Pagrindinis Akcijos Katalogas Galerija Apie mus Kontaktai Partneriai

  Presteja statybines medziagos  

Tapk Prestėjos Facebook fanu Google plus pastas Nemokamas skambutis skype skelbimas Klauskite spausdinti

 

Benders

Betoninės čerpės


Mob.tel. skambutis+370 650 29914  +370 650 29919

Perdengimo plokštės      

Niko kaminų akcija -  55 % nuolaida               Essentia ruloninė vata - 12.80 €/rul.              Akmens vata Technolite OPTIMA TECHNOLITE – 26,50 €/m³            Etna polistirolas www.putu-polistirolas.lt


 

 

Atgal
Perdengimo plokštės
Pamatų blokai
Šulinių elementai
Sąramos, sijos

 

Pagrindinis
Akcijos
Katalogas
Galerija
Apie mus
Kontaktai

 

 

Statybiniai blokai
Plytos
Klinkerinės plytos
Trinkelės
Klinkerinės plytelės
Kaminų sistemos
Stogų dangos
Stogo langai
Statybinės plėvelės
Lietaus sistemos
Fasado apdaila
Gelžbetonio gaminiai
Terasinės lentos
Šiltinimo medžiagos
Statybiniai mišiniai
Tinklai, tvoros
Sodo prekės
Kitos medžiagos

 

Privatumo politika

 

 

 

  


perdengimo-plokstes

Kiaurymėtosios įtemptojo gelžbetonio plokštės yra projektuojamos ir gaminamos ekstruziniu būdu pagal užsakovo pateiktą perdangų planą. Plokštės yra naudojamos perdangų, stogų, sienų atitvarų įrengimui statant pramoninius, administracinius ir komercinius pastatus, mokymo įstaigas, gyvenamuosius namus. Įtemptojo gelžbetonio kiaurymėtosios plokštės yra standžios, ekonomiško skerspjūvio. Plokštės gaminamos tam tikro aukščio ir pagal kliento pageidavimus pjaustomos įvairiais ilgiais. Nominalusis gaminio plotis yra 1200 mm, tačiau plokštė gali būti pjaustoma išilgai į mažesnio pločio juostas. Standartinis plokščių galas yra statmenas, bet galima plokštės galą pjauti įstrižai ar laiptuotai. Plokštės gaminamos iš C 45/55 ar C 50/60 klasės normaliojo betono ir armuojamos iš anksto įtemptais plieniniais lynais, išdėstant juos tempimo zonoje. Plokščių armavimui naudojami tik sertifikuoti ir CE ženklinimą turintys septynių vijų lynai Y 1860S, kurių skersmuo - 9,3 ar 12,5 mm. Standartinis plokštės atsparumas ugniai yra 60 minučių, bet priklausomai nuo skerspjūvių ir apsauginio betono sluoksnio storio jis gali būti padidintas iki 90 ar 120 minučių. Įtemptojo gelžbetonio plokštės pasižymi geromis garsą izoluojančiomis savybėmis. Gaminiai yra sertifikuoti statybos produkcijos sertifikavimo centre ir atitinka ES keliamus reikalavimus.

Pagal užsakymą nepertraukiamuoju būdu gaminamos kiaurymėtosios gelžbetoninio perdengimo plokštės. Naujosios plokštės gaminamos automatizuotoje linijoje, armuotos iš anksto įtemptais lynais. Užsakovai, atsižvelgdami į naudingą apkrovą, kuri gali siekti nuo 2 kN/m2 iki 25 kN/m2 ir daugiau, ir perdengiamos angos dydį, gali rinktis iš keturių plokščių aukščių: 200, 220,  265, 320 ir 400 mm.

 

PCS ASORTIMENTAS PAGAL AUKŠČIUS: 

  • PCS20 - plokštės aukštis 200 mm

  • PCS22 - plokštės aukštis 220 mm

  • PCS26.5 - plokštės aukštis 265 mm

  • PCS32 - plokštės aukštis 320 mm

  • PCS40 - plokštės aukštis 400 mm

Didžiausias perdengiamos angos dydis gali siekti 15 metrų.

Labai svarbi, pirmą kartą pritaikyta naujovė Lietuvoje yra ta, kad plokščių apatinėje plokštumoje visose kiaurymėse yra pragręžiamos skylutės, per kurias išteka sandėliavimo metu susikaupęs vanduo, ir statybininkams nebereikia bijoti, kad atlikus apdailos darbus, dėl to pradės drėkti sienos.


ATSPARUMAS UGNIAI

Standartinis kiaurymėtųjų plokščių atsparumas ugniai – 60minučių (REI60). Jis gali būti padidinamas padidinus lynų apsauginio betono sluoksnio storį.

REI 60 – 60 minučių (PCS20, PCS22, PCS26.5, PCS32, PCS40)

REI 90 – 90 minučių (PCS20, PCS22, PCS26.5, PCS32, PCS40)

REI 120 – 120 minučių (PCS20, PCS22, PCS26.5, PCS32, PCS40)

REI180 – 180 minučių (PCS32, PCS40)

 

GARSO IZOLIACIJOS RODIKLIAI
Kiaurymėtosios plokštės pasižymi geromis garsą izoliuojančiomis savybėmis. Žemiau esančioje lentelėje pateikiamos skirtingo tipo kiaurymėtųjų plokščių garso perduodamo oru ir kontaktinio triukšmo izoliacinių savybių skaitinės išraiškos.


Kiaurymėtųjų plokščių PCS garso izoliacijos rodikliai

 

ŠILUMINĖ VARŽA

Kiaurymėtųjų plokščių šilumos izoliacijos rodikliai

 

MATMENŲ NUOKRYPIAI

LEISTINI GEOMETRINIŲ MATMENŲ NUOKRYPIAI IR PAVIRŠIAUS DEFEKTAI

1) priimama didesnė reikšmė;
2) išlinkis matuojamas sandėliavimo stadijoje, elementui pasiekus projektinio stiprumo reikšmę ir veikiant
nuosavo svorio ir išankstinio įtempimo apkrovoms.

 

 

ANGOS IR IŠĖMOS

Apvalios skylės perdengimo-plokstes

Vamzdynams ar ventiliacijos kanalams įrengti kiaurymėtosiose plokštėse gali būti išgręžiamos skylės plokščių išilginių kiaurymių ašyse. Įprastai jos gali būti įrengiamos plokščių gamybos metu. Statybvietėje skylės išgręžiamos jų vietą prieš tai suderinus su plokščių gamintoju. Įrengiant jas gamykloje, galimas matmenų nuokrypis ± 35 mm.

Kiaurymės vandeniui išleisti

Statybų metu perdangos plokščių kiaurymėse gali susikaupti vanduo. Šis reiškinys gali būti pavojingas apdailoms darbams. Taip pat, vykdant statybas šaltuoju metų laiku yra pavojus, kad dėl temperatūrų skirtumų gali būti „išsprogdintas” betonas (ypatingai plokštės apatinėje dalyje). Dėl šių priežasčių plokščių apatinėje plokštumoje išilginių kiaurymių ašyse, kaip parodyta paveikslėlyje, būtina išgręžti ~10-20 mm skersmens skyles vandeniui iš kiaurymių išleisti. Klientui pageidaujant skyles suformuoti gali gamintojas.

TRANSPORTAVIMAS
Į transporto priemonę kiaurymėtosios perdangų plokštės kraunamos viena ant kitos, atskiriant jas tašeliais. Būtina įsitikinti, kad perdangų plokštės būtų saugiai atremtos ir pritvirtintos. Reikia apsisaugoti, kad staigiai sustabdžius transporto priemonę plokštė nenuslystų pirmyn. Dėl netinkamo plokščių atrėmimo, nelygaus kelio paviršiaus, staigaus stabdymo bei per didelio pervežimo greičio jų pjūviuose gali kilti įtempiai, didesni už projektinius, sąlygojantys plyšių atsiradimą. Šie reikalavimai keliami transportuojant bet kokias kiaurymėtąsias perdangų plokštes.

 

PLOKŠČIŲ KĖLIMAS

SANDĖLIAVIMAS

Kiaurymėtosios perdangos plokštės sandėliuojamos išlyginto ir sutankinto grunto aikštelėse, atremiant ant medinių padėklų 1200x100x100 mm bei atskiriant jas vieną nuo kitos mediniais tarpikliais. Tarp kiaurymėtųjų plokščių PCS20 ir PCS22 dedami mediniai tarpikliai ne mažesnių matmenų kaip1200x80x20 mm, tarp PCS26.5, PCS32 ir PCS40 – ne mažesnių matmenų kaip 1200x80x40 mm. Mediniai tarpikliai dedami tiksliai vienas viš kito, vienoje vertikalėje su padėklu. Vienoje rietuvėje sandėliuojamos tik vienodo tipo ir ilgio kiaurymėtosios plokštės. Kiaurymėtosioms plokštėms, kurių pakėlimui įbetonuotos kilpos, sandėliuojamos ant medinių tarpiklių 1200x80 mm, kurių storis turi būti 20 mm didesnis už iš plokštės kontūro išsikišusios kilpos dalies aukštį.

PLOKŠČIŲ MONTAVIMAS

Prieš montuojant perdangos plokštes reikia patikrinti atraminio paviršiaus lygumą. Jei atraminis paviršius nelygus, nelygumus reikia pašalinti ar išlyginti. Atrėmimo paviršiui išlyginti naudojamos plastmasinės ar metalinės išlyginimo plokštelės. Bendras išlyginimo plokštelių aukštis turi buti ne mažesnis kaip 15 mm, kad po perdangos plokštės atramine dalimi pabėgtu betonas. Išlyginimo plokštelės turi būti padėtos po perdangos plokštės vertikaliosiomis sienelėmis, kad neišlaužti perdangos betono atraminėje dalyje. Montuojant perdangas ant lygių horizontalių paviršių, ant pagrindo patiesiama neopreno juosta. Montuojant siauresnę nei 120 cm plokštę, reikia stengtis pjautą jos kraštą glausti prie sienos ar kitų konstrukcijų, bet ne prie kitos plokštės. Jei tai yra neįmanoma, tarp sveikos plokštės krašto ir šalia esančios išilgai pjautos plokštės krašto reikia palikti maždaug 2 cm tarpą, kad, prirėmus klojinį, galėtume suformuoti apatinę siūlę, nesiskiriančią nuo kitų siūlių. Jei perdangoje reikia suformuoti didelę angą, tokiu atveju yra naudojama speciali atraminė detalė PETRA. Ją parenka ir nurodo projektuotojas. Įrengiant šį mazgą, rekomenduojama tarp dviejų pilno ilgio perdangos plokščių palikti projekte nurodytą tarpą, tada reikiamoje vietoje įstatyti atraminę detalę ir į suformuotą nišą įleisti trumpąją perdangos plokštę.

 

 

 

Į puslapio viršų Į puslapio viršų

Creditreform stabilus gold

UAB Prestėja

CrefoCertSTABILUS gold - daugiau nei 5 metus nepertraukiamai išlaiko gerus mokumo rodiklius (1-4 rizikos klasė).

Gazele


Pagrindinis Atgal Akcijos Katalogas Galerija Apie mus Kontaktai Partneriai
e-mail Į viršų   Privatumo politika skaitliukasHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Tel./faksas: +37046342490 Mob. tel. +37065029919   Adresas: Dubysos gatvė 31, Klaipėda, LT-91181 Lietuva

2019.04.04 © PRESTĖJA. Visos teisės saugomos