URSA THERMO 35, 100x610x1250 mm - URSA - PRESTĖJA
Responsive layout

ŠILTINIMO MEDŽIAGOS

Informacija

Gamintojai

Perkamiausios

 • Niko kaminų sistemos

Tik internetu

Vata plokštinė URSA THERMO 35, 100x610x1250 mm

UR-35-10

Nauja prekė

Ursa

Vata plokštinė URSA THERMO 35, 100x610x1250 mm - Puikiai tinka apšiltinti pertvaras, stogus

NURODYTA KAINA UŽ 1 PAKUOTĘ - 0.7625 m3

Smulkiau

18.5 kg

Charakteristikos

Pakuotė:100x610x1250
Ilgis1250
Plotis610
Storis100
Svoris, kg/vnt.18.50
Kiekis vnt/m27.625
Kiekis vnt/m37.625
Kiekis vnt/pad.20
Kiekis m3/pad.15.25
GamyklaUrsa
Kilmės šalisLenkija

Apie prekę

URSA THERMO 35

Šilumos, priešgaisrinės ir garso izoliacijos plokštė iš mineralinės vatos. Nedegi, garsą sugerianti, garus praleidžianti, suspaudžiama, grybeliams ir pelėsiams atspari medžiaga, pagaminta iš elastingo pluošto.

TECHNINIAI DUOMENYS

Savybės:
• šilumos laidumo koeficientas λD = 0,035 W/mK nekinta laike;
• degumas euroklasė - A1 (nedegi).
• nominalus vandens garų difuzijos pasipriešinimas MU - MU1 (μ ≈ 1,0)
• storio klasės T - T3.
• matmenų stabilumas DS -D S(70,-) (≤ 1,0 %)
• pasipriešinimas oro srautui - AFr5 (≥ 5,0 kPa s/m2)

NAUDOJIMO SRITIS:

Nuožulnus stogas
Vidaus sienos

Nuožulnus stogas
Nuožulnus stogas, tai daugiasluoksnė pertvara su dideliu horizontalaus nuolydžio kampu. Tai labiausiai paplitęs gyvenamųjų pastatų uždengimo tipas, suteikiantis galimybę visapusiškai išnaudoti po juo esančią erdvę buitiniais tikslais. Tokiems stogams rekomenduojama naudoti dviejų sluoksnių izoliaciją. Pirmasis izoliacijos sluoksnis dedamas tarp gegnių ir sulyginamas su jų apatiniu paviršiumi. Antrasis izoliacijos sluoksnis dedamas skersai pirmajam, tiesiogiai po gegnėmis. Tai padeda išvengti šilumos tiltelių susidarymo ir pašalina galimus montavimo netikslumus. 

Izoliacija tarp gegnių. Jeigu stogo konstrukcija yra uždara (lentos, OSB plokštės ir pan.), izoliacijos vatos storis turėtų būti 2–4 cm mažesnis už gegnių aukštį, kad būtų užtikrintas pralaidus ventiliacijos tarpas. Jeigu naudojama stogo difuzinė membrana, tarp gegnių montuojamos izoliacijos storis turi būti lygus gegnių aukščiui, o vata gali liestis tiesiogiai prie membranos.
Izoliacija po gegnėmis. Izoliacijos storis priklauso nuo planuojamos šiluminės varžos vertės (R), o pati izoliacija papildo tarp gegnių sumontuotą izoliaciją. Vata tvirtinama statmenai gegnėms, o vatą laikančiais elementais yra būsimos palėpės apdailos laikanti konstrukcija.

Vidaus sienos

Lengvos pertvaros – tai nelaikančios vidaus sienos, montuojamos prie esamos pastato konstrukcijos ir skirtos atskirti patalpas ar zonas. Jos nėra laikančios konstrukcijos dalis ir negali laikyti jokių kitų konstrukcijos elementų sukeliamų apkrovų, todėl turi būti tokios lengvos, kad perdangos galėtų atlaikyti jų pačių sukeliamas apkrovas. Tuo pačiu metu jos turi užtikrinti akustinį komfortą ir atitinkamo lygio priešgaisrinę saugą.

Labiausiai paplitusio tipo pertvaros yra plieno profilių konstrukcijos, užpildytos akustinėmis medžiagomis, kurios uždengtos gipso kartono plokštėmis. Tokio tipo pertvaroms garso izoliacija yra labai svarbi. Jos turi absorbuoti triukšmą ir tuo pačiu metu saugoti nuo ugnies. „URSA“ siūlo platų pertvarų užpildymui skirtų produktų, pritaikytų individualiems reikalavimams ir poreikiams, asortimentą. „URSA GLASSWOOL“ mineralinė stiklo vata yra nedegi ir ypač gerai garsą sugerianti medžiaga. „URSA“ plokščių matmenys yra pritaikyti prie standartinių konstrukcijų profilių, todėl jų užpildymui vatos nereikia pjauti arba grūsti per jėgą. „URSA GLASSWOOL“ mineralinė vata yra labai lanksti ir elastinga, todėl per ją labai paprasta pravesti sienose esančias papildomas instaliacijas, be poreikio daryti varginančius ir laiką gaišinančius nupjovimus ar įpjovimus.

 Garso izoliacijai:

 • lengvos pertvaros;
 • pakabinamos lubos.

Šilumos izoliacijai:

 • karkasiniame pastate;
 • lubos tarp sijų;
 • šlaitiniuose stoguose (po gegnių izoliacija);
 • trijų sluoksnių sienos.

Storis, mmIlgis, , mmPlotis, mmKiekis / pakuotė, m² Kiekis / padėklas, m²Pakuotė, m³ Padėklas, m³Šiluminė varža RD, [m² x K / W]
10012506107,62520 / 152,500,762515,251,45

1.Gelžbetoninė perdanga
2.Vidinė pertvara
3.Karkasinė siena
4.Langas
5.Gelžbetoninė perdanga
6.Mūro siena
7.Medinė perdanga
8.Stogo rėmimas į mūrą
9.Šlaitinis stogas

SPRENDIMAI IR PANAUDOJIMAS

 essentia-namas

URSA – aukštos kokybės mineralinė vata:

 • Gaminama iš natūralių mineralinių medžiagų, kurios nesensta. Specialūs priedai daro vatą atsparią pelėjimui, grybeliams, graužikams. Laikui bėgant, nekinta gaminių matmenys bei savybės.

 • Draugiška aplinkai ir žmonių sveikatai. 

 • Pagaminta iš mineralinės medžiagos – smėlio, yra nedegi. Demblių ir plokščių degumo klasė A1 – nedegi medžiaga (EN 13501-1).

 • Dėl pluošto struktūros ypatingai gerai slopina aukšto bei vidutinio dažnio garso bangas. Dembliai ir plokštės naudojami visų atitvarų garso izoliavimui: vidaus pertvarose, išorės sienose, perdangose.

 • Dėka ilgų, plonų bei lanksčių plaušelių, vatos pluoštas yra spūdus, tamprus. Dėl šios savybės, montuojant lengvai ir patikimai įsispraudžia konstrukcijose, vata netrupa, panaudojamos net ir mažos atraižos. Gaminiai tiekiami suspausti pakuotėse.

 • Turėdama tokias pačias šilumos izoliavimo savybes kaip akmens vata, yra apie 2 kartus mažesnio tankio. Gaminiai yra lengvi ir patogūs.

 • Pluošto struktūra neapsunkina vandens garų sklidimo - visi gaminiai yra laidūs vandens garams. Panaudojus šiuos izoliacinius gaminius, išsaugomas atitvarų pralaidumas vandens garams. Nesvarbu, kokius darbus planuojate: naujo namo statybą, renovaciją ar smulkius vidaus darbus.

Pagaminta Lenkijoje

Užduokite klausimą

Registracija nereikalinga

Jeigu neraodote tinkamo atsakymo, užduokite klausimą užpildę formą žemiau.

(nebūtina pildyti)
*(Privalo, kad būtumėte informuoti apie atsakymą)
Path: > > Vata plokštinė URSA THERMO 35, 100x610x1250 mm

Atsisiųsti

Priedai

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: