Beasbestinis šiferis Eternit Agro 1750 x 1130 mm, nedažytas - Prestėja

ETERNIT banguoti lakštai

Informacija

Gamintojai

Perkamiausios

  • Niko kaminų sistemos

Sumažinta kaina!

-2,32 €

Beasbestinis šiferis Eternit Agro 1750 x 1130 mm

Beasbestinis šiferis Eternit Agro L 1750 x 1130 mm, nedažyta

Nauja prekė

Eternit

Beasbestinis šiferis Eternit Agro L 1750 x 1130 mm, Eternit

Užtikrintas pasirinkimas kiekvienam ūkiui

Smulkiau

13,17 € su PVM

15,49 € su PVM

6,65 € už m2

25 kg
  • Nedažyta (BL00)

Prekė parduodama tik pakuotėmis, po 100 vnt. šios prekės

Charakteristikos

Ilgis1750
Plotis1130
PaviršiusLygus
GamyklaEternit
Kilmės šalisLietuva

Apie prekę

agro

„Eternit Agro“ lakštai skirti ūkininkams, kurie ieško saugios ir patikimos stogo dangos, pritaikytos jų ūkio šakai ir sudarančios gerą mikroklimatą gyvūnams bei sandėliuojamai produkcijai.

Gaminant „Eternit Agro“ lakštus, naudojama saugumo technologija Safety Strips®. Specialios saugumo juostelės užtikrina, jog lakštai atlaikys dideles apkrovas, o darbas ant stogo bus saugus.

Banguotiems lakštams nudažyti naudojami specialūs difuziški dažai, kurie leidžia stogui kvėpuoti. Naudojant šiuos dažus, nesukuriamas šiltnamio efektas pastato viduje, todėl nesikaupia kondensatas. Taip apsaugomos namo konstrukcijos, apšiltinimo sluoksnis nuo sudrėkimo.

Privalumai:

Gera garso izoliacija

Banguoti lakštai iš pluoštinio cemento pasižymi ne tik labai geromis šiluminėmis savybėmis,bet ir aukštos kokybės garso izoliacija. Dėl šios akustinės savybės stipriai sumažinama gyvūnų patiriamo streso tikimybė, be to, tampa maloniau dirbti tokioje aplinkoje. Lietuvos sveikatos mokslų universiteto mokslininkai pažymi, kad gyvūnų laikymo vietose triukšmo lygis neturėtų viršyti 70 – 80 dB.

Nedegi medžiaga

Pluoštinis cementas yra nedegus. Mūsų banguoti lakštai taip pat pasižymi puikiomis priešgaisrinėmis savybėmis (degumo klasė A2-s1, d0 pagal EN 13501-1).

Atsparumas cheminiam poveikiui

Pluoštinis cementas nepūva, jo neveikia pelėsiai, bakterijos, kenkėjai ir cheminės medžiagos. Prie pluoštinio cemento lakštų nelimpa purvas, ant jo nesidaugina bakterijos. Mūsų siūlomi banguoti lakštai padės sukurti optimalią aplinką laikomiems gyvūnams ir produktams.

Optimali ventiliacija

Pluoštinis cementas yra natūraliai orui pralaidi medžiaga, mažinanti kondensato susidarymą ir neleidžianti formuotis rūdims. Todėl stogas yra atsparesnis aplinkos poveikiui net ir tada, kai sąlygos yra itin skatinančios koroziją (pavyzdžiui, fermose, kur išsiskiria didelis azoto kiekis). Be to, banguotų lakštų dažai yra difuziški ir leidžia stogui kvėpuoti. Gerai vėdinamoje patalpoje gyvūnai jausis geriau. Iki visiško minimumo sumažinamas, dėl karščio arba krintančių susikondensavusių vandens lašų, gyvūnų patiriamas stresas

Eternit AGRO lakštai turi tokį pat ilgį ir plotį kaip ir senieji asbestiniai lakštai. Šie lakštai yra pakankamai dideli, kad jais būtų galima dengti didelio ploto stogus, tačiau pakankamai patogūs, kad jų dengimui nereikėtų didelių investicijų į įrangą. Lakštas sveria apie 25 kilogramus, todėl jį pakelia ir vienas žmogus. Su senuoju asbestiniu lakštu sutampantys matmenys ir profilis reiškia, kad medinė stogo konstrukcija naujam lakštui yra tokia pati kaip ir senajam lakštui naudota konstrukcija.

Banguoti lakštai, gaminami iš natūralių medžiagų: cemento, celiuliozės, kenksmingąjį asbestą pakeitusios pluoštinės armuojančios medžiagos PVA bei stabilumą užtikrinančio silamo.

Spalvos: Nedažyta (BL00), Klasikinė raudona (BL11), Tamsiai raudona (BL12), Tamsiai ruda (BL21), Vyšninė (BL22), Tamsiai žalia (BL31), Juoda (BL91), Grafito (BL92).

Eternit Agro L
Bangų skaičius8
Plotis1130 mm
Ilgis1750 mm
Storis6,0±0,6 mm
Svoris25±1 kg
Šoninis užleidimas80 mm
Išilginis užleidimas150 mm
Naudingas plotis1050 mm
Naudingas ilgis1600 mm
Naudingas plotas1,68 m2/vnt
Mažiausias nuolydis*
Rekomenduojamas nuolydis≥15°
Tvirtinimo grebėstų skaičius vienam lakštui atremti3 vnt.
Atstumas tarp grebėstų centrų800 mm
Bangos aukštis46±2mm
Vidutinės lakštų sąnaudos 1 m2 stogo0,6 vnt.
Vidutinės sraigtų sąnaudos 1 m2 stogo2,7 vnt.
Vidutinės grebėstų sąnaudos 1 m2 stogo1,3 m
Kiekis ant padėklo100 vnt.
*naudojant papildomą hidroizoliaciją.

Vidutinės medžiagų sąnaudos 1 m² stogo dangos:

• Lapai: 0,6 vnt/m²
• Varžtai: 1,8 vnt/m²

Savybės:

  • atsparumas kenkėjams;
  • atsparumas ugniai;
  • atsparumas atmosferiniam poveikiui;
  • atsparumas UV spindulių poveikiui, spalvos stabilumas;
  • atvirumas difuzijai, drėgmės savireguliacija;
  • garso slopinimo efektas;
  • taupumas.

Katalogas

Montavimo instrukcija

3D skaičiuoklė

 Artimiausias RAL spalvos kodasGarantija spalvai
Eternit Nedažyta (BL00)RAL70000
Eternit Klasikinė raudona (BL11)RAL80045
Eternit Tamsiai raudona (BL12)RAL30095
Eternit Ruda (BL21)RAL80175
Eternit Vyšninė (BL22)RAL30095
Eternit Žalia (BL31)RAL60205
Eternit Juoda (BL91)RAL70165
Eternit Grafito (BL92)RAL70245

Gaminant „Eternit Agro“ lakštus, naudojama saugumo technologija Safety Strips®. Specialios saugumo juostelės užtikrina, jog lakštai atlaikys dideles apkrovas, o darbas ant stogo bus saugus. Lakštai atsparūs cheminiam poveikiui, rūgštims, šarmams ir agresyviai aplinkai, kas labai svarbu įrengiant fermas.

Su originaliomis rankų darbo detalėmis stogas atrodys vientisas ir išbaigtas. Šie priedai gaminami iš tos pačios, pluoštinio cemento, medžiagos, todėl stogas neturės tarpusavyje nederančių elementų ar „svetimkūnių“.Dėl giluminio ir tolygaus dažymo technologijos CurtCoat® panaudojimo gamybos procese, lakštai nudažomi itin kokybiškai - sukuriamas lygus dažų paviršius, kuris užtikrina lakštų padengimo ilgaamžiškumą ir atsparumą. Banguotiems lakštams nudažyti naudojami specialūs difuziški dažai, kurie leidžia stogui kvėpuoti. Naudojant šiuos dažus, nesukuriamas šiltnamio efektas pastato viduje, todėl nesikaupia kondensatas. Taip apsaugomos namo konstrukcijos, apšiltinimo sluoksnis nuo sudrėkimo.

linija

UAB „Eternit Baltic“ gaminamiems pluoštinio cemento banguotiems lakštams (šiferiui) yra suteikiama 30 metų garantija. Garantija padengimo pastovumui (dažytam paviršiui): 5 metai.
Įmonės produktų kokybei užtikrinti ir kontroliuoti yra įdiegti net trys tarptautiniai standartai (ISO 9001:2008, ISO 14001:2005 ir OHSAS 18001:2007 reikalavimų atitikimui.) Pagal šių standartų reikalavimus įdiegta integruota kokybės vadybos, aplinkos apsaugos vadybos bei darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistema. Suteiktas tarptautinis kokybės vadybos sertifikatas patvirtina, kad UAB „Eternit Baltic“ planuoja, vykdo, kontroliuoja, analizuoja ir fiksuoja įmonėje vykstančius procesus taip, kaip reikalaujama. Tai reiškia, kad įmonė perka žaliavas iš patikimų teikėjų, gamybos, tiekimo ir visi kiti procesai vykdomi taip, kaip reikalaujama.

VIDEO

Užduokite klausimą

Registracija nereikalinga

Jeigu neraodote tinkamo atsakymo, užduokite klausimą užpildę formą žemiau.

(nebūtina pildyti)
*(Privalo, kad būtumėte informuoti apie atsakymą)
Path: > > > Beasbestinis šiferis Eternit Agro L 1750 x 1130 mm, nedažyta

Atsisiųsti

11 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: