONO KONTAKTAS GRUNT, 5 kg, MITTO

Atsisiųsti

Priedai

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: