Gipsinis tinkas MITTO TG110 mašininis, 30 kg, Mitto I Prestėja

MŪRIJIMO, TINKAVIMO MIŠINIAI

Informacija

Gamintojai

Perkamiausios

 • Niko kaminų sistemos

Sumažinta kaina!

-6.425%

TG110 MAŠININIS GIPSINIS TINKAS

Tik internetu

TG110 MAŠININIS GIPSINIS TINKAS, 30 kg, MITTO

A110

Nauja prekė

Mitto

Gipsinis mišinys skirtas tinkuoti visas vidaus patalpas su normaliu oro drėgniu, kuriose nuolat nesilaiko drėgmė ir nesikaupia vandens kondensatas, ir vienu sluoksniu tinkuoti gyvenamųjų pastatų virtuvių ir vonios kambarių sienas. Ypatingai tinkamas naudoti ant šiurkščių, kietų, išdžiūvusių pagrindų ir yra ypač tinkamas nelygioms ar kreivoms sienoms tinkuoti. Pasižymi didesniu tvirtumu nei lengvesni tinkai. 

Smulkiau

7,50 € su PVM

8,02 € su PVM

250,00 € už t

30 kg

Minimalus užsakymo kiekis šiai prekei yra 10

Charakteristikos

Prekės tiekimo terminas1-5 d.d.
Pakuotės svoris, kg30
Svoris, kg/vnt.30
Kiekis vnt/pad.40
Išeiga apie 1,0 kg/m2/mm
GamyklaMITTO
Kilmės šalisES
TipasTinkas
PastabaUžsakoma prekė,tikslinti pristatymo terminą

Apie prekę

Gipsinis mišinys skirtas tinkuoti visas vidaus patalpas su normaliu oro drėgniu, kuriose nuolat nesilaiko drėgmė ir nesikaupia vandens kondensatas, ir vienu sluoksniu tinkuoti gyvenamųjų pastatų virtuvių ir vonios kambarių sienas. Šis gipsinis tinkas skirtas dirbti mašininiu būdu. Suformuoja labai gerą pagrindą keraminėms dangoms, dekoratyviniam tinkui, išlyginamajam glaistui, ant tokio pagrindo lengva dažyti ar klijuoti tapetus. Ypatingai tinkamas naudoti ant šiurkščių, kietų, išdžiūvusių pagrindų ir yra ypač tinkamas nelygioms ar kreivoms sienoms tinkuoti. Pasižymi didesniu tvirtumu nei lengvesni tinkai. Minimalus tinko sluoksnio storis – 8 mm, maksimalus tinko sluoksnio storis – 20 mm.

PAGRINDO RŪŠIS

Tinkamas naudoti ant plytų, keraminių tuščiavidurių plytų, silikatinių plytų, akytojo betono blokelių mūro, surenkamųjų gelžbetonio elementų pagrindo ir ant senų nesudūlėjusių cemento / kalkių tinko paviršių.

PAGRINDO PARUOŠIMAS

Pagrindas turi būti sausas, švarus ir tvirtas, be dulkių ir riebių dėmių, neįšalęs. Vietas, kur gali susidaryti įtrūkių, pvz., įvairių konstrukcinių medžiagų sandūras, statybinių angų kampus ir pan., sutvirtinti stiklo pluošto armavimo tinklu su 8 x 8 arba 10 x 10 mm akutėmis, kuris įleidžiamas į gipso tinką. Būtina nuvalyti atplaišas ir dulkes, didesnius pagrindo nelygumus palyginti, patikrinti paviršiaus įgeriamumą. Gerai įgeriantį paviršių reikia gruntuoti specialiai tam pritaikytu gruntu, prastai įgeriantį tankų, standų, lygų pagrindą (monolitinį betoną) gruntuoti gruntu, pritaikytu tokiems paviršiams. Visus plieno elementus (staktas, instaliacijų vamzdžius, užtvarus ir pan.) saugoti nuo tiesioginio sąlyčio su gipsu dėl jo korozinio poveikio.

MIŠINIO PARUOŠIMAS / DARBO EIGA

Darbui tinkamą skiedinio konsistenciją nustatyti reguliuojant į tinkavimo mašiną tiekiamą vandens kiekį. Tinką tolygiai kloti ant paruošto paviršiaus, paskirstyti H tipo lentjuoste. Šiek tiek sukietėjus tinkui, maždaug po 100 minučių, tinko paviršių išlyginti trapecine lentjuoste. Po maždaug 60 minučių tinką išlyginti (nubraukti) plačia mente, kuri laikoma statmenai sienos plokštumai. Prieš tinkui sukietėjant, po maždaug 30 minučių, tinko paviršių sudrėkinti vandeniu, nušveisti mente su kempine, kad jo paviršiuje susidarytų vadinamasis „pienelis“. Praėjus dar 30 minučių tinko paviršių išlyginti plačia mente, kad įgautų galutinį lygumą. Jeigu šios operacijos metu nesusidaro pakankamai „pienelio“, tinką reikia papildomai sudrėkinti. Optimali tinko apdorojimo trukmė – apie 220 min. Paviršius, ant kurių bus klijuojamos plytelės, palikti „pašiauštus“ – nereikia jų trinti kempine ir gludinti. Norint padengti storesniu gipso sluoksniu, tinką kloti sluoksniais, taikant metodą „drėgnas ant drėgno“. Tinką būtina visiškai baigti per vieną darbo ciklą, tą pačią dieną. Kitą tinko sluoksnį reikia kloti tą pačią dieną praėjus 2 val. po pirmojo sluoksnio susirišimo. Mišinio sąnaudos – apie 1,0 kg / m2 / mm. Mišinio sąnaudos apie 1,0 kg/m2/mm

ĮRANKIAI

Lėtaeigis elektrinis maišytuvas, tinkavimo brauktuvės ir lentjuostės, mentė, gulsčiukas, kempinė, plati mentė, indas skiediniui.

DARBŲ ATLIKIMO SĄLYGOS

Darbus atlikti aplinkoje, kurioje temperatūra nuo +5 °C iki +25 °C. Nepilti jokių kitų medžiagų. Mišinį saugoti, kad pernelyg neperdžiūtų ir nesudrėktų. Kiekvienam ruošiniui naudoti švarius indus ir įrankius.

TECHNINIAI DUOMENYS

SudėtisGIPSINIO RIŠIKLIO, MINERALINIŲ PRIEDŲ IR PRIEMAIŠŲ MIŠINYS
Piltinis tankis apie0,9 kg / dm3
Rišimosi pradžia> 50 min.
Pertraukos pumpuojant šviežią tinką trukmėiki 20 min.
Apdorojimo trukmėapie 220 min.
Rišiklio kiekis perskaičiavus CaSO4≥ 50 % svorio
Atsparumas gniuždymui≥ 2 MPa
Atsparumas lenkimui≥ 1 MPa
Sukibimas≥ 0,3 MP
Šilumos laidumo koeficientas, λ≤ 0,30 W (m × k)
DegumasA1 klasė
Išeigaapie 36 dm3 iš 30 kg / apie 1,2 dm3 iš 1 kg
Sąnaudos1,0 kg / m2 / mm

LAIKYMO SĄLYGOS / GALIOJIMAS

Mišinį sandėliuoti sausose patalpose ant medinių padėklų, originaliose, nepažeistose pakuotėse. Saugoti, kad nesudrėktų pervežant ir laikant. Tinka naudoti 3 mėn. nuo pagaminimo datos.

PASTABOS

Techniniai duomenys ir informacija apie naudojimą nurodyti (20±2) °C temperatūros ir (65±5) % santykinės oro drėgmės sąlygomis. Kitomis sąlygomis naudojimo trukmė gali skirtis. Būtina naudoti atitinkamas akių, kvėpavimo takų ir odos apsaugos priemones. Sumaišius su vandeniu, pasireiškia šarminė reakcija. Patekus į akis, nedelsiant gausiai plauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Saugoti nuo vaikų. Šviežius nešvarumus valyti vandeniu. Gamintojas neatsako už žalą, padarytą netinkamai ar ne pagal paskirtį naudojant produktą.

BENDRIEJI PATARIMAI

Darbus atlikti laikantis statybos darbų reikalavimų, atitinkamų darbo saugos normų ir taisyklių.

Užduokite klausimą

Registracija nereikalinga

Jeigu neraodote tinkamo atsakymo, užduokite klausimą užpildę formą žemiau.

(nebūtina pildyti)
*(Privalo, kad būtumėte informuoti apie atsakymą)
Path: > > > TG110 MAŠININIS GIPSINIS TINKAS, 30 kg, MITTO

Atsisiųsti

Priedai

 • Prekės kodas: A100

  Gamintojas: Mitto

  TG100 RANKINIS GIPSINIS TINKAS, 30 kg, MITTO

  Vienasluoksnis vidaus patalpų tinkas naudojamas vidaus sienoms ir luboms Tinkuoti rankiniu būdu patalpose, kuriose nesusidaro drėgmė ir nesikaupia vandens garų kondensatas.

  10,35 € 10,67 € -3%
 • Prekės kodas: A110L

  Gamintojas: Mitto

  TG110L MAŠININIS GIPSINIS TINKAS, 30 kg, MITTO

  Gipsinis mišinys su lengvaisiais priedais, skirtas tinkuoti visas vidaus patalpas su normaliu oro drėgniu, kuriose nuolat nesilaiko drėgmė ir nesikaupia vandens kondensatas, ir vienu sluoksniu tinkuoti gyvenamųjų pastatų virtuvių ir vonios kambarių sienas. Ypač tinkamas ir labai efektyvus, darbo laiko sąnaudų atžvilgiu, tinkuoti kokybiškai...

  8,29 € 8,54 € -3%

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: