BAUROC perdangų plokštės I PRESTĖJA

AKYTO BETONO BLOKELIAI

Informacija

Gamintojai

Perkamiausios

  • Niko kaminų sistemos

Tik internetu

BAUROC perdangų plokštės

BAU-PP

Nauja prekė

Bauroc

BAUROC perdangų plokštės

Smulkiau

0,00 € su PVM

Charakteristikos

Prekės tiekimo terminas5-22 d.d.
Svoris, kg/vnt.0
Kiekis vnt/pad.0
GamyklaBauroc
Kilmės šalisEstija
TipasStatybinės plokštės

Apie prekę

Nuo šiol yra galimybė pastatyti namą naudojant gaminius vien tik iš akytojo betono. Prie esamų blokų ir sąramų gaminių nuomenklatūros bauroc pristato ir perdangos plokštę iš akytojo betono.

Naudojimas

bauroc perdanga yra armuotas gaminys pagamintas iš akytojo betono, kuri naudojama perdengimams, kaip laikantis ir šilumą izoliuojantis elementas. Perdanga naudojama stogo statymui – gulščiam ir dvišlaičiui.

Perdangų matmenys

bauroc perdangos gaminamos 600 mm pločio, 250 mm aukščio ir tam tikro ilgio (žiūrėti lentelėje), maksimalus perdangos ilgis sudaro 6 metrus.
Lentelėje pateikti tipiniai perdangų išmatavimai. Tipinių perdangų gamybos ir pristatymo laikas yra trumpesnis.

bauroc perdangų ilgis (mm)
Tipinės perdangos2400280032003600400044004800520056006000

Perdangos plokštės naudojimas ir jos privalumas

bauroc plokštės tinkamos naudoti tiek perdangoms,tiek uždengimams. Perdangos plokštė gali būti montuojama kampu, taip pat galima montuoti gulščią bei naudoti dvišlaičio stogo montavimui kaip laikomąją ir šilumą izoliuojančią konstrukciją. Tokio stogo montavimas yra daug greitesnis bei padeda sutaupyti išlaidas medinėms sijoms. Dar svarbiau – sujungimas su siena nereikalauja jokių sudėtingų sprendimų. Galima paminėti ir tai, jog perdangų plokščių sujungimo mazgų sprendimai pasižymi paprastumu, nesusidaro šalčio tilteliai, o ir pati konstrukcija tampa orui nepralaidi. Lyginant su gelžbetonine perdanga, bauroc perdangos plokštė žymiai sumažina apkrovą ant laikančiųjų sienų.

Laikančiosios perdangos savybės

Armuojant perdangas iškarto yra suteikiamos tam tikros laikančiosios savybes. Perdangos atitinka EVS-EN 12602:2008 standarto reikalavimus. Perdangos laikomoji galia sudaro 4 kN/m². Tai tolygiai paskirstyta apkrova, kuri papildomai leidžiama perdangos svoriui.

Perdangos pjovimas ir angų išpjovimas

Draudžiama trumpinti perdanga, kadangi gaminio galuose yra išdėstyti ankerio strypai, kurie suteikia numatytas laikančiąsias savybes. Kanalizacijos ir vetiliacijos angas rekomenduojama projektuoti siūlėse tarp perdangų. 100 mm nuo perdangos krašto išdėstyta zona, kurioje leidžiamas gręžimas angų vamdžių instaliacijai per perdangą. Didelių skylių gręžimas ir didelių angų formavimas perdanguose be gamintojo sutikimo draudžiamas.

Perdangos plokštės atrėmimas ant mūro

Montuojant perdangą ant sienos konstrukcijų iš akytojo betono minimalus besiremenčio paviršiaus ilgis yra 90 mm. Atskirais atvejais, kai besirementis paviršius yra mūras ar metalinė konstrukcija atrėmimo ilgis gali sudaryti 75 mm. Projektuotojas skaičiuojantis besiremenčio paviršiau plotą turi atkreipti dėmesį į technines medžiagų charakteristikas bei apkrovos dydi. Perdangai, kuri remiasi ant išorinės sienos pagal galimybes numatyti kuo ilgesnį paviršiaus rėmimasį.

Siūlės tarp perdangų

Kaip matyti brėžinyje, ant išiilginių perdangos šonų išdėstyti skirtingų dydžių grioveliai. Montuojant perdangas būtina atkreipti dėmesį, kad visos perdangos būtų dedamos lygiai, perdangų sandūroje dideli grioveliai turi sutapti su mažais, kaip parodyta brėžinyje. Užbaigus perdangų montavimą į siūles ir perdangos galuose sudėti atitinkamo dydžio armatūrą, o siūlės užpildomos betonu, tokiu būdu suformuojam monolitinį sutvirtinimo žieda, kuris sustiprina bauroc perdangos panelės kaip vientisą ir tvirtą konstrukciją. Armatūros diametrą ir jos išdėstymą sprendžia projektuotojas. Perdangos siūlėse galima įmontuoti elektros instaliaciją ir vandentiekio vamzdžius.

VIDEO

Užduokite klausimą

Registracija nereikalinga

Jeigu neraodote tinkamo atsakymo, užduokite klausimą užpildę formą žemiau.

(nebūtina pildyti)
*(Privalo, kad būtumėte informuoti apie atsakymą)
Path: > > > BAUROC perdangų plokštės

Atsisiųsti

Priedai

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: