ATLAS ELASTINGAS, universalūs plytelių klijai, 10 kg - Prestėja

KLIJAI PLYTELĖMS

Informacija

Gamintojai

Perkamiausios

  • Niko kaminų sistemos

Sumažinta kaina!

-12%

 universalūs plytelių klijai

Tik internetu

ATLAS ELASTINGAS, universalūs plytelių klijai, 10 kg

880003

Nauja prekė

ATLAS

ATLAS ELASTINGAS, universalūs plytelių klijai, 10 kg

Klijai plytelėms klijuoti vonios kambariuose, virtuvėse, koridoriuose ir nedideliuose paviršiuose lauke. Skirti klijuoti mažo ir vidutinio dydžio plytelėms.

Smulkiau

5,24 € su PVM

5,95 € su PVM

0,52 € už kg

10 kg

Charakteristikos

Prekės tiekimo terminas2-7 d.d.
Svoris, kg/vnt.10
Kiekis vnt/pad.48
Išeiga1,5 kg/1 m2/1 mm
GamyklaAtlas
Kilmės šalisLenkija
TipasKlijai

Apie prekę

ELASTINGAS KLIJŲ SKIEDINYS ATLAS - universalūs klijai (2–10 mm) – C1TE tipo

Pagrindasnešildomoms grindims, sienoms, šildomoms grindims
Grupėišorės darbams, vidaus darbams
Technologijaakmens masės, keraminėms grindų, keraminėms sienų, kitoms, klinkeriui
Aprašymai
Klijai plytelėms klijuoti vonios kambariuose, virtuvėse, koridoriuose ir nedideliuose paviršiuose lauke. Skirti klijuoti mažo ir vidutinio dydžio keraminėms (glazūros, terakotos, akmens masės, mozaikos), cemento, akmens ir pan. plytelėms. Galima naudoti mūryti ir paviršiams išlyginti.
Pagrindinės sąvybės
● polimerizuota formulė
● keraminėms plytelėms, įskaitant akmens masės
● pagerinti techniniai parametrai
● ilgesnis atvirasis laikas
● mažesnis slysmas
Pagrindiniai parametrai
● sąnaudos: 1,5 kg/1 m2/1 mm
● sluoksnio storis: 2–10 mm ● sukibimas: min. 0,5 N/mm2
PASKIRTIS
Polimerizuota formulė
Patobulinus klijų darbines savybes, t. y. jų reologiją, naudoti ATLAS KLIJUOJAMĄJĮ SKIEDINĮ galima dar maloniau ir paprasčiau. Elastingumo suteikiančiais priedais praturinti klijai tenkina plytelių klojėjų lūkesčius visais darbų etapais.
Maišymas. Klijai yra mažiau linkę aeruotis ir sudaro homogeninį mišinį – vienalytį pagal komponentų pasklidimą paruoštoje masėje. Ši savybė ir idealiai parinkta skalda užtikrina didžiausią klijų atsparumą.
Tepimas ant glaistyklės. Klijai pasižymi optimaliai parinkta vidine klampa, kuri užtikrina, kad klijai gali būti be nuostolių pernešami iš indo ant glaistyklės ir nuo glaistyklės ant pagrindo.
Pagrindo tepimas. Glaistyklės ir nuo glaistyklės ant pagrindo.
Pagrindo tepimas. Klijai puikiai pasklinda po paviršių – skiedinio sukibimo jėgos yra tiek didelės, kad neleidžia klijams „veltis“ apie glaistyklę (jeigu paviršius yra tinkamai gruntuotas).
Plytelių klijavimas. Idealiai parinkta klampa leidžia lengviau naudoti klijuojamas plyteles.
Idealiai tinka vonios kambariams, virtuvėms, koridoriams, laiptinėms ir nedideliems dekoratyviniams paviršiams pastatų išorėje – gerai priklijuoja plyteles visur, kur nėra būtinybės naudoti mode-liuojamuosius klijus.
Išlygina mineralinius pagrindus – gali būti naudojami sienų ir grindų paviršiams glaistyti.
Galima mūryti plona siūle – skiediniu galima atlikti smulkius mūro darbus, atliekant patalpų apdailą.
Yra galimybė išplėsti naudojimo sritį – galima plyteles klijuoti ant gipskartonio plokščių, taip pat ant šildomų grindų ar sienų, kur šildymas yra elektrinis.
 
Pagrindo rūšis – betonas, remonto skiediniai, cementinis, cemento-kalkių, gipsinis tinkas, gipskartonio plokštės, cementinės ir anhidritinės grindys, netinkuotos plytų, akytos keramikos, akytojo betono, silikatinių elementų sienos.
Klijuojamų plytelių rūšis – mažo ir vidutinio formato; vidutinės įgerties; keraminės (glazūra, terakota, akmens keramika, mozaika), cemento, akmens ir pan.
SAVYBĖS
Dvigubas klijuojamojo sluoksnio storis – nuo 2 iki 10 mm – leidžia plyteles klijuoti ant paviršių su nedideliais nelygumais.
Mažesnis slysmas leidžia plyteles klijuoti „nuo viršaus“ – atitinkanti rekomendacijas, optimaliai parinkta konsistencija ir sluoksnio storis neleidžia klijams tekėti, todėl darbą galima pradėti nuo sienos viršaus ir išvengti pjaustomų plytelių klijavimo matomose vietose.
Ilgesnė tinkamumo trukmė leidžia plyteles pridėti prie klijų net po 30 minučių, kai klijai užtepami ant pagrindo – vienu kartu klijus galima tepti ant didesnio paviršiaus ir taip sumažinti darbų trukmę.
PANAUDOJIMO BŪDAS
Plytelių klijavimas
Pagrindo paruošimas
Pagrindas turi būti:
• stabilus – pakankamai standus ir atitinkamai ilgai brandintas. Brandinimo trukmė yra:
-          naujo tinko ir cementinių besiūlių grindų (klojamų iš paruoštų ATLAS skiedinių) ne mažiau nei 1 savaitė kiekvienam storio cm,
-          anhidritinių besiūlių grindų – ne mažiau nei 2–3 savaitės,
-          betoninių pagrindų ne mažiau nei 28 dienos,
• sausas – be balų,
 lygus – didžiausias klijų sluoksnio storis 10 mm,
• nuvalytas – būtina pašalinti sluoksnius, galinčius susilpninti klijų lipnumą, ypač dulkes, ne-švarumus, kalkes, alyvą, tepalus, vašką, aliejinių ir emulsinių dažų likučius; dumbliais, grybeliais ir pan. padengtą pagrindą būtina nuvalyti ATLAS MYKOS preparatu.
• gruntuotas vienu iš ATLAS preparatų:
-          UNI-GRUNT arba UNI-GRUNT PLUS – jeigu pagrindo įgertis yra per didelė.
-          GRUNTO-PLAST – kai pagrindo įgertis yra maža ar jį dengia sukibimą mažinantys sluoksniai.
 
Klijų tepimas
Klijai tepiami ant pagrindo glotnia plienine glaistykle, paskiau tolygiai paskirstomi ir profiliuojami (jeigu įmanoma – viena kryptimi) dantyta glaistykle. Jeigu plytelės klijuojamos ant grindų ar pastato išorėje, klijus tepti ir ant pagrindo, ir ant plytelių.
 
 
Plytelių klijavimas
Ištepti klijai savo savybes išsaugo maždaug 30 minučių. Per tą laiką būtina pridėti plytelę ir gerai ją prispausti. Prispaustos plytelės sąlyčio su klijais paviršius turėtų būti tolygus ir kiek įmanoma didesnis – ne mažiau nei 2/3 plytelės paviršiaus. Jeigu plytelės klojamos ant grindų ar lauke, rekomenduojama, kad klijai dengtų visą plytelės paviršių. Plyteles spaudžiant siūlėse atsirandantį klijų perteklių būtina sistemingai šalinti.
 
Plytelių padėties koregavimas
Plytelių padėtį galima koreguoti švelniai jas paslenkant klijuojamąja plokštuma. Tai galima padaryti maždaug per 10 minučių, kai plytelės prispaudžiamos.
 
Siūlių užpildymas ir dangos naudojimas
Danga galima vaikščioti ir siūles galima pradėti užpildyti, kai klijai sustingsta, bet ne anksčiau nei po 24 valandų, kai priklijuojamos plytelės. Klijų eksploatacinis atsparumas pasiekiamas po 3 dienų.
SUNAUDOJIMAS

Vidutinės sąnaudos: apie 1,5 kg sausojo mišinio / 1 m2 / 1 mm klijų storio – kai visiškai užpildoma erdvė po plytelėmis. Priklauso nuo pagrindo ir plytelės pačios lygumo. 

Užduokite klausimą

Registracija nereikalinga

Jeigu neraodote tinkamo atsakymo, užduokite klausimą užpildę formą žemiau.

(nebūtina pildyti)
*(Privalo, kad būtumėte informuoti apie atsakymą)
Path: > > > ATLAS ELASTINGAS, universalūs plytelių klijai, 10 kg

Atsisiųsti

Priedai

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: