STATYBINIAI MIŠINIAI IR KLIJAI Yra 77 prekės(-ių).

ATLAS. Statybiniai mišiniai ir klijai ATLAS GRUPĖ sudaro 15 struktūrinių vienetų. Koncernas turi dešimt gamybos įmonių, o žaliavas tiekia 4 nuosavos kasyklos, perdirbančios gipsą, anhidritą ir kvarcinį smėlį. Standartinis ATLAS įmonės produktas yra keraminių plytelių klijai, tačiau šiuo metu gaminių asortimentą papildė naujos kartos produktai. P...

ATLAS. Statybiniai mišiniai ir klijai ATLAS GRUPĖ sudaro 15 struktūrinių vienetų. Koncernas turi dešimt gamybos įmonių, o žaliavas tiekia 4 nuosavos kasyklos, perdirbančios gipsą, anhidritą ir kvarcinį smėlį. Standartinis ATLAS įmonės produktas yra keraminių plytelių klijai, tačiau šiuo metu gaminių asortimentą papildė naujos kartos produktai. Pačioms svarbiausioms asortimento grupėms priklauso: keraminių ir akmens dangų klijavimo medžiagos; gruntavimo, valymo ir apsaugos priemonės, pilnai paruošti statybiniai mišiniai, izoliacinės ir sandarinimo priemonės, aukštos kokybės tinkai ir fasadiniai dažai, besiūlės apšiltinimo sistemos, savaime išsilyginantys ir lyginimo mišiniai grindims, gaminiai iš gipso. 2001 metais ATLAS buvo suteiktas ISO 9001 kokybės valdymo sistemos Sertifikatas (šiuo metu ISO 9001:2000). Tokiu būdu ATLAS klientai buvo užtikrinti, kad firmos valdymas atitinka pasaulinius standartus, o siūlomi gaminiai atitinka pačius aukščiausius reikalavimus.

SIMMIX. Pagrindinė sausųjų skiedinių sudedamoji dalis yra smulkus grūdinis kvarcinis smėlis. Tokio smėlio šalyje yra tik Anykščių ir Varėnos rajonuose. Uždaroji akcinė bendrovė "Matuizų dujų silikatas" plečia "Matuizų plytinėje" pradėtų gaminti sausųjų skiedinių gamybą. Jų pagrindą sudaro ypač statybiniams skiediniams tinkamas švarus aštriabriaunis, įvairiagrūdis, iki 92 kvarco turintis kvarcinis smėlis. Užpildas (šiuo atveju smėlis) sudaro daugiau nei du trečdalius visos sausojo skiedinio masės. Tai ir yra pagrindinė sausųjų skiedinių žaliava. Nuo jos kokybės labai priklauso galutinio gaminio savybės: spūdumas, tankis, atsparumas atmosferos veiksniams ir šalčiui, stiprumas. Iš esmės nekintama skiedinio dalis yra smėlis, tačiau jis nėra vien inertiška jungiamoji dalis. Jis sąveikauja fiziškai ir chemiškai su rišamąja medžiaga, nekeičia būsenos veikiant aplinkos veiksniams (drėgmei, šalčiui, karščiui), padeda susidaryti rišamosios medžiagos junginiams. Kintant smėlio kaip pagrindinio elemento savybėms, kinta ir sukietėjusio skiedinio savybės.

MITTO. Statybiniai mišiniai MITTO – tai aukštų gamybos technologijų diegimo ir efektyvaus gamybos kaštų valdymo rezultatas. Šis prekinis ženklas gimė iš poreikio mažinti statybos kaštus, išlaikant aukštą kokybę. Tai laimėjimas, kuriuo didžiuojasi šio prekinio ženklo kūrėjai ir nuoširdžiai džiaugiasi, tie, kas pabando MITTO statybinius mišinius. Statybos – daug pastangų ir kantrybės reikalaujantis procesas, kurio metu reikia sekti daug skirtingų sričių: nuo medžiagų įsigijimo, pasirinkimo kas atliks darbus, iki atliktų darbų kokybės kontrolės. Svarbu suprasti, jog pasirinktų medžiagų kaina ir kokybė įtakoja Jūsų tolimesnes galimybes ir galutinį rezultatą. Rinkdamiesi MITTO Jūs mokėsite teisingą kainą už statybinius mišinius, todėl sutaupysite lėšų papildomiems remonto darbams ar medžiagoms įsigyti, o MITTO mišinių kokybė tiesiogiai įtakos tiek sklandų darbą, tiek kokybišką galutinį rezultatą.

Daugiau

Subkategorijos

 • ATLAS

  ATLAS GRUPĖ sudaro 15 struktūrinių vienetų. Koncernas turi dešimt gamybos įmonių, o žaliavas tiekia 4 nuosavos kasyklos, perdirbančios gipsą, anhidritą ir kvarcinį smėlį. Standartinis ATLAS įmonės produktas yra keraminių plytelių klijai, tačiau šiuo metu gaminių asortimentą papildė naujos kartos produktai. Pačioms svarbiausioms asortimento grupėms priklauso: keraminių ir akmens dangų klijavimo medžiagos; gruntavimo, valymo ir apsaugos priemonės, pilnai paruošti statybiniai mišiniai, izoliacinės ir sandarinimo priemonės, aukštos kokybės tinkai ir fasadiniai dažai, besiūlės apšiltinimo sistemos, savaime išsilyginantys ir lyginimo mišiniai grindims, gaminiai iš gipso. 2001 metais ATLAS buvo suteiktas ISO 9001 kokybės valdymo sistemos Sertifikatas (šiuo metu ISO 9001:2000). Tokiu būdu ATLAS klientai buvo užtikrinti, kad firmos valdymas atitinka pasaulinius standartus, o siūlomi gaminiai atitinka pačius aukščiausius reikalavimus.

  Standartinis ATLAS įmonės produktas yra keraminių plytelių klijai, tačiau šiuo metu gaminių asortimentą papildė naujos kartos produktai. Pačioms svarbiausioms asortimento grupėms priklauso: keraminių ir akmens dangų klijavimo medžiagos; gruntavimo, valymo ir apsaugos priemonės, pilnai paruošti statybiniai mišiniai, izoliacinės ir sandarinimo priemonės, aukštos kokybės tinkai ir fasadiniai dažai, besiūlės apšiltinimo sistemos, savaime išsilyginantys ir lyginimo mišiniai grindims, gaminiai iš gipso. ATLAS gaminiai atitinka pačius aukščiausius reikalavimus.

  Šiuo metu ATLAS koncerną sudaro 10 gamyklų, perdirbančių ir gaminančių produkciją iš 4 nuosavų kasyklų. Kasyklose išgaunamas gipsas, anhidritas ir kvarcinis smėlis.

 • SIMMIX

  Pagrindinė sausųjų skiedinių sudedamoji dalis yra smulkus grūdinis kvarcinis smėlis. Tokio smėlio šalyje yra tik Anykščių ir Varėnos rajonuose. Uždaroji akcinė bendrovė "Matuizų dujų silikatas" plečia "Matuizų plytinėje" pradėtų gaminti sausųjų skiedinių gamybą. Jų pagrindą sudaro ypač statybiniams skiediniams tinkamas švarus aštriabriaunis, įvairiagrūdis, iki 92 kvarco turintis kvarcinis smėlis. Užpildas (šiuo atveju smėlis) sudaro daugiau nei du trečdalius visos sausojo skiedinio masės. Tai ir yra pagrindinė sausųjų skiedinių žaliava. Nuo jos kokybės labai priklauso galutinio gaminio savybės: spūdumas, tankis, atsparumas atmosferos veiksniams ir šalčiui, stiprumas. Iš esmės nekintama skiedinio dalis yra smėlis, tačiau jis nėra vien inertiška jungiamoji dalis. Jis sąveikauja fiziškai ir chemiškai su rišamąja medžiaga, nekeičia būsenos veikiant aplinkos veiksniams (drėgmei, šalčiui, karščiui), padeda susidaryti rišamosios medžiagos junginiams. Kintant smėlio kaip pagrindinio elemento savybėms, kinta ir sukietėjusio skiedinio savybės.

 • MITTO
  Statybiniai mišiniai MITTO – tai aukštų gamybos technologijų diegimo ir efektyvaus gamybos kaštų valdymo rezultatas. Šis prekinis ženklas gimė iš poreikio mažinti statybos kaštus, išlaikant aukštą kokybę. Tai laimėjimas, kuriuo didžiuojasi šio prekinio ženklo kūrėjai ir nuoširdžiai džiaugiasi, tie, kas pabando MITTO statybinius mišinius. Statybos – daug pastangų ir kantrybės reikalaujantis procesas, kurio metu reikia sekti daug skirtingų sričių: nuo medžiagų įsigijimo, pasirinkimo kas atliks darbus, iki atliktų darbų kokybės kontrolės. Svarbu suprasti, jog pasirinktų medžiagų kaina ir kokybė įtakoja Jūsų tolimesnes galimybes ir galutinį rezultatą. Rinkdamiesi MITTO Jūs mokėsite teisingą kainą už statybinius mišinius, todėl sutaupysite lėšų papildomiems remonto darbams ar medžiagoms įsigyti, o MITTO mišinių kokybė tiesiogiai įtakos tiek sklandų darbą, tiek kokybišką galutinį rezultatą.
  GIPSINIAI MIŠINIAI - A100 Rankinis gipsinis tinkas; A110 Mašininis gipsinis tinkas; A200 Gipso glaistas; A210 Elastingas gipso glaistas; Universalus akrilinis glaistas MITTO A230; A300 Gipso klijai
  CEMENTINIAI MIŠINIAI - C290 Plytelių klijai; C300 Plytelių klijai; C310 Plytelių klijai su priedais; C320 Ypač elastingi balti plytelių klijai; C400 Tinko mišinys; C410 Cementinis tinkas; C500 Mūro mišinys; C510 Klijai silikatiniams ir akyto betono blokeliams; C520 Klijai silikatiniams blokams; C530 Klijai silikatiniams ir akyto betono blokeliams darbui žemose ir neigiamose temperatūrose; C600 Grindų paklotas / betonas; C610 Savaime išsilyginantis mišinys.
  FASADŲ ŠILTINIMO SISTEMA - Specialus klijavimo mišinys polistireninio putplasčio plokštėms, MITTO F110; Klijavimo mišinys mineralinės vatos plokštėms, MITTO F130; Gruntas prieš dekoratyvinį tinką, MITTO G330; Elastingas armavimo mišinys su sitetiniu plaušu, MITTO F240; Armuojantis tinkas ir klijai šilumą izoliuojančioms plokštėms, MITTO F220; Šalčiui atsparus universalus klijavimo – armavimo mišinys MITTO F230; Mineralinis dekoratyvinis tinkas, MITTO FS360; 
  Akrilinis tinkas MITTO FS310; Silikoninis tinkas FS330; Silikoniniai fasadiniai dažai, MITTO D130.
  CEMENTAS - Cementas R650
  GRUNTAS - Betono kontaktas Grunt B100; Akrilinis giluminis gruntas MITTO GG440.
 • AKFIX

  Pradėjusi savo veiklą statyboms skirtų cheminių medžiagų srityje 2001 metais, Akfix visą dėmesį skyrė plėtoti ekologiškus ilgaamžius cheminius produktus ir technologijas, kurių spendimai ilgam laikui patenkintų klientų poreikius. Kurdama įvairius produktus skirtingoms klientų reikmėms, Akfix gali pasiūlyti platų gaminių asortimentą: 

  • Aerozolinės poliuretano putos
  • Hermetikai
  • Klijai popieriui
  • Techniniai ir pramoniniai klijai
  • Techniniai aerozoliniai gaminiai
  • Dangos ir hidroizoliacijos produktai

   Dėl vis didėjančios praktinės patirties ir žinių,  Akfix tampa puikia SPRENDIMŲ KALVE ir profesionaliu tarptautinio masto poliuretano putų bei hermetikų rinkos žaidėju, kuriančiu ir tiekiančiu šios rūšies produktus. Įmonė KURIA ILGALAIKIUS SPRENDIMUS, naudingus profesionalioms statybos įmonėms visose jų veiklos srityse.


  Šiandien Akfix su savo klientais palaiko glaudžius ryšius ir savo produkciją tiekia daugiau nei 108 šalims visame pasaulyje, todėl klientų poreikius gali patenkinti per labai trumpą laiką. Be to, Akfix rinkoje esančius partnerius supažindina su produktų pranašumais ir jų nauda. Ji naudoja veiksmingą rinkodarą, o savo partneriams teikia paramą pardavimų srityje, kas leidžia užsitikrinti tvirtą poziciją šiandieninėje konkurencingoje rinkoje.

 • KLIJAI PLYTELĖMS

  Dažnas pirkėjas plyteles renkasi atidžiai, o klijai plytelėms – tarsi ne toks svarbus ir meistrams spręsti paliekamas reikalas. Rizikuojate labiau nei manote, o nuo klaidų apsaugoti gali penkios minutės, skirtos mūsų svetainėje pateiktai informacijai sužinoti: Kaip pasirinkti klijus plytelėms?

  Visi plytelių klijai yra klasifikuojami ir ženklinami pagal standartą EN 12004. Šis Europos standartas taikomas keraminių, akmens masės ir klinkerio plytelių klijams, kurie naudojami klijuoti plytelėms prie vidinių ir išorinių sienų, grindų ir lubų. Keraminių plytelių klijai gali būti naudojami kitų tipų plytelėms (gamtinio ir dirbtinio akmens bei kt.) klijuoti, jeigu jie nekenkia toms medžiagoms.

  Mus dominančių klijų žymėjimų reikšmės:
  C – cementiniai klijai,
  1 – normalaus rišimo plytelių klijai – lipnumas po 28 dienų ≥0,5 N/mm2,
  2 – pagerintų parametrų plytelių klijai – padidėjęs lipnumas, po 28 dienų ≥1,0 N/mm2,
  F – greitojo rišimo plytelių klijai – lipnumas ≥0,5 N/mm2, matuojamas ne vėliau nei po 6 valandų,
  T – mažesnio slysmo plytelių klijai – slysmas iki 0,5 mm,
  E – ilgesnės tinkamumo trukmės plytelių klijai – lipnumas po 28 dienų ≥0,5 N/mm2, nepaisant, kad trukmė nuo klijų užtepimo iki plytelės pridėjimo yra bent 30 minučių,
  S1 – klijų parametras, nusakantis, kad paviršius su sustingusiais klijais lieka nepažeistas jam įlinkus 2,5–5 mm.

 • GLAISTAI, HERMETIKAI,...

  Plytelių glaistas – ne tik dekoras. Jis apsaugo siūlę nuo vandens patekimo po dangos pagrindu. 

  Kaskart klojant plyteles būtina glaistyti siūles. Kaip siūlių užpildas glaistas naudojamas funkciniais ir estetiniais tikslais. Glaistas, užpildęs tarpus tarp plytelių, neleidžia skverbtis vandeniui, subalansuoja paviršiaus stiprį ir užtikrina ilgalaikį sukibimą tarpuose. Kaip ir pačios plytelės, siūlės turi atlaikyti didelius mechaninius įtempius ir būti atsparios vandeniui.

  Tinkamas glaistas lemia paviršiaus lygumą, tad jį rinktis verta atsakingai. Siūlome glaistą kiekvienam apdailos atvejui: vidaus arba išorės patalpoms, plonasluoksnius arba storasluoksnius, paruoštus naudoti arba mašininius glaistus.

