Planoton11 / Figaro 11 angoba., molinės čerpės, Tondach - Prestėja

STOGŲ DANGOS

Informacija

Gamintojai

Perkamiausios

  • Niko kaminų sistemos

Planoton11 / Figaro 11 angoba, molinės čerpės, Tondach

Nauja prekė

Tondach

Planoton11 / Figaro 11 angoba,  molinės čerpės, Tondach

Smulkiau

  • Raudona angoba
  • Ruda angoba
  • Grafito (grafen) angoba
  • Pilka angoba

Charakteristikos

Ilgis470
Plotis277
Svoris, kg/vnt.4,1
Kiekis vnt/m211
Kiekis vnt/pad.240
PaviršiusAngoba
Išeiga vnt/m²11
GamyklaTondach
Kilmės šalisČekija

Apie prekę

FIGARO – tai didelių matmenų paslankios modernios formos ekonomiškos čerpės, išsiskiriančios iš kitų čerpių rūšių. FIGARO čerpėmis padengtas paviršius sukuria ramią, lygią ir vientisą struktūrą. Vertikalūs ir horizontalūs grioveliai užtikrina puikią namo apsaugą sudėtingų klimato sąlygų regionuose.
Čerpės savybės užtikrina nesudėtingą, kokybišką ir saugų stogo uždengimą su 35 mm poslinkiu.

Šios čerpės yra didesnio formato, todėl yra ekonomiškesnės. Vertikalūs ir horizontalūs čerpės grioveliai užtikrina puikų vandens ir drėgmės nuslydimą. „Tondach” čerpės užtikrina ilgalaikiškumą, gamintojas suteikia 33 metų garantiją.

Čerpės aukštis

470 mm

Čerpės ilgis277 mm
Grebėstų žingsnis340-385 mm
Dengiamas čerpės plotis233 mm
Stogo nuolydismin 20°
Išeiga11 vnt/m2
1 m2 svoris45.24 kg
1 vnt. svoris4,1 kg
Kiekis paletėje240 vnt.

Katalogas

Montavimo instrukcija

linija

„Tondach“ čerpės gali būti įvairių spalvų: nuo natūralaus molio iki raudonos, rudos ar juodos angobuotos bei glazūruotos. Visų formų čerpės turi ir papildomus, reikalingus pilnai stogo komplektacijai, elementus, kaip vėjalentinės, kraiginės, ventiliacinės čerpės ir kt.
Firma TONDACH yra giriama statybų investuotojų pirmiausia dėl labai gero kainos ir kokybės santykio, kadangi jos čerpės yra prieinamos vidutiniu biudžetu disponuojančiam statytojui. Už kainą, nedaug tesiskiriančią nuo to, kiek kainuoja betoninės čerpės, TONDACH gali pasiūlyti aukštos kokybės ir solidžiai pagamintas keramines čerpes. TONDACH čerpių kainyne yra pasiūlymų tiek mažiau, tiek labiau finansiškai pajėgiems klientams. Pritariama nuomonei, kad čerpės TONDACH yra ne tik aukštos kokybės danga, bet ir ilgai išsauganti estetines savybes, jų dėka stogas ilgus metus džiugina gyventojus puikia išvaizda. Ekonomiška, apsimoka, labai geras kainos ir kokybės santykis – tai vertinimai, dažnai sutinkami statybos temas nagrinėjančiuose forumuose, kai kalbama apie firmos TONDACH produkciją. Taigi verta rimtai apsvarstyti šį čerpių gamintoją, renkantis stogo dangą savo namams.
Tondach nuo 1881 m. gyvuojanti čerpių gamykla. Tai čekiškos keramikinės čerpės. Šiuo metu Tondach yra keramikinių čerpių rinkos lyderis Vidurio ir Rytų Europoje turintis daugiau nei 30 gamyklų ir 11oficialių atstovybių 11 šalių. Tondach čerpės pasižymi nemažu rūšių ir spalvų asortimentu. Gaminamos tik keramikinės čerpės. Tondach siūlo daugiau kaip 60 skirtingų čerpių spalvų ir paviršiaus kombinacijų - tris ketvirtadalius sudaro angoba ir glazūra. Tondach gaminamoms čerpėms yra suteikiama 33 metų garantija.

Čerpės gaminamos taikant moderniausias molio gamybos technologijas. Dėl griovelių su jungiamąja sistema pagrindinėje ir šoninėje dalyse čerpės puikiai apsaugo objektus nuo oro sąlygų poveikio, tinka kloti sąlyginai žemus šlaitus. Be to, dėl pagrindinių griovelių konstrukcijos galimas net 25 mm poslinkis. Čerpės tinkamos ir rekonstruojant stogus su žemu šlaitu.

Atsiųskite mums stogo brėžinius ir mes pateiksime Jums pasiūlymą.

VIDEO

Užduokite klausimą

Registracija nereikalinga

Jeigu neraodote tinkamo atsakymo, užduokite klausimą užpildę formą žemiau.

(nebūtina pildyti)
*(Privalo, kad būtumėte informuoti apie atsakymą)
Path: > > Planoton11 / Figaro 11 angoba, molinės čerpės, Tondach

Atsisiųsti

Priedai

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: