Atlas WODER E, greitai džiūstanti hidroizoliacija, 5 kg - Prestėja

HIDROIZOLIACIJA

Informacija

Gamintojai

Perkamiausios

  • Niko kaminų sistemos

Sumažinta kaina!

-12%

Atlas WODER E

Tik internetu

Atlas WODER E, greitai džiūstanti hidroizoliacija, 5 kg

891006

Nauja prekė

ATLAS

Atlas WODER E, greitai džiūstanti hidroizoliacija, 5 kg

Rekomenduojama paviršiui po plytelėmis, kurių neveikia suslėgtas vanduo (teka laisva srove) sandarinti vonios kambariuose, virtuvėse, balkonuose ir pan. 

Smulkiau

26,31 € su PVM

29,90 € su PVM

5,26 € už kg

5 kg

Charakteristikos

Prekės tiekimo terminas2-7 d.d.
Svoris, kg/vnt.5
Išeiga1-2 kg/m2
GamyklaAtlas
Kilmės šalisLenkija
TipasHidroizoliacija

Apie prekę

ATLAS WODER E - greitai džiūstanti hidroizoliacija

TipasHidroizoliacijai
Grupėišorės darbams, vidaus darbams
Technologijavienkomponentė
Aprašymai
Rekomenduojama paviršiui po plytelėmis, kurių neveikia suslėgtas vanduo (teka laisva srove) sandarinti vonios kambariuose, virtuvėse, balkonuose ir pan. Sudaro lengvojo tipo izoliaciją. Sandarina paviršius palei sienas ir grindis, apie vandens ir kanalizacijos instaliacijos perėjimus – kartu su joje įleistais GRINDŲ arBA SIENŲ ŽIEDAIS. Skirta cemento, cemento-kalkių ir gipso tinkui, cemento ir anhidrito grindų pagrindui, betonui, gelžbetoniui ir plytų, tuščiavidurių plytų, blokelių mūrui, gipskartonio plokštėms ir pan. sandarinti pastatų viduje ir lauke.
Pagrindinės savybės
● saugo nuo drėgmės ● ypač elastinga ● apsaugos nuo vandens izoliacijos produktų rinkinio sudedamoji dalis
Naujoviška technologija
ATLAS WODER E – naujoviška medžiaga, kurio receptūrą sudaro tik aukščiausios kokybės vandeniu skiedžiamos kopolimerų dispersijos ir specialiai parinkti užpildai bei priedai. Kruopščiai parinktos proporcijos užtikrina optimalius paruoštos dangos parametrus, todėl susidaro vandeniui nelaidi ir plyšių neturinti medžiaga, kuri populiariai vadinama greitai džiūstančia skystąja plėvele. Naudojama kartu su papildomais produktais, pvz., sandarinimo juostomis ir specialiomis jungėmis, leidžia gauti 100 % sandarią dangą net sudėtinguose paviršiuose.
Paskirtis
SAVYBĖS

ATLAS WODER E gaminama kaip paruošta naudoti masė polimerų dispersijų, užpildų ir modifikatorių pagrindu.

Greičiau džiūsta – kitus sluoksnius galima kloti po 1 valandos, o keramines dangas galima įrengti jau po:

- 2 valandų izoliacijos nuo drėgmės (vonios kambariuose, virtuvėse) atveju,

- 4 valandų izoliacijos nuo vandens (balkonuose) atveju

Yra ypač elastinga – gali būti naudojama ant grindinio ir sieninio šildymo sistemų pagrindų bei kitų deformacijoms paveikių paviršių.

Yra atspari įtrūkių pagrinde atsiradimui – dėl specialių polimerų masė sulaiko įtrūkius iki 0,8 mm pločio, vadinasi, hidroizoliacija lieka sandari net, jeigu pagrindas po ja sutrūkinėja.

Ypač gerai sukimba su įprastais statybiniais pagrindais – pvz., su betonu apie 2,2 MPa.

Atsparumas šalčiui – nepraranda savo savybių net po daugelio užšalimo ir atšilimo ciklų.

Atspari UV spinduliams, šalčiui ir senėjimui.

Sudaro sandarią dangą – sudaro ploną dangą (kurią būtina apsaugoti nuo mechaninių pažeidimų, pvz., dėl pėsčiųjų eismo ar smūgių – būtina išlieti apsauginį sluoksnį, tinkuoti arba pakloti plytelių dangą).

Galima naudoti tiesiogiai po plytelėmis – atstoja tolį ir įprastas plėveles, ant kurių būtina išlieti apsauginį sluoksnį prieš klijuojant plyteles.

Besiūlė medžiaga – medžiaga leidžia gauti ištisinę dangą, kuriai nereikia užlaidų ir specialių sujungimų, kaip tai daroma ritininių medžiagų atveju. Tai leidžia išvengti nesandarių vietų atsiradimo sujungimuose ir padeda lengvai užsandarinti kritines vietas.

Gali būti naudojama plačiu temperatūros diapazonu – medžiagą galima kloti, kai pagrindo ir aplinkos temperatūra nuo 5 iki 30 °C.

Patogu ir lengva naudoti – izoliaciją dispersijos pavidalu prieš naudojant tereikia tik išmaišyti pakuotės turinį. Lengvai tepama ant gipso kartono, OSB plokščių, cementinio ar gipsinio tinko, metalinių ir PVC elementų.

Galima pamažu sunaudoti per 12 mėnesių – nors kibirėlis buvo atidarytas ir sunaudota tik dalis, likusią dalį galima naudoti visą tinkamumo naudoti laikotarpį, t. y. 12 mėnesių nuo pagaminimo datos.

Galima lengvai kontroliuoti tepamo sluoksnio storį – tepant ir teptuku, ir voleliu, ir plienine mente.

Beveik nesusitraukia – linijinis susitraukimas yra beveik minimalus – džiūdama neatsiranda cementiniams mišiniams būdingų skilimų ir įtrūkių dėl susitraukimo.Paskirtis

ATLAS WODER E skirta šlapių patalpų (vonios kambarių, dušo kabinų ir pan.) ir balkonų apsauginei izoliacijai nuo vandens įrengti.

Leidžia įrengti elastingą kampų ir kompensacijų apsaugą – kartu su joje įleista JUOSTA ir SANDARINIMO KAMPAIS ATLAS arba juosta ir kampais ATLAS HYDROBAND 3G saugo sienų ir juodgrindžių sandūrų kraštus ir kompensacinius tarpus.

Sandarina paviršius palei sienas ir grindis, apie vandens ir kanalizacijos instaliacijos perėjimus – kartu su joje įleistais GRINDŲ ARBA SIENŲ ŽIEDAIS.
Hidroizoliacijos įrengimas Pagrindo paruošimas

 

Pagrindas turi būti:

stabilus – užtektinai tvirtas, atsparus deformacijoms, nepadengtas sukibimą silpninančiomis medžiagomis ir išdžiovintas. Esamus pagrindo įtrūkius ir ištrupėjimus mechaniniu būdu praplatinti ir užpildyti cementiniu skiediniu, pvz., ATLAS TEN-10, ATLAS ZW 330. Dulkančius ir gipsinių medžiagų pagrindus būtina nušveisti ir nuvalyti dulkes.

lygus – didesniems pagrindo nelygumams lyginti naudoti, pvz., lyginamuosius skiedinius ATLAS ZW 330, juodgrindžių skiedinius ATLAS SMS, SAM arba POSTAR.

nuvalytas – būtina pašalinti sluoksnius, galinčius susilpninti hidroizoliacinės dangos sukibimą, ypač dulkes, nešvarumus, kalkes, alyvą, tepalus, vašką, druskų nuosėdas, aliejinių ir emulsinių dažų likučius; dumbliais, grybeliais ir pan. padengtą pagrindą būtina nuvalyti ATLAS MYKOS preparatu,

sausas – paviršius turi būti visiškai išdžiūvęs, patikrinti „plėvelės bandymu“. Maždaug 1 m² paviršiuje pakloti plastikine plėvelę. Jeigu po maždaug keliolikos valandų vidinėje plėvelės pusėje atsiranda kondensuotų vandens garų, toks pagrindas dar nėra tinkamas tepti ATLAS WODER E. Ką tik įrengtus paviršius, pvz., tinką ar grindis, galima sandarinti tik visiškai jiems išdžiūvus, bet ne anksčiau nei po 14 dienų nuo jų įrengimo.

gruntuotas – ATLAS UNI-GRUNT arba ATLAS UNI-GRUNT PLUS – kai pagrindo sugertis yra per aukšta ar nevienoda.

Masės paruošimas

ATLAS WODER E gaminama kaip paruošta naudoti, vienalytė pasta. Negalima jos maišyti su kitomis medžiagomis, skiesti ar tirštinti. Atidarius kibirėlį jo turinį būtina išmaišyti, kad suvienodėtų konsistencija (rekomenduojama naudoti lėtaeigį gręžtuvą).

Sandarinimas

Sandarinimo dangą būtina įrengti ne mažiau nei dviejų hidroizoliacijos sluoksnių. Pirmąjį sluoksnį tepti teptukus, pradedant nuo vietų, kuriose papildomai naudojamos ATLAS SANDARINIMO JUOSTOS, KAMPAI IR ŽIEDAI.  Šie priedai įleidžiami į ką tik užteptą masę WODER E. Antrąjį sluoksnį galima pradėti kloti visiškai išdžiūvus pirmajam (po maždaug 1 valandos).  Kitus sluoksnius tepti teptuku arba plienine mente.

Apdailos darbai

Ant susidariusio sandarinimo sluoksnio (po maždaug 4–6 val.) būtina pakloti grindis, tinką ar dangą. Sandarinamus paviršius būtina saugoti apie 3 dienas nuo vandens poveikio.
Sąnaudos

Bendrasis dangos storis turėtų būti parenkamas pagal vandens poveikio sandarinamam paviršiui sąlygas.

Hidroizoliacijos rūšis – naudojimo vietos pavyzdys

Naudojimo būdas

Sąnaudos, kg/m²

nuo drėgmės – vonios kambarys, virtuvė.

I sluoksnį teptuku II sluoksnį teptuku arba voleliu

1,0

nuo vandens – balkonas

I sluoksnį teptuku II sluoksnį 4 mm dantyta mente

2,0

PAKUOTĖS

Plastikiniai kibirėliai: 2 kg, 5 kg, 15 kg.

Užduokite klausimą

Registracija nereikalinga

Jeigu neraodote tinkamo atsakymo, užduokite klausimą užpildę formą žemiau.

(nebūtina pildyti)
*(Privalo, kad būtumėte informuoti apie atsakymą)
Path: > > > Atlas WODER E, greitai džiūstanti hidroizoliacija, 5 kg

Atsisiųsti

Priedai

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: