Atlas WODER S, 25 kg, hidroizoliacija - Atlas I Prestėja
Responsive layout

STATYBINIAI MIŠINIAI IR KLIJAI

Informacija

Gamintojai

Perkamiausios

  • Niko kaminų sistemos

Sumažinta kaina!

-12%

Atlas WODER S, 25 kg, hidroizoliacija

Tik internetu

Atlas WODER S, 25 kg, hidroizoliacija

891001

Nauja prekė

ATLAS

Atlas WODER S, 25 kg, hidroizoliacija, 25 kg 

Rekomenduojamas statybinių elementų paviršiams pastatų viduje ir lauke sandarinti. Sudaro vandeniui nelaidų sluoksnį – lengvąją, vidutinę arba sunkiąją izoliaciją (priklausomai nuo pakloto sluoksnio storio). Sandarinamų pagrindų rūšis – mineraliniai, cemento, cemento-kalkių tinkas, grindų pagrindai, betono, gelžbetonio ir mūryti elementai.

Smulkiau

32,12 € su PVM

36,50 € su PVM

25 kg

Charakteristikos

Prekės tiekimo terminas2-7 d.d.
Svoris, kg/vnt.25
Kiekis vnt/pad.42
Išeiganuo 14 kg/m2/cm
GamyklaAtlas
Kilmės šalisLenkija
TipasHidroizoliacija

Apie prekę

ATLAS WODER S - vandens nepraleidžiantis cementinis skiedinys

TipasHidroizoliacijai
Grupėišorės darbams, vidaus darbams
Technologijacementiniai
Aprašymai
Rekomenduojamas statybinių elementų paviršiams pastatų viduje ir lauke sandarinti. Sudaro vandeniui nelaidų sluoksnį – lengvąją, vidutinę arba sunkiąją izoliaciją (priklausomai nuo pakloto sluoksnio storio). Sandarinamų pagrindų rūšis – mineraliniai, cemento, cemento-kalkių tinkas, grindų pagrindai, betono, gelžbetonio ir mūryti elementai.
Pagrindinės savybės
● elastingas, laidus garams ● saugo nuo suslėgto vandens ● ypač didelis kibumas ● suriša nesusitraukdamas ● galima įleisti sandarinimo priedus
Pagrindiniai parametrai
● sluoksnio storis: 1–3 mm ● sąnaudos: 2 kg/1 m2 1,5 mm storio
Paskirtis
Saugo pagrindą nuo suslėgto vandens – gali sudaryti vidinį baseinų ir kitų vandens rezervuarų, kurių vandens stulpo aukštis iki 5 metrų, sandarinimo sluoksnį.
Sudaro vandeniui nelaidų sluoksnį – lengvoji, vidutinė ar sunkioji izoliacija (priklausomai nuo pakloto sluoksnio storio).
Galimybė suformuoti elastingus kampus ir kitas sandūras – įspaudus į ją ATLAS SANDARINIMO JUOSTAS IR KAMPUS, apsaugomos sienų ir grindų sandūros, sienų susikirtimo kampai bei vamzdžių prieigos.
Sandarina sienų ir grindų paviršių, vandtiekio ir kanalizacijos vamzdžių prieigas – kartu su joje įspaustais grindų ir sienų žiedais.
Saugo kritulių ir gruntinio vandens veikiamus pagrindus – balkonus, terasas, fasadus, rūsių sienas, pamatus ir pan.
Saugo pagrindus nuo pastatų viduje susidarančios drėgmės – šlapiųjų patalpų (vonios kambarių, pirčių, dušinių, virtuvių, plovyklų) tinką ir grindis, ypač šių patalpų šlapiosiose zonose – apie dušo kabinas, praustuvus, vonias, kriaukles ir pan.

Rekomenduojamas seniems pastatams – laidumas garams ir nelaidumas vandeniui lemia, kad skiedinys puikia tinka senoms sudūlėjusioms pertvaroms sandarinti.

Sandarinamų pagrindų rūšis – mineraliniai, cemento, cemento-kalkių tinkas, grindų pagrindai, betono, gelžbetonio ir mūryti elementai.
Savybės
Geras sukibimas – su įprastais betono pagrindais ne mažiau nei 1,2 MPa.
Stingsta beveik nesusitraukdamas – skiedinio linijinis susitraukimas apribotas iki minimum – stingstant neatsiranda cemento skiediniams būdingų įskilimų ir įtrūkimų.
Sudaro paviršinį sandarinimą – sukuria kelių milimetrų storio sluoksnį (būtina jį apsaugoti nuo mechaninių pažeidimų, pvz., vaikščiojant – būtina pakloti grindis, tinką ir plytelių dangą).
Gali būti naudojamas tiesiogiai po plytelėmis – atstoja tolį ir įprastas plėveles, ant kurių buvo būtina kloti grindis prieš klijuojant plyteles.
PANAUDOJIMO BŪDAS
Hidroizoliacijos įrengimas
 
Pagrindo paruošimas
Pagrindas turi būti:
lygus ir tvirtas – t. y. patvarus, stabilus ir nuvalytas (pašalintos dulkės, nešvarumai, druskų apnašos ir silpnai prigludusios pagrindo dalys, senų dažų, aliejų ir kitų medžiagų, galinčių susilpninti plėvelės sukibimą, likučiai). Pagrindo įtrūkimus ir trūkumus būtina mechaniškai praplėsti ir užpildyti cemento skiediniu, pvz., ATLAS TEN-10. Dulkančius ir gipso medžiagų pagrindus būtina nušlifuoti ir nuvalyti. Šviežiai paklotus pagrindus, pvz., tinką ar grindis, galima sandarinti tik jiems visiškai išdžiuvus, bet ne anksčiau nei po 14 dienų, kaip jie paklojami,
sausas – paviršius turi būti visiškai išdžiūvęs,
gruntuotas – ypač įsigeriančius paviršius rekomenduojama gruntuoti emulsija ATLAS UNI-GRUNT.
Masės paruošimas
Maišo turinį suberti į indą su nurodytu vandens kiekiu (proporcijos pateikiamos Techninių duomenų lape) ir maišyti gręžtuvu su maišikliu, kol gaunama vientisa konsistencija. Taip paruoštą masę būtina sunaudoti maždaug per 2 valandas.
Sandarinimas
Skiedinį tepti ant sandarinimo paviršiaus bent dviem sluoksniais. Pirmas sluoksnis tepamas teptuku, pradedant nuo vietų, kurios bus papildomai sandarinamos ATLAS SANDARINIMO JUOSTOMIS, KAMPAIS IR ŽIEDAIS. Šie sandarinimo aksesuarai panardinami į ką tik užteptą WODER S masę. Antras sluoksnis tepamas ant jau sutvirtėjusio, bet dar drėgno pirmojo sluoksnio. Antrą sluoksnį galima pradėti kloti, kai pirmas sustingsta, bet dar yra drėgnas.
Apdailos darbai
Sustingusį sluoksnį (maždaug po 24 valandų) būtina apsaugoti nuo mechaninių pažeidimų – pakloti ant jo tinką, grindis ar dangą. Užsandarintus paviršius būtina maždaug 3 dienas saugoti nuo suslėgto vandens poveikio.
SUNAUDOJIMAS
Bendrasis sluoksnio storis turėtų būti parenkamas pagal vandens poveikio sandarinamam paviršiui sąlygas.
Naudojimo sąlygos
Naudojimo sąlygos [mm]
Sąnaudos [kg/m²]
drėgmė
1,5
apie 2,0
prasiskverbiantis
vanduo  
2,0
apie 3,0
vandens rezervuarai
3,0
apie 4,5
SVARBI PAPILDOMA INFORMACIJA
·  ATLAS WODER S naudojamas paviršiniam sandarinimui, o sandarinant patalpų kampus, sienų ir grindų pagrindų sujungimus, instaliacijos vamzdžių perėjimus, kompensacinius plyšius rekomenduojama naudoti ATLAS WODER
E, ATLAS WODER W sistemą arba hidroizoliaciją ATLAS WODER DUO.
· Įrankius valyti švariu vandeniu, kai tik baigiamas darbas. Sunkiai pašalinamus sustingusio skiedinio likučius valyti cemento likučių valymo preparatu ATLAS SZOP.
· Dirginantis preparatas – sudėtyje yra cemento. Dirgina kvėpavimo takus ir odą. Gali smarkiai pažeisti akis. Gali sukelti alergiją susilietus su oda. Dėl savo būsenos – dulkės – preparatas gali mechaniškai dirginti akis ir kvėpavimo takus. Saugoti nuo vaikų. neįkvėpti dulkių. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Dėvėti tinkamus apsauginius drabužius, apsaugines pirštines ir akinius arba naudoti veido apsaugos priemones. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti šią pakuotę arba etiketę. Elgtis kaip nurodyta Saugos duomenų lape.
· Skiedinį vežti ir laikyti sandariai uždarytuose originaliuose maišuose, sausomis sąlygomis (geriausia ant padėklų). Saugoti nuo drėgmės. Laikymo trukmė nurodytomis sąlygomis yra 12 mėnesių nuo pagaminimo datos, nurodytos ant pakuotės. Tirpiojo chromo (VI) kiekis paruoštoje gaminio masėje ≤ 0,0002 %.
PAKUOTĖS
Popieriniai maišai: 25 kg.
Padėklas: 1050 kg maišais po 25 kg.

Užduokite klausimą

Registracija nereikalinga

1 Atsakyta į klausimą (-us)

Jeigu neraodote tinkamo atsakymo, užduokite klausimą užpildę formą žemiau.

(nebūtina pildyti)
*(Privalo, kad būtumėte informuoti apie atsakymą)
  • Paklausė Kęstutis
    on 2020-08-05
    Laba diena, o jeigu ATLAS WODER S hidroizoliacija padengiu rūsio sienas iš vidaus, ar apsaugo nuo drėgmės patekimo iš išorės. Rūsys po namu. Atsakymas:
    Sveiki, atsakymas išsiųstas el.paštu.
Path: > > Atlas WODER S, 25 kg, hidroizoliacija

Atsisiųsti

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: