MITTO A100 RANKINIS GIPSINIS TINKAS, 30 kg, Mitto I Prestėja

MŪRIJIMO, TINKAVIMO MIŠINIAI

Informacija

Gamintojai

Perkamiausios

  • Niko kaminų sistemos

Sumažinta kaina!

-3%

TG110L MAŠININIS GIPSINIS TINKAS

Tik internetu

TG110L MAŠININIS GIPSINIS TINKAS, 30 kg, MITTO

A110L

Nauja prekė

Mitto

Gipsinis mišinys su lengvaisiais priedais, skirtas tinkuoti visas vidaus patalpas su normaliu oro drėgniu, kuriose nuolat nesilaiko drėgmė ir nesikaupia vandens kondensatas, ir vienu sluoksniu tinkuoti gyvenamųjų pastatų virtuvių ir vonios kambarių sienas. Ypač tinkamas ir labai efektyvus, darbo laiko sąnaudų atžvilgiu, tinkuoti kokybiškai sumontuotas/sumūrytas lygias sienas, tinko tokiu atveju sunaudojama 20 % mažiau lyginant su tradiciniu gipsiniu tinku.

Smulkiau

8,29 € su PVM

8,54 € su PVM

276,25 € už t

30 kg

Minimalus užsakymo kiekis šiai prekei yra 10

Charakteristikos

Prekės tiekimo terminas1-5 d.d.
Pakuotės svoris, kg30
Svoris, kg/vnt.30
Kiekis vnt/pad.40
Išeiga apie 1,0 kg/m2/mm
GamyklaMITTO
Kilmės šalisES
TipasTinkas
PastabaUžsakoma prekė,tikslinti pristatymo terminą

Apie prekę

Gipsinis mišinys su lengvaisiais priedais, skirtas tinkuoti visas vidaus patalpas su normaliu oro drėgniu, kuriose nuolat nesilaiko drėgmė ir nesikaupia vandens kondensatas, ir vienu sluoksniu tinkuoti gyvenamųjų pastatų virtuvių ir vonios kambarių sienas. Lengvas, išsiskiria labai gera išeiga. Šis gipsinis tinkas skirtas dirbti mašininiu būdu. Suformuoja labai gerą pagrindą keraminėms dangoms, dekoratyviniam tinkui, išlyginamajam glaistui, ant tokio pagrindo lengva dažyti ar klijuoti tapetus. Ypač tinkamas ir labai efektyvus, darbo laiko sąnaudų atžvilgiu, tinkuoti kokybiškai sumontuotas/sumūrytas lygias sienas, tinko tokiu atveju sunaudojama 20 % mažiau lyginant su tradiciniu gipsiniu tinku. Minimalus tinko sluoksnio storis – 8 mm, maksimalus tinko sluoksnio storis – 20 mm.

PAGRINDO RŪŠIS

Tinkamas naudoti ant plytų, keraminių tuščiavidurių plytų, silikatinių plytų, akytojo betono blokelių mūro, surenkamųjų gelžbetonio elementų pagrindo ir ant senų nesudūlėjusių cemento / kalkių tinko paviršių.

PAGRINDO PARUOŠIMAS

Pagrindas turi būti sausas, švarus ir tvirtas, be dulkių ir riebių dėmių, neįšalęs. Vietas, kur gali susidaryti įtrūkių, pvz., įvairių konstrukcinių medžiagų sandūras, statybinių angų kampus ir pan., sutvirtinti stiklo pluošto armavimo tinklu su 8 x 8 arba 10 x 10 mm akutėmis, kuris įleidžiamas į gipso tinką. Būtina nuvalyti atplaišas ir dulkes, didesnius pagrindo nelygumus palyginti, patikrinti paviršiaus įgeriamumą. Gerai įgeriantį paviršių reikia gruntuoti specialiai tam pritaikytu gruntu, prastai įgeriantį tankų, standų, lygų pagrindą (monolitinį betoną) gruntuoti gruntu, pritaikytu tokiems paviršiams. Visus plieno elementus (staktas, instaliacijų vamzdžius, užtvarus ir pan.) saugoti nuo tiesioginio sąlyčio su gipsu dėl jo korozinio poveikio.

MIŠINIO PARUOŠIMAS / DARBO EIGA

Darbui tinkamą skiedinio konsistenciją nustatyti reguliuojant į tinkavimo mašiną tiekiamą vandens kiekį. Tinką tolygiai kloti ant paruošto paviršiaus, paskirstyti H tipo lentjuoste. Šiek tiek sukietėjus tinkui, maždaug po 100 minučių, tinko paviršių išlyginti trapecine lentjuoste. Po maždaug 60 minučių tinką išlyginti (nubraukti) plačia mente, kuri laikoma statmenai sienos plokštumai. Prieš tinkui sukietėjant, po maždaug 30 minučių, tinko paviršių sudrėkinti vandeniu, nušveisti mente su kempine, kad jo paviršiuje susidarytų vadinamasis „pienelis“. Praėjus dar 30 minučių tinko paviršių išlyginti plačia mente, kad įgautų galutinį lygumą. Jeigu šios operacijos metu nesusidaro pakankamai „pienelio“, tinką reikia papildomai sudrėkinti. Optimali tinko apdorojimo trukmė – apie 220 min. Paviršius, ant kurių bus klijuojamos plytelės, palikti „pašiauštus“ – nereikia jų trinti kempine ir gludinti. Norint padengti storesniu gipso sluoksniu, tinką kloti sluoksniais, taikant metodą „drėgnas ant drėgno“. Tinką būtina visiškai baigti per vieną darbo ciklą, tą pačią dieną. Kitą tinko sluoksnį reikia kloti tą pačią dieną praėjus 2 val. po pirmojo sluoksnio susirišimo. Mišinio sąnaudos – apie 0,8 kg / m2 / mm.

ĮRANKIAI

Lėtaeigis elektrinis maišytuvas, tinkavimo brauktuvės ir lentjuostės, mentė, gulsčiukas, kempinė, plati mentė, indas skiediniui.

DARBŲ ATLIKIMO SĄLYGOS

Darbus atlikti aplinkoje, kurioje temperatūra nuo +5 °C iki +25 °C. Nepilti jokių kitų medžiagų. Mišinį saugoti, kad pernelyg neperdžiūtų ir nesudrėktų. Kiekvienam ruošiniui naudoti švarius indus ir įrankius.

TECHNINIAI DUOMENYS

SUDĖTISGIPSINIO RIŠIKLIO, MINERALINIŲ PRIEDŲ IR PRIEMAIŠŲ MIŠINYS
Piltinis tankisapie 0,9 kg / dm3
Rišimosi pradžia> 50 min.
Pertraukos pumpuojant šviežią tinką trukmėiki 20 min
Apdorojimo trukmėapie 220 min.
Rišiklio kiekis perskaičiavus CaSO4≥ 50 % svorio
Atsparumas gniuždymui≥ 2 MPa
Atsparumas lenkimui≥ 1 MPa
Sukibimas≥ 0,3 MPa
Šilumos laidumo koeficientas, λ≤ 0,25 W (m × k)
DegumasA1 klasė
Išeiga39 dm3 iš 30 kg / apie 1,3 dm3 iš 1 kg
Sąnaudos0,8 kg / m2 / mm

LAIKYMO SĄLYGOS / GALIOJIMAS

Mišinį sandėliuoti sausose patalpose ant medinių padėklų, originaliose, nepažeistose pakuotėse. Saugoti, kad nesudrėktų pervežant ir laikant. Tinka naudoti 3 mėn. nuo pagaminimo datos.

PASTABOS

Techniniai duomenys ir informacija apie naudojimą nurodyti (20±2) °C temperatūros ir (65±5) % santykinės oro drėgmės sąlygomis. Kitomis sąlygomis naudojimo trukmė gali skirtis. Būtina naudoti atitinkamas akių, kvėpavimo takų ir odos apsaugos priemones. Sumaišius su vandeniu, pasireiškia šarminė reakcija. Patekus į akis, nedelsiant gausiai plauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Saugoti nuo vaikų. Šviežius nešvarumus valyti vandeniu. Gamintojas neatsako už žalą, padarytą netinkamai ar ne pagal paskirtį naudojant produktą.

VIDEO

Užduokite klausimą

Registracija nereikalinga

Jeigu neraodote tinkamo atsakymo, užduokite klausimą užpildę formą žemiau.

(nebūtina pildyti)
*(Privalo, kad būtumėte informuoti apie atsakymą)
Path: > > > TG110L MAŠININIS GIPSINIS TINKAS, 30 kg, MITTO

Atsisiųsti

Priedai

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: