ATLAS PLUS EXPRESS, 25 kg, plytelių klijai, C2FTES1, 25 kg - Prestėja

KLIJAI PLYTELĖMS

Informacija

Gamintojai

Perkamiausios

 • Niko kaminų sistemos

Sumažinta kaina!

-12%

ATLAS PLUS EXPRESS, 25 kg, plytelių klijai, C2FTES1

Tik internetu

ATLAS PLUS EXPRESS, 25 kg, plytelių klijai, C2FTES1

880013

Nauja prekė

ATLAS

ATLAS PLUS EXPRESS, 25 kg, plytelių klijai, C2FTES1, 25 kg 

greitojo rišimo modeliuojamieji klijai S1 (2-5 mm) – C2FTE tipo
informacija Įsigiję šią prekę jos grąžinti negalėsite

Smulkiau

20,50 € su PVM

23,30 € su PVM

0,82 € už kg

25 kg

Charakteristikos

Prekės tiekimo terminas2-7 d.d.
Svoris, kg/vnt.25
Kiekis vnt/pad.48
Išeiga1,5 kg/1 m2/1 mm
GamyklaAtlas
Kilmės šalisLenkija
TipasKlijai

Apie prekę

ATLAS PLUS EXPRESS - greitojo rišimo modeliuojamieji klijai S1 (2-5 mm) – C2FTE tipo

AprašymaiC2FTE tipo plytelių klijai rekomenduojami dangoms, kurios klojamos per trumpalaikius remontus pastatų viduje ir lauke ant sudėtingo (OSB, senos plytelės, mozaikinis cementas) ir linkusio deformuotis pagrindo (terasos, grindų šildymo sistemos). Skirti mažo, vidutinio ir didelio formato, vidutinės įgerties keraminėms (glazūruotoms, terakotos, klinkerio, akmens masės, mozaikinėms), cementinėms, akmens plytelėms ir pan. klijuoti.
Pagrindinės sąvybės
● rekomenduojami skubiems remonto darbams ● vaikščioti ir užpildyti siūles galima jau po 4 val. ● labai aukštas elastingumas ● ilgesnis atvirasis laikas ● plyteles galima klijuoti nuo viršaus
Pagrindiniai parametrai
● atsparumas deformacijai S1 ● sąnaudos: 1,5 kg/1 m2/1 mm ● sluoksnio storis: 2 – 5 mm ● aukštas sukibimas ≥ 1 N/mm2
PASKIRTIS
Rekomenduojami plytelių dangoms, kurios klojamos atliekant trumpalaikį remontą – visur, kur sudėtinga ar neįmanoma apriboti eismą remontuojamu paviršiumi, pvz., bankuose, parduotuvėse, stotyse, restoranuose, poliklinikose, koridoriuose, komunikaciniuose kanaluose.
ATLAS gaminių rinkinio, skirto dangoms kloti greituoju būdu, elementas – naudojant greitai džiūstančią emulsiją UNI-GRUNT (džiūvimo trukmė 2 val.), klijus PLUS EXPRESS (rišimo trukmė 4 val.) ir siūlių užpildą ARTIS (rišimo trukmė 3 val.) grindų danga galima leisti vaikščioti maždaug po 9 valandų gruntavus pagrindą.
Rekomenduojami klijuoti dangoms, naudojamoms sudėtingomis sąlygomis – dėl nestandartinio pagrindo ar neigiamo aplinkos veiksnių poveikio.
Idealiai tinka deformacijų veikiamoms dangoms – didelis elastingumas puikiai kompensuoja įtempimus:
•šiluminius – balkonų, terasų, fasadų, židinių, šildomų grindų ir sienų,
•mechaninius – medinių perdangų, gipskartonio plokščių, gipsinių-šilkoplaušo/cementinių plokščių, WODER E, WODER W ar WODER DUO tipo elastingos hidroizoliacijos.
Leidžia tvirtinti plyteles ant sudėtingų paviršių – pvz., OSB plokščių, mozaikinio betono, „plyteles ant plytelių“, taip pat ant stipriai prigludusių dažų sluoksnių (pvz., aliejinių dažų), bitumo (vietoje parketo), klijų (vietoje PVC plytelių) ir pan.

Pagrindo rūšis – anksčiau minėti sudėtingi ar deformuojami pagrindai, tinkuotos ir netinkuotos blokelių, tuščiavidurių plytų, plytų sienos, cementinės ir anhidritinės grindys.
Klijuojamų plytelių rūšis – mažo, vidutinio ir didelio formato; vidutinės įgerties; keraminės (glazūra, terakota, klinkeris, akmens keramika, mozaika), cemento, akmens ir pan.
SAVYBĖS
Trumpa rišimo trukmė – plytelėmis galima vaikščioti ir siūles galima užpildyti praėjus 4 valandoms, kai plytelės priklijuojamos.
Ypač elastingi – atsparumas deformacijai S1 - leistinas sustingusių klijų išlinkimas nuo 2,5 iki
5 mm.
Geresnis sukibimas – faktinis sukibimas su betoniniu pagrindu norminėmis sąlygomis yra 2,0 N/mm² (mažiausias reikalaujamas sukibimas pagal standartą yra 1 N/mm²).
Mažesnis slysmas leidžia plyteles klijuoti „nuo viršaus“ – atitinkanti rekomendacijas, optimaliai parinkta konsistencija ir sluoksnio storis neleidžia klijams tekėti, todėl darbą galima pradėti nuo sienos viršaus ir išvengti pjaustomų plytelių klijavimo matomose vietose.
Ilgesnė tinkamumo trukmė leidžia plyteles pridėti prie klijų net po 30 minučių, kai klijai užtepami ant pagrindo – vienu kartu klijus galima tepti ant didesnio paviršiaus ir taip sumažinti darbų trukmę.
PANAUDOJIMO BŪDAS
Plytelių klijavimas
Pagrindo paruošimas
Pagrindas turi būti:
stabilus – pakankamai standus ir atitinkamai ilgai brandintas. Brandinimo trukmė yra:
naujo tinko ir cementinių besiūlių grindų (klojamų iš paruoštų ATLAS skiedinių) ne mažiau
nei 1 savaitė kiekvienam storio cm,
anhidritinių besiūlių grindų – ne mažiau nei 2–3 savaitės,
betoninių pagrindų ne mažiau nei 28 dienos,
sausas – be balų,
lygus – didžiausias klijų sluoksnio storis 5 mm,
nuvalytas – būtina pašalinti sluoksnius, galinčius susilpninti klijų lipnumą, ypač dulkes, nešvarumus, kalkes, alyvą, tepalus, vašką, aliejinių ir emulsinių dažų likučius. Dumbliais, grybeliais ir pan. padengtą pagrindą būtina nuvalyti ATLAS MYKOS preparatu.
gruntuotas vienu iš ATLAS preparatų:
UNI-GRUNT arba UNI-GRUNT PLUS – jeigu pagrindo įgertis yra per didelė,
GRUNTO-PLAST – kai pagrindo įgertis yra maža ar jį dengia sukibimą mažinantys sluoksniai.
Klijų paruošimas
Maišo turinį suberti į indą su reikiamu vandens kiekiu (proporcijos pateikiamos Techninių duomenų lape) ir maišyti gręžtuvu su maišikliu, kol gaunama vientisa konsistencija. Išmaišytus klijus palikti 5 minutes ir pakartotinai išmaišyti. Taip paruoštus klijus būtina sunaudoti maždaug per 1 valandą.
Klijų tepimas
Klijai tepami ant pagrindo glotnia plienine glaistykle, paskiau tolygiai paskirstomi ir profiliuojami (jeigu įmanoma – viena kryptimi) dantyta glaistykle.
Plytelių klijavimas
Ištepti klijai savo savybes išsaugo maždaug 30 minučių (atsižvelgiant į pagrindo ir aplinkos parametrus). Per tą laiką pridėti plytelę ir gerai prispausti (prispaustos plytelės sąlyčio su klijais paviršius turėtų būti tolygus ir kiek įmanoma didesnis – ne mažiau nei 2/3 plytelės paviršiaus). Jeigu plytelės klojamos ant grindų ar lauke, rekomenduojama, kad klijai dengtų visą plytelės paviršių.
Plytelių padėties koregavimas
Plytelių padėtį galima švelniai koreguoti maždaug 10 minučių, kai ji buvo prispausta.
Siūlių užpildymas ir dangos naudojimas
Siūles užpildyti galima pradėti, kai klijai sustingsta, bet ne anksčiau nei po 4 valandų, kai priklijuojamos plytelės. Skiedinio eksploatacinis atsparumas pasiekiamas po 3 dienų.
SUNAUDOJIMASVidutinės sąnaudos: apie 1,5 kg sausojo mišinio / 1 m² / 1 mm klijų storio – kai visiškai užpildoma erdvė po plytelėmis. Priklauso nuo pagrindo ir plytelės apačios lygumo. 

Užduokite klausimą

Registracija nereikalinga

Jeigu neraodote tinkamo atsakymo, užduokite klausimą užpildę formą žemiau.

(nebūtina pildyti)
*(Privalo, kad būtumėte informuoti apie atsakymą)
Path: > > > ATLAS PLUS EXPRESS, 25 kg, plytelių klijai, C2FTES1

Atsisiųsti

Priedai

 • Prekės kodas: 880006

  Gamintojas: ATLAS

  ATLAS PLUS NAUJAS NOWY, C2TES1, plytelių klijai, 10 kg

  ATLAS PLUS NAUJAS (NOWY), plytelių klijai C2TES1, 10 kg  Naudojami kloti vidaus ir lauko dangoms, kurios naudojamos ypač sudėtingomis sąlygomis: OSB ir gipskartonio plokštėms, senoms plytelėms, terasoms, balkonams ir fasadams, grindų ir sienų šildymo sistemoms. Skirti mažo, vidutinio ir didelio formato, vidutinės įgerties keraminėms, cementinėms, akmens...

  12,50 € 14,20 € -12%
 • Prekės kodas: 880008

  Gamintojas: ATLAS

  ATLAS PLUS balti, 25 kg, C2TES1, plytelių klijai 2–10 mm

  ATLAS PLUS balti, 25 kg, plytelių klijai  Plytelių klijai rekomenduojami natūralaus ir dirbtinio akmens, pvz., marmuro, plytelėms kloti pastatų viduje ir lauke. Patariama naudoti dangoms, kurios naudojamos ypač sunkiomis sąlygomis: OSB ir gipskartonio plokštėms, senoms plytelėms, terasoms, fasadams ir šildymo sistemoms. Idealiai tinka stiklo mozaikai ir...

  20,15 € 22,90 € -12%
 • Prekės kodas: 880021

  Gamintojas: ATLAS

  ATLAS PLUS NAUJAS NOWY, C2TES1, plytelių klijai, 25 kg

  ATLAS PLUS NAUJAS (NOWY), plytelių klijai C2TES1, 25 kg  Naudojami kloti vidaus ir lauko dangoms, kurios naudojamos ypač sudėtingomis sąlygomis: OSB ir gipskartonio plokštėms, senoms plytelėms, terasoms, balkonams ir fasadams, grindų ir sienų šildymo sistemoms. Skirti mažo, vidutinio ir didelio formato, vidutinės įgerties keraminėms, cementinėms, akmens...

  15,73 € 18,95 € -17%
 • Prekės kodas: 880007

  Gamintojas: ATLAS

  ATLAS PLUS NAUJAS NOWY, C2TES1, plytelių klijai, 5 kg

  ATLAS PLUS NAUJAS (NOWY), plytelių klijai C2TES1, 5 kg  Naudojami kloti vidaus ir lauko dangoms, kurios naudojamos ypač sudėtingomis sąlygomis: OSB ir gipskartonio plokštėms, senoms plytelėms, terasoms, balkonams ir fasadams, grindų ir sienų šildymo sistemoms. Skirti mažo, vidutinio ir didelio formato, vidutinės įgerties keraminėms, cementinėms, akmens...

  8,18 € 9,30 € -12%
 • Prekės kodas: 880008

  Gamintojas: ATLAS

  ATLAS PLUS balti, 5 kg, C2TES1, plytelių klijai 2–10 mm

  ATLAS PLUS balti, 5 kg, plytelių klijai  Plytelių klijai rekomenduojami natūralaus ir dirbtinio akmens, pvz., marmuro, plytelėms kloti pastatų viduje ir lauke. Patariama naudoti dangoms, kurios naudojamos ypač sunkiomis sąlygomis: OSB ir gipskartonio plokštėms, senoms plytelėms, terasoms, fasadams ir šildymo sistemoms. Idealiai tinka stiklo mozaikai ir...

  7,48 € 8,50 € -12%

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: