Tondach molinės čerpės Romanska 12-Platus statybinių medžiagų pasirinkimas-Prestėja - Tondach
Responsive layout

STOGŲ DANGOS

Informacija

Gamintojai

Perkamiausios

  • Niko kaminų sistemos

Tondach molinės čerpės Romanska 12

Nauja prekė

Tondach

Tondach molinės čerpės Romanska 12 Tondach

Smulkiau

  • Molio raudonumo
  • Raudona angoba
  • Ruda angoba
  • Juoda angoba
  • Raudona glazūra blizgi
  • Juoda glazūra blizgi

Charakteristikos

Ilgis, mm465
Plotis, mm280
Svoris, kg/vnt.3,6
Kiekis vnt/m211,9
Kiekis vnt/pad.240
Paviršiusmatinis, angoba, blizgus-glazūra
Išeiga vnt/m²11,9
GamyklaTondach
Kilmės šalisČekija

Apie prekę

Tondach Romańska 12 – tai vienoje čerpėje sujungti plokščios įdubos su grioveliais privalumai ir išraiškingas aukštaskliautis kūginis profilis. Deginimas horizontalioje padėtyje leidžia pasiekti maksimalų matmenų ir formos tikslumą kartu su dideliu atsparumu fiziniams bei cheminiams veiksniams. Šios čerpės savo struktūra sukuria elegantišką antikinių statybos stilių įspūdį ir yra naudojamos tiek senoviniams, tiek ir šiuolaikiškiems stogams. Minimalus stogo nuolydis yra 22 laipsniai. Minimalus stogo nuolydis su sandariu stogu - 16 laipsnių. Minimalus stogo nuolydis su nepralaidžiu vandeniui stogu - 12 laispnių.

„Tondach” čerpės užtikrina ilgalaikiškumą, gamintojas suteikia 33 metų garantiją.

Čerpės aukštis

465 mm

Čerpės ilgis280 mm
Grebėstų žingsnis360-380 mm
Dengiamas čerpės plotis223 mm
Stogo nuolydismin 12°
Išeiga11,9 vnt/m2
1 m2 svoris42,84 kg
1 vnt. svoris3,6 kg
Kiekis paletėje240 vnt.

Katalogas

linija

„Tondach“ čerpės gali būti įvairių spalvų: nuo natūralaus molio iki raudonos, rudos ar juodos angobuotos bei glazūruotos. Visų formų čerpės turi ir papildomus, reikalingus pilnai stogo komplektacijai, elementus, kaip vėjalentinės, kraiginės, ventiliacinės čerpės ir kt.
Firma TONDACH yra giriama statybų investuotojų pirmiausia dėl labai gero kainos ir kokybės santykio, kadangi jos čerpės yra prieinamos vidutiniu biudžetu disponuojančiam statytojui. Už kainą, nedaug tesiskiriančią nuo to, kiek kainuoja betoninės čerpės, TONDACH gali pasiūlyti aukštos kokybės ir solidžiai pagamintas keramines čerpes. TONDACH čerpių kainyne yra pasiūlymų tiek mažiau, tiek labiau finansiškai pajėgiems klientams. Pritariama nuomonei, kad čerpės TONDACH yra ne tik aukštos kokybės danga, bet ir ilgai išsauganti estetines savybes, jų dėka stogas ilgus metus džiugina gyventojus puikia išvaizda. Ekonomiška, apsimoka, labai geras kainos ir kokybės santykis – tai vertinimai, dažnai sutinkami statybos temas nagrinėjančiuose forumuose, kai kalbama apie firmos TONDACH produkciją. Taigi verta rimtai apsvarstyti šį čerpių gamintoją, renkantis stogo dangą savo namams.
Tondach nuo 1881 m. gyvuojanti čerpių gamykla. Tai čekiškos keramikinės čerpės. Šiuo metu Tondach yra keramikinių čerpių rinkos lyderis Vidurio ir Rytų Europoje turintis daugiau nei 30 gamyklų ir 11oficialių atstovybių 11 šalių. Tondach čerpės pasižymi nemažu rūšių ir spalvų asortimentu. Gaminamos tik keramikinės čerpės. Tondach siūlo daugiau kaip 60 skirtingų čerpių spalvų ir paviršiaus kombinacijų - tris ketvirtadalius sudaro angoba ir glazūra. Tondach gaminamoms čerpėms yra suteikiama 33 metų garantija.

Čerpės gaminamos taikant moderniausias molio gamybos technologijas. Dėl griovelių su jungiamąja sistema pagrindinėje ir šoninėje dalyse čerpės puikiai apsaugo objektus nuo oro sąlygų poveikio, tinka kloti sąlyginai žemus šlaitus. Be to, dėl pagrindinių griovelių konstrukcijos galimas net 25 mm poslinkis. Čerpės tinkamos ir rekonstruojant stogus su žemu šlaitu.

Atsiųskite mums stogo brėžinius ir mes pateiksime Jums pasiūlymą.

Užduokite klausimą

Registracija nereikalinga

Jeigu neraodote tinkamo atsakymo, užduokite klausimą užpildę formą žemiau.

(nebūtina pildyti)
*(Privalo, kad būtumėte informuoti apie atsakymą)
Path: > > Tondach molinės čerpės Romanska 12

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: