Geotekstilė Agromax 10 kv.m. I Prestėja - Juta
Responsive layout

SODO, DARŽO PREKĖS

Informacija

Gamintojai

Perkamiausios

  • Niko kaminų sistemos

Geotekstilė nuo piktžolių AgroMax 10 kv.m., Fortex

0391031

Nauja prekė

Fortex

Geotekstilė nuo piktžolių Fortex AgroMax 1m x 10 m

Smulkiau

15,67 € su PVM

1,57 € už m2

1.33 kg

Charakteristikos

Prekės tiekimo terminas1-5 d.d.
Pakuotė:10 m2
Matmenys1 m x 10 m
Svoris, g/m²125
SpalvaRuda
GamyklaFortex
Kilmės šalisLenkija
TipasGeotekstilė

Apie prekę

Aukščiausio lygio apsauga nuo nekontroliuojamo šaknų plitimo, „AgroMAX" geotekstilė pagaminta iš aukštos kokybės polipropileninės medžiagos užtikrina visapusišką apsaugą nuo vijoklių, asiūklių ir varpučio šaknų plitimo bei skverbimosi į dirvožemį. Geotekstilė „AgroMax" yra atspari UV spinduliams, todėl jos nebūtina uždengti skaldos ar mulčio danga. ji puikiai tiks įrengti apsauginį sluoksnį nuo piktžolių po jūsų terasa, alpinariume ar kapuose.

NAUDOJIMO INSTRUKCIJA:

1. Išlyginkite dirvožemio paviršių ir Išrinkite didelius akmenis. Prieš klojant „AgroMAX" įsitikInkite, kad visos piktžolės yra pašalintos nuo paviršaus.

2. Išvyniokite „AgroMax" ruloną. Jeigu rulono pločio nepakanka visam plotui uždengti  ir reikia jungti kelis rulonus, rekomenduojamas persidengimo plotis turėtų b0t1 ne mažesnis kaip 10 cm. Paklojus geotekstilę ją pritvirtinkite plastikinėmis smeigėmis.

3. Padarykite X formos įpjovas medžiagoje ir pasodinkite norimą augalą.

4. Siekiant padidinti „AgroMax" geotekstilės ilgaamžiškumą galima ją uždengti  skaldos, mulčio ar kitos dekoratyvinės dangos sluoksniu.

Geotekstilė atlieka svarbų vaidmenį išsaugant natūralius išteklius ir saugant gamtą. Sumanioji membrana leidžia lengvai prasiskverbti vandeniui, bet tuo pačiu metu užkerta kelią smulkių grunto dalelių judėjimui, taip stabilizuodama gruntą. Dėka puikių  grunto filtravimo, atskyrimo ir drenavimo galimybių,tekstilė yra pačiai naudojama inžinieriniuose ir kraštovaizdžio formavimo projektuose.

Privalumai:
o Puikiai stabilizuoja gruntą.
o Gera filtracija.
o Lengvai montuojama.
o Lengvai transportuojama ir pjaustoma.
o Tarnauja kaip pagrindas daugeliui įvairių skirtingų medžiagų (trinkelės, mulčia, skalda, smėlis ir t.t.).
o Elastinga prie žemos temperatūros.
o Atspari bakterijoms, dirvožemio rūgštims, šarmams ir daugeliui chemikalų.
o Puikios mechaninės ir hidraulinės savybės.

Geotekstilė suteikia puikią alternatyvą pakeičiant natūralios filtracijos sluoksnius. Puikiomis hidraulinėmis ir filtracijos savybėmis pasižyminti Netexhome  vienasluoksnė membrana gali pakeisti daugiasluoksnius skaldos ar granulių užpildus. Aukštos kokybės medžiagos panaudojamos geoNetex gamyboje, padeda sukurti  universalų, gerąsias savybes ilgai išlaikantį produktą. Netexhome membrana neturi toksinių medžiagų, todėl yra draugiška aplinkai ir saugi montuoti. Puikios hidraulinės ir mechaninės savybės puikiai dera su ilgaamžiškumu ir apsaugą nuo išorinių aplinkos veiksnių. Netexhome yra atspari bakterijoms, dirvožemio rūgštims, šarmams ir daugeliui chemikalų.

Techniniai duomenys

Pagaminta  ES

Užduokite klausimą

Registracija nereikalinga

Jeigu neraodote tinkamo atsakymo, užduokite klausimą užpildę formą žemiau.

(nebūtina pildyti)
*(Privalo, kad būtumėte informuoti apie atsakymą)
Path: > > Geotekstilė nuo piktžolių AgroMax 10 kv.m., Fortex

Priedai

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: