Atlas ZT, 25 kg, tinko mišinys - Prestėja

MŪRIJIMO, TINKAVIMO MIŠINIAI

Informacija

Gamintojai

Perkamiausios

  • Niko kaminų sistemos

Sumažinta kaina!

-12%

Atlas ZT

Tik internetu

Atlas ZT, 25 kg, tinko mišinys

893001

Nauja prekė

ATLAS

Atlas ZT, 25 kg, tinko mišinys 

Tinkuojamų paviršių rūšis – plytų, blokelių, tuščiavidurių plytų ir kitų panašaus tipo keraminių ar silikatinių medžiagų lubos ir sienos; betono, dujinio betono, medienos drožlių-cemento paviršiai, cemento ir cemento-kalkių tinkas.

Smulkiau

KiekisKainaSutaupote
20 4,10 € Iki 18,00 €
42 3,85 € Iki 48,30 €

4,40 € su PVM

5,00 € su PVM

0,18 € už kg

25 kg

Charakteristikos

Prekės tiekimo terminas2-7 d.d.
Svoris, kg/vnt.25
Kiekis vnt/pad.42
Išeiga25 kg/ 1,3–1,4 m2/ 1 cm
GamyklaAtlas
Kilmės šalisLenkija
TipasTinkas

Apie prekę

INKO SKIEDINYS ATLAS - tradicinis III kategorijos cementinis tinkas

TipasSienoms tinkuoti, lyginti
Grupėišorės darbams, vidaus darbams
Technologijacementiniai
Aprašymai
Sudaro 0–III kategorijos dvisluoksnį tinką: pradinį ir viršutinį sluoksnį. Skiedinys yra dviejų tipų: tinkuoti rankiniu ir mašininiu (pakuotė papildomai ženklinama M raide) būdu. Tinkuojamų paviršių rūšis – plytų, blokelių, tuščiavidurių plytų ir kitų panašaus tipo keraminių ar silikatinių medžiagų lubos ir sienos; betono, dujinio betono, medienos drožlių-cemento paviršiai, cemento ir cemento-kalkių tinkas.
Pagrindinės savybės
● labai plastiškas ● tinkuoti rankiniu arba mašininiu būdu ● didelis atsparumas CS II ● sluoksnio storis 6–30 mm ● sienoms ir luboms tinkuoti.
Pagrindiniai parametrai
● sluoksnio storis 6–30 mm ● sąnaudos: 25 kg/ 1,3–1,4 m2/ 1 cm ● atsparumas gniuždymui: CSII kategorija
Paskirtis

Sudaro dviejų sluoksnių 0–III kategorijos tinką – tinką sudaro du sluoksniai: „pradinis“ ir „viršutinis“ (papildomai galima padengti baltu cementiniu glaisto skiediniu ATLAS REKORD arba ATLAS REKORD PILKAS).

Pritaikytas tinkuoti rankiniu arba mechaniniu būdais – skiedinys siūlomas dviejų versijų: tinkuoti rankiniu arba mechaniniu būdu (pakuotės papildomai žymimos M raide).

Tinkuojamų paviršių rūšys – plytų, blokelių, tuščiavidurių plytų ir kitų panašaus tipo keraminių arba silikatinių medžiagų lubos ir sienos; betono, dujinio betono, medienos drožlių cemento, cementinio ir cementinio kalkių tinko paviršiai.
Savybės

Didelis atsparumas: CS II kategorija (1,5÷5,0 N/mm2).

Į skiedinį galima pilti nuo šalčio saugančių medžiagų, kurios leidžia darbus atlikti žemesnėje temperatūroje, t. y. žemiau +5 °C – naujos skiedinio naudojimo temperatūros ribas, jo paruošimo būdus (ypač koreguojant pilamo vandens kiekį), darbų atlikimo taisykles ir skiedinio stingimo sąlygas būtina nustatyti pagal priedo gamintojo nurodymus. Pilamas nuo šalčio saugančios medžiagos kiekis priklauso nuo skiedinio sudėtyje esančio cemento kiekio – cemento ir užpildų TINKO SKIEDINYJE ATLAS santykis yra 1:4

Dėmesio: Skiedinio gamintojas neatsako už naudojamų nuo šalčio saugančių medžiagų veikimo padarinius ir kokybę.
Tinkavimas

Pagrindo paruošimas

Pagrindas turi būti sausas, stabilus, lygus ir tvirtas, be sluoksnių, galinčių susilpninti skiedinio sukibimą, ypač be dulkių, nešvarumų, kalkių, aliejaus, riebalų, vaško, antiadhezinių preparatų ir dažų liekanų. Silpnai sukibusias paviršiaus dalis būtina nukalti, o laisvus arba byrančius elementus pašalinti plieniniu šepečiu. Medienos drožlių cementinių plokščių sandūros kraštus prieš tinkuojant būtina sutvirtinti nerūdijančio metalinio tinklo juostomis. Langų ir durų angų kampus ir kraštus būtina apsaugoti cinkuoto plieno profiliais. Prireikus sumažinti pagrindo įgertį, rekomenduojama naudoti emulsiją ATLAS UNI-GRUNT.

Skiedinio paruošimas

Maišo turinį supilti į indą su atmatuotu vandens kiekiu (proporcijos pateikiamos Techninių parametrų lape) ir išmaišyti gręžtuvu su maišikliu (arba betono maišyklėje), kol gaunama vienoda konsistencija. Išmaišytą skiedinį palikti 5 minutes ir pakartotinai išmaišyti. Skiedinys tinkamas naudoti, kai tik išmaišomas, ir būtina jį sunaudoti maždaug per 4 valandas. Tinkuojant mechaniniu būdu, skiedinį ruošti tinkavimo agregatu.

Tinko klojimas

Tinkuoti dviem sluoksniais. Kad tinko paviršius būtų lygus, rekomenduojama naudoti tinkavimo lentjuostes. Lentjuostes tvirtinti mechaniniu būdu arba įleisti į skiedinį (tinklinės lentjuostės). Pirmiausia klojamas „pradinis“ sluoksnis. Jam sustingus (bet dar nesukietėjus), klojamas „viršutinis“ sluoksnis. Abiem atvejais tinką kloti tolygiai mentele (arba tinkavimo agregatu). Skiedinio perteklių nubraukti polistireninio putplasčio arba medine mente ir mesti į indą. Šviežią tinką išlyginti ilgu tašeliu – naudoti tinkavimo lentjuostes.

Tinko trynimas

Tinko trynimo laiką būtina nustatyti eksperimentiniu būdu, kad tinko paviršius nebūtų pernelyg išdžiuvę. Tinkas paprastai trinamas paklojus papildomą ploną skiedinio sluoksnį, atitinkantį užpildo storį. Baigiamuosius darbus atlikti pagal tinkavimo darbų technologiją, naudojant įrankį, atitinkantį norimą gauti apdailos ir tinko paskirties rezultatą. Jeigu tinką ketinama naudoti kaip keraminių dangų pagrindą, visai nereikia jo trinti. Jeigu tinką ketinama padengti gipsiniu išlyginamuoju glaistu, tinką būtina užtrinti polistireninio putplasčio mente.

Priežiūra

Džiūstant būtina užtikrinti gerą patalpų vėdinimą. Lauko tinką saugoti, kad pernelyg neišdžiūtų, pvz., drėkinti vandeniu.

Dažymas

Tinkuotą paviršių dažyti bet kuriais fasadiniais dažais (pvz., ATLAS ARKOL S, ATLAS ARKOL N, FASTEL-NOVA, ATLAS SALTA ir ATLAS ARKOL E). Dažymo darbus galima pradėti praėjus 2÷6 savaitėms nuo tinkavimo pabaigos (atsižvelgiant į dažų rūšį ir spalvą). Silikatiniais ATLAS ARKOL S arba silikoniniais ATLAS FASTEL-NOVA ar ATLAS SALTA dažais galima pradėti dažyti iš karto, kai tinkas išdžiūsta, bet ne anksčiau nei praėjus 48 valandoms (ARKOL S) arba 5 dienoms (FASTEL-NOVA ir ATLAS SALTA).
SUNAUDOJIMAS
Viena 25 kg pakuote galima nutinkuoti apie 1,3 –1,4 m2 paviršių 10 mm storio tinku.
PAKUOTĖS

25 kg ir 30 kg popieriniai maišai (mechaniniam tinkavimui)

Padėklas: 1050 kg po 25 kg maišus, 1080 kg po 30 kg maišus

Užduokite klausimą

Registracija nereikalinga

Jeigu neraodote tinkamo atsakymo, užduokite klausimą užpildę formą žemiau.

(nebūtina pildyti)
*(Privalo, kad būtumėte informuoti apie atsakymą)
Path: > > > Atlas ZT, 25 kg, tinko mišinys

Atsisiųsti

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: