ATLAS PLUS NAUJAS NOWY, C2TES1, plytelių klijai, 10 kg - Prestėja

KLIJAI PLYTELĖMS

Informacija

Gamintojai

Perkamiausios

 • Niko kaminų sistemos

Sumažinta kaina!

-12%

 C2TES1

Tik internetu

ATLAS PLUS NAUJAS NOWY, C2TES1, plytelių klijai, 10 kg

880006

Nauja prekė

ATLAS

ATLAS PLUS NAUJAS (NOWY), plytelių klijai C2TES1, 10 kg 

Naudojami kloti vidaus ir lauko dangoms, kurios naudojamos ypač sudėtingomis sąlygomis: OSB ir gipskartonio plokštėms, senoms plytelėms, terasoms, balkonams ir fasadams, grindų ir sienų šildymo sistemoms. Skirti mažo, vidutinio ir didelio formato, vidutinės įgerties keraminėms, cementinėms, akmens plytelėms klijuoti.

Smulkiau

12,50 € su PVM

14,20 € su PVM

1,25 € už kg

10 kg

Charakteristikos

Prekės tiekimo terminas2-7 d.d.
Svoris, kg/vnt.10
Išeiga1,5 kg/1 m2/1 mm
GamyklaAtlas
Kilmės šalisLenkija
TipasKlijai

Apie prekę

ATLAS PLUS NAUJAS - ypač elastingi, deformuojamieji klijai S1 (2-10 mm) – C2TES1 tipo
Aprašymai
ATLAS PLUS NAUJAS – dviejų technologijų derinys: - polimerų technologijos. - dvigubų skaidulų technologijos. C2TES1 tipo plytelių klijai rekomenduojami kloti vidaus ir lauko dangoms, kurios naudojamos ypač sudėtingomis sąlygomis: OSB ir gipskartonio plokštėms, senoms plytelėms, terasoms, balkonams ir fasadams, grindų ir sienų šildymo sistemoms. Skirti mažo, vidutinio ir didelio formato, vidutinės įgerties keraminėms (glazūruotoms, terakotos, klinkerio, akmens masės, mozaikinėms), cementinėms, akmens plytelėms klijuoti.
Pagrindinės savybės
 • 3 x didesnis pradinis sukibimas
 • keraminės plytelės, akmens masė, mozaika, akmuo, stiklas
 • vonios kambarys, virtuvė, terasa, balkonas, garažas, laiptai, baseinas
 • OSB, gipso kartono plokštės, senos plytelės, hidroizolacija, mozaikinis cementas, grindinis šildymas
 • puikus rišimas jau ir žemoje temperatūroje
Pagrindiniai parametrai
● S1 klasės atsparumas deformacijai ● sąnaudos: 1,5 kg/1 m2/1 mm ● sluoksnio storis: 2–10 mm ● aukštas sukibimas: ≥ 1,0 N/mm2
Polimerų technologija

NAUJAS ATLAS PLUS – dviejų technologijų derinys:

- polimerų technologijos.

- dvigubų skaidulų technologijos.

POLIMERŲ TECHNOLOGIJA

Naujųjų klijų ATLAS PLUS receptūrai naudojama ATLAS POLIMERŲ TECHNOLOGIJA. Dėl didelio polimerinių junginių kiekio cementiniai klijai įgauna unikalių savybių, kurios paverčia juos aukščiausių techninių ir eksploatacinių parametrų turinčiu produktu ir užtikrina patvarumą ilgus metus. Polimerai užtikrina, kad pasiekiamas stiprų visų rūšių dangų sukibimas su kiekvienu pagrindu, taip pat su vadinamaisiais sudėtingais ir kritiniais pagrindais. Kadangi polimerų tinklas susipina su cemento neorganinių hidratacinių junginių tinklu, klijai įgauna išskirtinių parametrų.

Polimerų technologijos naudojimas ATLAS PLUS suteikia šiuos privalumus:

 • dangą stabiliai ir tvirtai sujungia su sudėtingu ir nesugeriančiu pagrindu,
 • užtikrina saugų naudojimą jau net virš 1 °C temperatūroje – dėl naujųjų klijų ATLAS PLUS sudėtyje esančių rišimo greitiklių danga galima vaikščioti po 24 valandų, net jeigu klijuojama neužtektinai apšildytose patalpose rudens–pavasario laikotarpiu.
 • galima naudoti pagrindams, kuriuos veikia didelės deformacijos ir virpesiai,
 • aukštas atsparumas kraštutinėms eksploatacinėms apkrovoms – mechaninėms ir terminėms,
 • puikiai sukimba su visų rūšių danga,
 • saugu naudoti su visų formatų plytelėmis, taip pat ir didesnėmis nei 3 m2 ploto plytelėmis,
 • puikūs darbiniai parametrai ir reologija.

DVIGUBŲ SKAIDULŲ TECHNOLOGIJA

ATLAS DVIGUBŲ SKAIDULŲ TECHNOLOGIJA pagrįsta polipropileno ir celiuliozės skaidulų mišiniu.

ATLAS DVIGUBŲ SKAIDULŲ TECHNOLOGIJOJE naudojamos polipropileno skaidulos yra chemiškai labai atspari rūgščių, šarmų ir tirpiklių ar druskų poveikiui medžiaga. Yra hidrofobiškos, beveik neįsigeria, taigi atsparios mikrobiologiniam užkratui. Skaidulos pagerina skiedinio mechanines savybes, nes skiedinio struktūroje sukuria skaidytąjį armavimą.

Vandens veikiamos celiuliozės skaidulos pasidaro elastingas ir tąsios. Padidina savo apimtį ir leidžia laisvai keliauti vandeniui išilgai skaidulų, todėl iš esmės lemia skiedinio darbinius parametrus – gerina skiedinių reologiją, riboja jų slysmą, pailgina atvirąją pauzę ir padidina pagrindo drėkinamumą. Celiuliozės skaidulos saugo, kad pagrindas pernelyg greitai neištrauktų vandens, todėl surišus naujieji klijai ATLAS PLUS pasiekia geriausius techninius parametrus, pvz., sukibimą su pagrindu ar atsparumą.

Polimerų technologijos naudojimas ATLAS PLUS suteikia šiuos privalumus:

·       pagerina atsparumo parametrus, 

·       žymiai pagerina atsparumą didelių eksploatacinių apkrovų bei smūgių ir virpesių poveikiui,

·       saugu klijuoti, esant dideliems temperatūroms skirtumams,

·       kompensuoja ant deformuojamųjų pagrindų susidarančius įtempius,

·       gerina vandens laikymą klijų skiedinyje: skaidulos riboja staigaus vandens nutraukimo padarinius ir sugeriančio pagrindo, ir sugeriančių plytelių sandūrose bei garavimo zonoje; stingstant ir džiūstant klijų skiediniui (ypač paklojus maksimalaus storio sluoksnį) skaidulos kaupia ir perneša vandenį – palaiko jo vienodą kiekį visame sluoksnyje,

·       riboja plytelių „įtraukimo“ efektą,

·       žymiai pagerina darbinius parametrus,

·       padidina plytelių stabilumą iš karto jas priklijavus prie pagrindo.

Savybės

ATLAS PLUS aukščiausios kokybės cementinio rišiklio, skaldos ir specialiai parinktų modifikuojamųjų priedų sausasis mišinys.

Ypač elastingi – elastingumas S1 – leistinas sukietėjusių klijų įlinkis nuo 2,5 iki 5 mm (tyrimas pagal PN-EN 12002).

Pradinis sukibimas yra tris kartus didesnis, t. y. ≥ 1,5 N/mm²

Plačios klijų sluoksnio storio ribos (2–10 mm) leidžia:

- plonu sluoksniu klijuoti dangą ant lygaus paviršiaus,

- plonu sluoksniu klijuoti dangą ant nelygaus paviršiaus, kurį prieš tai reikia išlyginti glaistu

Ilgesnė atviroji pauzė –leidžia plyteles pridėti prie klijų net po 30 minučių, kai klijai užtepami ant pagrindo – per vieną kartą klijus galima tepti didesniame plote ir taip sutrumpinti darbo trukmę.

Mažesnis takumas – leidžia plyteles klijuoti nuo viršaus – tinkama sluoksnio konsistencija ir storis neleidžia klijams tekėti.Tai leidžia darbus pradėti nuo sienos viršaus ir išvengti plytelių pjaustymo tokiose vietose..

Naudojimo universalumas – klijai skirti beveik visų rūšių dangoms, neatsižvelgiant į plytelių dydį, įvairiausiems pagrindams, įvairių tipų objektuose, net esant didelėms eksploatacinėms dangos apkrovoms.

Rekomenduojami klojant geriamojo vandens rezervuarų, maisto pramonės, sveikatos apsaugos objektų, lopšelių, darželių dangas ir pan.

Pagrindo paruošimas

Pagrindas turi būti:
• stabilus – užtektinai tvirtas, atsparus deformacijoms, nepadengtas sukibimą silpninančiomis medžiagomis ir išlaikytas.
• lygus – didžiausias klijų storis – 10 mm, esant didesniems nelygumams pagrindui lyginti naudoti, pvz., ATLAS ZW 330 ar ZW 50 skiedinį, ATLAS SMS, SAM ar POSTAR grindų mišinius.
• nuvalytas – būtina pašalinti sluoksnius, galinčius susilpninti klijų sukibimą, ypač dulkes, nešvarumus, kalkes, alyvą, tepalus, vašką, aliejinių ir emulsinių dažų likučius; dumbliais, grybeliais ir pan. padengtą pagrindą būtina nuvalyti ATLAS MYKOS preparatu,
• gruntuotas: 
- ATLAS UNI-GRUNT arba ATLAS UNI-GRUNT PLUS – kai pagrindo sugertis yra per didelė arba netolygi, - ATLAS GRUNTO-PLAST – kai pagrindo įgertis yra maža arba pagrindą dengia sukibimą silpninantys sluoksniai, izoliuota – kai plytelės klojamos ant paviršių, kuriuos gali veikti vanduo: - ATLAS WODER E, ATLAS WODER W, ATLAS WODER S – dangą galima kloti po 24 val., - ATLAS WODER DUO – dangą galima kloti po 12 val.

Klijuojamos dangos

Klijų paruošimas

Maišo turinį suberti į indą su nurodytu vandens kiekiu (proporcijos pateikiamos Techninių duomenų lentelėje) ir maišyti lėtaeigiu maišytuvu su skiedinių maišikliu, kol gaunama vientisa konsistencija. Išmaišytus klijus palikti 5 minutes ir pakartotinai išmaišyti. Taip paruoštus klijus būtina sunaudoti maždaug per apie 4 valandas.

Klijų tepimas

Klijus ant pagrindo tepti lygia plienine mente, paskiau tolygiai paskirstyti ir profiliuoti (kiek įmanoma viena kryptimi) dantyta mente. Rekomenduojama pirmiausia ploną klijų sluoksnį įtrinti į pagrindą, paskiau užtepti storesnį klijų sluoksnį ir iš karto profiliuoti dantyta mente. Rekomenduojama dantytą mentę braukti kiek įmanoma viena kryptimi. Ant sienų rekomenduojama klijus profiliuoti vertikalia kryptimi.

Klijuojamos dangos

Ant pagrindo ištepti klijai savo savybes išsaugoja apie 30 minučių (esant apie 23 °C temperatūrai ir 55 % drėgniui). Per tą laiką būtina pridėti plytelę ir gerai prispausti (plytelės sandūros su klijais paviršius turi būti tolygus ir kiek įmanoma didesnis – bent 2/3 plytelės paviršiaus). Prispaudžiant plyteles siūlėse atsirandantį klijų perteklių būtina sistemingai šalinti.

Jeigu plytelės klojamos ant grindų ar danga klojama lauke ir montuojant didelio formato plyteles, rekomenduojama, kad būtų klijuojama visu paviršiumi (prireikus taikyti kombinuotą būdą: klijų skiedinio tepti ir ant pagrindo, ir ant plytelių apačios). Siūlių plotį palikti atsižvelgiant į plytelių dydį ir eksploatavimo sąlygas (informacija – ATLAS siūlių glaistų Techninių duomenų lapuose).

Plytelių padėties taisymas

Plytelių padėtį galima taisyti švelniai jas pastumiant klijavimo plokštuma. Tai galima daryti maždaug 10 minučių po to, kai plytelė prispaudžiama (esant maždaug 23 °C temperatūrai ir 55 % drėgniui).

Siūlių glaistymas ir dangos naudojimas

Dangų siūlėms glaistyti rekomenduojama naudoti ATLAS skiedinius. Sienų dangos siūles galima glaistyti jau net po 12 valandų, priklijavus plyteles. Vaikščioti grindų danga ir pradėti glaistyti jos siūles galima praėjus maždaug 24 valandoms, priklijavus plyteles. Eksploatacinį atsparumą skiedinys pasiekia po 3 dienų (informacija – Techninių duomenų lapuose). Kompensacinius plyšius tarp plytelių, siūles išilgai sienų kampų, plyšius apie santechniką būtina užpildyti sanitariniu silikonu ATLAS SILTON S arba ATLAS ARTIS.

Sanaudos

Lentelėje pateikiamos vidutinės klijų sąnaudos galioja tepant lygų pagrindą.

Pagrindo nelygumai didina klijų skiedinio sąnaudas. Klijų sąnaudos padidėja, jeigu taikomas vadinamasis kombinuotasis būdas.

Plytelės dydis [cm]

Klijavimo vieta

Rekomenduojamos mentės dydis [mm]

Sąnaudos [kg/m2]

2 x 2

siena

4

1,3

grindys

4

1,3

10 x 10

siena

4

1,3

grindys

6

2,0

15 x 60

siena

6

2,0

grindys

8

2,5

20 x 25

siena

6

2,0

grindys

8

2,5

25 x 40

siena

6

2,0

grindys

8

2,5

30 x 30

siena

6

2,0

grindys

8

2,5

30 x 60

siena

8

2,5

grindys

10

3,0

40 x 40

siena

8

2,5

grindys

10

3,0

50 x 50

siena

8

2,5

grindys

10

3,0

60 x 60

siena

10

3,0

grindys

12

3,5

Pakuotės

Plastikinis maišas 5 kg, 10 kg, 25 kg

Paskirtis

KLIJUOJAMŲ DANGŲ RŪŠYS

glazūra

+

terakota

+

porcelianinė akmens masė

+

laminuota akmens masė

+

natūralaus akmens (granito, marmuro, travertino, sienito, skalūnų ir pan.) dangos

atlikti naudojimo bandymą *

klinkeris

+

keraminis molis

+

keraminė mozaika

+

stiklo mozaika

atlikti naudojimo bandymą *

stiklo plytelės, dažytos, spausdintinės ir pan..

atlikti naudojimo bandymą* 
ir patikrinti plytelių gamintojo nurodymus

betono / cemento skiedinio plytelės

+

kompozitinės plokštės

+

izoliacinės ir garsą slopinančios plokštės

+

* naudojimo bandymo aprašymas pateikiamas skiltyje „Svarbi papildoma informacija“

KLIJUOJAMŲ ELEMENTŲ FORMATAS

mažo ir vidutinio formato plytelės ( ≤ 0,1m²) ir ilgesnio krašto ilgis ≤ 40 cm

+

didelio formato plytelės (≤ 0,25 m²)

+

labai didelio formato plytelės (> 0,25 m² )

+

plonos plytelės

+

 

OBJEKTŲ RŪŠYS

gyvenamieji pastatai

+

viešosios paskirties, biuro, sveikatos apsaugos objektai

+

 prekybos ir paslaugų statiniai

+

religinio kulto pastatai

+

pramoniniai statiniai ir daugiaaukščiai garažai

+

pramoniniai sandėliai

+

susisiekimo pastatai

+

SPA objektai

+

 

 


 MONTAVIMO VIETA

mažo eismo stiprumo paviršiai

+

vidutinio eismo stiprumo paviršiai

+

didelio eismo stiprumo paviršiai

+

virtuvė, vonios kambarys, skalbykla, garažas (individualios statybos pastatuose)

+

terasos

+

balkonai, lodžijos

+

lauko plokščių laiptai

+

lauko sijų laiptai, pvz., atraminiai

+

susisiekimo takai (išskyrus lauko laiptus)

+

fasadai (įskaitant su šiltinimo sistemomis)

+

pastatų cokolių dangos

+

technologinės talpyklos, baseinai, fontanai, sūkurinės vonios, balneologijos patalpos 
(jeigu nenaudojami agresyvūs cheminiai preparatai)

+

geriamojo vandens rezervuarai

+

saunos

+

dušinės, plovyklos, gausiai vandeniu plaunamos patalpos

+

 

PAGRINDO RŪŠIS – standartinis

cementinės grindys ir juodgrindės

+

anhidritinės juodgrindės

+

cementinis, cementinis kalkių tinkas

+

gipsinis tinkas sausose patalpų zonose

+

gipsinis tinkas drėgnose ir šlapiose patalpų zonose

+

akyto betono mūras

+

plytų arba silikatinių tuščiavidurių plytų mūras

+

VIDEO

Užduokite klausimą

Registracija nereikalinga

1 Atsakyta į klausimą (-us)

Jeigu neraodote tinkamo atsakymo, užduokite klausimą užpildę formą žemiau.

(nebūtina pildyti)
*(Privalo, kad būtumėte informuoti apie atsakymą)
 • Paklausė svečias
  on 2020-04-04
  Kokia priezastis ,atsiklijavo klinkerknes plyteles, ant betono klijai yra,o plyteles kaip neklijuotos,svarios,nezinom priezasties Atsakymas:
  Sveiki, atsakymas išsiųstas el.paštu.
Path: > > > ATLAS PLUS NAUJAS NOWY, C2TES1, plytelių klijai, 10 kg

Atsisiųsti

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: