Keraprotect Stroher-Platus statybinių medžiagų pasirinkimas-Prestėja - Stroher KERAPROTECT

PLYTELĖS

Informacija

Gamintojai

Perkamiausios

  • Niko kaminų sistemos

Keraprotect Stroher

KERAPROTECT

Nauja prekė

Stroher

Keraprotect Stroher Stroher

Smulkiau

Pristatymas: (klausti dėl tikslesnio pristatymo laiko)

Charakteristikos

Matmenys240x71x11
Kiekis vnt/m248 (įskaitant siūlę)
Kiekis vnt/pad.2208
PaviršiusŠiurkštus
Išeiga vnt/m²48
Vandens įmirkis 3% - 6%
GamyklaStroher
Kilmės šalisVokietija
TipasFasadinės plytelės

Apie prekę

IŠSKIRTINĖ KLASIKA
ŠIURKŠTUS IR SMĖLĖTAS PAVIRŠIUS
KERAPROTECT

SMĖLĖTOS. IŠSKIRTINĖS. KLASIKINĖS.

Šiurkščios ir grūdėtos kaip ryklio oda, klasikinės "vokiškos" plytelės. Galbūt neįprasta, bet tuo pačiu patraukli klinkerio išvaizda yra tik vienas iš kelių privalumų, ką gali pasiūlyti speciali tunelio tipo krosnies technologija. Vykdant naujas statybas ar renovuojant pastatus, iškyla tie patys klausimai vėl ir vėl: ar šiluma nebus prarandama per greitai į išorę, ar triukšmas nepateks į pastato vidų per lengvai? Atsakant į šiuos klausimus, reikės neišvengiamai papildomų išlaidų medžiagoms ir įrangai, kai yra naudojamas įprastas tinkuotas fasadas. Keraprotect® iškarto siūlo visa tai, be papildomų sąnaudų.

Struktūrinio paviršiaus fasadinės klinkerio plytelės dažniausiai naudojamos fasadų apdailai, gali būti klijuojamos tiek naudojant apšiltinamąją medžiagą, tiek ir be jos. Jų dydis (240x71x10mm) ir spalva imituoja natūralią populiariausio NF formato vokišką klinkerio plytą. Dauguma spalvų turi ir L raidės formos kampinius elementus, skirtus fasado kampų ar angokraščių apdailai.

Keraprotect

FORMATAI

Keraprotect

argumentas

25 metų šalčio atsparumo garantija*

Keraminių/ klinkerinių plytelių išbandymu tampa su kiekvienu metų laikotarpiu susiję temperatūros pokyčiai. Priklausomai nuo vietovės, keraminės/ klinkerinės plytelės  turi atlaikyti temperatūros svyravimus paros metu net iki 70°C vertinant per šaldymo ir atšildymo ciklus . Vienas iš pagrindinių reikalavimų yra kruopštus ir profesionalus plytelių montavimas taip kaip ir pačių keraminių/ klinkerinių plytelių šalčio atsparumas.

Tam, kad gauti kokybės charakteristiką "atsparios šalčiui", keraminės/ klinkerinės plytelės privalo atitikti bandymą pagal standartą DIN EN ISO10545 - 12 . Tai yra bandymas laboratorijose imituojant natūralias lauko sąlygas 100 kartų keičiama temperatūra nuo +5°C iki -5°C, ir kurio metu stebima ar atsiranda kažkokie pokyčiai plytelėse. Ypač žiemą kai dieną yra aktyvi saulė, o naktį šalnos, kraštutinės temperatūros pokyčiai įvyksta per labai trumpą laiką. Ilgainiui tampa aišku, kad tokias sąlygas gali atlaikyti tik juostinio formavimo keraminės/ klinkerinės plytelės . Su STRÖHER plytelėmis Jūs esate tikras, kad tai yra saugu.

Apžvalgos

Užduokite klausimą

Registracija nereikalinga

Jeigu neraodote tinkamo atsakymo, užduokite klausimą užpildę formą žemiau.

(nebūtina pildyti)
*(Privalo, kad būtumėte informuoti apie atsakymą)

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Keraprotect Stroher

Keraprotect Stroher

Keraprotect Stroher Stroher
Path: > > Keraprotect Stroher

Atsisiųsti

Priedai

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Sekite mus „Facebook“