  Hermetikai

 • GRINDŲ LYGINIMO MIŠINIAI

  Savaime išsilyginantys ir išlyginamasis grindų mišinys.

  Lygus pagrindas − vienas svarbiausių reikalavimų, prieš klojant paskutinę dangą. Grindų meistrai pagrindą lygina, statydami medinę konstrukciją , įrengia vadinamąsias plaukiančias grindis. Dar viena patogi technologija išlyginti pagrindą grindims – naudoti savaime išsilyginančius skiedinius. Rankomis arba mechaniškai išlieta masė išsilygina savaime, taigi nereikia papildomai glaistyti ar šlifuoti. Tai pagreitina apdailos darbus. Lyginamuosiuos skiedinius galima naudoti ir dideliuose objektuose, ir lyginant nedidelio buto grindis.

  Savaime išsilyginantis cemento skiedinys, skirtas rankomis ar mechaniškai lyginti ir koreguoti betono ir monolitinių cemento grindų paviršius pastatų viduje, prieš klojant įvairias dangas. Pagal rišamąją medžiagą išlyginamieji mišiniai gali būti cemento ir gipso, tačiau jų lyginimo technologija skiriasi nedaug. Skirtingi gamintojai nurodo įvairius sluoksnio storius – nuo 1,5 iki 50 mm. Užliejus grindis, net po 4 valandų jau galima vaikščioti, o po 3 dienų jos jau išlaiko apkrovą.
  Paruoštus mišinius galima naudoti keliais tikslais: kaip tiesiogiai su pagrindu sukimbančią grindų dangą (plonasluoksnių mišinių sluoksnio storis – nuo 1,5 iki 30 mm), kaip plaukiojančias grindis (šiais dviem atvejais tinka storasluoksniai mišiniai, kurių sluoksnio storis yra nuo 30 mm) ir net kaip išsilyginančias grindis ant šildomų grindų.

 • MŪRIJIMO, TINKAVIMO...

  Cementinis-kalkinis mišinys sienų ir lubų tinkavimui mašininiu bei rankiniu būdu.

  Cementinis – kalkinis mišinys skirtas sienų ir lubų tinkavimui.Taip pat tinkamas ir mineralinių pagrindų tinkavimui. Naudojamas vidaus ir išorės darbams.

 • HIDROIZOLIACIJA

  Hidroizoliacija – sprendimas norint apsaugoti drėgmės veikiamas patalpas nuo nepageidaujamo deformavimosi dėl drėgmės ir temperatūros svyravimų, pelėsio. Hidroizoliacinės medžiagos gali būti naudojamos ant bet kokių paviršių, tokių kaip įvairūs tinkai, gipso kartono plokštės, betonas.

 • ŠILTINIMO SISTEMOS...

  Klijai šilumą izoliuojančių plokščių iš polistireninio putplasčio (EPS) klijavimui ant įgeriančio betono ir kitų stabilių mineralinių paviršių (tinko, mūro).
  Gruntai mineralinių paviršių gruntavimui prieš dengiant juos dekoratyviniais tinkais.
  Armuojantis tinkas skirtas šilumą izoliuojančių plokščių iš mineralinės vatos (MW) ir polistireninio putplasčio (EPS) armuojamam tinkavimui, taip pat klijavimui ant betono ir kitų stabilių mineralinių paviršių (tinko, mūro). Gali būti naudojamas mineralinių paviršių išlyginimui.
  Elastingas armavimo mišinys su sintetiniu plaušu skirta šilumą izoliuojančių plokščių iš mineralinės vatos (MW) ir polistireninio putplasčio (EPS) armuojamam tinkavimui.
  Mineralinis dekoratyvinis tinkas skirtas dekoratyvinio paviršiaus (raštas „sąmanėlė“) suformavimui ant apšiltinimo sistemos armuoto tinko ir kitų stabilių mineralinių pagrindų.
  Akriliniai ir Silikoniniai spalvoti tinkai visiškai paruošti naudoti.
  Silikoninės dispersijos pagrindu pagaminti dažai skirti dažyti fasadus ir vidines sienas.

 • DEKORATYVINIAI TINKAI

  Dekoratyvinis tinkas apsaugo išorines sienas nuo atmosferos poveikio ir papuošia fasadą. Dekoratyviniu tinku galima padengti tradicinį tinką arba formuoti šiltinimo sistemos apdailos sluoksnį. Dekoratyvinio tinko savybes lemia jo gamyboje naudojama rišamoji medžiaga.

  Yra keli tinko tipai, vienas nuo kito besiskiriantys chemine sudėtimi:

  • akrilinis tinkas,
  • silikoninis tinkas,
  • silikatinis tinkas,
  • mineralinis tinkas,
  • silikatinis-silikoninis tinkas.

  Galutinę fasado išvaizdą lemia tinko tekstūra ir padengimo būdas. Galima „raižyta“ arba „akmenukų“ tekstūra. Skirtingi dekoratyvinio tinko gamintojai tą pačią tekstūrą apibūdina skirtingais žodžiais: „samanėlė“, „lietutis“ ar pan. Vaizdą įtakoja ir tinko frakcijos dydis. Padengimas gali būti vertikalus, horizontalus arba žiedinis.

 • PUTOS MONTAVIMUI IR...

  Poliuretaninės profesionalios putos

  Vieno komponento, uždarų porų poliuretano apšiltinimas - Purškiamas Polinor (Polynor) aerozolių taroje. 
  Savarankiškas apšiltinimas putomis. 
  Nereikia brangios technikos ar įrankių, nereikia elektros ir panašiai, tiesiog žmogus pats, be specialių žinių, savarankiškai gali atlikti šiltinimo darbus. Turime pistoletus, kurie efektyviausiai išpurškia ekoputas. 

 • KITOS MEDŽIAGOS

  Impregnavimo, sandarinimo,klijavimo priemonės, remontiniai mišiniai, gipsas ir kt. medžiagos

puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 77 dalykų
 • Greita peržiūra
  4,47 € Su PVM

  Nuoroda: 850

  Gamintojas: Akfix

  Atsiliepimas(ai): 0

  850 Mega PU Profesionalios Putos 65 L, Akfix Akfix

  4,47 € Su PVM
  Pristatymas: (klausti dėl tikslesnio pristatymo laiko)
 • Greita peržiūra
  4,47 € Su PVM

  Nuoroda: 960P

  Gamintojas: Akfix

  Atsiliepimas(ai): 0

  960P PU Klijuojančios Putos 750 ml, Akfix Akfix

  4,47 € Su PVM
  Pristatymas: (klausti dėl tikslesnio pristatymo laiko)
 • Greita peržiūra
  6,12 € Prieš 7,20 € -15% Su PVM

  Nuoroda: A110

  Gamintojas: Mitto

  Atsiliepimas(ai): 0

  A110 MAŠININIS GIPSINIS TINKAS, 30 kg, MITTO Gipsinis mišinys skirtas tinkuoti visas vidaus patalpas su normaliu oro drėgniu, kuriose nuolat nesilaiko drėgmė ir nesikaupia vandens kondensatas, ir vienu sluoksniu tinkuoti gyvenamųjų pastatų virtuvių ir vonios kambarių sienas. Šis gipsinis tinkas skirtas dirbti mašininiu būdu. 

  6,12 € Prieš 7,20 € -15% Su PVM
  Pristatymas: (klausti dėl tikslesnio pristatymo laiko)
  Tik internetu Sumažinta kaina!
 • Greita peržiūra
  8,70 € Prieš 10,23 € -15% Su PVM

  Nuoroda: A200

  Gamintojas: Mitto

  Atsiliepimas(ai): 0

  A200 GIPSO GLAISTAS, 15 kg, MITTO Skirtas tinkuoti visas vidaus patalpas su normaliu oro drėgniu, kuriose nuolat nesilaiko drėgmė ir nesikaupia vandens kondensatas, ir vienu sluoksniu tinkuoti gyvenamųjų pastatų virtuvių ir vonios kambarių sienas. Šis gipsinis tinkas skirtas dirbti mašininiu būdu.

  8,70 € Prieš 10,23 € -15% Su PVM
  Pristatymas: (klausti dėl tikslesnio pristatymo laiko)
  Tik internetu Sumažinta kaina!
 • Greita peržiūra
  12,02 € Prieš 14,14 € -15% Su PVM

  Nuoroda: A210

  Gamintojas: Mitto

  Atsiliepimas(ai): 0

  A210 ELASTINGAS GIPSO GLAISTAS, 15 kg, MITTO Universalios paskirties specialus siūlių glaistas naudojamas gipso kartono plokščių sandūroms glaistyti rankiniu būdu, kai nenaudojama armavimo juosta. Skirtas pastatų vidaus darbams.

  12,02 € Prieš 14,14 € -15% Su PVM
  Pristatymas: (klausti dėl tikslesnio pristatymo laiko)
  Tik internetu Sumažinta kaina!
 • Greita peržiūra
  7,67 € Prieš 9,02 € -15% Su PVM

  Nuoroda: A230

  Gamintojas: Mitto

  Atsiliepimas(ai): 0

  A230 UNIVERSALUS AKRILINIS GLAISTAS, 16 kg, MITTO Skirtas betono, cementinio kalkių ir gipsinio bei plonasluoksnio tinko paviršiams, gipso kartono plokštėms glaistyti. Gali būti naudojamas sienų bei perdangų apdailai.

  7,67 € Prieš 9,02 € -15% Su PVM
  Pristatymas: (klausti dėl tikslesnio pristatymo laiko)
  Tik internetu Sumažinta kaina!
 • Greita peržiūra
  7,22 € Prieš 8,49 € -15% Su PVM

  Nuoroda: A300

  Gamintojas: Mitto

  Atsiliepimas(ai): 0

  A300 GIPSO KLIJAI, 30 kg, MITTO Klijuojamasis gipso mišinys su specialiais priedais. Naudojamas gipso kartono plokštėms, jungtinėms gipso plokštėms, izoliacinėms medžiagoms ant sienų pastatų viduje klijuoti.

  7,22 € Prieš 8,49 € -15% Su PVM
  Pristatymas: (klausti dėl tikslesnio pristatymo laiko)
  Tik internetu Sumažinta kaina!
 • Greita peržiūra
  3,76 € Prieš 4,95 € -24% Su PVM

  Nuoroda: 880019

  Gamintojas: ATLAS

  Atsiliepimas(ai): 0

  ATLAS ATUT, 25 kg, plytelių klijai Plytelėms vonios kambariuose, virtuvėse, koridoriuose, laiptinėse ir nedideliuose dekoratyviniuose pastatų išorės plotuose klijuoti. 

  3,76 € Prieš 4,95 € -24% Su PVM
  Pristatymas: (klausti dėl tikslesnio pristatymo laiko)
  Tik internetu Sumažinta kaina!
 • Greita peržiūra
  28,95 € Prieš 32,90 € -12% Su PVM
  Deko M spalvos:
  112
  113
  114
  115
  116
  117
  118
  119
  120
  121
  122
  211
  212
  213
  214
  215
  216
  217
  218
  219
  220
  221
  222
  311
  312
  313
  314
  315
  316
  317
  318
  319
  320
  321
  322
  411
  412
  413
  414
  415
  416
  417
  418
  419
  420
  421
  422
  511
  512
  513
  514
  515
  516
  517
  518
  519
  520
  521
  522
  111

  Nuoroda:

  Gamintojas: ATLAS

  Atsiliepimas(ai): 0

  ATLAS DEKO M - mozaikinis tinkas, 15 kg Naudojamas kaip dekoratyvinis tinkas – leidžia labai laisvai projektuoti ir išbaigti parodų patalpas, automobilių salonus, biurus, butus, laiptines, laukiamuosius, vestibiulius, prieškambarius, fasadus, cokolius, aptvarus ir pan.

  28,95 € Prieš 32,90 € -12% Su PVM
  Deko M spalvos:
  112
  113
  114
  115
  116
  117
  118
  119
  120
  121
  122
  211
  212
  213
  214
  215
  216
  217
  218
  219
  220
  221
  222
  311
  312
  313
  314
  315
  316
  317
  318
  319
  320
  321
  322
  411
  412
  413
  414
  415
  416
  417
  418
  419
  420
  421
  422
  511
  512
  513
  514
  515
  516
  517
  518
  519
  520
  521
  522
  111
  Pristatymas: (klausti dėl tikslesnio pristatymo laiko)
  Sumažinta kaina!
 • Greita peržiūra
  46,99 € Prieš 53,40 € -12% Su PVM
  Deko M spalvos:
  111
  112
  113
  114
  115
  116
  117
  118
  119
  120
  121
  122
  211
  212
  213
  214
  215
  216
  217
  218
  219
  220
  221
  222
  311
  312
  313
  314
  315
  316
  317
  318
  319
  320
  321
  322
  411
  412
  413
  414
  415
  416
  417
  418
  419
  420
  421
  422
  511
  512
  513
  514
  515
  516
  517
  518
  519
  520
  521
  522

  Nuoroda:

  Gamintojas: ATLAS

  Atsiliepimas(ai): 0

  ATLAS DEKO M - mozaikinis tinkas, 25 kg Naudojamas kaip dekoratyvinis tinkas – leidžia labai laisvai projektuoti ir išbaigti parodų patalpas, automobilių salonus, biurus, butus, laiptines, laukiamuosius, vestibiulius, prieškambarius, fasadus, cokolius, aptvarus ir pan.

  46,99 € Prieš 53,40 € -12% Su PVM
  Deko M spalvos:
  111
  112
  113
  114
  115
  116
  117
  118
  119
  120
  121
  122
  211
  212
  213
  214
  215
  216
  217
  218
  219
  220
  221
  222
  311
  312
  313
  314
  315
  316
  317
  318
  319
  320
  321
  322
  411
  412
  413
  414
  415
  416
  417
  418
  419
  420
  421
  422
  511
  512
  513
  514
  515
  516
  517
  518
  519
  520
  521
  522
  Pristatymas: (klausti dėl tikslesnio pristatymo laiko)
  Sumažinta kaina!
 • Greita peržiūra
  Nuo 2,82 € Prieš 3,20 € -12% Su PVM
  Pakuotė:
  5 kg
  10 kg
  25 kg

  Nuoroda:

  Gamintojas: ATLAS

  Atsiliepimas(ai): 0

  ATLAS ELASTINGAS, universalūs plytelių klijai Klijai plytelėms klijuoti vonios kambariuose, virtuvėse, koridoriuose ir nedideliuose paviršiuose lauke. Skirti klijuoti mažo ir vidutinio dydžio plytelėms.

  Nuo 2,82 € Prieš 3,20 € -12% Su PVM
  Pakuotė:
  5 kg
  10 kg
  25 kg
  Pristatymas: (klausti dėl tikslesnio pristatymo laiko)
  Sumažinta kaina!
 • Greita peržiūra
  9,94 € Prieš 11,30 € -12% Su PVM

  Nuoroda: 880011

  Gamintojas: ATLAS

  Atsiliepimas(ai): 0

  ATLAS ELASTYK, 25 kg, elastingi plytelių klijai Plytelių klijai rekomenduojami klijuoti dangai, kuri naudojama sudėtingomis sąlygomis, pvz., ant deformuojamo pagrindo ir esant nepalankioms aplinkos sąlygoms.

  9,94 € Prieš 11,30 € -12% Su PVM
  Pristatymas: (klausti dėl tikslesnio pristatymo laiko)
  Sumažinta kaina!
Rodoma 1 - 12 iš 77 dalykų

Sekite mus „Facebook“