GRAWIS U, 25 kg, EPS klijavimo/armavimo mišinys - Atlas I Prestėja
Responsive layout

STATYBINIAI MIŠINIAI IR KLIJAI

Informacija

Gamintojai

Perkamiausios

  • Niko kaminų sistemos

Atlas GRAWIS U, 25 kg, EPS klijavimo/armavimo mišinys

900304

Nauja prekė

ATLAS

ATLAS GRAWIS U - Klijų mišinys putų polistirenui klijuoti ir armuotam sluoksniui atlikti

Šiltinimo sistemų klijai polistireno ir EPS termoizoliacinėms plokštėms tvirtinti bei armuotam sluoksniui kloti šiltinant pastatus 

Smulkiau

KiekisKainaSutaupote
20 6,64 € Iki 29,16 €
48 5,99 € Iki 101,09 €

8,10 € su PVM

25 kg

Charakteristikos

Prekės tiekimo terminas1-5 d.d.
Svoris, kg/vnt.25
Kiekis vnt/pad.42
IšeigaPlokščių klijavimas: nuo 4,0 iki 5,0 kg/m². Armuoto sluoksnio atlikimas: nuo 3 iki 3,5 kg/m²
GamyklaAtlas
Kilmės šalisLenkija
TipasKlijai

Apie prekę

ATLAS GRAWIS U - Klijų mišinys putų polistirenui klijuoti ir armuotam sluoksniui atlikti

Svarbiausios savybės

  • maksimalus sukibimas jau po 24 valandų
  • lankstus – turi 3D sutvirtinimą
  • taip pat mechaniniam naudojimui
  • atsparus įbrėžimams ir įtrūkimams
  • greitas jėgos padidėjimas
  • baltam ir grafitiniam polistirenui
Aprašymai
Šiltinimo sistemų klijai polistireno ir EPS termoizoliacinėms plokštėms tvirtinti bei armuotam sluoksniui kloti šiltinant pastatus Leidžia klijuoti polistireno plokštes, įskaitant plokštes su grafito priedu ir elastifikuotas bei kloti armuotą sluoksnį šiltinant pastatus. Statybinių pagrindų rūšis – visų klasių betonas, dujinis betonas, cemento, cemento-kalkių tinkas, smiltainis ir netinkuotas mūras iš plytų, blokelių, tuščiavidurių plytų bei kitų panašaus tipo keraminių, silikatinių ar keramzitinių medžiagų.
Pagrindinės savybės
● polistirenui klijuoti ir tinklui įleisti ● labai geri darbiniai parametrai ● rekomenduojamas iki 12 m aukščio ● aukštas sukibimas su pagrindu.
Pagrindiniai parametrai
● armuoto sluoksnio storis: 2–5 mm ● sąnaudos klijuojant plokštes 4–5 kg/m2 ● sąnaudos klojant armuotą sluoksnį 3–3,5 kg/m2 ● sukibimas: su betonu ≥ 0,3 MPa ● sukibimas: su polistirenu ≥0,1 MPa
Paskirtis
Mišinys skirtas termoizoliacinėms plokštėms klijuoti ir armuotam sluoksniui formuoti pagal pastatų šiltinimo technologiją.

Galima klijuoti putų polistireno plokštes, tarp jų ir elastifikuotas plokštes, plokštes su grafito priedais bei formuoti armuotą sluoksnį pagal pastatų šiltinimo technologiją.

Statybinių pagrindų tipai – visų kategorijų betonas, dujų betonas, cementinis ir cementinis-kalkinis tinkas, smiltainis, netinkuotos sienos iš plytų, blokelių, tuščiavidurių blokelių ir kitos panašios keraminės, silikatinės ir keramzitinės medžiagos.

SAVYBĖS
Optimaliai parinkta receptūra – užtikrintas tinkamas klijų sukibimas su putų polistirenu ir patogus darbas klojant armuotą sluoksnį.
Padidintas sukibimas – patikimai priglunda prie mineralinių pagrindų ir putų polistireno, galima klijuoti termoizoliacines plokštes iki 25 cm storio.
Aukštas lipumas – klijai neslysta nuo mentelės ir nuo plokštės paviršiaus.
Labai plastiški – užnešant klijus ant pagrindo bei armuojant, nesusidaro klijų gumuliukai, klijai tvirtai laikosi, neslysta paskui mentelę ir pan.
Padidintas paruoštų klijų tinkamumo naudoti laikas – sumažinama tikimybė, kad reiks nepanaudotus klijus permaišyti pakartotinai.
Prailgintas koregavimo laikas – tai leidžia koreguoti priklijuotos plokštės padėtį.
Elastingi – kompensuoja termines ir eksploatacines įtampas, atsirandančias skirtinguose sistemos sluoksniuose.
Vandens garų pralaidumas – neriboja vandens garų judėjimo per apšiltintą pertvarą.

PANAUDOJIMO BŪDAS

PLOKŠČIŲ KLIJAVIMAS IR ARMAVIMO SLUOKSNIS
 
Pagrindo paruošimas prieš klijuojant plokštes
Pagrindas turi būti neužšalęs, stabilus, lygus ir nešantysis, t.y. pakankamai tvirtas, nuo jo būtina nuvalyti daleles, mažinančias adheziją (sukibimą), ypač dulkes, nešvarumus, kalkes, tepalus, riebalus, vašką, aliejinių ir emulsinių dažų likučius. Prieš pradedant remonto darbus, pagrindas nuvalomas ir, jei jis itin sugeriantis, nugruntuojamas gruntu ATLAS UNI-GRUNT. Paviršius gruntuojamas ir tuomet, jei pagrindas padengtas gana silpnu cementiniu ar cementiniu-kalkiniu tinku, jei sienos yra iš akyto betono ar šlakobetoninių blokų. Dideli nelygumai ir įdubimai užlyginami skiediniu, paruoštu iš ATLAS IŠLYGINAMOJO MIŠINIO arba ATLAS TINKO MIŠINIO.
Plokščių paruošimas prieš klojant armuotą sluoksnį
Prieš armuojant, putų polistireno plokščių paviršius turi būti lygus, švarus, stabilus ir nusiurbtas, jei plokštės prieš armuojant buvo šlifuojamos.
Klijų paruošimas
Maišo turinys supilamas į indą su pamatuotu vandens kiekiu (proporcijos pateiktos skyriuje Techniniai duomenys) ir išmaišomas suktuvu su maišykle iki vienalytės konsistencijos. Sumaišyti klijai tinkami naudoti po 5 min. pakartotinai išmaišius. Taip paruoštus klijus būtina sunaudoti maždaug per 4 val.
Plokščių klijavimas
Paruošti klijai užnešami ant vidinės plokštės pusės. Klijai tepami plokštės perimetru ne siauresne, kaip 3 cm pločio juosta bei visame likusiame paviršiuje tolygiai paskirstomos 8-12 cm skersmens 6-8 klijų bandelės. Klijų tepama tiek, kad jie padengtų mažiausiai 40% plokštės paviršiaus (prispaudus prie pagrindo klijai turi dengti mažiausiai 60% plokštės paviršiaus), tokiu būdu užtikrinamas tinkamas plokštės ir pagrindo sukibimas. Tik baigus tepti klijus, plokštė iš kart prispaudžiama prie pagrindo ir mušamaisiais judesiais tvirtinama pageidautinoje vietoje, o klijų sluoksnis neturi viršyti 1 cm storio. Jei pagrindas lygus, klijus galima tepti visame plokštės paviršiuje ir paskirstyti dantyta mentele taip, kad plokštę priklijavus klijų sluoksnis liktų 2-5 mm.
Armuoto sluoksnio formavimas
Armuotas sluoksnis klojamas tik tinkamai sutvirtėjus putų polistireno plokštes priklijavusiems klijams, ir, jei būtina, atlikus papildomą mechaninį plokščių tvirtinimą (vidutiniškai maždaug po trijų dienų). Ant priklijuotų plokščių paviršiaus tepamas paruoštas klijų skiedinys, paskirstomas dantyta mentele, į klijus įspaudžiamas stiklo audinio armavimo tinklelis. Rekomenduojama tinklelį įspausti vertikaliomis juostomis, paviršius išlyginamas taip, kad tinklelio visai nesimatytų ir jis tiesiogiai nesiliestų su putų polistireno plokštėmis.
Apdailos darbai

Tinkas ant armuoto sluoksnio klojamas tik tuomet, kai atmosferos sąlygos atitiks sąlygas, nurodytas plonasluoksnio dekoratyviojo tinko techniniame aprašyme, bet ne anksčiau kaip praėjus 3 dienoms po armuoto sluoksnio atlikimo.

SUNAUDOJIMAS
Sąnaudos priklauso nuo pagrindo parametrų (pagrindo lygumo), o taip pat nuo pasirinktos klijų užnešimo technologijos klijuojant putų polistireno plokštes.
Plokščių klijavimas:  nuo 4,0  iki 5,0 kg/m².
Armuoto sluoksnio atlikimas: nuo 3 iki 3,5 kg/m².
 
SVARBI PAPILDOMA INFORMACIJA
·  Atliekant darbus, pastolius būtina pridengti apsauginiu tinklu. Darbai neatliekami sningant ar lyjant, bei pučiant stipriam vėjui.
·  Jei susiklosto situacija, kai putų polistireno plokštes tenka klijuoti ant silpno pagrindo, ar sunku nustatyti jo nešančiąsias savybes (pvz. pagrindas yra nestabilus, dulkantis, sunkiai valomas), būtina atlikti adhezijos bandymus. Ant nugruntuoto pagrindo skirtingose vietose priklijuojami 8-10 putos gabalėliai (10x10 cm) ir testuojama praėjus trims dienoms. Pagrindo atsparumas laikomas pakankamu, jei lupant putų polistireno gabalėlį ranka, putų polistirenas plyšta. Pagrindo atsparumas yra nepakankamas, jei putų polistireno gabalėlis atlūžta su klijais ir pagrindo sluoksniu. Šiuo atveju atliekami pagrindo silpnojo sluoksnio šalinimo darbai – visi tokie darbai turi būti nurodyti techniniame šiltinimo projekte.
·  Įrankiai plaunami šaltu vandeniu iš kart baigus dirbti su klijais. Sunkiai plaunami klijų likučiai nuvalomi priemone ATLAS SZOP.
·  Produktas gali dirginti, sudėtyje yra cemento. Dirgina odą ir kvėpavimo takus. Yra rizika stipriai pažeisti akis. Kontaktuojant su oda, gali sukelti alergiją. Produkto pavidalas – dulkės, todėl jis gali mechaniškai pažeisti akis ir kvėpavimo takus. Saugoti vaikams neprieinamoje vietoje. Neįkvėpti dulkių. Užterštas akis iš kart praplauti dideliu vandens kiekiu ir kreiptis į gydytoją. Dėvėti tinkamus apsauginius drabužius, tinkamas apsaugines pirštines, akinius arba veido kaukę.  Prarijus, kuo skubiau kreiptis į gydytoją, parodyti pakuotę arba etiketę. Naudoti tik pagal aprašymą.
·  Klijų mišinys pervežamas sandariai uždarytuose maišuose, sausomis sąlygomis, geriausia ant padėklų. Saugoti nuo drėgmės. Tinkamumo naudoti terminas, kai laikomasi aukščiau nurodytų sąlygų ir elgiantis pagal aukščiau pateiktus reikalavimus yra 12 mėn. nuo pagaminimo datos, nurodytos ant pakuotės. Tirpiojo chromo (VI) kiekis paroštoje klijų masėje  ≤ 0,0002 %
PAKUOTĖS
Popieriniai maišai: 25 kg.
Padėklas: 1050 kg maišuose po 25 kg.
linija

Užduokite klausimą

Registracija nereikalinga

Jeigu neraodote tinkamo atsakymo, užduokite klausimą užpildę formą žemiau.

(nebūtina pildyti)
*(Privalo, kad būtumėte informuoti apie atsakymą)
Path: > > Atlas GRAWIS U, 25 kg, EPS klijavimo/armavimo mišinys

Atsisiųsti

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: