Contiton 12 / Stodo 11 natūrali molio sp., molinės čerpės, Tondach - Prestėja

STOGŲ DANGOS

Informacija

Gamintojai

Perkamiausios

  • Niko kaminų sistemos

Contiton 12 / Stodo 11 natūrali molio sp., molinės čerpės, Tondach

Nauja prekė

Tondach

Planoton11 / Figaro 11 natūrali molio sp.,  molinės čerpės, Tondach

Smulkiau

Charakteristikos

Ilgis433
Plotis275
Svoris, kg/vnt.3,6
Kiekis vnt/m212
Kiekis vnt/pad.280
SpalvaMolio
PaviršiusMatinis
Išeiga vnt/m²12
GamyklaTondach
Kilmės šalisČekija
TipasMolinės čerpės

Apie prekę

Aukštos kokybės čekiškos „Tondach“ keraminės stogo čerpės skirtos tiek naujai statybai, tiek renovacijai. „Tondach“ čerpės gali būti įvairių spalvų: nuo natūralaus molio iki raudonos, rudos ar juodos angobuotos bei glazūruotos. Visų formų čerpės turi ir papildomus, reikalingus pilnai stogo komplektacijai, elementus, kaip vėjalentinės, kraiginės, ventiliacinės čerpės ir kt. 

Techniniai duomenys
• Matmenys 275 x 433 mm.,
• Vieneto svoris – 3,6 kg.,
• Išeiga – nuo 12,0 vnt/m2.,
• Masė 1,0 m2 dangos ~ 43,2kg.,
• Min. grebėstų žingsnis ~ 343 mm.,
• Maks. grebėstų žingsnis ~ 363 mm.,
• Atsparumas ugniai – A1,
• Garantija – 30 metai.

Katalogas

Montavimo instrukcija

linija

„Tondach“ čerpės gali būti įvairių spalvų: nuo natūralaus molio iki raudonos, rudos ar juodos angobuotos bei glazūruotos. Visų formų čerpės turi ir papildomus, reikalingus pilnai stogo komplektacijai, elementus, kaip vėjalentinės, kraiginės, ventiliacinės čerpės ir kt.
Firma TONDACH yra giriama statybų investuotojų pirmiausia dėl labai gero kainos ir kokybės santykio, kadangi jos čerpės yra prieinamos vidutiniu biudžetu disponuojančiam statytojui. Už kainą, nedaug tesiskiriančią nuo to, kiek kainuoja betoninės čerpės, TONDACH gali pasiūlyti aukštos kokybės ir solidžiai pagamintas keramines čerpes. TONDACH čerpių kainyne yra pasiūlymų tiek mažiau, tiek labiau finansiškai pajėgiems klientams. Pritariama nuomonei, kad čerpės TONDACH yra ne tik aukštos kokybės danga, bet ir ilgai išsauganti estetines savybes, jų dėka stogas ilgus metus džiugina gyventojus puikia išvaizda. Ekonomiška, apsimoka, labai geras kainos ir kokybės santykis – tai vertinimai, dažnai sutinkami statybos temas nagrinėjančiuose forumuose, kai kalbama apie firmos TONDACH produkciją. Taigi verta rimtai apsvarstyti šį čerpių gamintoją, renkantis stogo dangą savo namams.
Tondach nuo 1881 m. gyvuojanti čerpių gamykla. Tai čekiškos keramikinės čerpės. Šiuo metu Tondach yra keramikinių čerpių rinkos lyderis Vidurio ir Rytų Europoje turintis daugiau nei 30 gamyklų ir 11oficialių atstovybių 11 šalių. Tondach čerpės pasižymi nemažu rūšių ir spalvų asortimentu. Gaminamos tik keramikinės čerpės. Tondach siūlo daugiau kaip 60 skirtingų čerpių spalvų ir paviršiaus kombinacijų - tris ketvirtadalius sudaro angoba ir glazūra. Tondach gaminamoms čerpėms yra suteikiama 33 metų garantija.

Čerpės gaminamos taikant moderniausias molio gamybos technologijas. Dėl griovelių su jungiamąja sistema pagrindinėje ir šoninėje dalyse čerpės puikiai apsaugo objektus nuo oro sąlygų poveikio, tinka kloti sąlyginai žemus šlaitus. Be to, dėl pagrindinių griovelių konstrukcijos galimas net 25 mm poslinkis. Čerpės tinkamos ir rekonstruojant stogus su žemu šlaitu.

Atsiųskite mums stogo brėžinius ir mes pateiksime Jums pasiūlymą.

VIDEO

Užduokite klausimą

Registracija nereikalinga

Jeigu neraodote tinkamo atsakymo, užduokite klausimą užpildę formą žemiau.

(nebūtina pildyti)
*(Privalo, kad būtumėte informuoti apie atsakymą)
Path: > > Contiton 12 / Stodo 11 natūrali molio sp., molinės čerpės, Tondach

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: