Šlapio efekto klinkerio plytelių ir plytų impregnantas,3 L, JURGA I PRESTĖJA

IMPREGNAVIMO, SANDARINIMO, KLIJAVIMO IR KITOS MEDŽIAGOS

Informacija

Gamintojai

Perkamiausios

  • Niko kaminų sistemos

Tik internetu

MOKRA CEGLA I KLINKIER "Šlapio efekto" impregnantas klinkerio plytų ir plytelių impregnavimui, 3 L, JURGA

895158

Nauja prekė

Jurga

  EKOLOGIŠKA FORMULĖ  

"Šlapio efekto" plytų ir klinkerio impregnantas, skirtas klinkeriui, plytoms ir senovinėms plytoms impregnuoti. Sukuria apsauginę paviršiaus dangą, suteikiančią spalvos atgaivinimo ir vandenį atstumiantį apsauginį efektą. Preparato sudėtyje nėra kenksmingų medžiagų.

Smulkiau

43,23 € su PVM

45,50 € su PVM

14,41 € už l

3.1 kg

Charakteristikos

Prekės tiekimo terminasTurime sandėlyje
Pakuotė:3 L
Pakuotės svoris, kg3
SpalvaBaltas
Išeiga≈1 litras 10 m²
GamyklaJurga
Kilmės šalisLenkija
TipasImpregnantas

Apie prekę

Savybės ir paskirtis  

"Šlapio efekto" plytų ir klinkerio impregnantas, skirtas klinkeriui, plytoms ir senovinėms plytoms impregnuoti. Sukuria apsauginę paviršiaus dangą, suteikiančią spalvos atgaivinimo ir vandenį atstumiantį apsauginį efektą. Preparato sudėtyje nėra kenksmingų medžiagų. Užtikrina paviršiaus garų pralaidumą. Sumažina jautrumą nešvarumams ir palengvina savaiminį paviršiaus valymąsi veikiant krituliams. Sukurdamas vandenį atstumiantį barjerą, mažina samanų, kerpių ir grybelių augimą.

Paskirtis

Preparatas, skirtas klinkerio plytoms, klinkerio plytelėms bei senovinėms plytoms impregnuoti. Produktas netinkamas neįgeriantiems paviršiams.

Pagrindo paruošimas

Impregnuojamas paviršius turi būti švarus, sausas, neįšalęs, nuriebalintas, neužterštas organinėmis medžiagomis, pvz. samanomis, dumbliais, kerpėmis ir pan.

Naudojimo būdas

Prieš naudodami produktą išmaišykite, užtepkite ant paviršiaus naudodami volelį, teptuką arba purkšdami žemo slėgio purkštuvu. Kad pasiektumėte geriausius rezultatus, užtepkite mažiausiai 2 sluoksnius. Sluoksnius tepkite "šlapias ant šlapio" metodu. Venkite nubėgimų ant paviršiaus, o perteklių pašalinkite švaria šluoste arba audiniu. Dirbant būtina dėvėti asmenines apsaugos priemones (gumines pirštines, darbo drabužius). Naudojimo temperatūra: oro ir pagrindo temperatūra turi būti nuo +5°C iki +25°C. Impregnuoto paviršiaus drėgnumas - ne daugiau kaip 5 %. Preparato sudėtyje nėra tirpiklių, todėl jį galima sėkmingai naudoti tiek patalpose, tiek lauke. Apdorotas paviršius tampa visiškai atsparus vandeniui maždaug po 48 h. Per tą laiką jį reikia saugoti nuo lietaus, intensyvių saulės spindulių ir purvo. Pėsčiųjų eismas leidžiamas ne anksčiau kaip po 24 val. po impregnavimo. Baigus darbą, įrankius plaukite vandeniu.

Sąnaudos

Vienam sluoksniui 10 m² sunaudojama maždaug 1 litras impregnato maždaug įprastai įgeriančio paviršiaus. Faktinės sąnaudos priklauso nuo impregnuojamos medžiagos, jos kokybės ir struktūros bei naudojimo būdo.

Saugumo rekomendacijos

Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Dirbdami laikykitės darbuotojų saugos ir sveikatos taisyklių, dėvėkite asmenines apsaugos priemones (gumines pirštines, apsauginius akinius, darbo drabužius). Venkite užteršti odą ir akis. Neleiskite patekti į organizmą. Patekus į akis, nedelsiant praplauti dideliu kiekiu švaraus vandens ir, jei reikia, kreiptis į gydytoją. Neįkvėpti naudojimo metu susidariusių garų. Kvėpavimo takams apsaugoti naudokite apsauginę kaukę.

Saugojimas

Laikykite ir gabenkite sausoje ir pavėsingoje vietoje originaliose sandariai uždarytose pakuotėse, nuo +5°C iki +25°C temperatūroje.

Galiojimo terminas

Produktą sunaudokite per 24 mėnesius nuo pagaminimo datos, nurodytos ant pakuotės. Gamybos data yra partijos numeris.

SudėtisSiloksanai vandeniniame tirpale, priedai
Spalva ir būvisPieno pavidalo skystis
TankisApie 1,000 g /cm³

Sąnaudos 1 sluoksniui

      ≈1 litras 10 m²

Pakuotė

Skardinės 1 litras ir 3 litrai

Papildoma informacija

Preparatas neklasifikuojamas kaip pavojingas. Dirbdami dėvėkite tinkamas asmenines apsaugos priemones. Prieš naudodami produktą, perskaitykite medžiagos saugos duomenų lapą ir išsamias produkto naudojimo sąlygas. Jei kyla abejonių, prieš pradėdami dirbti su produktu, kreipkitės į gamintojo techninę konsultacinę tarnybą. Visi šiame duomenų lape skelbiami techniniai duomenys pateikiami esant +23 °C oro temperatūrai ir 50 % oro drėgnumui. Šiame duomenų lape nurodytos produkto sąnaudos taikomos tinkamai paruoštam lygiam pagrindui. Gamintojas nekontroliuoja netinkamo medžiagos naudojimo, jos naudojimo kitiems tikslams ar kitomis nei pirmiau aprašytomis sąlygomis. Mes nekontroliuojame teisingo ir veiksmingo produkto naudojimo, todėl garantuojama tik pristatyto produkto kokybė. Nei gamintojas, nei jo įgaliotasis atstovas negali būti laikomi atsakingais už bet kokius nuostolius, patirtus dėl netinkamo gaminio naudojimo ar laikymo. Gamintojas pasilieka teisę keisti šio duomenų lapo turinį, pavyzdžiui, dėl pasikeitusių teisės aktų, gaminio modifikacijų, technikos pažangos ar kitų priežasčių. Jurgos darbuotoja įgalioti teikti techninę informaciją tik pagal šį duomenų lapą. Informacija, kuri skiriasi nuo pateiktos šiame duomenų lape, turi būti patvirtinta raštu. Kilus abejonių, reikia kreiptis į gamintoją. Šis gaminio duomenų lapas yra galiojantis ir pakeičia visus ankstesnius.

JURGA PRIEMONIŲ KATALOGAS

Užduokite klausimą

Registracija nereikalinga

Jeigu neraodote tinkamo atsakymo, užduokite klausimą užpildę formą žemiau.

(nebūtina pildyti)
*(Privalo, kad būtumėte informuoti apie atsakymą)
Path: > > > MOKRA CEGLA I KLINKIER "Šlapio efekto" impregnantas klinkerio plytų ir plytelių impregnavimui, 3 L, JURGA

Atsisiųsti

Priedai

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: