Prekių filtras

Įjungti filtrai
  Pakuotė
  • Niko kaminų sistemos

  FASADO APDAILA Yra 44 prekės(-ių).

  Cementinės dailylentės CEDRAL

  Su fasadine apkala CEDRAL galite kurti išskirtines horizontaliai arba vertikaliai apkaltas fasado konstrukcijas. Naujuose arba rekonstruojamuose pastatuose galite suplanuoti fasado paviršius iki aukščio ribos ir projektuoti modernias patvarias pastato detales. Cementinės dailylentės „Cedral“ savo išvaizda primena me...

  Cementinės dailylentės CEDRAL

  Su fasadine apkala CEDRAL galite kurti išskirtines horizontaliai arba vertikaliai apkaltas fasado konstrukcijas. Naujuose arba rekonstruojamuose pastatuose galite suplanuoti fasado paviršius iki aukščio ribos ir projektuoti modernias patvarias pastato detales. Cementinės dailylentės „Cedral“ savo išvaizda primena medines dailylentes, tačiau turi visai kitą sudėtį. „Cedral“ nepūva ir jai nereikia nuolatinio perdažymo. Cementinės dailylentės naudojamos komercinės paskirties ir nuosavuose namuose.

  Dekoratyvinis tinkas ATLAS

  Dekoratyvinis tinkas skirtas vidaus ir išorės sienų apdailai. Juo galina tinkuoti visus lygius stabilius paviršius bei armuotą sluoksnį kompleksinėse pastatų apšiltinimo sistemose. Dekoratyvinio tinko apdaila įrengiama tinkuojamoje apšiltinimo sistemoje, ir nuo jos priklauso fasado galutinis patrauklumas ir estetinis statinio vaizdas. Dekoratyviniai tinkas pagal savo savybes ir sudėtį skirstomas į mineralinius, akrilinius, silikatinius, silikoninius ir mozaikinius.

  Fasado dažai ATLAS

  Didžiausi išbandymai tenka lauko sienų dažams, nes juos veikia saulė ir ypač jos skleidžiami ultravioletiniai spinduliai, lietūs, o ir vėjai sukelia nemažai rūpesčių namų savininkams. Tad pagrindinė fasadinių dažų užduotis - saugoti namo sienas nuo nepalankaus atmosferos veiksnių poveikio. Be to, dažų danga saugo nuo nešvarumų, mikroorganizmų vystymosi ir ore esančių agresyviųjų substancijų poveikio. Spalvos patvarumas, atsparumas ultravioletiniams spinduliams, geros padengimo savybės, geras dengiamumas, atsparumas dėmėms ir išblukimų atsiradimui – šie reikalavimai fasadiniams dažams keliami dažniausiai.

  PVC dailylentės

  Šiandien populiariausia pastatų dengimo medžiaga yra vinilo dailylentės.Vienas iš populiariausių PVC dailylentės rūšių yra „Stone House“ serijos plokštės, kurios imituoja plytas. Šio tipo dailylentės gali būti naudojamas tiek pastato cokoliui, tiek visame fasade.Pagrindinis „Stone House“ serijos populiarumo veiksnys yra jo sugebėjimas suteikti struktūrai monumentalią išvaizdą dėl jos tekstūros. Šios dailylentės vizualiai sukuria plytų efektą, tuo pačiu apsaugodamos namo sienas nuo neigiamų išorės veiksnių. Dvigubo fokusavimo plytų imitacijos dailylentės Stone-House yra didelis atradimas apdailos medžiagų rinkoje, kuris imituoja tikrąjį plytų mūra be jungčių. 

  Medinės dailylentės

  Išorės apdailos lentos gaminamos iš kruopščiai parinktos ir lentpjūvėse apdorotos medienos. Tai aukštos kokybės gaminiai Obliuotas išorės apdailos lentas galima dažyti lauko darbams skirtais dažais, medienos apsaugos priemone arba aliejiniais dažais Gaminio paviršių lengva apdoroti ir patiems. Galinėje gaminio pusėje įpjautos išilginės rievės. Jos sumažina deformaciją, atsirandančią dėl medienos vidinių įtempimų.

  Daugiau

  Subkategorijos

  • CEDRAL

   Cementinės dailylentės „Cedral“ savo išvaizda primena medines dailylentes, tačiau turi visai kitą sudėtį. „Cedral“ nepūva ir jai nereikia nuolatinio perdažymo. Cementinės dailylentės naudojamos komercinės paskirties ir nuosavuose namuose. Cedral klasikinė fibrocementinė apkala yra šiuolaikinė, patvari ir estetiška danga fasado apdailai, ji patikimai saugos jūsų būstą nuo atmosferos poveikio: lietaus, sniego, vėjo, ardančių ultravioletinių spindulių. Ji priskiriama sunkiai degių medžiagų grupei – liepsna ja neplinta. Atsparumas krituliams ir UV spinduliams užtikrina ilgą eksploatacijos laiką, taip pat nereikės reguliaraus remonto ar atnaujinimo (dažymo). Fasado apkaloje nesimato senų ir neatsiranda naujų kapitalinių sienų įtrūkimų. Fasado apkala Cedral naudojama eksterjero sienoms, frontono užbaigimui, apdailai aplink langą.

  • ATLAS tinkas

   Dekoratyvinis tinkas skirtas vidaus ir išorės sienų apdailai. Juo galina tinkuoti visus lygius stabilius paviršius bei armuotą sluoksnį kompleksinėse pastatų apšiltinimo sistemose. Dekoratyvinio tinko apdaila įrengiama tinkuojamoje apšiltinimo sistemoje, ir nuo jos priklauso fasado galutinis patrauklumas ir estetinis statinio vaizdas. Dekoratyviniai tinkas pagal savo savybes ir sudėtį skirstomas į mineralinius, akrilinius, silikoninius ir mozaikinius.

   Dekoratyvinis tinkas apsaugo išorines sienas nuo atmosferos poveikio ir papuošia fasadą. Dekoratyviniu tinku galima padengti tradicinį tinką arba formuoti šiltinimo sistemos apdailos sluoksnį. Dekoratyvinio tinko savybes lemia jo gamyboje naudojama rišamoji medžiaga.

   Yra keli tinko tipai, vienas nuo kito besiskiriantys chemine sudėtimi:

   • akrilinis tinkas,
   • silikoninis tinkas,
   • silikatinis tinkas,
   • mineralinis tinkas,
   • silikatinis-silikoninis tinkas.

   Galutinę fasado išvaizdą lemia tinko tekstūra ir padengimo būdas. Galima „raižyta“ arba „akmenukų“ tekstūra. Skirtingi dekoratyvinio tinko gamintojai tą pačią tekstūrą apibūdina skirtingais žodžiais: „samanėlė“, „lietutis“ ar pan. Vaizdą įtakoja ir tinko frakcijos dydis. Padengimas gali būti vertikalus, horizontalus arba žiedinis.

   Dekoratyvinis tinkas apsaugo išorines sienas nuo atmosferos poveikio ir papuošia fasadą. Dekoratyviniu tinku galima padengti tradicinį tinką arba formuoti šiltinimo sistemos apdailos sluoksnį. Dekoratyvinio tinko savybes lemia jo gamyboje naudojama rišamoji medžiaga.

   Yra keli tinko tipai, vienas nuo kito besiskiriantys chemine sudėtimi:

   • akrilinis tinkas,
   • silikoninis tinkas,
   • silikatinis tinkas,
   • mineralinis tinkas,
   • silikatinis-silikoninis tinkas.

   Galutinę fasado išvaizdą lemia tinko tekstūra ir padengimo būdas. Galima „raižyta“ arba „akmenukų“ tekstūra. Skirtingi dekoratyvinio tinko gamintojai tą pačią tekstūrą apibūdina skirtingais žodžiais: „samanėlė“, „lietutis“ ar pan. Vaizdą įtakoja ir tinko frakcijos dydis. Padengimas gali būti vertikalus, horizontalus arba žiedinis.

  • ATLAS fasadiniai dažai

   Fasado dažai ATLAS Didžiausi išbandymai tenka lauko sienų dažams, nes juos veikia saulė ir ypač jos skleidžiami ultravioletiniai spinduliai, lietūs, o ir vėjai sukelia nemažai rūpesčių namų savininkams. Tad pagrindinė fasadinių dažų užduotis - saugoti namo sienas nuo nepalankaus atmosferos veiksnių poveikio. Be to, dažų danga saugo nuo nešvarumų, mikroorganizmų vystymosi ir ore esančių agresyviųjų substancijų poveikio. Spalvos patvarumas, atsparumas ultravioletiniams spinduliams, geros padengimo savybės, geras dengiamumas, atsparumas dėmėms ir išblukimų atsiradimui – šie reikalavimai fasadiniams dažams keliami dažniausiai.

   ATLAS SALTA N - silikoniniai fasado dažai Mineraliniam ir dispersiniam tinkui dažyti. Šiltinimo sistemų sudėtinis elementas.

   ATLAS SALTA S ATLAS SALTA S - Silikatiniai fasado dažai Ypač rekomenduojami silikatiniam ir šviežiam mineraliniam tinkui dažyti, šviežią mineralinį tinką galima...

   ATLAS SALTA ATLAS SALTA - Modifikuoti silikoniniai dažai nepaprastai patvarios spalvos aukštas dengimo stipris ypač atsparūs nešvarumams nereikia gruntuoti...

   ATLAS SALTA E ATLAS SALTA E - akriliniai fasado dažai Nešvarumų ir ženklių eksploatacinių apkrovų veikiamiems paviršiams dažyti: mokyklų, parduotuvių, sporto,...

  • U-PLAST DAILYLENTĖS

   Šiandien populiariausia pastatų dengimo medžiaga yra vinilo dailylentės.
   Vienas iš populiariausių PVC dailylentės rūšių yra „Stone House“ serijos plokštės, kurios imituoja plytas. Šio tipo dailylentės gali būti naudojamas tiek pastato cokoliui, tiek visame fasade.
   Pagrindinis „Stone House“ serijos populiarumo veiksnys yra jo sugebėjimas suteikti struktūrai monumentalią išvaizdą dėl jos tekstūros. Šios dailylentės vizualiai sukuria plytų efektą, tuo pačiu apsaugodamos namo sienas nuo neigiamų išorės veiksnių.

   Techninės specifikacijos
   Siekiant apsaugoti dailylenčių paviršių, jos yra padengtos nekenksmingu ir patikimu apsauginiu akrilo-poliuretano sluoksniu, kuris maksimaliai apsaugo nuo išblukimo ir išsaugo namo fasadą ilgus metus. Tinka bet kuriai pastato daliai. Tinkamai įrengiant, jis nesideformuoja nuo šilumos poveikio vasarą ir atlaiko žemiausias temperatūras žiemą.

   Privalumai
   Patvarumas mechaniniams pažeidimams. Specialūs tvirtinimai, tokie kaip „užraktas“, daro produktą elastingesnį, o tai leidžia atlaikyti smūgius ir suspaudimą. 
   Apsauga nuo saulės blukimo, atsparumas krituliams. „Stone House“ plokščių išorinis paviršius padengtas akrilo-poliuretano kompozicija. Produktai parodė aukštus rezultatus, dėl kurių atsirado atsparumas šviesai ir blogam orui. Spalvos netekimas pagal šiuos tyrimus yra 10–20% per 20 metų.

   Bendrieji PVC plokščių privalumai, palyginti su kitomis dengimo medžiagomis:
   atsparumas skilimui ir korozijai
   priešgaisrinė sauga
   ekologiškos
   paprastas montavimas ir priežiūra.

  • ALTA-PROFIL SAIDINGAS

   Alta - Profil fasadinė plokštė -tai tvirta ir ilgaamžė medžiaga, skirta apsiūti pastatų fasadams, imituoja įvairias akmenų rūšis, fasado plytas ir t.t.

   Fasado plokštes galima naudoti  kaip ir pastato pamatui, taip ir visam fasadui ar, kai kuriems jo dalims uždengti. Tinka naudoti montuojant tvoras.

   PVC dailylentės - tai šiuolaikiška apdailos medžiaga , gaminamai iš polivinilchlorido.PVC dailylentės naudojamos namų fasadų apdailai.

   Šiandien plastikinės dailylentės-praktiškiausias, paprasčiausias  ir labiausiai pasiekiamas būdas apsiųti ir apšiltinti medinį namą.

   Įmonė „Alta -Profil“ yra plastikinių lietvamzdžių sistemų gamintojas. Šios sistemos atitinka pačio aukščiausio atsparumo ir patikimumo standartus. Lietvamzdžiai PVC“ Alta -Profil“-efektyvi ir patikima  lietaus vandens nutekėjimo sistema.

  • MEDINĖS DAILYLENTĖS

   Medinės dailylentės. Išorės apdailos lentos gaminamos iš kruopščiai parinktos ir lentpjūvėse apdorotos medienos. Tai aukštos kokybės gaminiai Obliuotas išorės apdailos lentas galima dažyti lauko darbams skirtais dažais, medienos apsaugos priemone arba aliejiniais dažais Gaminio paviršių lengva apdoroti ir patiems. Galinėje gaminio pusėje įpjautos išilginės rievės. Jos sumažina deformaciją, atsirandančią dėl medienos vidinių įtempimų. 

   Suomiškos išorės apdailos lentos gaminamos iš kruopščiai parinktos ir lentpjūvėse apdorotos eglės. Tai aukštos kokybės gaminiai - sutriušusios, vabzdžių išgraužtos vietos, šakų skylės, sakų sankaupos, pamėlynavusios vietos ir užtaisymai neleistini. Obliuotas išorės apdailos lentas galima dažyti lauko darbams skirtais dažais, medienos apsaugos priemone arba aliejiniais dažais Gaminio paviršių lengva apdoroti ir patiems.
   Galinėje gaminio pusėje įpjautos išilginės rievės. Jos sumažina deformaciją, atsirandančią dėl medienos vidinių įtempimų.

  • FASADO ŠILTINIMO...
  puslapyje
  Rodoma 1 - 12 iš 44 dalykų
  • Greita peržiūra
   3,43 € Prieš 3,61 € -5% Su PVM

   Nuoroda: AS

   Gamintojas: ALTA-PROFIL

   Atsiliepimas(ai): 0

   ALTA-SIDING dailylentės, ALTA-PROFIL  Tradicinis dvigubos lentos plastikinės dailylentės pastelinių spalvų, skirtos gyvenamųjų, administracinių ir ūkinių pastatų fasadų padengimui. Dėl papildomos informacijos, pirkimo sąlygų susiekite tel. +370 650 29914, +370 650 299 19, el.paštu info@presteja.lt SIŲSTI UŽKLAUSĄ

   3,43 € Prieš 3,61 € -5% Su PVM
   Pristatymas: (klausti dėl tikslesnio pristatymo laiko)
   Sumažinta kaina!
  • Greita peržiūra
   29,89 € Su PVM

   Nuoroda: 0930014

   Gamintojas: Fortex

   Atsiliepimas(ai): 0

   Armavimo tinklelis FORTEX ARMONET, 165 g/m2, 1 x 50 m Fortex

   29,89 € Su PVM
   Pristatymas: (klausti dėl tikslesnio pristatymo laiko)
  • Greita peržiūra
   29,00 € Su PVM

   Nuoroda: LT-165

   Gamintojas: LATYMER

   Atsiliepimas(ai): 0

   Armavimo tinklelis Latymer Professional, 165 g/m2, 1 x 50 m LATYMER

   29,00 € Su PVM
   Pristatymas: (klausti dėl tikslesnio pristatymo laiko)
  • Greita peržiūra
   31,00 € Su PVM

   Nuoroda: SKV-160

   Gamintojas: VALMIERA

   Atsiliepimas(ai): 0

   Armavimo tinklelis Valmiera, 160 g/m2, 1 x 50 m VALMIERA

   31,00 € Su PVM
   Pristatymas: (klausti dėl tikslesnio pristatymo laiko)
  • Greita peržiūra
   Nuo 21,47 € Prieš 24,40 € -12% Su PVM
   Pakuotė:
   15 kg
   25 kg

   Nuoroda:

   Gamintojas: ATLAS

   Atsiliepimas(ai): 0

   ATLAS CERPLAST - potinkinis gruntas  Tinkas plonasluoksniam tinkui gruntuoti – CERMIT (mineraliniam ir akriliniam) ir DEKO M. Stipriai prikimba prie pagrindo ir klojamo tinko. Sudaro laikiną fasado apsaugą – pusę metų saugo netinkuotą fasadą nuo aplinkos sąlygų.

   Nuo 21,47 € Prieš 24,40 € -12% Su PVM
   Pakuotė:
   15 kg
   25 kg
   Pristatymas: (klausti dėl tikslesnio pristatymo laiko)
   Sumažinta kaina!
  • Greita peržiūra
   Nuo 15,31 € Prieš 17,40 € -12% Su PVM
   Spalva:
   Juoda
   Ruda
   Balta
   Klinkerio

   Nuoroda:

   Gamintojas: ATLAS

   Atsiliepimas(ai): 0

   ATLAS CERPLAST - potinkinis gruntas, 10 kg Tinkas plonasluoksniam tinkui gruntuoti – CERMIT (mineraliniam ir akriliniam) ir DEKO M. Stipriai prikimba prie pagrindo ir klojamo tinko. Sudaro laikiną fasado apsaugą – pusę metų saugo netinkuotą fasadą nuo aplinkos sąlygų.

   Nuo 15,31 € Prieš 17,40 € -12% Su PVM
   Spalva:
   Juoda
   Ruda
   Balta
   Klinkerio
   Pristatymas: (klausti dėl tikslesnio pristatymo laiko)
   Sumažinta kaina!
  • Greita peržiūra
   Nuo 8,10 € Prieš 9,20 € -12% Su PVM
   Spalva:
   Juoda
   Ruda
   Balta
   Klinkerio
   Smėlio

   Nuoroda:

   Gamintojas: ATLAS

   Atsiliepimas(ai): 0

   ATLAS CERPLAST - potinkinis gruntas, 5 kg Tinkas plonasluoksniam tinkui gruntuoti – CERMIT (mineraliniam ir akriliniam) ir DEKO M. Stipriai prikimba prie pagrindo ir klojamo tinko. Sudaro laikiną fasado apsaugą – pusę metų saugo netinkuotą fasadą nuo aplinkos sąlygų.

   Nuo 8,10 € Prieš 9,20 € -12% Su PVM
   Spalva:
   Juoda
   Ruda
   Balta
   Klinkerio
   Smėlio
   Pristatymas: (klausti dėl tikslesnio pristatymo laiko)
   Sumažinta kaina!
  • Greita peržiūra
   28,95 € Prieš 32,90 € -12% Su PVM
   Deko M spalvos:
   112
   113
   114
   115
   116
   117
   118
   119
   120
   121
   122
   211
   212
   213
   214
   215
   216
   217
   218
   219
   220
   221
   222
   311
   312
   313
   314
   315
   316
   317
   318
   319
   320
   321
   322
   411
   412
   413
   414
   415
   416
   417
   418
   419
   420
   421
   422
   511
   512
   513
   514
   515
   516
   517
   518
   519
   520
   521
   522
   111

   Nuoroda:

   Gamintojas: ATLAS

   Atsiliepimas(ai): 0

   ATLAS DEKO M - mozaikinis tinkas, 15 kg Naudojamas kaip dekoratyvinis tinkas – leidžia labai laisvai projektuoti ir išbaigti parodų patalpas, automobilių salonus, biurus, butus, laiptines, laukiamuosius, vestibiulius, prieškambarius, fasadus, cokolius, aptvarus ir pan.

   28,95 € Prieš 32,90 € -12% Su PVM
   Deko M spalvos:
   112
   113
   114
   115
   116
   117
   118
   119
   120
   121
   122
   211
   212
   213
   214
   215
   216
   217
   218
   219
   220
   221
   222
   311
   312
   313
   314
   315
   316
   317
   318
   319
   320
   321
   322
   411
   412
   413
   414
   415
   416
   417
   418
   419
   420
   421
   422
   511
   512
   513
   514
   515
   516
   517
   518
   519
   520
   521
   522
   111
   Pristatymas: (klausti dėl tikslesnio pristatymo laiko)
   Sumažinta kaina!
  • Greita peržiūra
   46,99 € Prieš 53,40 € -12% Su PVM
   Deko M spalvos:
   111
   112
   113
   114
   115
   116
   117
   118
   119
   120
   121
   122
   211
   212
   213
   214
   215
   216
   217
   218
   219
   220
   221
   222
   311
   312
   313
   314
   315
   316
   317
   318
   319
   320
   321
   322
   411
   412
   413
   414
   415
   416
   417
   418
   419
   420
   421
   422
   511
   512
   513
   514
   515
   516
   517
   518
   519
   520
   521
   522

   Nuoroda:

   Gamintojas: ATLAS

   Atsiliepimas(ai): 0

   ATLAS DEKO M - mozaikinis tinkas, 25 kg Naudojamas kaip dekoratyvinis tinkas – leidžia labai laisvai projektuoti ir išbaigti parodų patalpas, automobilių salonus, biurus, butus, laiptines, laukiamuosius, vestibiulius, prieškambarius, fasadus, cokolius, aptvarus ir pan.

   46,99 € Prieš 53,40 € -12% Su PVM
   Deko M spalvos:
   111
   112
   113
   114
   115
   116
   117
   118
   119
   120
   121
   122
   211
   212
   213
   214
   215
   216
   217
   218
   219
   220
   221
   222
   311
   312
   313
   314
   315
   316
   317
   318
   319
   320
   321
   322
   411
   412
   413
   414
   415
   416
   417
   418
   419
   420
   421
   422
   511
   512
   513
   514
   515
   516
   517
   518
   519
   520
   521
   522
   Pristatymas: (klausti dėl tikslesnio pristatymo laiko)
   Sumažinta kaina!
  • Greita peržiūra
   30,62 € Prieš 34,80 € -12% Su PVM

   Nuoroda: 900107

   Gamintojas: ATLAS

   Atsiliepimas(ai): 0

   ATLAS SAH-N15 - akrilinis plonasluoksnis tinkas, samanėlė,25 kg Plonasluoksnis tinkas tinkuoti samanėlės dekoratyvine faktūra. Tinka naudoti pastatų viduje ir išorėje.  NURODYTA KAINA BALTOS SPALVOS TINKO.

   30,62 € Prieš 34,80 € -12% Su PVM
   Pristatymas: (klausti dėl tikslesnio pristatymo laiko)
   Sumažinta kaina!
  • Greita peržiūra
   38,19 € Prieš 43,40 € -12% Su PVM

   Nuoroda: 900112

   Gamintojas: ATLAS

   Atsiliepimas(ai): 0

   ATLAS SAH-N15 - plonasluoksnis silikoninis tinkas, samanėlė, 25 kg Plonasluoksnis tinkas tinkuoti samanėlės dekoratyvine faktūra. Tinka naudoti pastatų viduje ir išorėje.  NURODYTA KAINA BALTOS SPALVOS TINKO.

   38,19 € Prieš 43,40 € -12% Su PVM
   Pristatymas: (klausti dėl tikslesnio pristatymo laiko)
   Sumažinta kaina!
  • Greita peržiūra
   30,62 € Prieš 34,80 € -12% Su PVM

   Nuoroda: 900106

   Gamintojas: ATLAS

   Atsiliepimas(ai): 0

   ATLAS SAH-N20 - akrilinis plonasluoksnis tinkas, samanėlė, 25 kg Plonasluoksnis tinkas tinkuoti samanėlės dekoratyvine faktūra. Tinka naudoti pastatų viduje ir išorėje.  NURODYTA KAINA BALTOS SPALVOS TINKO.

   30,62 € Prieš 34,80 € -12% Su PVM
   Pristatymas: (klausti dėl tikslesnio pristatymo laiko)
   Sumažinta kaina!
  Rodoma 1 - 12 iš 44 dalykų

  Sekite mus „Facebook“