Pagrindinis Akcijos Katalogas Galerija Apie mus Kontaktai Partneriai

  Presteja statybines medziagos  

Tapk Prestėjos Facebook fanu Google plus pastas Nemokamas skambutis skype skelbimas Klauskite spausdinti

 

Benders

Betoninės čerpės


Mob.tel. skambutis+370 650 29914  +370 650 29919

RUFLEX čerpės      

Niko kaminų akcija -  55 % nuolaida               Essentia ruloninė vata - 12.80 €/rul.              Akmens vata Technolite OPTIMA TECHNOLITE – 26,50 €/m³            Etna polistirolas www.putu-polistirolas.lt


 

 

Atgal
BENDERS čerpės
KORAMIC čerpės
ETERNIT lakštai
RUFLEX čerpės
ROOFSHIELD čerpelės
Bituminiai lakštai
Bituminės čerpelės
Prilydomos dangos
Stogo priedai

 

Pagrindinis
Akcijos
Katalogas
Galerija
Apie mus
Kontaktai

 

 

Statybiniai blokai
Plytos
Klinkerinės plytos
Trinkelės
Klinkerinės plytelės
Kaminų sistemos
Stogų dangos
Stogo langai
Statybinės plėvelės
Lietaus sistemos
Fasado apdaila
Gelžbetonio gaminiai
Terasinės lentos
Šiltinimo medžiagos
Statybiniai mišiniai
Tinklai, tvoros
Sodo prekės
Kitos medžiagos

 

Privatumo politika

 

 

 

  

35 metų garantija

www.cerpes-bitumines.ltTobula stogo danga – „RUFLEX“

Bituminės čerpės - tai stogo danga, plačiausiai naudojama Šiaurės Amerikoje, bet sparčiai keičianti ir Europos stogų dengimo tradicijas. Vis daugiau stogų yra dengiama būtent bituminėmis čerpėmis. Bituminėmis čerpėmis dengta stogo konstrukcija, iš dalies primena “sumuštinį”, danga sukuria tiek estetinį vaizdą, tiek saugumo jausmą, nes stogo padengimas gaunamas itin storas ( OSB plokštė + paklotas + čerpelės). Mes siūlome geriausią kokybės ir kainos santykį. RUFLEX bituminėms čerpelėms gamykla suteikia 35 metų garantiją, kuri patvirtinama sertifikatais bei yra apdrausta draudimo kompanijos. Kadangi RUFLEX bituminės čerpelės yra gaminamos naudojant modifikuotą bitumą, jos  yra ilgaamžės, lankščios, elastingos, patvarios.

Pasaulyje gaminama daug įvairių stogo dangų, ir visos jos tinkamos pastatams. Bet juk jūsų namas individualus – vadinasi, jis vertas pačios geriausios stogo dangos – RUFLEX! Kokie kriterijai svarbiausi renkantis stogo dangą? Be abejo, pasirinktoji stogo danga turi būti naudojama ilgai ir nekelti jokių rūpesčių, ji turi visokeriopai saugoti nuo nepageidaujamų atmosferos poveikių. Pageidautina, kad stogo danga būtų lengvai sumontuojama ir nesunkiai patikrinama, ar sumontuota tinkamai.

 Lanksčiųjų čerpių RUFLEX stogo dangos labai populiarios visoje Europoje būtent dėl puikių eksploatavimo charakteristikų ir patrauklios, sakytume, netgi prabangios išvaizdos.

RUFLEX – stogo danga bet kokiam orui

Tuo netruksite įsitikinti palyginę ją su metaline ar keramine stogo danga. Metalinė danga tvirtinimo vietose neretai ima rūdyti ir praleidžia drėgmę, jau nekalbant apie kurtinamą triukšmą, kai lyja ar krinta kruša, kuri, beje, dangą gali netgi pažeisti. Be to, metalinė danga nėra saugi priešgaisriniu požiūriu, o žiemą ant jos susikaupianti sniego masė gali nuslysti didele lavina ir kelti pavojų žmonėms. Keraminė stogo danga labai sunki, ypač kai ją užkloja sniegas, todėl pastato gegnių konstrukcija turi būti daug stipresnė. Lanksčiosios čerpės neturi trūkumų, kurie akivaizdūs naudojant metalinę ar keraminę stogo dangą. Ypatingos struktūros medžiagos lanksčiosios čerpės visiškai apsaugo nuo gamtos stichijų triukšmo, šiurkštus paviršius žiemą neleidžia besikaupiančiam sniegui kristi nuo stogo ištisine lavina. Bitumo nepažeidžia paukščiai. Tokia stogo danga nelaidi statinei elektros energijai, o iš kamino pažyrančios žiežirbos ant bitumo užgęsta. RUFLEX atlaiko nuo -50 iki +120 ºC temperatūrą, išsiskiria aukštu mechaniniu atsparumu, o jų paviršius yra iš natūralių akmeninių granulių, kurios saugo nuo ultravioletinių spindulių.

RUFLEX – šiuolaikiškas ir patikimas stogas

Stogo danga RUFLEX gaminama pačioje pažangiausioje gamykloje Europoje. Gamyklą įrengė dvi stambiausios pasaulio korporacijos – „The RDI Group“ (JAV) ir „Boato International“ (Italija). Jų bendradarbiavimo rezultatas stulbinamas – pati moderniausia Europoje įranga ir technologijos bituminių medžiagų, tarp jų ir lanksčiųjų čerpių RUFLEX gamybos srityje.

Europinis formatas

Stogo dangos RUFLEX, kaip ir bet kuris kokybiškas produktas, yra sertifikuotos – jos gaminamos pagal europines technines charakteristikas, t. y. EN 544 standartą. RUFLEX produkcija visiškai atitinka ES direktyvų reikalavimus ir harmonizuotus ES standartus, tai rodo СE sertifikatas. Ekologiškumas dabar labai vertinamas visame pasaulyje. Gaminant stogų dangą RUFLEX nedaroma žala regionui, netgi priešingai, imamasi visų priemonių aplinkai išsaugoti: pakartotinai naudojamas vanduo, gaminama be atliekų, naudojami filtrai dujoms ir bitumo kvapams pašalinti, energijos taupymo ir kitos technologijos. Svarbu tai, kad ir pati medžiaga taupo energiją: tinkamai sumontuota viso stogo danga sulaiko šilumą.

Auksinė kokybės garantija

Visoms RUFLEX kolekcijoms suteikiama 35 metų garantija. Ji apima pristatymą, senos dangos išmontavimą ir naujos sumontavimą, jei RUFLEX jau sumontuota ant stogo konstrukcijos.

RUFLEX – atradimas dizaineriams ir architektams

Profesionalūs stogdengiai jau žino, ką rinktis. „Ruflex“ lengvai montuojama ant įvairaus nuolydžio ir įvairių tipų stogų – kvadratinių, apskritų, trapecinių. Vadovaudamiesi detalia instrukcija ar techninių specialistų patarimais RUFLEX stogo dangą gali sumontuoti ir pradedantieji. Naudodamas RUFLEX kiekvienas dizaineris ar architektas galės įgyvendinti visus savo sumanymus. Stogo danga gali būti įvairiausių rūšių ir formų, įvairiausių spalvų ir atspalvių – o jų iš viso per 40. Įdomios bituminių čerpių geometrinės formos – prabanga pagal kiekvieno skonį ir kiekvienam namų savininkui. Lanksčiosios čerpės RUFLEX ypatingos, nes leidžia susimontuoti savą, individualų ir išskirtinį stogo piešinį. Tų pačių formų, bet skirtingų spalvų deriniai leidžia sukurti tikrus šedevrus!

RUFLEX – optimali kaina

Įsigyti stogo dangą RUFLEX“ gali kiekvienas. Tai garantuoja priimtinos kainos ir patogi priežiūra – pagal jūsų stogo planą vadybininkai apskaičiuos, kiek reikės dangos, ir parinks visas komplektuojamąsias detales. Stogo danga RUFLEX ir hidroizoliacinės medžiagos tinkamos visų tipų stogams ir gali būti naudojamos įvairiomis klimato sąlygomis. Jos yra puiki investicija, nes bus naudojamos ilgai ir patikimai tiek, kiek stovės pats namas.


Creditreform stabilus gold

UAB Prestėja

CrefoCertSTABILUS gold - daugiau nei 5 metus nepertraukiamai išlaiko gerus mokumo rodiklius (1-4 rizikos klasė).

Gazele


Pagrindinis Atgal Akcijos Katalogas Galerija Apie mus Kontaktai Partneriai
e-mail Į viršų   Privatumo politika skaitliukasHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Tel./faksas: +37046342490 Mob. tel. +37065029919   Adresas: Dubysos gatvė 31, Klaipėda, LT-91181 Lietuva

2019.04.04 © PRESTĖJA. Visos teisės saugomos