Segmentinės, tinklinės ir kalviškos tvoros, varstomi ir stumdomi kiemo vartai. - Prestėja
  • Niko kaminų sistemos

TVOROS, VARTAI, TINKLAI Yra 150 prekės(-ių).

Tvora, tai vienas iš pagrindinių jūsų kiemo ir namo sudedamųjų dalių. Tvora teikia tiek estetinę, tiek saugumo funkciją. Tvoromis tveriami ne tik gyvenamieji namai, tačiau ir visuomeninės teritorijos: mokyklos, ligoninės, savivaldybės ir kt. Taip pat tvoromis naudinga aptverti ir savo sodo sklypą, statybų aikštelę ar tą plotą, kuriame įrengti sv...

Tvora, tai vienas iš pagrindinių jūsų kiemo ir namo sudedamųjų dalių. Tvora teikia tiek estetinę, tiek saugumo funkciją. Tvoromis tveriami ne tik gyvenamieji namai, tačiau ir visuomeninės teritorijos: mokyklos, ligoninės, savivaldybės ir kt. Taip pat tvoromis naudinga aptverti ir savo sodo sklypą, statybų aikštelę ar tą plotą, kuriame įrengti svarbūs ar pavojingi įrenginiai ir ribojamas žmonių prieinamumas.

Daugiau

Subkategorijos

  • ATRAMINĖS SIENELĖS

    Benders siūlo plačiausią atraminių blokelių asortimentą rinkoje. Atraminėms sienoms formuoti nereikalingi betono liejimo ar mūro darbai. Asortimente rasite keletą skirtingų blokelių tipų, kurie skiriasi savo paviršiumi, forma, fiksacija ir rekomenduotinu montavimui aukščiu.

  • ĮVAIRŪS BLOKAI, BORTAI

    Bortai, blokai, laiptų blokai yra skirti atskirti trinkelių ribas su kitais paviršiais, suteikti grindiniui stabilumą, suformuoti laiptus.

puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 150 dalykų
Rodoma 1 - 12 iš 150 dalykų