Šaltas asfaltas duobėms, 25kg, Guttasfalto - Prestėja

Home

Informacija

Gamintojai

Perkamiausios

 • Niko kaminų sistemos

Tik internetu

Šaltas asfaltas duobėms, 25kg, Guttasfalto

7040001

Nauja prekė

Gutta

Šaltas asfaltas duobėms yra aukštos kokybės asfaltas, skirtas užlopyti mažas bei dideles duobes, įvairius kelio dangos nelygumus, plyšius, vėžes ir pan. Tokiu būdu lengvai ir ypač paprastai gali būti taisomi keliai, privažiavimai prie gyvenamųjų namų, automobilių stovėjimo, sporto, vaikų žaidimų aikštelės, šaligatviai, ir pan.

Smulkiau

KiekisKainaSutaupote
40 6,93 € Iki 15,60 €

7,32 € su PVM

25.05 kg

Charakteristikos

Prekės tiekimo terminas2-7 d.d.
Pakuotė:25 kg
Svoris, kg/vnt.25
Kiekis vnt/pad.40
GamyklaGutta
Kilmės šalisLenkija

Apie prekę

Šaltas asfaltas duobėms – tai naujos technologijos, aukštos kokybės asfaltas, skirtas užlopyti mažas bei dideles duobes, įvairius kelio dangos nelygumus, plyšius, vėžes ir pan.. Tokiu būdu lengvai ir ypač paprastai gali būti taisomi keliai, privažiavimai prie gyvenamųjų namų, automobilių stovėjimo, sporto, vaikų žaidimų aikštelės, šaligatviai, ir pan. Tai unikalus naujas produktas kiekvienam, kuris rūpinasi savo kiemu, jo aplinka ir savo mašinos gerove. Jis skirtas tiek individualiam vartotojui, tiek kelio dangos priežiūros profesionalui.

Produkto paskirtis:

QPR-S mišinys yra skirtas transporto ir kelių statybai asfaltbetonio dangos priežiūrai ištisus metus, miesto ir užmiesčio keliuose, asfaltbetonio ir betono paviršių remontui, tranšėjų paviršių sandarinimui, kelio paviršių deformacijų remontui, duobių užpildymui, iškilimų, sienų ar ortakių užpildymas ir kabelių ir siūlių, kelio dangos profiliavimui, stovėjimo aikštelių šaligatvių, paviršių aplink metalinius komponentus (pvz., nuotekų dangčių, gręžinių, tramvajų ir geležinkelio pervažų) remontui.

Vienoje šalto asfalto pakuotėje yra 25kg. Tokio maišo užtenka užpildyti beveik 1m2 dydžio apie 2-3 cm gylio duobę.

Šalto asfalto duobėms naudojimas. 

 1. Duobę reikia išvalyti nuo šiukšlių, nutrupėjusių dalių ir  dulkių. Rekomenduojama išvalytos duobės dugną ir kraštus patepti bitumo emulsija (bitumo mastika) IZOHAN DYSPERBIT - tai padės paderinti šalto asfalto sukibimą su seno asfalto, kuriame yra duobė, paviršiumi.

 2. Paruošus duobę, kastuvu ar semtuvu sudėti šaltą asfaltą.

 3. Tolygiai užpildžius duobę, suformuokite šalto asfalto perteklių – suformuokite kauburėlį apie 2-5cm viršaus (priklausomai nuo duobės gylio - kuo gilesnė duobė, tuo didesnį kauburėlį reikia suformuoti). Šis perteklius išnyks, nes reikės sutrombuoti – patankinti supiltą asfaltą į duobę.

 4. Paėmę tankinimo įrankį, sutankinkite naujai užpiltą duobę.

Kiek šalto asfalto reikia duobei užtaisyti. Vienoje šalto asfalto pakuotėje yra 25kg. Tokio maišo užtenka užpildyti beveik 1m2 dydžio apie 2-3 cm gylio duobę. Įvertinkite, kad duobių forma nebūna taisyklinga (nelygūs kraštai, nevienodas gylis) ir tankinant asfaltas užpildo duobės nelygumus ir sulenda į įvairius tarpelius. Todėl dažnai šalto asfalto susinaudoja šiek tiek daugiau nei įvertinus pradinį duobės dydį.

Šalto asfalto naudojimas šaltuoju metų laiku. Dar vienas šalto asfalto privalumas yra tas, kad jį galima naudoti ne tik kai lauke šilta, bet ir šaltuoju metų laiku – žiemą, rudenį, pavasarį. Tiesiog reikia žinoti, kad kuo vėsiau, tuo šaltas asfaltas pakuotėje bus kietesnis, sustingęs ir nepavyks tinkamai jo panaudoti, palyginti duobėje. Prieš naudojimą būtina palaikyti šalto asfalto pakuotes kuo šiltesnėje patalpoje. O kai neplanuojate jo naudoti, jį galite laikyti ir lauke, svarbu, kad nebūtų pažeisti, praplyšę pakuočių maišai.

Produkto privalumai:

 1.        Aiški montavimo instrukcija su iliustracijomis vartotojui
 2.        Sertifikuotas produktas
 3.        Gutta kokybė
 4.        Ilgas galiojimo terminas net 5 mėn.
 5.        Tvirta pakuotė

saltas-asfaltas

line

Pagaminta Lenkijoje

Užduokite klausimą

Registracija nereikalinga

3 Atsakyta į klausimą (-us)

Jeigu neraodote tinkamo atsakymo, užduokite klausimą užpildę formą žemiau.

(nebūtina pildyti)
*(Privalo, kad būtumėte informuoti apie atsakymą)
 • Paklausė svečias
  on 2021-03-31
  Laba diena, norėjau pasiteirauti kiek kainuoja 5 maišelių šalto asfalto pristatymas į Mastaičius, Kauno r.? Atsakymas:
  Sveiki, atsakymas išsiųstas el.paštu.
 • Paklausė svečias
  on 2022-11-15
  Ar asfaltas turi eksploatacinių savybių deklaraciją, išduotą pagal STR STR 1.01.04:2015 "Statybos produktų, neturinčių darniųjų techninių specifikacijų, eksploatacinių savybių pastovumo vertinimas, tikrinimas ir deklaravimas. Bandymų laboratorijų ir sertifikavimo įstaigų paskyrimas. Nacionaliniai techniniai įvertinimai ir techninio vertinimo įstaigų paskyrimas ir paskelbimas" Atsakymas:
  Sveiki, atsakymas išsiųstas el.paštu.
 • Paklausė Žydrūnė
  on 2023-02-09
  Laba diena, Kalbėjom telefonu dėl šalto asfalto. Kaip ir minėjau pirktume 3 paletes. Reikalinga išankstinė sąskaita Jonavos rajono savivaldybės adminustracija Užusalių seniūnija Įmonės kodas: 188769070Pristatymo adresas Taikos g 68,, Užusalių k. , Užusalių sen., Jonavos r.Kontaktinis tel. 8-656 13708 Žydrūnė Medvedevienė Viešojo ūkio specialistė Ačiū Prašau praneškite prieš dieną apie suplanuotą atvežimą. Atsakymas:
  Sveiki, atsakymas išsiųstas el.paštu.
Path: > Šaltas asfaltas duobėms, 25kg, Guttasfalto

Atsisiųsti

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: