ELASTINGAS 035, PILKAS glaistas plytelių tarpams 1 -7 mm (maišeliuose), 5 kg, Atlas - Prestėja

GLAISTAI, HERMETIKAI, GRUNTAI

Informacija

Gamintojai

Perkamiausios

  • Niko kaminų sistemos

Sumažinta kaina!

-12%

ELASTINGAS 035, PILKAS glaistas plytelių tarpams 1 -7 mm (maišeliuose), 5 kg, Atlas

Tik internetu

ELASTINGAS 035, PILKAS glaistas plytelių tarpams 1 -7 mm (maišeliuose), 5 kg, Atlas

Nauja prekė

ATLAS

ELASTINGAS 035, PILKAS glaistas plytelių tarpams 1 -7 mm (maišeliuose), 5 kg, Atlas

Smulkiau

7,22 € su PVM

8,20 € su PVM

1,44 € už kg

5 kg

Charakteristikos

Prekės tiekimo terminas2-7 d.d.
Svoris, kg/vnt.5
Kiekis vnt/pad.42
GamyklaAtlas
Kilmės šalisLenkija
TipasGlaistas

Apie prekę

ELASTINGAS SIŪLIŲ GLAISTAS ATLAS - smulkių užpildų cementinis siūlių glaisto skiedinys

Atlas-glaisto-spalvos

ELASTINGAS SIŪLIŲ GLAISTAS ATLAS – aukštos kokybės cementinių rišiklių, specialiai atrinktų smulkių priedų, užpildų, dažiklių ir modeliuojamųjų priedų sausasis mišinys. Idealiai pritaikytas rangovų, kuriems svarbus komfortiškas darbas, reikmėms – glaistas labai lengvai pasklinda po mente, yra elastingas ir lengvai naudojamas, užtikrina sprendimų saugą ir patvarumą. Elastingas – naudojamos specialios polimerinės dervos ir struktūrinį armavimą sudarančių skaidulų saugo nuo įtrūkimų dėl susitraukimo kietėjant, dinaminių ir šiluminių apkrovų naudojant. Glaistas gali būti naudojamas: - deformuojamiems paviršiams, - grindiniam šildymui (vandeniniam ir elektriniam), - hidroizoliacijoms, - statinių viduje ir išorėje, įskaitant balkonus, terasas ir baseinus.
Pagrindinės sąvybės
• itin lygus • labai lengvai naudojamas • atsparus nešvarumams • universalus – visų tipų plytelėms ir pagrindams • atsparus pelėsiniams grybams ir dumbliams
Pagrindiniai parametrai
• Brendimo trukmė apie 5 minutes • Tinka naudoti apie 60 minučių • Pradinis plovimas po 10–30 minučių • Galutinis plovimas po 4–8 valandų • Neintensyvus pėsčiųjų eismas leidžiamas po 12 valandų • Visiška mechaninė apkrova po maždaug 24 valandų
SAVYBĖS

ELASTINGAS SIŪLIŲ GLAISTAS ATLAS – aukštos kokybės cementinių rišiklių, specialiai atrinktų smulkių priedų, užpildų, dažiklių ir modeliuojamųjų priedų sausasis mišinys.

 

Idealiai pritaikytas rangovų, kuriems svarbus komfortiškas darbas, reikmėms – glaistas labai lengvai pasklinda po mente, yra elastingas ir lengvai naudojamas, užtikrina sprendimų saugą ir patvarumą.

 

Elastingas – naudojamos specialios polimerinės dervos ir struktūrinį armavimą sudarančių skaidulų saugo nuo įtrūkimų dėl susitraukimo kietėjant, dinaminių ir šiluminių apkrovų naudojant. Glaistas gali būti naudojamas:

- deformuojamiems paviršiams, - grindiniam šildymui (vandeniniam ir elektriniam), - hidroizoliacijoms, - statinių viduje ir išorėje, įskaitant balkonus, terasas ir baseinus.

 

Itin lygus glaisto paviršius – glaistas išsiskiria nepaprasta estetika ir paprastumu palaikant švarą. Nepaprastas siūlės lygumas ir žema jos sugertis  saugo paviršių ir struktūrą, kad nesiskverbtų nešvarumai ir neatsirastų spalvos pokyčių naudojant (visišką atsparumą nešvarumams glaistas pasiekia po 21 dienos).

 

Saugo, kad nesidaugintų grybai ir dumbliai –  sudėtyje esančios biologiškai veikliosios medžiagos saugo siūlių glaistą nuo grybų, pelėsių ir dumblių dauginimosi. Be to, natūraliai aukštas glaisto pH ir žema sugertis sudaro nepalankias sąlygas biologinei gyvybei vystytis.


Žema vandens sugertis – struktūrinės hidrofobinės medžiagos saugo glaistą nuo nešvarumų. Be to, siūlės pasižymi ankstyvu atsparumu plovimui jau kietėdamos – glaistant ir pirmą kartą plaunant siūlės neišplaunamos.

 

Atsparus šveitimui ir daugkartiniam plovimui – valant nepanaikinamos hidrofobinės ir oleofobinės siūlės savybės (visišką atsparumą šveitimui siūlių glaistas pasiekia po 21 dienos).

 

Patvarios ir ryškios spalvos ilgus metus – pasižymi puikiu atsparumu UV spinduliams dėl naudojamų specialių, griežtai atrenkamų neorganinių pigmentų, kuriuos nuo degradavimo papildomai saugo hidrofobinis polimeras ir titano dioksidas.

 

Atsparus temperatūros nuo -30 °C iki +80 °C poveikiui.

SPALVOSGaminamas 26 spalvų, kurios atitinka ATLAS siūlių glaistų  ir silikonų  spalvasPASKIRTIS

Naudojimo sritis – galima naudoti įvairioms dangoms, įvairiems paviršiams, pastatų viduje ir išorėje. Rekomenduojamas sausoms, drėgnoms ir šlapioms patalpoms, grindiniam šildymui, šildymo kilimėliams, deformuojamiems pagrindams, pastatų fasadams ir pan.

VIDEO

Užduokite klausimą

Registracija nereikalinga

Jeigu neraodote tinkamo atsakymo, užduokite klausimą užpildę formą žemiau.

(nebūtina pildyti)
*(Privalo, kad būtumėte informuoti apie atsakymą)
Path: > > > ELASTINGAS 035, PILKAS glaistas plytelių tarpams 1 -7 mm (maišeliuose), 5 kg, Atlas

Atsisiųsti

Priedai

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: