TERCA Agora Grafietzwart plyta-Platus statybinių medžiagų pasirinkimas-Prestėja - Wienerberger Terca

PLYTOS

Informacija

Gamintojai

Perkamiausios

 • Niko kaminų sistemos

TERCA Agora Grafietzwart plyta

Nauja prekė

Wienerberger Terca

TERCA Agora Grafietzwart plyta Wienerberger

Smulkiau

 • 215x100x65 mm
 • 210x100x50 mm

Charakteristikos

MatmenysWDF65 - 215x100x65 mm
Svoris, kg/vnt.2,52
Kiekis vnt/pad.528
Kiekis pad. pilnoje mašinoje18
Kiekis vnt. pilnoje mašinoje9504
Kiekis m2 pilnoje mašinoje~161
SpalvaPilka
PaviršiusSendintas
Išeiga vnt/m²59
Atsparumas šalčiui, klasėF2
Mūro mišinio išeiga kg/vnt.apie 1,0
GamyklaBeerse
Kilmės šalisBelgija

Apie prekę

Pristatymas 7-14 d.d.

Techninė informacija

Spalvapilka
Paviršiusrankinio formavimo
MatmenysWDF65 - 210x100x65
Svoris kg/vnt2,52
Išeiga vnt/m²apie 59
Mūro mišinio išeiga kg/vntapie 1,0
Atsparumas šalčiui, klasėF2
Kiekis paletėje/vnt528

Spalvapilka
Paviršiusrankinio formavimo
MatmenysWF65 - 210x100x50
Svoris kg/vnt1,93
Išeiga vnt/m²apie 73
Mūro mišinio išeiga kg/vntapie 1,0
Atsparumas šalčiui, klasėF2
Kiekis paletėje/vnt648

linija

Austrų koncernas Wienerberger Lietuvos rinkai siūlo Estijoje, Suomijoje, Belgijoje, Olandijoje, Vokietijoje, Lenkijoje ir kitose šalyse gaminamas apdailos plytas. Šių šalių gamyklų produkcija atitinka tarptautinius kokybės standartus, o plytų asortimentas toks platus, kad leidžia patenkinti bet kokio kliento skonį ir norus.  
Kalbant apie plytas, labai tinka posakis: „Visa, kas nauja, – tai gera užmiršta sena“. Šiandieniniais aukštųjų technologijų laikais, kai statybų rinkoje siūloma daugybė galimybių rinktis statybines medžiagas bei sprendimus, pastatų fasadams bei vidaus apdailai naudoti tradicines keramines plytas tapo savotiška mada.   
Mūsų klimato sąlygomis plytos − idealiausia statybinė medžiaga, vienodai gerai atlaikanti žiemos speigą ir vasaros karščius. Plytos nedega ir nepūva, plytų fasadui nereikia jokios ypatingos priežiūros, tai patikima apsauga nuo drėgnų ir vėjuotų orų.  

terca-plytos

Galimybė kurti

Apdailos plytos Terca išsiskiria spalvų įvairove: nuo tamsiai rudos iki šviesiai raudonos, nuo visų geltonos atspalvių iki baltos. Kaip gamtoje nėra dviejų visiškai vienodų spalvų, taip ir tarp plytų Terca neįmanoma rasti dviejų visiškai vienodų. Dėl estetiškai atrodančių plytų paviršių atsiranda daugybė statybų dizaino bei individualių sprendimų galimybių. Konkrečiame fasade gali varijuoti ne tik atspalviai, bet ir paviršių tipai, plytų formos bei matmenys. Plytos dera su tokiomis medžiagomis kaip mediena, metalas bei tinkas. Dėl galimybės derinti skirtingas medžiagas galima sukurti nepakartojamą namo fasadą.   Prireikus statant gali būti naudojamos specialios kampinės ar net figūrinės plytos, leidžiančios atrasti originalių ne tik fasado, bet ir kitų išorės ar vidaus konstrukcijų sprendimų. Tokios apdailos plytos gali būti naudojamos langams, kolonoms, stulpeliams, arkoms ir daugeliui kitų lauko bei vidaus elementų statyti. Restauruojant pastatus galima naudoti specialias rankų darbo plytas.

margos-plytos

Rekomenduojamos lietuviškiems mūrinukams

Koncernas Wienerberger Lietuvos rinkai siūlo Estijoje, Suomijoje, Belgijoje, Olandijoje, Vokietijoje, Lenkijoje ir kitose šalyse gaminamas apdailos plytas. Šių gamyklų produkcija atitinka tarptautinius kokybės standartus, o plytų asortimentas toks gausus, kad patenkins net išrankiausio kliento skonį. Beje, šių regionų gamyklose gaminama produkcija estetinėmis ypatybėmis artimiausia mūsų krašte nuo seno susiklosčiusioms mūro statybos tradicijoms.  

terca-aseri-plytos

Natūralus ekologiškas produktas

Plytos gaminamos tik iš natūralios medžiagos − molio, jos iš pradžių džiovinamos, paskui išdegamos. Gaminant plytas susivienija keturios stichijos: ugnis, vanduo, oras ir žemė.  
Naudojant plytas Terca, nelieka jokių kenksmingų atliekų, neišskiriami alergenai, o plytinis namas yra nedegus ir nepūna, plytoms nekenkia parazitai, jų neardo grybelis. Plytų fasadas ilgaamžis, todėl jį supančiai aplinkai daroma labai nedidelė įtaka: jei kada nors ir tektų ardyti plytų sieną, plytas galima panaudoti iš naujo ar sunaikinti nekenkiant aplinkai. Perdirbtų plytų skalda gali būti naudojama kelių rekonstrukcijai, sienų garso izoliacijai, teniso kortų dangai ir kt.

sendintos-plytos

Termoizoliacinės ypatybės

Plytų termoizoliacinė paslaptis – oras gali prasiskverbti į daugelį mažų plytos porų. Dėl apgalvotai ir kruopščiai padarytos medžiagos poringumo, taip pat dėl plytose formuojamų skylių prarandama mažiau šilumos. Dieną sienos kaupia natūralią saulės energiją, o vakare ją palaipsniui perduoda į kambarį. Iš plytų pastatyti namai nepraranda šilumos žiemą ir išlieka maloniai vėsūs vasarą.   
Šilumos izoliacija maksimaliai apsaugo nuo kritulių ir blogo oro. Dėl kondensacijos oro tarpas apsaugo pastatą nuo drėgmės patekimo. Tai suteikia efektyvią ilgalaikę termoizoliaciją. Iš vidaus iškeliaujanti drėgmė gali skverbtis per sienas ir greitai patekti į išorę, neužsilaikydama sienoje.

Užduokite klausimą

Registracija nereikalinga

4 Atsakyta į klausimą (-us)

Jeigu neraodote tinkamo atsakymo, užduokite klausimą užpildę formą žemiau.

(nebūtina pildyti)
*(Privalo, kad būtumėte informuoti apie atsakymą)
 • Paklausė svečias
  on 2020-06-10
  Sveiki, kokia kaina TERCA Agora Grafietzwart plytų reikalingas kiekis: apie 150 kv.m. Spalva: GRAFITAS Matmenys: 215x100x65 mm 210x100x50 mm Atsakymas:
  Sveiki, atsakymas išsiųstas el.paštu.
 • Paklausė Genadij
  on 2023-03-22
  Kokia kaina veneto? Atsakymas:
  Sveiki, atsakymas išsiųstas el.paštu.
 • Paklausė Tadas
  on 2023-04-07
  Sveiki, kokia kaina TERCA Agora Grafietzwart plytų reikalingas kiekis: apie 170 kv.m. Spalva: GRAFITAS Matmenys: 215x100x65 mm 210x100x50 mm Atsakymas:
  Sveiki, atsakymas išsiųstas el.paštu.
 • Paklausė Jovita
  on 2023-05-09
  Domintų kaina Agora Grafiet Zwart WF ECO plytos (supjaustytos apdailai), matmenys 215x20x60, išeiga apie 73vnt/m2 įskaitant 12mm siūlę.Bendras plytelių plotas: ~51,5 m2Tame kiekyje kampinės: ~35,0 m'. Atsakymas:
  Sveiki, atsakymas išsiųstas el.paštu.
Path: > > TERCA Agora Grafietzwart plyta

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: