MOKRA KOSTKA R, impregnantas grindinio trinkelėms ir betonui, šlapio grindinio efektas, 3 L, JURGA I PRESTĖJA

IMPREGNAVIMO, SANDARINIMO, KLIJAVIMO IR KITOS MEDŽIAGOS

Informacija

Gamintojai

Perkamiausios

  • Niko kaminų sistemos

Tik internetu

MOKRA KOSTKA R, impregnantas grindinio trinkelėms ir betonui, šlapio grindinio efektas, 3 L, JURGA

895134

Nauja prekė

Jurga

MOKRA KOSTKA R Skiediklinis impregnantas grindinio trinkelėms ir betonui

Skirtas grindinio trinkelių, briaunų, šaligatvio plytelių, betoninių tvorų, pamatinių blokelių, natūralių ir spalvotų betono gaminių, bei kitų betono ir monolitinių gaminių impregnavimui.

Smulkiau

47,50 € su PVM

50,00 € su PVM

15,83 € už l

3.1 kg

Charakteristikos

Prekės tiekimo terminas1-5 d.d.
Pakuotė:3 L
Pakuotės svoris, kg3
SpalvaBespalvis
Išeiga1l maždaug nuo 7m² iki 15m²
GamyklaJurga
Kilmės šalisLenkija
TipasImpregnantas

Apie prekę

MOKRA KOSTKA R Skiediklinis impregnantas grindinio trinkelėms ir betonui

Savybės 

„MOKA KOSTKA R“ - tai vieno komponento, giliai įsiskverbiantis impregnantas aukščiausios kokybės silanų ir siloksanų pagrindu. Skirtas betoninių paviršių apsaugai. Suteikia paviršiams hidrofobines savybes, apsaugo nuo drėgmės prasiskverbimo į mikroįtrūkimus ir poras, apsaugo impregnuotus paviršius nuo užšalančio vandens sukeliamų pažeidimų. Preparatas gaivina ir paryškina impregnuotų paviršių spalvą. Sukuria paviršiuje apsauginį sluoksnį, suteikdamas taip vadinamąjį „šlapio grindinio efektą“. Mažina paviršiaus teplumą ir palengvina savaiminį paviršiaus išsivalymą atmosferos kritulių įtakoje. Apsaugo nuo pelėsių, grybelio, samanų ir druskos dėmių formavimosi. Produktas neturėtų būti naudojamas glazūruotiems ir poliruotiems paviršiams impregnuoti.

Paskirtis

"MOKRA KOSTKA" tai preparatas, skirtas grindinio trinkelių, briaunų, šaligatvio plytelių, betoninių tvorų, pamatinių blokelių , natūralių ir spalvotų betono gaminių, bei kitų betono ir monolitinių gaminių impregnavimui.

Pagrindo paruošimas

Pagrindas prieš impregnavimą turi būti švarus, sausas, neužšaldytas, be riebalų, alyvos ir organinių nešvarumų, tokių kaip samanos ir kerpės. Dėl impregnuojamų paviršių įvairovės (spalva, žaliava, cheminė sudėtis ir kt.)rekomenduojama atlikti bandymą toje vietoje, kuri nėra labai matoma norint patikrinti nepageidaujamą reakciją (pvz., spalvos pasikeitimą).

Naudojimo būdas

Prieš naudojimą gerai išmaišykite. Preparatą tepkite voleliu, šepečiu arba purškiant. Geresniam efektui pasiekti taikykite mažiausiai 2 preparato sluoksnius. Po pirminio ankstesnio sluoksnio išdžiovinimo tepkite sekančius sluoksnius. Venkite dėmių ir preparato balų susidarymo, perteklių pašalinkite kempine arba medvilniniu audiniu. Naudojimo kai oro ir pagrindo temperatūra yra nuo + 5°C iki + 25°C. Impregnuoto paviršiaus drėgmė neturi viršyti 5%. Produktas savo sudėtyje turi tirpiklių, todėl ji rekomenduojama naudoti išorės darbams. Dirbkite vėdinamose vietose, naudokite akinius ir apsauginius drabužius o taikant purškimo metodą taip pat kvėpavimo takus apsaugantį respiratorių. Impregnuotas paviršius įgauna hidrofobines savybės po maždaug 24 valandų. Džiuvimo metu paviršių apsaugokite nuo lietaus, intensyvios saulės šviesos ir purvo. Pėsčiųjų eismas neleidžiamas iki 12 valandų po impregnavimo. Pabaigus darbus įrankius plaukite skiedikliu. Lengvai užsidegantis produktas, naudojimo metu venkite atvirų ugnies šaltinių.

Sąnaudos

Vieno sluoksnio impregnavimo sąnaudos: 1l maždaug 10m² įprastinės įgerties paviršiams. Realios sąnaudos priklauso nuo impregnuojamos medžiagos, jos įgerties, struktūros ir taikymo metodo.

Galiojimo terminas

Sunaudokite per 24 mėnesius nuo pagaminimo datos nurodytos ant pakuotės. Data yra partijos numeris

Frazės nurodančios grėsmės tipą

Labai degūs skystis ir garai. Įtariama, kad kenkia negimusiam vaikui. Nurijus ir patekus į kvėpavimo takus gali sukelti mirtį. Ilgalaikis arba pakartotinis poveikis gali pakenkti organams (centrinei nervų sistemai). Dirgina odą. Gali sukelti mieguistumą ar galvos svaigimą.

Saugumo priemonės

Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Neįkvėpkite dulkių / dūmų / dujų / rūko / garų / purškimo. Dėvėti apsaugines pirštines / apsauginius drabužius / akių apsaugą / veido apsaugą.

ĮKVĖPUS: Nukentėjusįjį išveskite arba išneškite į gryną orą ir laikykite ramioje padėtyje, kad būtų galima lengvai kvėpuoti. PRARIJUS: Nedelsiant skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ arba kreiptis į gydytoją. PATEKUS ANT ODOS (arba plaukų): nedelsiant pašalinti / nusivilkti visus užterštus drabužius. Nuplaukite odą vandeniu / po dušu. Poveikio arba kontakto atveju: kreipkitės į gydytoją. Laikyti gerai vėdinamoje vietoje. Pakuotę laikyti sandariai uždarytą. Turinį / konteinerį priduokite įgaliotam atliekų gavėjui. Produkte yra tolueno.

Pakuotė

Skardinės 1 litras ir 3 litrai

Papildoma informacija

Preparatas klasifikuojamas kaip pavojingas. Darbo metu dėvėkite tinkamas asmenines apsaugos priemones. Prieš naudodami gaminį, perskaitykite medžiagos saugos duomenų lapą ir išsamias produkto naudojimo sąlygas. Jei kyla abejonių, prieš dirbdami su gaminiu susisiekite su gamintojo techninės konsultacijos skyriumi. Visi techniniai duomenys, paskelbti šiame techniniame duomenų lape, pateikiami esant oro temperatūrai + 23 ° C ir 50% drėgmei. Šiame produkto lape nurodytas produkto vartojimas reiškia tinkamai paruoštą, lygų pagrindą. Gamintojas neturi įtakos netinkamam medžiagos naudojimui, jo naudojimui kitais tikslais ar kitomis sąlygomis, nei aprašyta aukščiau. Teisingas ir efektyvus preparato naudojimas nėra mūsų kontrolės objektas, todėl garantija taikoma tik tiekiamo produkto kokybei. Gamintojas ar jo įgaliotasis atstovas negali būti laikomi atsakingais už nuostolius, patirtus dėl netinkamo produkto naudojimo ar saugojimo. Gamintojas pasilieka teisę keisti šios kortelės turinį, pavyzdžiui, pasikeitus reglamentams, gaminio modifikavimui, techninei pažangai ar kitomis priežastims. Jurga darbuotojai turi teisę teikti tik techninę informaciją ir tik pagal šią techninę kortelę. Informacija, kuri skiriasi nuo šioje kortelėje pateiktos informacijos, turi būti patvirtinta raštu. Kilus abejonėms, kreipkitės į gamintoją. Šis produkto duomenų lapas galioja ir pakeičia visus ankstesnius. 

JURGA PRIEMONIŲ KATALOGAS

VIDEO

Užduokite klausimą

Registracija nereikalinga

1 Atsakyta į klausimą (-us)

Jeigu neraodote tinkamo atsakymo, užduokite klausimą užpildę formą žemiau.

(nebūtina pildyti)
*(Privalo, kad būtumėte informuoti apie atsakymą)
  • Paklausė Ausra
    on 2024-02-13
    Sveiki, duše per plytelių tarpus pradėjo prasisunkti vanduo, gal yra kokia impregnavimo priemonė, naudojama ant plytelių? Atsakymas:
    Laba diena, kokios plytelės ks gamintojas
Path: > > > MOKRA KOSTKA R, impregnantas grindinio trinkelėms ir betonui, šlapio grindinio efektas, 3 L, JURGA

Atsisiųsti

Priedai

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: