Zeitlos Stroher-Platus statybinių medžiagų pasirinkimas-Prestėja - Stroher ZEITLOS
Responsive layout

PLYTELĖS

Informacija

Gamintojai

Perkamiausios

  • Niko kaminų sistemos

Zeitlos Stroher

ZEITLOS

Nauja prekė

Stroher

Zeitlos Stroher Stroher

Smulkiau

Charakteristikos

Matmenys240x71x14; 400x71x14; 400x35x14
Kiekis vnt/m248; 29,24; 51,64 (įskaitant siūlę)
Kiekis vnt/pad.2070; 1170; 2340
PaviršiusSendintas
Išeiga vnt/m²48; 29,24; 51,64
Vandens įmirkis 3% - 6%
GamyklaStroher
Kilmės šalisVokietija
TipasFasadinės plytelės

Apie prekę

NAUJAUSIŲ TECHNOLOGIJŲ PATINA. DEGTOS KLINKERIO PLYTELĖS.  AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS TVIRTUMAS. ZEITLOS

SENDINTOS. TECHNIŠKAI PUIKIOS. TAUPANČIOS ENERGIJĄ.

Sendintos („rankų darbo“) plytos išgyvena renesansą, todėl STRÖHER sukūrė naują fasadinių plytelių seriją Zeitlos, papildydami platų jau esamų spalvų, paviršių bei formų asortimentą.

Tai ypatingai tvirtos, 14 mm. storio, su patina, klinkerinės plytelės, kurios yra atsparios šalčiui ir gaminamos iš aukščiausios rūšies molio, naudojant pažangiausias technologijas. Galima rinktis iš daugybės skirtingų plytelių klijavimo būdų, skirtingų matmenų ir išskirtinių spalvų. Stilingos, „rankų darbo“ apdailos plytelės turi nelygius kraštus, bet jie suformuoti taip, kad plyteles paprasta klijuoti ir lengva prižiūrėti. Šiuo metu Zeitlos yra standartinių matmenų 240x71x14mm. bei pagal naujausias architektūrines tendencijas – išskirtinių išmatavimų 400x71x14 mm. bei 400x35x14 mm. Atsižvelgiant į tai, kad visiems svarbios investicijos ir rezultatas, energijos taupymas bei aplinkos apsauga - Zeitlos yra puikus pasirinkimas.

Zeitlos

FORMATAI

Zeitlos

argumentas

25 metų šalčio atsparumo garantija*

Keraminių/ klinkerinių plytelių išbandymu tampa su kiekvienu metų laikotarpiu susiję temperatūros pokyčiai. Priklausomai nuo vietovės, keraminės/ klinkerinės plytelės  turi atlaikyti temperatūros svyravimus paros metu net iki 70°C vertinant per šaldymo ir atšildymo ciklus . Vienas iš pagrindinių reikalavimų yra kruopštus ir profesionalus plytelių montavimas taip kaip ir pačių keraminių/ klinkerinių plytelių šalčio atsparumas.

Tam, kad gauti kokybės charakteristiką "atsparios šalčiui", keraminės/ klinkerinės plytelės privalo atitikti bandymą pagal standartą DIN EN ISO10545 - 12 . Tai yra bandymas laboratorijose imituojant natūralias lauko sąlygas 100 kartų keičiama temperatūra nuo +5°C iki -5°C, ir kurio metu stebima ar atsiranda kažkokie pokyčiai plytelėse. Ypač žiemą kai dieną yra aktyvi saulė, o naktį šalnos, kraštutinės temperatūros pokyčiai įvyksta per labai trumpą laiką. Ilgainiui tampa aišku, kad tokias sąlygas gali atlaikyti tik juostinio formavimo keraminės/ klinkerinės plytelės . Su STRÖHER plytelėmis Jūs esate tikras, kad tai yra saugu.

Apžvalgos

Užduokite klausimą

Registracija nereikalinga

1 Atsakyta į klausimą (-us)

Jeigu neraodote tinkamo atsakymo, užduokite klausimą užpildę formą žemiau.

(nebūtina pildyti)
*(Privalo, kad būtumėte informuoti apie atsakymą)
  • Paklausė Asta
    on 2020-06-30
    Laba diena, noriu sužinoti kiek kainuoja klinkerio plytelės 359, man reikia 22 kvadratų, kiek laiko reikėtų laukti o gal turite jų vietoje? Atsakymas:
    Sveiki, atsakymas išsiųstas el.paštu.
Path: > > Zeitlos Stroher

VIDEO

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Zeitlos Stroher

Zeitlos Stroher

Zeitlos Stroher Stroher

Atsisiųsti

Priedai

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: