MITTO A100 RANKINIS GIPSINIS TINKAS, 30 kg-Platus statybinių medžiagų pasirinkimas I Prestėja

MŪRIJIMO, TINKAVIMO MIŠINIAI

Informacija

Gamintojai

Perkamiausios

 • Niko kaminų sistemos

Tik internetu

TG100 RANKINIS GIPSINIS TINKAS, 30 kg, MITTO

A100

Nauja prekė

Mitto

Vienasluoksnis vidaus patalpų tinkas naudojamas vidaus sienoms ir luboms Tinkuoti rankiniu būdu patalpose, kuriose nesusidaro drėgmė ir nesikaupia vandens garų kondensatas.

Smulkiau

10,35 € su PVM

10,67 € su PVM

345,07 € už t

30 kg

Minimalus užsakymo kiekis šiai prekei yra 10

Charakteristikos

Prekės tiekimo terminas1-5 d.d.
Pakuotės svoris, kg30
Svoris, kg/vnt.30
Kiekis vnt/pad.40
Išeigaapie 0,9 kg/m2/mm
GamyklaMITTO
Kilmės šalisES
TipasTinkas
PastabaUžsakoma prekė,tikslinti pristatymo terminą

Apie prekę

Naudojimo sritis

Vienasluoksnis vidaus patalpų tinkas naudojamas vidaus sienoms ir luboms Tinkuoti rankiniu būdu patalpose, kuriose nesusidaro drėgmė ir nesikaupia vandens garų kondensatas.

Suformuoja labai gerą pagrindą keraminėms dangoms, dekoratyviniam tinkui, išlyginamajam glaistui, dažymui ar tapetų klijavimui.

Vidutinis tinko sluoksnio storis – 8mm.

Pagrindo rūšis

Tinkamas naudoti ant plytų, keraminių tuščiavidurių plytų, silikatinių plytų, akytojo betono blokelių mūro, surenkamųjų gelžbetonio elementų pagrindo ir ant senų nesudūlėjusių cemento / kalkių tinko paviršių.

Pagrindo paruošimas

Pagrindas turi būti sausas, švarus ir tvirtas, be dulkių ir riebių dėmių, neįšalęs. Nuvalyti atplaišas ir dulkes, didesnius pagrindo nelygumus palyginti, patikrinti paviršiaus įgeriamumą. Gerai įgeriantį paviršių reikia gruntuoti specialiai tam pritaikytu gruntu, prastai įgeriantį tankų, standų, lygų pagrindą (monolitinį betoną) gruntuoti gruntu, pritaikytu tokiems paviršiams.

Mišinio paruošimas / Darbo eiga

Maišo turinį (30 kg) supilti į 16,2 l švaraus vandens ir maišytuvu, nepridedant jokių priedų, išmaišyti iki vientisos, be gumuliukų konsistencijos. Per 20 min. skiedinį padengti ant pagrindo ir išlyginti. Padengus dar kartą, paviršių lengvai drėkinti ir lyginti. Optimali tinko apdorojimo trukmė – apie 120 min. Nugludintą paviršių, ant kurio bus klijuojamos plytelės, palikti „pašiauštą“ – nereikia jo trinti kempine ir gludinti. Norint padengti storesniu gipso sluoksniu, tinką kloti sluoksniais, taikant metodą „drėgnas ant drėgno“.

Mišinio sąnaudos – apie 0,9 kg/m2/mm

Darbo laikas

Paruoštą mišinį rekomenduojama sunaudoti per 120 min. Naudojami įrankiai ir indai turi būti švarūs, nes kitaip sutrumpės mišinio naudojimo laikas ir suprastės jo savybės.

Darbų atlikimo sąlygos

Darbus atlikti aplinkoje, kurioje temperatūra nuo +5 ºC iki +25 ºC. Nepilti jokių kitų medžiagų. Mišinį saugoti, kad pernelyg neperdžiūtų ir nesudrėktų. Kiekvienam ruošiniui naudoti švarius indus ir įrankius.

Laikymo sąlygos / Galiojimo laikas

Mišinį sandėliuoti sausose patalpose ant medinių padėklų, originaliose, nepažeistose pakuotėse. Saugoti, kad nesudrėktų pervežant ir laikant. Tinka naudoti 3 mėn. nuo pagaminimo datos.

Pastabos

Techniniai duomenys ir informacija apie naudojimą nurodyti (20+2) °C temperatūros ir (65+5) % santykinės oro drėgmės sąlygomis. Kitomis sąlygomis naudojimo trukmė gali skirtis.

Bendrieji patarimai

Darbus atlikti laikantis statybos darbų reikalavimų, atitinkamų darbo saugos normų ir taisyklių.

Dekoratyvinė apdaila, naudojant MITTO A100 ir „truputi fantazijos“.

Pagaminta ES

line.png

Kodėl verta rinktis „MITTO“ mišinius?

Šiuolaikiniai vidaus ir išorės statybos darbai neįsivaizduojami be sausųjų statybinių mišinių. Sausieji statybiniai mišiniai – tai gamykloje darbui paruošti miltelių pavidalo mišiniai, kuriuos prieš naudojimą tereikia sumaišyti su vandeniu. „MITTO“ statybiniai mišiniai atitinka visus kokybiškiems statybiniams mišiniams keliamus reikalavimus bei yra vienas sparčiausiai augančių produktų mišinių rinkoje.

Naudojant „MITTO“ sausuosius statybinius mišinius gaunamas tobulas tinkuojamas ar lyginamas paviršius. Platus mišinių pasirinkimas suteikia galimybę konkretiems darbams naudoti reikiamą produktą, taip sumažinant bendrą statybos darbų kainą. Taigi su „MITTO“ statybiniais mišiniais Jums bus ne tik paprasta ir efektyvu dirbti, bet ir neabejotinai pasieksite puikius rezultatus.

Kas renkasi „MITTO“ mišinius?

Jei esate racionalūs, rūpestingi, savimi pasitikintys bei vertinate kokybę ir našumą – statybos darbams Jums itin tiks „MITTO“ mišiniai. Mūsų praktika rodo, kad šiuos mišinius renkasi ne tik klientai, planuojantys smulkius statybos darbus savo bute ar namuose, bet ir vis dažniau profesionalūs statybininkai plačiai naudoja būtent „MITTO“ statybinius mišinius. Ir tai suprantama, juk profesionalams svarbu būti tikriems dėl maksimalios kokybės ir efektyvumo.

Kaip gaminami „MITTO“ mišiniai?

„MITTO“ gamybai naudojamos pažangios technologijos. Produkcija reguliariai tikrinama gamybos laboratorijoje, o tai leidžia užtikrinti ir išlaikyti aukštą „MITTO“ mišinių kokybę.

Kas itin svarbu renkantis mišinius?

Dažnai statybininkai renkasi anksčiau išbandytus statybinius mišinius bei medžiagas ir skeptiškai vertina naujai rinkoje pasirodančius inovatyvius produktus. Vis dėlto kiekvienas išmintingas žmogus sutiks – kokybišką produktą visada verta išbandyti. Tikrai nenustebsime, jei naudodami naujai išbandytą „MITTO“ mišinį greičiau atliksite darbus, kokybiniai parametrai bus geresni, vaizdas estetiškesnis, o tinkamas kainos ir kokybės santykis padės galutinį tašką priimant teisingą sprendimą.

VIDEO

https://www.youtube.com/watch?v=sMjQWUiluhc&feature=emb_logo

Užduokite klausimą

Registracija nereikalinga

2 Atsakyta į klausimą (-us)

Jeigu neraodote tinkamo atsakymo, užduokite klausimą užpildę formą žemiau.

(nebūtina pildyti)
*(Privalo, kad būtumėte informuoti apie atsakymą)
 • Paklausė svečias
  on 2020-06-15
  Laba diena.ar vezat mitto i kitus miestus?kokia pristatymo kaina? Atsakymas:
  Sveiki, atsakymas išsiųstas el.paštu.
 • Paklausė MINDAUGAS
  on 2021-01-26
  Sveiki.Kur galėčiau isigyti gipsinio tinko Mitto 100.Klaipėdoje.Ačiū. Atsakymas:
  Sveiki, atsakymas išsiųstas el.paštu.
Path: > > > TG100 RANKINIS GIPSINIS TINKAS, 30 kg, MITTO

Atsisiųsti

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: