EXCLUSIV VIENBANGĖ S ČERPĖ - Prestėja
 • Niko kaminų sistemos

VIENBANGĖ S ČERPĖ Yra 14 prekės(-ių).

Benders Vienbangė S - vienos bangos aukštesnio profilio čerpė. Šis čerpės profilis suteikia ryškesnį bangos vaizdą ir daugiau veiksmo Jūsų stogui. Ši klasikinė banga tinka tiek senos, tiek naujos statybos namams. Dėka specialių čerpių laikiklių, Jūsų stogas įgaus stabilumą ir tvirtumą

Subkategorijos

 • Vienbangių čerpių...

  Betoninai stogo elementai sutekia jūsų stogui galutinį užbaigtą vaizdą. Turėdami tokį pat paviršių kaip ir stogo čerpės, stogo elementai padaro jūsų stogą nepakartojamu. Daugelis elementų lengvai ir greitai montuojami kartu su čerpėmis. 

  Kad galėtų pasišalinti drėgmė, labai svarbu užtikrinti stogo konstrukcijos ir patalpų ventiliaciją. Čia jūs rasite mūsų komplektuojamus stogo produktus skirtingoms panaudojimo sritims, kurie pritaikyti mūsų įvairų tipų čerpėms.

  Nepamirškite saugumo ant stogo. Čia jūs rasite rūpestingai patikrintus produktus, kurie užtikrins saugią darbo aplinką ant jūsų stogo.

  Kaip ir stogo sandarinimas toks pat svarbus yra ir stogo vėdinimas. Čia rasite produktus, kurie padės jums įsirengti sveiką ir saugų stogą.

  Kokybiškai uždengtas stogas yra labai svarbus Jūsų ir kitų saugumui. Čia rasite elementus, kurie reikalingi čerpių montavimui ant jūsų stogo.

  Benders papildomai siūlo tiek dekoratyvius tiek ir efektyvius stogo valymo priedus. Kai kalbama apie stogo funkcionalumą ir išvaizdą, šie produktai suteikia galutinį patrauklumą.

puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 14 dalykų
Rodoma 1 - 12 iš 14 dalykų