Kategorijos

Informacija

Gamintojai

Perkamiausios

 • Niko kaminų sistemos

 • Dekoratyvinis akmuo
  Paskelbta
     peržiūrų (936)
     0Komentarai

  Dekoratyvinis akmuo

  Dekoratyvinis akmuo

  Dekoratyvinis akmuo skirtas tiek lauko, tiek vidaus sąlygomis. Juo dengiami pastatų fasadai, dekoruojamos namų sienos, tvoros, laiptai, židiniai.

  Šis sienų dekoras pagamintas iš dekoratyvinio akmens, kuris idealiai atkartoja natūralaus akmens tekstūrą, formą, spalvą ir yra labai lengvas.

  Dekoratyvinis akmuo yra atsparus gamtos reiškiniams – vandeniui, šalčiui, UV spinduliams, aukštai temperatūrai. Todėl nereikalauja ypatingos priežiūros.

  Dekoratyvinis akmuo nėra masinis produktas, nes yra brangesnis už plyteles. Todėl juo puoštos sienos atrodys unikaliai ir originaliai.

  ► Sienų dekoras vidaus apdailai.

  ► Sienų dekoras, imituojantis plytas – fasadams ir namų vidui;

  ► Sienų dekoras, imituojantis akmenį  fasadams ir namų vidui;

  Sąlygos ir klijavimas

  Dekoratyvinis akmuo gali būti klijuojamas ant bet kokio tipo sienos. Svarbiausia, kad siena nebūtų kreiva.

  Pagrindas, ant kurio bus klijuojamas dekoratyvinis akmuo, turi būti sausas, švarus ir tvirtas. Rekomenduojama sieną nugruntuoti prieš klojant dekorą, pavyzdžiui, su Atlas Uni-Grunt gruntu. 

  Dekoratyvinį akmenį pjaukite tik su deimantiniu disku. Dekoro kraštai gali būti šlifuojami, kad nebūtų labai šiurkštūs.

  Atkreipkite dėmesį į dekoratyvinio akmens blogąją pusę ant kurios bus tepami klijai. Jeigu jis lygus ir slidus – negerai. Prieš klijuojant perbraukite per jį su metaliniu šepečiu ar panašiu įrankiu, iki paviršius taps matinis. 

  Naudokite tinkamus klijus! Plytelių klijai. Kaip pasirinkti tinkamus? Dekoratyvinis akmuo klijuojamas su elastingais, šalčiui atspariais klijais. Lauko sąlygoms tiks klijai – Atlas Plus. Vidaus patalpoms – Atlas Elastingas (tinka ant mineralinio pagrindo bei ant gipskartonio plokštės) arba Atlas klijai (tik ant mineralinio pagrindo). 

  Klijus ant dekoratyvinio akmens tepkite su dantyta mentele. Klijų perteklių pašalinkite su paprasta mentele. Nešvarumus valykite tik klijams išdžiūvus.

  Dekoratyviniu akmeniu išklijuotas sienas saugokite nuo lietaus ar bet kokio kontakto su vandeniu iki klijai visiškai išdžius.

  Dekoratyvinis akmuo ant fasado negali būti klijuojamas, jeigu lauko temperatūra žemesnė nei 5°C arba aukštesnė nei 25°C. Taip pat negalima kloti per lietų.

Palikti atsakymą

* Vardas:
* Jūsų el. Pašto adresas: (Nėra paskelbta)
   Interneto svetainė: (Svetainės URL suhttp://)
* Komentaras:

Sekite mus „Facebook“