STOGLANGIAI

Prekių filtras

Įjungti filtrai
  Kategorijos
  Kilmės šalis
  • Niko kaminų sistemos

  STOGLANGIAI Yra 13 prekės(-ių).

  Stoglangiai – neabejotinai Jūsų namo palėpės, o gal net ir viso namo vizitinė kortelė. Jie ne tik apšviečia vidų, bet ir atlieka estetinę funkciją. Būtent stogo langai suteikia palėpės patalpoms reikiamą šviesos kiekį, kuris teigiamai veikia namiškių savijautą. Stoglangių kiekis konkrečioje patalpoje negali būti atsitiktinis dalykas, bet kruopšč...

  Stoglangiai – neabejotinai Jūsų namo palėpės, o gal net ir viso namo vizitinė kortelė. Jie ne tik apšviečia vidų, bet ir atlieka estetinę funkciją. Būtent stogo langai suteikia palėpės patalpoms reikiamą šviesos kiekį, kuris teigiamai veikia namiškių savijautą. Stoglangių kiekis konkrečioje patalpoje negali būti atsitiktinis dalykas, bet kruopščių skaičiavimų rezultatas. Priimta, kad stoglangių stiklų paviršius turėtų sudaryti apie 10% konkrečios patalpos grindų ploto. Stoglangiai puikiai papildo interjerą, padeda sukurti erdvius ir šviesius kambarius, o mūsų svetainei ar virtuvei suteikia jaukumo.

  Stoglangiai padeda išnaudoti palėpines erdves ir jas paversti jaukiais ir šviesiais kambariais. Stoglangiai ne tik įleidžia daugiau šviesos į namus, bet ir yra puiki interjero detalė. Jei turite klausimų dėl tinkamo stoglangių pasirinkimo - rašykite el. paštu info@presteja.lt .

  Daugiau

  Subkategorijos

  • BALIO

   BALIO yra kokybiškų, ekonimiškų stoglangių gamintojas. Kompanija orientuojasi į klientą, kuriems yra svarbus kokybės ir kainos santykis. BALIO stogo langams ir tarpinėms suteikiama 10 metų garantija. 

   BALIO langai komplektuojami su universalia tarpine stogo dangai, kurios aukštis gali būti nuo 0 iki 50 mm. Langai tinka naudoti viešose ir gyvenamuosiuose pastatuose. Šiltose ir šaltose patalpose. Stogo nuolydis nuo 15° iki 90° laipsnių.

   BALIO stoglangiai yra gaminami Vengrijos gamykloje Altaterra Ltd, kuri kartu su Velux A/S (Danija) priklauso VKR Holding A/S (Danija) koncernui. 

   Naudojami viešose ir gyvenamosiose patalpose, šildomose ir nešildomose patalpose.

   BALIO langai komplektuojami su universalia tarpine stogo dangai, kurios aukštis gali būti nuo 0 iki 120 mm. Stogo nuolydis nuo 15° iki 90° laipsnių.

   • Plonas lango rėmas.

   • Lango rankena apačioje. Turi 2 fiksuotas pravėrimo padėtis vėdinimui.

   • Klijuota pušies mediena, padengta 2 skaidraus lako sluoksniais.

   • Lango išorė apskardinta aliuminiu, pilkos spalvos (RAL 7043).

   • Ašinis varstymas, langas apsiverčia 180°.

   • CE sertifikatas EN 14351-1:2006.

   • 10 metų garantija langui ir tarpinei.

   • Komplekte yra universali tarpinė stogo dangai.

   Stiklo paketas: • Vienos kameros stiklo paketas, užpildytas argono dujomis.

   • Stiklo paketo šilumos laidumas Ug = 1,1 W/m2K.

   • Stogo lango šilumos laidumas Uw = 1,5 W/m2K.

   • Stogo lango garso izoliacija Rw = 30 dB.

  • ROTO

   Roto principas, kurio pagrindą sudaro: aukščiausia kokybė, profesionalus atlikimas, technikos tobulumas ir šiuolaikinis dizainas, taikoma ne tik mūsų produkcijai, bet ir mūsų klientams. Visiems, norintiems pastatyti naują arba modernizuoti savo senąjį namą, mes taikome Roto principą: daugiau laisvės. Daugiau komforto.

   Gamykloje, esančioje Bad Mergenthaim mieste (Vokietija), yra gaminami stogo langai iš PVC, apmušalai, saulės energijos perdirbimo sistemos bei jų priedai. Noiso mieste (Vokietija) yra įsikūrusi gamykla, kur gaminami palėpės laiptai. Trečia gamykla yra Lubartow mieste (Lenkija). Čia vyksta visavertis stogo langų iš medienos, skirtų visoms Europos šalims, išskyrus Rusijos, surinkimo procesas. Rusijos gamykloje (m. Noginskas) yra įsikūręs centrinis ofisas ir logistikos centras, veikiantis kryptimi "Stogo langai ir priedai“.

   Ne tik žaliavos, mašinos ir technologijos nustato prioritetą rinkoje. Ne tik unikalūs funkciniai sprendimai lemia sėkmę. Svarbiausia sudedamoji dalis yra žmonės, kurie kuria mūsų įmonę. Roto principas tiksliai nustato mūsų kolektyvo poziciją ir požiūrį į visas problemas. Mes aprūpiname mūsų darbuotojus viskuo, kas yra reikalinga naujų idėjų atsiradimui, ir atitinkamai reikalaujame pilnos atsakomybės už visus jų sprendimus. Mes sukuriame savo darbuotojams perspektyvas į ateitį. Visa tai lemia mūsų įmonės pirmaujančių pozicijų rinkoje užkariavimą.

   Roto firminių gaminių pardavimą ir montavimą mes patikime tik profesionalams, griežtai laikydamiesi principo „profesionalus gamintojas, profesionalus pardavėjas, profesionalus stogdengys".

  puslapyje
  Rodoma 1 - 12 iš 13 dalykų
  Rodoma 1 - 12 iš 13 dalykų