ATLAS GRAWIS S, 25 kg, klijų mišinys polistirenui - Prestėja
Responsive layout

ŠILTINIMO SISTEMOS MIŠINIAI

Informacija

Gamintojai

Perkamiausios

  • Niko kaminų sistemos

Sumažinta kaina!

-12%

ATLAS GRAWIS S

ATLAS GRAWIS S, 25 kg, klijų mišinys polistirenui

903003

Nauja prekė

ATLAS

ATLAS GRAWIS S, 25 kg, EPS klijavimo mišinys 

Skirti polistireno plokštėms klijuoti prie betono, dujinio betono, cemento, cemento-kalkių betono ir netinkuoto mūro iš plytų, blokelių, tuščiavidurių plytų bei kitų panašaus tipo keraminių ar silikatinių medžiagų.

Smulkiau

KiekisKainaSutaupote
20 5,90 € Iki 25,92 €
48 5,47 € Iki 82,94 €

6,34 € su PVM

7,20 € su PVM

0,25 € už kg

25 kg

Charakteristikos

Prekės tiekimo terminas1-5 d.d.
Svoris, kg/vnt.25
Kiekis vnt/pad.42
Išeiganuo 4,0 iki 5,0 kg/m²
GamyklaAtlas
Kilmės šalisLenkija
TipasKlijai

Apie prekę

ATLAS GRAWIS S - Klijų mišinys putų polistirenui

Aprašymai
Šiltinimo sistemų klijai. Skirti polistireno plokštėms klijuoti prie betono, dujinio betono, cemento, cemento-kalkių betono ir netinkuoto mūro iš plytų, blokelių, tuščiavidurių plytų bei kitų panašaus tipo keraminių ar silikatinių medžiagų.
Svarbiausios savybės
  • didelis sukibimas su pagrindu ir polistirenu po 24 val.
  • greitas darbų tęsinys – jau kitai dieną
  • saugus ir stabilus plokščių montavimas
  • baltam ir grafitiniam polistirenui
  • polistirolo storis iki 50 cm
Pagrindiniai parametrai
● sąnaudos: 4–5 kg/m2 ● sukibimas: su betonu ≥ 0,3 MPa ● sukibimas: su polistirenu ≥0,1 MPa.
Paskirtis
EPS polistireno plokštėms klijuoti pagal pastatų šiltinimo technologiją.

Galima klijuoti putų polistireno plokštes, tarp jų ir elastifikuotas plokštes, plokštes su grafito priedais.

Statybinių pagrindų tipai – visų kategorijų betonas, dujų betonas, cementinis ir cementinis-kalkinis tinkas, smiltainis, netinkuotos sienos iš plytų, blokelių, tuščiavidurių blokelių ir kitos panašios keraminės, silikatinės ir keramzitinės medžiagos.

Optimaliai parinkta receptūra – užtikrintas tinkamas klijų sukibimas su putų polistirenu ir puikūs darbiniai parametrai.
Padidintas sukibimas – patikimai priglunda prie mineralinių pagrindų ir putų polistireno, galima klijuoti termoizoliacines plokštes iki 25 cm storio.
Aukštas lipnumas – klijai neslysta nuo mentelės ir nuo plokštės paviršiaus.
Labai plastiški – užnešant klijus ant pagrindo, nesusidaro klijų gumuliukai, klijai tvirtai laikosi, neslysta paskui mentelę ir pan.
Padidintas paruoštų klijų tinkamumo naudoti laikas – sumažinama tikimybė, kad reiks nepanaudotus klijus permaišyti pakartotinai.
Prailgintas koregavimo laikas – tai leidžia koreguoti priklijuotos plokštės padėtį.
Elastingi – kompensuoja termines ir eksploatacines įtampas, atsirandančias skirtinguose sistemos sluoksniuose.

Vandens garų pralaidumas – neriboja vandens garų judėjimo per apšiltintą pertvarą.

PANAUDOJIMO BŪDAS
PLOKŠČIŲ KLIJAVIMAS IR ARMAVIMO SLUOKSNIS
 
Pagrindo paruošimas prieš klijuojant plokštes
Pagrindas turi būti neužšalęs, stabilus, lygus ir nešantysis, t.y. pakankamai tvirtas, nuo jo būtina nuvalyti daleles, mažinančias adheziją (sukibimą), ypač dulkes, nešvarumus, kalkes, tepalus, riebalus, vašką, aliejinių ir emulsinių dažų likučius. Prieš pradedant remonto darbus, pagrindas nuvalomas ir, jei jis itin sugeriantis, nugruntuojamas gruntu ATLAS UNI-GRUNT. Paviršius gruntuojamas ir tuomet, jei pagrindas padengtas gana silpnu cementiniu ar cementiniu-kalkiniu tinku, jei sienos yra iš akyto betono ar šlakobetoninių blokų. Dideli nelygumai ir įdubimai užlyginami skiediniu, paruoštu iš ATLAS IŠLYGINAMOJO MIŠINIO arba ATLAS TINKO MIŠINIO.
Klijų paruošimas
Maišo turinys supilamas į indą su pamatuotu vandens kiekiu (proporcijos pateiktos skyriuje Techniniai duomenys) ir išmaišomas suktuvu su maišykle iki vienalytės konsistencijos. Sumaišyti klijai tinkami naudoti po 5 min. pakartotinai išmaišius. Taip paruoštus klijus būtina sunaudoti maždaug per 4 val.
Plokščių klijavimas
Paruošti klijai užnešami ant vidinės plokštės pusės. Klijai tepami plokštės perimetru ne siauresne, kaip 3 cm pločio juosta bei visame likusiame paviršiuje tolygiai paskirstomos 8-12 cm skersmens 6-8 klijų bandelės. Klijų tepama tiek, kad jie padengtų mažiausiai 40% plokštės paviršiaus (prispaudus prie pagrindo klijai turi dengti mažiausiai 60% plokštės paviršiaus), tokiu būdu užtikrinamas tinkamas plokštės ir pagrindo sukibimas. Tik baigus tepti klijus, plokštė iš kart prispaudžiama prie pagrindo ir mušamaisiais judesiais tvirtinama pageidautinoje vietoje, o klijų sluoksnis neturi viršyti 1 cm storio. Jei pagrindas lygus, klijus galima tepti visame plokštės paviršiuje ir paskirstyti dantyta mentele taip, kad plokštę priklijavus klijų sluoksnis liktų 2-5 mm.
SUNAUDOJIMAS

Sąnaudos priklauso nuo pagrindo parametrų (pagrindo lygumo), o taip pat nuo pasirinktos klijų užnešimo technologijos klijuojant putų polistireno plokštes.
Plokščių klijavimas: nuo 4,0  iki 5,0 kg/m².

SVARBI PAPILDOMA INFORMACJA
· Atliekant darbus, pastolius būtina pridengti apsauginiu tinklu. Darbai neatliekami sningant ar lyjant, bei pučiant stipriam vėjui.
· Jei susiklosto situacija, kai putų polistireno plokštes tenka klijuoti ant silpno pagrindo, ar sunku nustatyti jo nešančiąsias savybes (pvz. pagrindas yra nestabilus, dulkantis, sunkiai valomas), būtina atlikti adhezijos bandymus. Ant nugruntuoto pagrindo skirtingose vietose priklijuojami 8-10 putos gabalėliai (10x10 cm) ir testuojama praėjus trims dienoms. Pagrindo atsparumas laikomas pakankamu, jei lupant putų polistireno gabalėlį ranka, putų polistirenas plyšta. Pagrindo atsparumas yra nepakankamas, jei putų polistireno gabalėlis atlūžta su klijais ir pagrindo sluoksniu. Šiuo atveju atliekami pagrindo silpnojo sluoksnio šalinimo darbai – visi tokie darbai turi būti nurodyti techniniame šiltinimo projekte.
· Įrankiai plaunami šaltu vandeniu iš kart baigus dirbti su klijais. Sunkiai plaunami klijų likučiai nuvalomi priemone ATLAS SZOP.
· Produktas gali dirginti, sudėtyje yra cemento. Dirgina odą ir kvėpavimo takus. Yra rizika stipriai pažeisti akis. Kontaktuojant su oda, gali sukelti alergiją. Produkto pavidalas – dulkės, todėl jis gali mechaniškai pažeisti akis ir kvėpavimo takus. Saugoti vaikams neprieinamoje vietoje. Neįkvėpti dulkių. Užterštas akis iš kart praplauti dideliu vandens kiekiu ir kreiptis į gydytoją. Dėvėti tinkamus apsauginius drabužius, tinkamas apsaugines pirštines, akinius arba veido kaukę.  Prarijus, kuo skubiau kreiptis į gydytoją, parodyti pakuotę arba etiketę. Naudoti tik pagal aprašymą.
· Klijų mišinys pervežamas sandariai uždarytuose maišuose, sausomis sąlygomis, geriausia ant padėklų. Saugoti nuo drėgmės. Tinkamumo naudoti terminas, kai laikomasi aukščiau nurodytų sąlygų ir elgiantis pagal aukščiau pateiktus reikalavimus yra 12 mėn. nuo pagaminimo datos, nurodytos ant pakuotės. Tirpiojo chromo (VI) kiekis paroštoje klijų masėje  ≤ 0,0002 %.
PAKUOTĖS
Popieriniai maišai: 25 kg.
Padėklas: 1050 kg maišuose po 25 kg.

Užduokite klausimą

Registracija nereikalinga

Jeigu neraodote tinkamo atsakymo, užduokite klausimą užpildę formą žemiau.

(nebūtina pildyti)
*(Privalo, kad būtumėte informuoti apie atsakymą)
Path: > > > ATLAS GRAWIS S, 25 kg, klijų mišinys polistirenui

Atsisiųsti

22 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: