Raudonas impregnantas grindinio trinkelėms ir betonui, PROTECT COLOR 1 L, JURGA I PRESTĖJA

IMPREGNAVIMO, SANDARINIMO, KLIJAVIMO IR KITOS MEDŽIAGOS

Informacija

Gamintojai

Perkamiausios

  • Niko kaminų sistemos

Tik internetu

Raudonas impregnantas grindinio trinkelėms ir betonui, PROTECT COLOR 1 L, JURGA

895137-R

Nauja prekė

Jurga

PROTECT COLOR spalvinantis impregnantas, JURGA raudona sp. 1 L

Produktas pasižymi hidrofobinėmis savybėmis ir padidina paviršiaus atsparumą nešvarumams ir aliejams. 

Smulkiau

20,14 € su PVM

21,20 € su PVM

20,14 € už l

1.1 kg

Charakteristikos

Prekės tiekimo terminas5-15 d.d.
Pakuotė:1 L
Pakuotės svoris, kg1
SpalvaRaudona
Išeiga1l maždaug nuo 7m² iki 15m²
GamyklaJurga
Kilmės šalisLenkija
TipasImpregnantas

Apie prekę

PROTECT COLOR - spalvotas impregnantas trinkelėms

Savybės 

Vienkomponentis dažiklis impregnantas, greitai džiūstantis, skirtas dažyti, atnaujinti spalvas ir atnaujinti betono trinkelėms ir kitiems įgeriantiems paviršiams. Impregnantas turi hidrofobinių savybių. Produktas pasižymi hidrofobinėmis savybėmis ir padidina paviršiaus atsparumą nešvarumams ir aliejams. Skirtas išoriniam naudojimui. Atsparus oro sąlygoms (vanduo, sniegas, druskos, UV). 

Pagrindo paruošimas

Naudoti ir anksčiau nedažyti paviršiai turėtų būti išvalyti nuo riebalų ir dulkių. Neatsižvelgiant į tai, sumažės sukibimas su pagrindo danga. Produkto ir aplinkos temperatūra impregnavimo metu
turėtų būti nuo + 10 ° C iki + 25 ° C.

Naudojimo būdas

Prieš naudojimą gerai išmaišykite. Preparatą tepkite voleliu, šepečiu arba purškiant. Geresniam efektui pasiekti taikykite mažiausiai 2 preparato sluoksnius. Po pirminio ankstesnio sluoksnio išdžiovinimo tepkite sekančius sluoksnius. Venkite dėmių ir preparato balų susidarymo, perteklių pašalinkite kempine arba medvilniniu audiniu. Naudojimo kai oro ir pagrindo temperatūra yra nuo + 5°C iki + 25°C. Impregnuoto paviršiaus drėgmė neturi viršyti 5%. Produktas savo sudėtyje turi tirpiklių, todėl ji rekomenduojama naudoti išorės darbams. Dirbkite vėdinamose vietose, naudokite akinius ir apsauginius drabužius o taikant purškimo metodą taip pat kvėpavimo takus apsaugantį respiratorių. Impregnuotas paviršius įgauna hidrofobines savybės po maždaug 24 valandų. Džiūvimo metu paviršių apsaugokite nuo lietaus, intensyvios saulės šviesos ir purvo. Pėsčiųjų eismas neleidžiamas iki 12 valandų po impregnavimo. Pabaigus darbus įrankius plaukite skiedikliu. Lengvai užsidegantis produktas, naudojimo metu venkite atvirų ugnies šaltinių.

Sąnaudos

Vieno sluoksnio impregnavimo sąnaudos: 1l maždaug 10m² įprastinės įgerties paviršiams. Realios sąnaudos priklauso nuo impregnuojamos medžiagos, jos įgerties, struktūros ir taikymo metodo.

Galiojimo terminas

Sunaudokite per 24 mėnesius nuo pagaminimo datos nurodytos ant pakuotės. Data yra partijos numeris

Frazės nurodančios grėsmės tipą

Labai degūs skystis ir garai. Įtariama, kad kenkia negimusiam vaikui. Nurijus ir patekus į kvėpavimo takus gali sukelti mirtį. Ilgalaikis arba pakartotinis poveikis gali pakenkti organams (centrinei nervų sistemai). Dirgina odą. Gali sukelti mieguistumą ar galvos svaigimą.

Saugumo priemonės

Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Neįkvėpkite dulkių / dūmų / dujų / rūko / garų / purškimo. Dėvėti apsaugines pirštines / apsauginius drabužius / akių apsaugą / veido apsaugą.

ĮKVĖPUS: Nukentėjusįjį išveskite arba išneškite į gryną orą ir laikykite ramioje padėtyje, kad būtų galima lengvai kvėpuoti. PRARIJUS: Nedelsiant skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ arba kreiptis į gydytoją. PATEKUS ANT ODOS (arba plaukų): nedelsiant pašalinti / nusivilkti visus užterštus drabužius. Nuplaukite odą vandeniu / po dušu. Poveikio arba kontakto atveju: kreipkitės į gydytoją. Laikyti gerai vėdinamoje vietoje. Pakuotę laikyti sandariai uždarytą. Turinį / konteinerį priduokite įgaliotam atliekų gavėjui. Produkte yra tolueno.

Pakuotė

Skardinės 1 litras ir 2.5 litrai

Papildoma informacija

Preparatas klasifikuojamas kaip pavojingas. Darbo metu dėvėkite tinkamas asmenines apsaugos priemones. Prieš naudodami gaminį, perskaitykite medžiagos saugos duomenų lapą ir išsamias produkto naudojimo sąlygas. Jei kyla abejonių, prieš dirbdami su gaminiu susisiekite su gamintojo techninės konsultacijos skyriumi. Visi techniniai duomenys, paskelbti šiame techniniame duomenų lape, pateikiami esant oro temperatūrai + 23 ° C ir 50% drėgmei. Šiame produkto lape nurodytas produkto vartojimas reiškia tinkamai paruoštą, lygų pagrindą. Gamintojas neturi įtakos netinkamam medžiagos naudojimui, jo naudojimui kitais tikslais ar kitomis sąlygomis, nei aprašyta aukščiau. Teisingas ir efektyvus preparato naudojimas nėra mūsų kontrolės objektas, todėl garantija taikoma tik tiekiamo produkto kokybei. Gamintojas ar jo įgaliotasis atstovas negali būti laikomi atsakingais už nuostolius, patirtus dėl netinkamo produkto naudojimo ar saugojimo. Gamintojas pasilieka teisę keisti šios kortelės turinį, pavyzdžiui, pasikeitus reglamentams, gaminio modifikavimui, techninei pažangai ar kitomis priežastims. Jurga darbuotojai turi teisę teikti tik techninę informaciją ir tik pagal šią techninę kortelę. Informacija, kuri skiriasi nuo šioje kortelėje pateiktos informacijos, turi būti patvirtinta raštu. Kilus abejonėms, kreipkitės į gamintoją. Šis produkto duomenų lapas galioja ir pakeičia visus ankstesnius. 

JURGA PRIEMONIŲ KATALOGAS

VIDEO

Užduokite klausimą

Registracija nereikalinga

Jeigu neraodote tinkamo atsakymo, užduokite klausimą užpildę formą žemiau.

(nebūtina pildyti)
*(Privalo, kad būtumėte informuoti apie atsakymą)
Path: > > > Raudonas impregnantas grindinio trinkelėms ir betonui, PROTECT COLOR 1 L, JURGA

Atsisiųsti

Priedai

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: