Pagrindinis Akcijos Katalogas Galerija Apie mus Kontaktai Partneriai

  Presteja statybines medziagos  

Tapk Prestėjos Facebook fanu Google plus pastas Nemokamas skambutis skype skelbimas Klauskite spausdinti

 

Benders

Betoninės čerpės


Mob.tel. skambutis+370 650 29914  +370 650 29919

Tyvek      

Niko kaminų akcija -  55 % nuolaida               Essentia ruloninė vata - 12.80 €/rul.              Akmens vata Technolite OPTIMA TECHNOLITE – 26,50 €/m³            Etna polistirolas www.putu-polistirolas.lt


 

 

Atgal
Tyvek
Strotex
Wentop
Eurovent
Dachowa

 

Pagrindinis
Akcijos
Katalogas
Galerija
Apie mus
Kontaktai

 

 

Statybiniai blokai
Plytos
Klinkerinės plytos
Trinkelės
Klinkerinės plytelės
Kaminų sistemos
Stogų dangos
Stogo langai
Statybinės plėvelės
Lietaus sistemos
Fasado apdaila
Gelžbetonio gaminiai
Terasinės lentos
Šiltinimo medžiagos
Statybiniai mišiniai
Tinklai, tvoros
Sodo prekės
Kitos medžiagos

 

Privatumo politika

 

 

 

  TyvekJAV daugiausiai statomi lengvo tipo karkasiniai gyvenamieji namai. Anksčiau sienų šiluminės izoliacijos vandens ir vėjo apsaugai buvo naudojamos bitumu impregnuotos membranos. 1968 m. DuPont mokslininkai Jungtinėse Valstijose išrado difuzinę membraną Tyvek® . Tai sukamuoju būdu pagaminta neaustinė medžiaga. Jos sudėtis - 100 proc. aukšto tankio polietilenas (HDPE). Membranos svoris, priklausomai nuo rūšies, yra 60 g/m2. Unikalios mikropluoštinės ir mikroporinės struktūros dėka ji nuolat praleidžia vandens garus ir tuo pat metu gerai apsaugo nuo vėjo ir vandens. Vokietijos rinkoje membrana Tyvek® pasirodė nuo 1988m. Ji greitai išstūmė iš rinkos bitumines ir PVC membranas, iki tol plačiai naudotas stogo konstrukcijose. Vokietijos statybos normos reikalavo pagerinti šlaitinių stogų šilumos izoliacines savybes. Lengviausiai tai buvo įgyvendinama, atsisakant ventiliacinio oro tarpo tarp šilumos izoliacinės ir vandens izoliacinės medžiagų ir visiškai užpildant erdvę tarp gegnių apšiltinimo medžiaga. Šiam tikslui puikiai tiko Tyvek®. Jos difuzinės savybės leido kloti membraną tiesiog ant mineralinės vatos, neaukštinant gegnių ir tuo pat metu padidinant šilumos izoliacinės medžiagos sluoksnio storį. Taip įsistvirtino vadinamoji "visiškai apšiltinto" šlaitinio stogo koncepcija. Nuo 1998 metų Europos rinkai Tyvek® gaminama DuPont de Nemours gamykloje Liuksemburge. Įmonėje įdiegti ISO 9001 ir ISO 14001 standartai.


Difuzinės membranos

Tyvek® Soft Silver,150 kv.m.

Tyvek Soft silver

Pavadinimas: 3563M  Tyvek® Soft Silver  
Medžiagos sudėtis: 
HD-PE & Aliuminis 

DuPontTM Tyvek® Soft SIlver - kvėpuojanti metalizuota ir energiją taupanti difuzinė membrana sienoms ir stogui. Tai garams pralaidi plėvelė, kurios viena pusė padengta plonu metalizuotu sluoksniu, kuris vasarą atspindi saulės spindulius, žiemą atspindi šilumos spindulius pastato viduje, taip sumažinami šilumos nuostoliai. Įrengus viena kitą papildančių membranų sistemą stogo ir sienų izoliacijai, galima sutaupyti iki 15% namo apšildymui skirtų išlaidų. Metalizuotas DuPont™ Tyvek® membranų paviršius pagerina prieš jį esančio oro tarpo izoliacines savybes nuo 200% iki 300%.

Kodėl verta rinktis:

• Dėl membranų vėjo izoliacinių savybių sumažėja oro konvekcija, tuo pagerėja šilumos izoliacinės medžiagos funkcinės savybės,

• Dėka visame pastate panaudotos membranų sistemos mažos emisijos, žiemos metu pastato šilumos energija atspindima į pastato vidų ir jame sulaikoma, o vasaros metu net 95% šilumos spindulių yra atspindima. Tokiu būdu palaikomas vėsus klimatas pastato viduje. Visos šios savybės leidžia mėgautis sausu ir šiltu pastato klimatu visų metų laikų bėgyje. Visi sistemos komponentai panaudoti kartu leidžia pagerinti šilumos izoliacijos efektyvumą net iki 20%, jie tampa neįveikiamu barjeru vėjui ir saulei, neleidžia plisti drėgmei pastato konstrukcijose.


Tyvek® Soft, 75 kv.m.

Pavadinimas: 1560B; Tyvek® Soft

Medžiagos sudėtis: HD-PE (aukšto tankio polietilenas)

DuPontTM Tyvek® Soft – vieno sluoksnio kvėpuojanti difuzinė membrana sienoms ir stogui. Dėka unikalios aukšto lygio gamybos technologijos gaunamas išskirtinių savybių produktas kuris visiškai nelaidus vėjui ir vandeniui, tačiau turi aukštas garų pralaidumo charakteristikas. Tyvek® gaminiai turi išskirtinai storą funkcinį sluoksnį kurio dėka produktas tampa patvarus ir ilgaamžis. Membranai suteikiama 50 metų garantija. Plėvelė klojama tiesiai ant apšiltinančios medžiagos nepaliekant papildomo oro tarpo. Rekomenduojame:

Su Tyvek lipnia juosta suklijuoti plėvelės sujungimus. Tik vientisa konstrukcija bus ypač nepralaidi vėjui ir vandeniui.


Tyvek® Solid, 75 kv.m.

Pavadinimas: 2480B Tyvek® Solid

Medžiagos sudėtis: HD-PE (aukšto tankio polietilenas)

DuPontTM Tyvek® Solid – vieno sluoksnio kvėpuojanti difuzinė membrana sienoms ir stogui. Dėka unikalios aukšto lygio gamybos technologijos gaunamas išskirtinių savybių produktas kuris visiškai nelaidus vėjui ir vandeniui, tačiau turi aukštas garų pralaidumo charakteristikas. Tyvek® gaminiai turi išskirtinai storą funkcinį sluoksnį kurio dėka produktas tampa patvarus ir ilgaamžis. Membranai suteikiama 50 metų garantija. Plėvelė klojama tiesiai ant apšiltinančios medžiagos nepaliekant papildomo oro tarpo. Tyvek® Solid membrana yra storesnė už Tyvek Soft todėl puikiai tinka sudėtingesnio montavimo stogams (stogai dengti skarda, čerpėmis, stogai su paklotu.)

Rekomenduojame:

Su Tyvek lipnia juosta suklijuoti plėvelės sujungimus. Tik vientisa konstrukcija bus ypač nepralaidi vėjui ir vandeniui.


Tyvek® Pro, 75 kv.m.

Pavadinimas: 2508B Tyvek® Pro

Medžiagos sudėtis: HD-PE & PP (aukšto tankio polietilenas su polipropilenu)

DuPontTM Tyvek® Pro – dviejų sluoksnių kvėpuojanti difuzinė membrana sienoms ir stogui. Dėka unikalios aukšto lygio gamybos technologijos gaunamas išskirtinių savybių produktas kuris visiškai nelaidus vėjui ir vandeniui, tačiau turi aukštas garų pralaidumo charakteristikas. Tyvek® gaminiai turi išskirtinai storą funkcinį sluoksnį kurio dėka produktas tampa patvarus ir ilgaamžis. Membranai suteikiama 50 metų garantija. Plėvelė klojama tiesiai ant apšiltinančios medžiagos nepaliekant papildomo oro tarpo. Tyvek® Pro membrana yra ypač tvirta, todėl puikiai tinka stogams su paklotu, ar dengiamais skarda, molinėmis čerpėmis ir t.t.

Rekomenduojame:

Su Tyvek lipnia juosta suklijuoti plėvelės sujungimus. Tik vientisa konstrukcija bus ypač nepralaidi vėjui ir vandeniui.


Tyvek® Pro+Tape, 75 kv.m.

Pavadinimas: 2508B Tyvek® Pro

Medžiagos sudėtis: HD-PE & PP (aukšto tankio polietilenas su polipropilenu)

Dėka unikalios aukšto lygio gamybos technologijos gaunamas išskirtinių savybių produktas kuris visiškai nelaidus vėjui ir vandeniui, tačiau turi aukštas garų pralaidumo charakteristikas. Tyvek® gaminiai turi išskirtinai storą funkcinį sluoksnį kurio dėka produktas tampa patvarus ir ilgaamžis. Membranai suteikiama 50 metų garantija. Plėvelė klojama tiesiai ant apšiltinančios medžiagos nepaliekant papildomo oro tarpo. Tyvek® Pro + Tape Tai viena stipriausių ir patvariausių kvėpuojančių membranų, todėl puikiai tinka stogams su paklotu, ar dengiamais skarda, molinėmis čerpėmis, ir t.t Papildomai integruota lipni juosta suteikia ypatingą sandarumą ir apsaugą nuo vandens bei vėjo ypač tinka stogams su nedideliu nuolydžiu.


Tyvek® Ultra, 75 kv.m.

Pavadinimas: 3511B Tyvek® Ultra 

Medžiagos sudėtis: HD-PE (aukšto tankio polietilenas)

DuPontTM Tyvek® Ultra – vieno sluoksnio kvėpuojanti difuzinė membrana sienoms ir stogui. Dėka unikalios aukšto lygio gamybos technologijos gaunamas išskirtinių savybių produktas kuris visiškai nelaidus vėjui ir vandeniui, tačiau turi aukštas garų pralaidumo charakteristikas. Tyvek® gaminiai turi išskirtinai storą funkcinį sluoksnį kurio dėka produktas tampa patvarus ir ilgaamžis. Membranai suteikiama 50 metų garantija. Plėvelė klojama tiesiai ant apšiltinančios medžiagos nepaliekant papildomo oro tarpo. Tyvek® Ultra tai pati tvirčiausia vieno sluoksnio difuzinė membranų, todėl puikiai tinka stogams su paklotu, ar dengiamais skarda, molinėmis čerpėmis, ir t.t.


Tyvek® Supro, 75 kv.m.

Pavadinimas: 2506B; Supro

Medžiagos sudėtis: HD-PE & PP (aukšto tankio polietilenas su polipropilenu)

DuPontTM Tyvek® Supro – dviejų sluoksnių kvėpuojanti difuzinė membrana su lipnia juosta sienoms ir stogui. Dėka unikalios aukšto lygio gamybos technologijos gaunamas išskirtinių savybių produktas kuris visiškai nelaidus vėjui ir vandeniui, tačiau turi aukštas garų pralaidumo charakteristikas. Tyvek® gaminiai turi išskirtinai storą funkcinį sluoksnį kurio dėka produktas tampa patvarus ir ilgaamžis. Membranai suteikiama 50 metų garantija. Plėvelė klojama tiesiai ant apšiltinančios medžiagos nepaliekant papildomo oro tarpo. Tyvek® Supro - tai viena stipriausių ir patvariausių kvėpuojančių membranų, todėl puikiai tinka stogams su paklotu, ar dengiamais skarda, molinėmis čerpėmis, stogams su nedideliu nuolydžiu ir t.t.


Tyvek® Metall, 33 kv.m.

Pavadinimas: 2510B Tyvek® Metall

Medžiagos sudėtis: HD-PE & PP (aukšto tankio polietilenas su polipropilenu, bei 8 mm. aukščio polipropileno tinklu)

DDuPontTM Tyvek® Metall - kvėpuojanti difuzinė membrana stogams su lygios skardos danga. Tyvek® Metall tai idealus sprendimas stogams su lygios skardos danga. Membrana sudaryta iš apatinio funkcinio sluosnio ir PP tinklo, kuris glaudžiamas prie stogo dangos. Naudojant šią plėvelę nereikia dėti papildomų grebėstų tarp plėvelės ir stogo dangos.


Tyvek vėjo izoliacinės plėvelės

Tyvek® Housewrap 75 kv.m/140 kv.m.

Pavadinimas: 1060B Housewrap

Medžiagos sudėtis: HD-PE (aukšto tankio polietilenas)

DuPontTM Tyvek® Housewrap – vieno sluoksnio kvėpuojanti difuzinė membrana sienoms. Dėka unikalios aukšto lygio gamybos technologijos gaunamas išskirtinių savybių produktas kuris visiškai nelaidus vėjui ir vandeniui, tačiau turi aukštas garų pralaidumo charakteristikas. Tyvek® gaminiai turi išskirtinai storą funkcinį sluoksnį kurio dėka produktas tampa patvarus ir ilgaamžis. Membranai suteikiama 50 metų garantija. Plėvelė klojama tiesiai ant apšiltinančios medžiagos nepaliekant papildomo oro tarpo.

Rekomenduojame:

Su Tyvek lipnia juosta suklijuoti plėvelės sujungimus. Tik vientisa konstrukcija bus 100% nepralaidi vėjui ir vandeniui.


Tyvek® UV facade 75 kv.m

Pavadinimas: 2524B Tyvek® UV Facade

Medžiagos sudėtis: HD-PE & PP

DuPontTM Tyvek® Housewrap – vieno sluoksnio kvėpuojanti difuzinė membrana sienoms. Dėka unikalios aukšto lygio gamybos technologijos gaunamas išskirtinių savybių produktas kuris visiškai nelaidus vėjui ir vandeniui, tačiau turi aukštas garų pralaidumo charakteristikas. Tyvek® gaminiai turi išskirtinai storą funkcinį sluoksnį kurio dėka produktas tampa patvarus ir ilgaamžis. Membranai suteikiama 50 metų garantija. Plėvelė klojama tiesiai ant apšiltinančios medžiagos nepaliekant papildomo oro tarpo.

Rekomenduojame:

Su Tyvek UV fasade lipnia juosta suklijuoti plėvelės sujungimus. (spalva juoda) Tik vientisa konstrukcija bus 100% nepralaidi vėjui ir vandeniui.


Tyvek lipnios plėvelės

Tyvek® lipni juosta 7,5cm x 25m

Pavadinimas: 2060B; Tyvek® akrilinė lipni juosta (Acryl Tape)

Medžiagos sudėtis: Tyvek HD-PE & akrilo klijai

Tyvek® vienpusio lipnumo akrilinė juosta skirta:

Difuzinės plėvelės įplyšimų suklijavimui.

Difuzinės plėvelės sandūromis su stogo elementais užsandarinti.

Difuzinei plėvelei tarpusavyje sujungti.

Naudojama tarpusavyje sujungti ir garo izoliacines plėveles 

Produkto aprašymas ir taikymas

Produktas sukurtas statybų sektoriui. Tyvek® akrilinė juosta puikiai prilimpa prie Tyvek® difuzinių plėvelių, bei prie plataus spektro kitų medžiagų (t.y. plastiko, mūro, metalo, neaustinių medžiagų, plėvelių ir t.t.). Puikus atsparumas senėjimui, vandeniui, drėgmei, aplinkos įtakai ir chemikalams.


Tyvek® butilinė juosta 20mm x 30m

Pavadinimas: 1310B; Tyvek® Butilinė juosta 20mm x 30m

Produkto panaudojimas ir aprašymas

Tyvek® dvipusio lipnumo butilinė juosta (sintetinis kaučiukas) su apsauginiu popieriumi skirta sujungti įvairias statybines medžiagas su Tyvek membranomis. Tinka sandarinti sujungimus su langais, kaminais, stogo elementais. Juosta limpa prie mūro, medienos, metalo ir plastiko gaminių.

Savybės, taikymas ir laikymas

Produktas skirtas statybų pramonei. Tyvek® butilinė juosta yra aukštos kokybės produktas todėl sulimpa per trumpą laiko tarpą. Juosta negali būti naudojama prie pastovių didelių tempimo jėgų. Prieš naudojimą būtina pasitikrinti dėl kitų produkto poveikio (suderinimas su gruntu, dažais ir kitais cheminiais preparatais) Produktas atsparus senėjimui, vandeniui, drėgmės poveikiui. Rekomenduojama instaliavimo temperatūra nuo +5 ° C iki +40 ° C. Naudojamas paviršius turi būti sausas, švarus be riebalų. Prekių sandėliavimo sąlygos: nepažeistos pakuotės turi būti laikomos švarioje ir sausoje vietoje.


Tyvek® dvipusio lipnumo juosta 5cm x 25m

Pavadinimas: 1310D; Tyvek® Dvipusio lipnumo juosta (Double sided acrylic tape)

Medžiagos sudėtis: akrilo klijai / polivinilo acetatas - tinklelis

Tyvek® dvipusio lipnumo akrilinė juosta skirta: Sujungti difuzinę plėvelę su lygiais paviršiais. Tinkama naudoti garo izoliacijai. Difuzinei plėvelei tarpusavyje sujungti.

Ypatybės ir privalumai

Produktas sukurtas statybų sektoriui. Tyvek® juosta puikiai prilimpa prie Tyvek® difuzinių plėvelių, bei prie plataus spektro kitų medžiagų (polietileno, polipropileno, plastiko, mūro, metalo, medienos ir t.t.). Tinkamiausias sukibimas su lygiais paviršiais. Galima naudoti ir didelio drėgnumo sąlygomis. Puikus atsparumas senėjimui, vandeniui, drėgmei, aplinkos įtakai ir chemikalams. Tinkama sandarinti plėvelės, stogo, sienų ir grindų jungtis, plyšius prie vamzdynų, elektros laidų, antenų, kaminų, ventiliacinių kaminėlių. Aukštas pradinis sulipimo modulis.


Tyvek® metalizuota juosta 7,5cm x 25m

Pavadinimas: 2060M; Tyvek® Metalizuota juosta (Metallised Tape)

Medžiagos sudėtis: Metalizuotas Tyvek®(HD-PE) akrilo klijai ir apsauginis popierius

Produkto aprašymas ir taikymas

Vienpusio lipnumo metalizuota lipni juosta skirta visoms Tyvek® metalizuotoms plėvelėms tarpusavyje sujungti, taisyti plėvelės pažeidimus. Naudojama su visomis DuPont™ klimato sistemomis t.y. Tyvek® Enercor® Wall ir AirGuard® Metalizuota juosta turi aukštą pirmini sukibimą todėl gali būti naudojama sujungimui ir su kitomis medžiagomis pvz. neaustinės medžiagos, plastikas, metalas, mediena ir t.t. Juosta atspari senėjimui, drėgmei, vandeniui.


Tyvek® UV Facade juosta 7,5cm x 25m

Pavadinimas: 1310F; Tyvek® UV Facade lipni juosta (Facade Tape)

Medžiagos sudėtis: aukštos UV stabilizacijos polipropilenas, akrilo klijai

Produkto aprašymas ir taikymas

Vienpusio lipnumo UV stabilizuota juosta skirta Tyvek® UV Facade plėvelėms tarpusavyje sujungti, taisyti plėvelės pažeidimus. Juostos atsparumas UV saulės spinduliams sutampa su UV Facade plėvelės atsparumu UV spinduliams (užtikrinamas iki 10 metų atsparumas, kai siūlės plotis tarp ventiliuojamo atviro fasado apdailos medžiagų ne didesnis kaip 3 cm.) Lipni juosta turi aukštą pirmini sukibimą todėl gali būti naudojama sujungimams ir su kitomis medžiagomis pvz. neaustinės medžiagos, plastikas, metalas, mediena ir t.t. Juosta ypač atspari senėjimui, drėgmei, vandeniui, lauko sąlygomis.


Tyvek® lipni juosta vinims 6cm x 20m

Pavadinimas: 1310N; Tyvek® lipni juosta vinims (Nail sealing tape)

Medžiagos sudėtis: PE - putų juosta su vienpusio lipnumo klijų sluoksniu

Produkto aprašymas ir taikymas

Aukščiausios kokybės PE-putų juosta su vienpusio lipnumo klijų sluoksniu
Montuojama tarp plėvelės ir grebėsto, užsandarina vinių pradurtas skyles, tai puiki apsauga nuo vandens pratekėjimo.

Ypač rekomenduojama mažo nuolydžio stogams.

Juosta atspari senėjimui, drėgmei, vandeniui.


DuPont™ FlexWrap NF tampri, lanksti, lipni juosta

Pavadinimas: FLEXN; DuPOntTM FlexWrap NF

Medžiagos sudėtis: Tyvek®(HD-PE) butilinė masė ir popierius

Produkto aprašymas ir taikymas

Vienpusio lipnumo, lanksti tampri juosta skirta ypač sandariai suklijuoti Tyvek® plėveles su kaminais, langais, vamzdžiais, durų slenksčiais, palangėmis ir t.t.

Tinkamiausias panaudojimas kai sujungimo linijos lenktos, kampuotos.

Juosta visiškai nelaidi vandeniui ir vėjui, atspari senėjimu.

Taip pat limpa prie neaustinių medžiagų, plastiko, laminuotų plėvelių.


Į puslapio viršų Į puslapio viršų

Creditreform stabilus gold

UAB Prestėja

CrefoCertSTABILUS gold - daugiau nei 5 metus nepertraukiamai išlaiko gerus mokumo rodiklius (1-4 rizikos klasė).

Gazele


Pagrindinis Atgal Akcijos Katalogas Galerija Apie mus Kontaktai Partneriai
e-mail Į viršų   Privatumo politika skaitliukasHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Tel./faksas: +37046342490 Mob. tel. +37065029919   Adresas: Dubysos gatvė 31, Klaipėda, LT-91181 Lietuva

2019.04.04 © PRESTĖJA. Visos teisės saugomos