Beasbestinis šiferis Eternit Klasika 1130 x 1250 mm, nedažytas - Prestėja

ETERNIT banguoti lakštai

Informacija

Gamintojai

Perkamiausios

  • Niko kaminų sistemos

Sumažinta kaina!

-1,80 €

Beasbestinis šiferis Eternit Klasika 1130 x 1250 mm

Beasbestinis šiferis Eternit Klasika 1130 x 1250 mm, nedažyta

Nauja prekė

Eternit

Beasbestinis šiferis Eternit Klasika 1130 x 1250 mm, Eternit

Eternit Klasika - tai tradicinio profilio banguoti lakštai

Smulkiau

10,21 € su PVM

12,01 € su PVM

7,23 € už m2

18 kg
  • Nedažyta (BL00)

Prekė parduodama tik pakuotėmis, po 100 vnt. šios prekės

Charakteristikos

Ilgis1250
Plotis1130
Aukštis46
Svoris, kg/vnt.17,5
Kiekis vnt/m20,707
Kiekis vnt/pad.100
SpalvaNedažyta
PaviršiusLygus
Išeiga vnt/m²0,87
GamyklaEternit
Kilmės šalisLietuva

Apie prekę

klasika

Eternit Klasika - Mūsų kraštovaizdžio klasika.

Eternit Klasika - tai tradicinio profilio banguoti lakštai. Šie lakštai namui suteikia klasikinį vaizdą, todėl jūsų sodyba ar namas visuomet atrodys tvarkinga ir deranti prie supančios aplinkos.

Eternit Klasika turi gamykloje nupjautus kampus, todėl lakštus sumontuotipaprasta, greita ir pigu, o optimalus lakšto dydis leidžia patogiai dengti didelioploto stogus.

Šio profilio lakštus „Eternit Baltic“ gamina jau daugiau nei 20 metų, todėl pasirinkę juos neapsiriksite. Tai saugus ir patikimas sprendimas, ypač tinkantis senų pastatų renovacijai, nes nereikia keisti stogo konstruktyvo ir grebėstų.

Privalumai:

• Dėl nupjautų kampų, lakštų montavimas yra greitas ir nesudėtingas.

• Esame vietinis gamintojas, arti jūsų. Banguoti lakštai yra gaminami vienintelėje tokios stogo dangos gamykloje Baltijos šalyse Naujojoje Akmenėje jau daugiau nei 20 metų.

• Gaminant Eternit Klasika, naudojama saugumo technologija Safety Strips®. Specialios saugumo juostelės užtikrina, kad darbas ant stogo bus saugus.

• Su originaliomis rankų darbo detalėmis stogas atrodys vientisas ir išbaigtas. Šie priedai gaminami iš tos pačios, pluoštinio cemento, medžiagos, todėl stogas neturės tarpusavyje nederančių elementų ar „svetimkūnių“.

• Dėl giluminio ir tolygaus dažymo technologijos CurtCoat® panaudojimo gamybos procese, lakštai nudažomi itin kokybiškai - sukuriamas lygus dažų paviršius, kuris užtikrina lakštų padengimo ilgaamžiškumą ir atsparumą.

• Banguotiems lakštams nudažyti naudojami specialūs difuziški dažai, kurie leidžia stogui kvėpuoti. Naudojant šiuos dažus, nesukuriamas šiltnamio efektas pastato viduje, todėl nesikaupia kondensatas. Taip apsaugomos namo konstrukcijos, apšiltinimo sluoksnis nuo sudrėkimo.

Šiferis Eternit Klasika - puikiai dera ant vidutinio ploto stogų. Tai idealus sprendimas tiems, kurie nori renovuoti sodybos stogą su šiuolaikine danga, išlaikant autentiškumą. Banguoti lakštai Eternit Klasika puikiai dera ant vidutinio ploto stogų.  Klasika M yra idealus sprendimas tiems, kurie nori renovuoti sodybos stogą su šiuolaikine danga, išlaikant autentiškumą.

Naujiena - Eternit Klasika dabar su saugumo juostelėmis Safety Strips!

Banguoti lakštai, gaminami iš natūralių medžiagų: cemento, celiuliozės, kenksmingąjį asbestą pakeitusios pluoštinės armuojančios medžiagos PVA bei stabilumą užtikrinančio silamo.

Spalvos: Nedažyta (BL00), Klasikinė raudona (BL11), Tamsiai raudona (BL12), Tamsiai ruda (BL21), Vyšninė (BL22), Tamsiai žalia (BL31), Juoda (BL91), Grafito (BL92).

Eternit Klasika
Bangų skaičius8
Plotis1130 mm
Ilgis1250 mm
Storis6,0±0,6 mm
Svoris17,5±0,5 kg
Šoninis užleidimas80 mm
Išilginis užleidimas150 mm
Naudingas plotis1050 mm
Naudingas ilgis1100 mm
Naudingas plotas1,15 m2/vnt
Mažiausias nuolydis*
Rekomenduojamas nuolydis≥15°
Tvirtinimo grebėstų skaičius vienam lakštui atremti3 vnt.
Atstumas tarp grebėstų centrų550 mm
Bangos aukštis46±2mm
Vidutinės lakštų sąnaudos 1 m2 stogo0,87 vnt.
Vidutinės sraigtų sąnaudos 1 m2 stogo2,7 vnt.
Vidutinės grebėstų sąnaudos 1 m2 stogo1,9 m
Kiekis ant padėklo100 vnt.
*naudojant papildomą hidroizoliaciją.

Vidutinės medžiagų sąnaudos 1 m² stogo dangos:

• Lapai: 0,87 vnt/m²
• Varžtai: 2,7 vnt/m²
• Grebėstai: 1,0 m/m²

Savybės:

  • atsparumas kenkėjams;
  • atsparumas ugniai;
  • atsparumas atmosferiniam poveikiui;
  • atsparumas UV spindulių poveikiui, spalvos stabilumas;
  • atvirumas difuzijai, drėgmės savireguliacija;
  • garso slopinimo efektas;
  • taupumas.

Katalogas

Montavimo instrukcija

3D skaičiuoklė

 Artimiausias RAL spalvos kodasGarantija spalvai
Eternit Nedažyta (BL00)RAL70000
Eternit Klasikinė raudona (BL11)RAL80045
Eternit Tamsiai raudona (BL12)RAL30095
Eternit Ruda (BL21)RAL80175
Eternit Vyšninė (BL22)RAL30095
Eternit Žalia (BL31)RAL60205
Eternit Juoda (BL91)RAL70165
Eternit Grafito (BL92)RAL70245

„Eternit Klasika“ - tai tradicinio profilio banguoti lakštai, turintys tokį patį plotį ir tokios pat formos bangas, kaip asbestinis šiferis. Šie lakštai namui suteikia klasikinį vaizdą, todėl jūsų sodyba ar namas visuomet atrodys tvarkinga ir deranti prie supančios aplinkos.

„Eternit Klasika“ turi gamykloje nupjautus kampus, todėl lakštus sumontuoti paprasta, greita ir pigu, o optimalus lakšto dydis leidžia patogiai dengti didelio ploto stogus.

Šio profilio lakštus „Eternit Baltic“ gamina jau daugiau nei 20 metų, todėl pasirinkę juos neapsiriksite. Tai saugus ir patikimas sprendimas, ypač tinkantis senų pastatų renovacijai, nes nereikia keisti stogo konstruktyvo ir grebėstų.

linija

UAB „Eternit Baltic“ gaminamiems pluoštinio cemento banguotiems lakštams (šiferiui) yra suteikiama 30 metų garantija. Garantija padengimo pastovumui (dažytam paviršiui): 5 metai.
Įmonės produktų kokybei užtikrinti ir kontroliuoti yra įdiegti net trys tarptautiniai standartai (ISO 9001:2008, ISO 14001:2005 ir OHSAS 18001:2007 reikalavimų atitikimui.) Pagal šių standartų reikalavimus įdiegta integruota kokybės vadybos, aplinkos apsaugos vadybos bei darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistema. Suteiktas tarptautinis kokybės vadybos sertifikatas patvirtina, kad UAB „Eternit Baltic“ planuoja, vykdo, kontroliuoja, analizuoja ir fiksuoja įmonėje vykstančius procesus taip, kaip reikalaujama. Tai reiškia, kad įmonė perka žaliavas iš patikimų teikėjų, gamybos, tiekimo ir visi kiti procesai vykdomi taip, kaip reikalaujama.

Banguoti lakštai – tai saugi beasbestinė stogo danga, gaminama iš cemento, kalkakmenio, celiuliozės, vandens bei asbestą pakeitusio PVA pluošto. Pluoštinis cementas pasižymi puikiais atsparumo aplinkos poveikiui bei patvarumo rodikliais, tad stogo danga tarnaus ilgai, nereikalaus priežiūros ir atrodys estetiškai. Pluoštinis cementas yra vertinamas dėl cheminio neutralumo - į aplinką neišskiria jokių cheminių medžiagų ir nesąveikauja su kitomis kenksmingomis medžiagomis. Be to, pats gamybos procesas ekologiškas - gaminant pluoštinį cementą nelieka jokių antrinių žaliavų. Banguoti lakštai yra gaminami vienintelėje tokios stogo dangos gamykloje Baltijos šalyse Naujojoje Akmenėje jau daugiau nei 20 metų.

VIDEO

Užduokite klausimą

Registracija nereikalinga

Jeigu neraodote tinkamo atsakymo, užduokite klausimą užpildę formą žemiau.

(nebūtina pildyti)
*(Privalo, kad būtumėte informuoti apie atsakymą)
Path: > > > Beasbestinis šiferis Eternit Klasika 1130 x 1250 mm, nedažyta

Atsisiųsti

11 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: