• Niko kaminų sistemos

Paradyz Ceramika Yra 9 prekės(-ių).

Čia galite peržiūrėti įvairias plytelių kolekcijas. Vienose kolekcijose (dažniausiai skirtose vonios kambariui) vyrauja daug tarpusavyje suderintų skirtingų elementų: plytelės grindims, kelių atspalvių plytelės sienoms, dekoratyvinės juostelės, keletas dekoro variantų. Kitose žaismingumas kuriamas derinant to paties rašto, bet skirtingų matmenų ...

Čia galite peržiūrėti įvairias plytelių kolekcijas. Vienose kolekcijose (dažniausiai skirtose vonios kambariui) vyrauja daug tarpusavyje suderintų skirtingų elementų: plytelės grindims, kelių atspalvių plytelės sienoms, dekoratyvinės juostelės, keletas dekoro variantų. Kitose žaismingumas kuriamas derinant to paties rašto, bet skirtingų matmenų ar atspalvių plyteles. 

„Paradyz“ keramikinės plytelės  pasižymi novatorišku ir unikaliu  dizainu, išskirtiniu dėmesiu kiekvienai  detalei bei kolekcijomis,  kuriose grindų bei sienų plytelės  dera su dekoro detalėmis. 

Daugiau

Subkategorijos

 • NATURAL

  Natūralu, standartas!
  Nauja forma. Natūral kolekciją sudaro spalvos, klinkerio derinys ir lankytinos vietos. Platus elementų asortimentas leis užbaigti kiekvieną plotą. Dvi spalvos šiek tiek skiriasi nuo standartinių klinkerio spalvų : išraiškinga ir sodri raudona, taip pat šilta tamsiai ruda.

 • CLOUD

  Debesuota?
  Žinoma, ne! Žavūs šešėliai ant Cloud kolekcijos plytelių - tai nėra debesis, užkertantis kelią saulei, bet sąmoningas dizainerių kūrinys. Delikatus ir subtilus dviejų spalvų įsiskverbimas į vieną visumą yra didelis iššūkis! Mums pasisekė! Be to, spalvų schema parinkta taip, kad puikiai derintųsi su baldais ir augmenija sode.

 • SEMIR

  Kvepianti žolė, spalvingos lauko gėlės, ošiantys beržai ir tarp jų žavus mūrinis namas. Graži nuotrauka? Su „Semir“ kolekcijos plytelėmis per minutę galėsite persikelti į šią nuostabią vietą. Visa tai dėka, kad plytelės primena senų plytų išvaizdą ir struktūrą. Patys pasirinksite savo tapybos ar interjero atspalvius - ruda, smėlio, grafito ir švelniai raudona yra vertos jūsų pagarbos.

Rodoma 1 - 9 iš 9 dalykų
Rodoma 1 - 9 iš 9 dalykų